Алеся Егорова – Отношения с Родом бывшего мужа

Aļesja Jegorova - Attiecības ar bijušā vīra Dzimtu

20 04 29 01

Vai mēs pareizi rīkojamies, kad mainām uzvārdu? Jo uzvārds taču ar saknēm iestiepjas dzimtas vēsturē, tajā glabājas dzimtas programmas. Uzvārds ir piepildīts ar spēcīgu enerģiju, kura var būt kā pozitīva, tā arī negatīva.

Lielākajā vairumā sieviete bez pārdomām ņem vīra uzvārdu, tāpēc ka tā bija iekārtots kopš seniem laikiem. Sieviete devās uz vīra dzimtu, taču dzimta, no kuras viņa atnāca, arī vienmēr ir ietekmējusi viņas dzīvi un ģimeni.

Bet vai vērts palikt ar vīra uzvārdu pēc šķiršanās? Maz ir to sieviešu, kuras, uzdodot sev šo jautājumu, apzinās dzimtas, viņas enerģijas un programmu ietekmi. Es par to aizdomājos nesen, kad sāku pētīt dzimtas tēmu.

Pēc šķiršanās ar bērna tēvu, mudināta būt ar dēlu vienā uzvārdā, es nolēmu to atstāt. Tajā brīdī es pilnīgi nedomāju par dzimtas programmām un enerģētiku.

 

Kāpēc ir svarīgs Dzimtas atbalsts

Pētot dzimtas tēmu Reinkarnacionikas Institūta otrajā kursā, man sagribējās uzzināt ne tikai par tēva un māmiņas dzimtas līniju, bet vēl iepazīties arī ar bijušā vīra dzimtu.

Tā sanāca, ka ne tēvs, ne viņa vecāki desmit gadus negrib kontaktēties ar manu dēlu. Un man bija svarīgi uzzināt, kā pret mani attiecas viņu dzimta, vai ir dzimtas atbalsts manam dēlam.

20 04 29 02

Jo bērns taču kopš dzimšanas brīža pieder tēva un mātes dzimtai, un viņu pavada dzimtas enerģijas, kuras var iedarboties kā pozitīvi, tā arī negatīvi.

Ļoti gribējās, lai dzimtas saiknes dēlam nebūtu bez barošanas. Jo dzimta taču dod trīs galvenos spēkus:

Pieņemšanu, kura ļauj pieņemt pašam sevi, bet tas ir milzīgs resurss – ticība sev. Un tam ir svarīgi pieņemt vecākus, lai cik nepilnīgi mūsu acīs viņi nebūtu.

Piederību – sajūtu, ka esi daļa no kaut kā lielāka. Bez dzimtas atbalsta mēs esam it kā koks, kuram atņemtas saknes. Un tāds koks nevar būt dzīvotspējīgs.

Svētību, kura ļauj viegli realizēt savus sapņus un sasniegt mērķus. Vecāku svētība pastiprina bērnu dzīvi ar vieduma, mīlestības un visu senču labklājības plūsmu. Tas ir spēcīgs aizsardzības lauks.

Kad mēs pieņemam savu dzimtu, mēs pieņemam viņas spēcīgo enerģiju un spēku. Analoģiski ir ar mūsu vīru dzimtu.

Kad mēs ņemam vīra uzvārdu un pievienojamies viņa dzimtai, mēs varam saņemt papildu atbalstu vai negatīvu dzimtas programmu un problēmu nastu.

Sk. arī Noraidītie un dzimtā nepieņemti. Reinkarnacionikas palīdzība.

 

Iepazīšanās ar vīra Dzimtu

Pateicoties Reinkarnacionikas metodei, katram cilvēkam ir iespēja iepazīties ne tikai ar savu dzimtu, bet arī ar vīra dzimtu, pat ja jūs jau esat šķīrušies.

Man tas bija ļoti aizkustinošs notikums: tikšanās ar vīra dzimtu un viņas Glabātājiem.

Reinkarnacionikas seansa rezultātā es uzzināju, ka viņa dzimta sniedz man lielu spēku un atbalstu, jo es viena audzinu dēlu – vienīgo šobrīd dzimtas turpinātāju.

20 04 29 03

Es sajutu arī milzīgu pateicību un cieņu attiecībā uz sevi. Tas man bija negaidīti, jo bijušā vīra vecāki ar mums absolūti nekontaktējas.

Seansā es ieraudzīju virkni svarīgu notikumu un sekmīgu darīšanu, kurās man jau ir palīdzējušas šīs dzimtas enerģētiskās plūsmas. Nekādas negatīvas programmas un sarežģīti uzdevumi izstrādāšanai uz maniem pleciem nav gūlušies, un tas ļoti iepriecināja.

 

Piedošana un līdzcietība Dzimtas izaugsmei

Seansa beigās es dzimtas Glabātājiem pajautāju, vai es varu vēl kaut ko izdarīt un kaut kā palīdzēt dzimtai? Jo tā taču man pirmām kārtām ir mana dēla dzimta pa tēva līniju, tāpat kā mana.

