Алеся Егорова Страх не выполнить предназначение души

Aļesja Jegorova - Bailes neizpildīt dvēseles misiju

20 02 28 01

Cik bieži mēs baidāmies nepaspēt! Šīs bailes vajā mūs, sākot ar sīkumiem: nepaspēt uz autobusu, maršruta taksometru, luksofora zaļo gaismu, metro vilcienu, līdz veikala slēgšanai utt.

Mūsu bailes nokavēt neaprobežojas ar parastu ikdienas darbību uzskaitījumu. Mēs baidāmies nepaspēt atrast savu ceļu, saprast sevi, izpildīt savu misiju, izdarīt kaut ko labu un noderīgu cilvēkiem, realizēt savu potenciālu.

Mēs izjūtam bailes neizpildīt dvēseles misiju.

Rezultātā dzīve pārvēršas bezgalīgā steigā, bēgšanā pie kaut kā no sevis pašiem. Un itin bieži mēs to pat neapzināmies.

Reiz mans tiešsaistes izdevuma redaktors teica: “Klausies, tu pastāvīgi kaut kur skrien. Tieši skrien. Tev pat valodā vārds “eju” ir reti sastopams.

Tu skrien uz ieņēmumu dienestu, tu skrien uz mājām, uz veikalu, pusdienās. Tu to vien dari, kā skrien. Apstājies. Varbūt ir vērts iemācīties iet?”

Esmu viņam bezgalīgi pateicīga. Tāpēc ka tajā brīdī es patiešām apstājos, izanalizēju un apzinājos, ka viņam ir taisnība.

Bezgalīgi daudz dažādu darīšanu, pārpilnība no visa interesantā pasaulē, ko gribētos izmēģināt, savas misijas neizpratne bija ieslēguši manī bezgalīga skrējiena režīmu, kurā zuda tagadnes moments.

 

Problēmu un neapmierinātības cēloņi

Katrs cilvēks atnāk uz šo pasauli ar savu noteiktu uzdevumu, kura izpilde veicina harmonijas uzturēšanu pasaulē.

20 02 28 02

Dvēsele detalizēti izraksta sev iemiesojuma plānu, ietverot alternatīvus variantus. Šie uzdevumi un plāns ir cilvēka misija, kuru viņam ir svarīgi izpildīt.

Tieši dzīve saskaņā ar Dvēseles plānu dāvā laimi, prieku, iedvesmu. Tādā gadījumā nevajag meklēt motivāciju, lai kaut ko izdarītu. Jūs it kā nes dzīves plūsma, enerģijas plūsma, kad viss burvīgi veidojas un izdodas.

Taču, ja jūs ejat ne savu ceļu, pirmais signāls jums būs neapmierinātības sajūta.

Tieši to es arī izjutu, lai gan mūsdienu pasaules acīm pilnīgi ne pēc kā nejutu trūkumu. Viss nāca viegli: interesanti priekšlikumi, apbrīnojamas tikšanās, nauda, veiksme, panākumi.

Taču, neraugoties uz ārējiem pozitīvajiem faktoriem, arvien biežāk es dzirdēju savas Dvēseles balsi: “Ne tas, ne mans.”
Sajūta, ka dzīvo ne savu dzīvi, it kā uzplūstošs vilnis, šķiet, apšļāks no galvas līdz kājām ar ledainu ūdeni un nonesīs mani no nomācošā ceļa, kas nedod prieku un laimi.

Tajā laikā mani glāba mani raksti un to pieprasījums no cilvēkiem. Tāpēc ka savā galvenajā uz to brīdi darbībā – grāmatvedībā – es pilnīgi neredzēju nekādu labumu pasaulei.

Nejutu apmierinājumu un laimi, dzīvoju stāvoklī, ka daru pilnīgi ne to, kā dēļ atnācu uz šo pasauli.

20 02 28 03

Itin bieži, ja cilvēks nepievērš uzmanību savām sajūtām, kuras ir Dvēseles balss, viņa dzīvē sāk parādīties problēmas.

Sk. arī Kā dzirdēt dvēseles balsi[1].

Sākumā tās ir nelielas. Taču pakāpeniski, ja cilvēks arvien vairāk attālinās no savas misijas ceļa, šīs problēmas kļūst arvien smagākas, līdz pat nāvējošām slimībām un pat aiziešanai no dzīves.

 

Dvēseles uzdevumi

Taču, kā uzzināt, vai tu nodarbojies ar to, ar ko tev jānodarbojas. Un, ja skaidri zini, ka šis ceļš nav tavs, kā saprast, kas patiesībā ir tavs.

Mūsu pats galvenais uzdevums – atrast savu vietu šajā iemiesojumā. Atrast savu uzdevumu un pildīt to. Paši galvenie kritēriji, pēc kuriem var saprast, vai tas ir tavs uzdevums:

  • nes tev prieku un labpatiku;
  • nes labumu citiem cilvēkiem.

Katrs no mums skaidri zina savu uzdevumu, un daudzi mazi bērni skaidri atceras, ar ko tieši viņi atnāca uz šo pasauli. Bērniņi var atcerēties arī savas Dvēseles misiju, kuru viņa pilda, atrodoties telpā starp iemiesojumiem.

20 02 28 04

Taču ne tuvu katrs no mums ir spējis iegaumēt savu zināšanu par sevi un saviem uzdevumiem. Tāpēc Dvēsele visas dzīves laikā mēģina ar uzvednēm palīdzēt izpildīt misiju, ja cilvēks to aizmirst.

Itin bieži mums savus uzskatus un priekšrokas uzspiež vecāki, apkārtne un materiālā pasaule. Un tikai Dvēsele var izvest pa pareizo ceļu, palīdzot atdot savus iepriekšējo iemiesojumu talantus un pieredzi cilvēku un Visuma labumam.

Uzdevumi var būt kā liela mēroga, tā arī mums banāli šķietoši – noteiktu īpašību attīstībai. Mēdz būt tā, ka uz dzīvi tiek doti vairāki uzdevumi, no kuriem viens var būt svarīgāks.

Ja gadās tā, ka cilvēku vairs neiedvesmo darbs, kurš agrāk patika, tātad pilnīgi ticams – viņš jau ir ticis galā ar vienu uzdevumu un stāv cita izpildes priekšā.

 

Kā saprast, ka tas ir tavs uzdevums

Nākamās dažas uzvednes palīdzēs jums saprast savu misiju un kustības virzienu:

  1. Apzinieties savus talantus, kuri iestrādāti iepriekšējās dzīvēs[2] un atklāti uz šo dzīvi. Tas var būt viens vai vairāki talanti, bet citi, gluži otrādi, ir apslēpti, lai netraucētu pildīt uzdevumus uz pašreizējo iemiesojumu.
  2. Izvēlētos to, ar ko nodarbosieties, vadieties pēc savu spēju un talantu attīstības citu cilvēku labā, nevis tam, kas finansiāli izdevīgi. Tad par naudu parūpēsies bagātīgais Visums.
  3. Nekas jūsu dzīvē nenotiek nejauši, dzīvojiet apzinoties un pievērsiet uzmanību zīmēm un uzvednēm.
  4. Klausieties savu Dvēseli un vēlmes, kas nāk no sirds caur maņām un jūtām. No patiešām sava darba jūs jutīsiet pacēlumu un iedvesmu, enerģijas plūsmu, prieku un vieglumu.
  5. Jūsu durvis jums vienmēr ir atvērtas. Ja kādas durvis aizveras, iespējams, tās nav jūsējās.

Sk. arī Kā aprakt savu talantu zemē[3].

Neuzspiediet bērniem savas priekšrokas, sapņus un viedokļus. Ļaujiet viņiem pašiem izvēlēties savu ceļu un iemīļoto nodarbošanos. Iespējams, viņi joprojām atceras, kas viņi ir patiesībā un ar kādiem uzdevumiem atnāca uz šo pasauli.

Un, ja ir aizmirsuši, radiet viņiem drošības telpu, pieņemot viņu viedokli, sapņus un vēlmes, lai viņi varētu atcerēties savu misiju un paši izvēlētos savu ceļu šajā pasaulē.

20 02 28 05

 

Vai mums ir jārealizē pagātnes talanti?

Katrs kārtējais iemiesojums mums tiek dots, lai apjēgtu jaunu talantu vai realizētu konkrētus uzdevumus, kuriem tiek pavērti talanti.

Dažreiz mēs varam balstīties uz kādiem pagātnes talantiem, taču nepadarīt tos par galvenajiem, ja Dvēselei stāv priekšā uzdevums attīstīt jaunas spējas.

Mēdz būt, ka mēs varam izmantot pagātnes iemiesojumu talantus, bet dažreiz, gluži otrādi, ne. Reizēm mēs mēģinām dažādas lietas, lai maksimāli sevi attīstītu un sastrādātu dažādu pieredzi, lai Dvēseles vibrācijas būtu piepildītas ar visdažādākajiem talantiem.

Viss ir atkarīgs no Dvēseles plāna uz konkrēto dzīvi, kuru var uzzināt, izmantojot Reinkarnacionikas metodi.

Sk. arī Kā es atradu savu misiju.12 atslēgas-uzvednes.

Konsultants caur Dvēseles atmiņas atklāšanas seansu palīdzēs noteikt uzdevumus uz pašreizējo iemiesojumu un kāds pagātnes talants prasa realizāciju un kāds ne.

Pārlūkojot pagātnes pieredzi, var ieraudzīt to dzīvi, kur vajadzīgais talants tika maksimāli realizēts, lai palīdzētu tam izpausties šajā iemiesojumā.

Taču, ja cilvēks vēlēsies atklāt un attīstīt talantu no pagātnes dzīvēm, kurš nepalīdz viņam realizēt Dvēseles plānu uz šo dzīvi un ved prom no ieplānotā ceļa, viņu sāks palabot. Var sākties nepatikšanas un problēmas, vērsies ciet durvis, kamēr cilvēks neizpildīs visus savus uzdevumus.

20 02 28 06

 

Izvēles brīvība vai liktenis?

Katram no mums ir izvēles brīvība, Gribas brīvība, bet ir dzīvē arī obligāti momenti, kurus mums nepieciešams iziet, lai kā mēs no tā nebēgtu.

Šos momentus jeb uzdevumus mēs saucam par likteni, no kura neaiziet. Un, jo agrāk mēs izpildīsim to, kas mums bija jāizpilda, jo vairāk spēsim sevi realizēt. Un kā dāvanu Augstākie spēki var pavērt mums vēl kādus pagātnes dzīvju talantus.

Tādos gadījumos cilvēki pēkšņi sāk sacerēt dzeju vai mūziku, pilnīgi mainot darbības sfēru.

Izvēlētā ceļa uzvednes un misijas realizācija ir jūsu talanti. Jūs esat unikāli. Nesalīdziniet sevi ne ar vienu, atrodiet sevī ko tādu, kā nav citiem, un realizējiet Dvēseles plānu.

Ātrāk un dziļāk saprast savas spējas, uzzināt uzdevumus uz dzīvi palīdzēs Reinkarnacionikas metode. Pielieciet savus spēkus tur, kur jūsu dabas dotumi palīdzēs būt labāko skaitā.

 

P.S. Jūs jau atminējāties, ko jūsu Dvēsele plānoja pirms atnākšanas uz šo pasauli?

Alesja Jegorova

Aļesja Jegorova

Reinkarnacionikas konsultante, transformācijas koučs, žurnāla “Reinkarnacionika” korespondente

https://www.instagram.com/alesya.yegorova/?hl=ru

 

Pievienots 28.02.2020

https://journal.reincarnationics.com/strah-ne-vypolnit-prednaznachenie-dushi/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2329-marina-vasiljeva-balss-tava-galva-uzvednes-no-dzivju-bibliotekas (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/2692-alesja-jegorova-ka-atklat-talantus-no-ieprieksejas-dzives (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2310-natalija-butenko-ka-aprakt-savu-talantu-zeme (Tulk. piezīme)