Atbilde bija apbrīnojama: piedošana un līdzcietība pret bijušo vīru un viņa vecākiem par vienaldzīgo attieksmi pret mums. Tās ir pazīmes spēkam, pateicoties kurām Dvēsele aug un attīstās.

Seansa procesā es arī uzzināju, ka visi notikumi un situācijas ar bijušo vīru un viņa ģimeni bija manas Dvēseles ieplānoti. Dvēsele tiecās iemācīties piedot un just līdzi.

Apbrīnojami, bet tajā brīdī es apzinājos, ka, neraugoties uz agrāk veikto psiholoģisko darbu piedošanā bijušajam vīram, man vēl bija palikusi uz viņu un viņa vecākiem pārestības sajūta.

Caur tikšanos ar dzimtu ar reinkarnacionikas seansa palīdzību es sajutu vieglumu un pateicību ne tikai dzimtai par viņas atbalstu, bet arī bērna tēvam un viņa tuviniekiem.

Taču pati apbrīnojamākā izrādījās uzreiz pārbaudes situācija pāris dienas pēc seansa. Bērna tēvs man uzrakstīja paziņojumu, izsakot vēlēšanos ieraudzīt dēlu.

No Mīlestības stāvokļa starp mūsu Dvēselēm es viņam atbildēju pilnīgi citādāk nekā parasti. Mana attieksme un iekšējais stāvoklis bija kļuvuši pilnīgi citādi.

Ko es pašlaik izjūtu pret šo cilvēku? Pateicību par visu, ko viņš ir izdarījis, kā pozitīvo, tā arī negatīvo.

Sk. arī Mana dzimta – mans spēks.

 

Kā palīdzēt dēlam saņemt dzimtas spēku, ja tēvs ar viņu nekontaktējas

Situācija, kad ar bērniem nekontaktējas tēvi, ir sastopama bieži. Māmiņai ir svarīgi saprast, ka bērna Garu viņam nodod tēvs, viņa dzimta, kurā zēns paliek uz visiem laikiem. Māmiņas ietekme ir milzīga, īpaši, ja viņa viena audzina dēlu.

20 04 29 04

Ja jūs gribat, lai bērns saņemtu tēva dzimtas atbalstu un spēku, pirmām kārtām izstrādājiet savas pārestības sajūtas.

Tieciet skaidrībā, kāpēc jūs satikāt šo cilvēku, kādu kontraktu varējāt sastādīt jūsu Dvēseles pirms iemiesojuma? Vai viss pašlaik jums norit pēc plāna, vai kaut kur bija kļūme?

Nekad dēlam nerunājiet sliktu par tēvu, pat ja viņš patiešām ir rīkojies necienīgi jūsu acīs. Jūs nezināt vīrieša Dvēseles plānu, jūs nezināt dēla Dvēseles plānu un tāpēc neizsakiet spriedumus.

Noteikti pastāstiet dēlam par viņa tēva cienīgu rīcību, ja tāda ir bijusi. Jūs zināt vīra dzimtas senču pozitīvās puses, pastāstiet bērnam par tām.

Nerunājiet neko sliktu par vīra dzimtu, par viņa vecākiem un radiniekiem. Labāk nerunājiet neko, ja nevarat pastāstīt ko labu.

Pat ja situācija nebija jūsu Dvēseles un bijušā vīra Dvēseles plānā, galarezultātā katrs pats nes atbildību par savu rīcību. Tieciet skaidrībā ar saviem uzdevumiem uz šo dzīvi. Reinkarnacionikas metode ļaus jums to izdarīt.

Meditācija “Dzimtas dziedināšana ar mīlestības enerģiju” palīdzēs piepildīties ar savas dzimtas spēka, vieduma un mīlestības enerģiju.

 

Raugieties uz vīra dzimtu Mīlestības un Pateicības acīm. Tomēr, pateicoties šim cilvēkam un šai Dvēselei, jūs iepazināt mātišķības laimi. Esiet pateicīga kaut vai par to, ja šobrīd piedot un pieņemt neizdodas.

Jo bērns bez tēva dzimtas atbalsta taču ir kā putns ar vienu spārnu. Mīlot bērnu, atrodiet sevī spēkus piedot, pateikties un mīlēt bijušā vīra dzimtu.

 

P.S. Un kādas jums ir attiecības ar jūsu dzimtu vai jūsu vīra dzimtu?

Alesja Jegorova

Aļesja Jegorova

Reinkarnacionikas konsultante, transformācijas koučs, žurnāla “Reinkarnacionika” korespondente

https://www.instagram.com/alesya.yegorova/?hl=ru

 

Pievienots 29.04.2020

https://journal.reincarnationics.com/otnosheniya-s-rodom-byvshego-muzha/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe