Алеся Егорова Как раскрыть таланты из прошлой жизни

Aļesja Jegorova - Kā atklāt talantus no iepriekšējās dzīves

19 12 20 03

Kādi ir mani talanti? Jūs droši vien ne reizi vien esat šo jautājumu uzdevuši sev un citiem cilvēkiem.

Lai cik sekmīgi, no mūsdienu pasaules skatpunkta, mēs dzīvē nebūtu, mūsu Dvēseles augstākā vēlēšanās realizēt sevi – smalkā balsī vienmēr atgādinās par sevi.

Mēs visi atnācām uz šo pasauli ar kādu mērķi, un mūsu talanti spēlē ne tuvu pēdējo lomu Dvēseles daudzajās reinkarnācijās.

Iespējams, kāds no jums ir piedzīvojis tādas sajūtas, kad viss dzīvē šķiet labi, bet kaut kas ir ne tā. Kad jūti, ka dari kaut ko ne to, ka tev ir jāvar un tu esi spējīgs uz daudz ko lielāku?

Jo taču, kad mēs realizējam savas spējas un talantus, mēs jūtam apmierinājumu un dzīvesprieku.

Kā gan saprast, tieši kādi talanti mums piemīt? Kādus talantus Dvēsele tiecas realizēt šajā iemiesojumā?

Sk. arī Kādas spējas atbilst dvēseles misijai[1].

 

Kas ir talanti un spējas

Kāpēc viens cilvēks var brīvi uzstāties publikas priekšā, ne no kā nebaidoties, kamēr kāds cits, izejot daudz publiskās uzstāšanās treniņu, baidās iznākt priekšā un pateikt pat dažus vārdus?

No kurienes cilvēkam parādās spēja satriecoši nospēlēt mūzikas skaņdarbu uz klavierēm, pat ja viņš nekad nav mācījies mūzikas skolā?

Kamēr daudziem citiem pēc muzikālas izglītības iegūšanas tā arī nerodas mīlestība pret mūziku.

19 12 20 04

Jūs droši vien paši ne reizi vien esat pievērsuši uzmanību tam, ka kādam viegli padodas tas, ko jūs tik ilgi mēģināt apgūt. Droši vien arī jums ne reizi vien ir teikts par jūsu talantiem kādā noteiktā sfērā.

Dažreiz mēs zinām savus talantus, spējas un stiprās puses un protam ievērot to, kas mums viegli padodas. Bet dažos gadījumos mums var pilnīgi negaidīti izrādīties tamlīdzīgi vārdi: “Tas ir tavs talants! Tev taču tajā ir talants!”

Bieži mēs nepamanām to, kas mums viegli padodas. Mums šīs spējas šķiet parasta un dabiska lieta. Un reizēm patiešām kāda viedoklis no malas var atvērt acis uz mums pašiem.

Un tad mēs varam aizdomāties: “Kāpēc man ir tik viegli zīmēt (dziedāt, dejot, uzstāties, izšūt, gatavot ēdienu utt.)? It kā būtu darījis vai darījusi to visu mūžu? Kāpēc man tas tik viegli padodas?"

Katram no mums ir ne tuvu viens talants. Tagad padomājam, kas ir talants un kāpēc tie var būt vairāki?

Spēja uz kaut ko vai talants – tas ir tas, kas mums labi izdodas. Kādā gadījumā mēs spējam labi kaut ko darīt? Lai kāda dzīves sfēra tā nebūtu, tikai pēc daudzkārtējiem atkārtojumiem mēs darām kaut ko viegli un ātri.

Tātad to, ko mēs darām viegli, īpaši pūles nepieliekot, mēs jau kaut kad esam darījuši daudz reižu, mēs to protam un esam iemācījušies to darīt.

Šobrīd nav šaubu par reinkarnāciju eksistenci. Mūsu Dvēsele iemiesojas daudz reižu, un tas viss, ko mēs šodien labi protam, – tā ir sastrādātā pieredze no iepriekšējiem iemiesojumiem.

Sk. arī Radītāja dvēseles talanti.

19 12 20 05

Reiz citās dzīvēs mēs izstrādājām iemaņas, kuras tagad ir mūsu talanti. Un visas tās jaunās spējas, kuras mēs radīsim šajā dzīvē, kļūs par mūsu talantiem nākamajos iemiesojumos.

 

Kāpēc ir svarīgi zināt savus talantus

Katrs no mums šajā pasaulē ir iemiesojies ne vienkārši tā, bet ar kādu mērķi. Un, zinot, kādēļ mēs atnācām uz šo pasauli, mēs jutīsim dzīves pilnību, iesim savu ceļu – realizēsim savu misiju.

Talanti – tā ir atslēga misijas realizēšanai, tieši tāpēc tos ir svarīgi zināt. Ņemot vērā simtiem, miljoniem Dvēseles iemiesojumu, nav brīnums, ka mums piemīt daudz talantu.

Ceļojot uz pagātnes dzīvēm, mēs varam uzzināt savas spējas, lai:

  • saprastu, kā pašā labākajā veidā varam realizēt savu aicinājumu;
  • atminēties iemaņas realizācijas algoritmu tās maksimālai izpausmei šajā dzīvē;
  • palielināt pārliecību par sevi.

Tieši caur talantiem mēs iedarbinām enerģiju savas misijas realizēšanai. Un nepietiek realizēt savu talantu, svarīgāk ir nolasīt to stratēģiju, kura nāk no iekšienes, kuru izstaro Dvēsele no paša sirds centra.

 

Vai Dvēsele izvēlas sev talantus konkrētai dzīvei

Dvēsele rūpīgi plāno katru iemiesojumu, izvēlas tikšanās, vietas un notikumus, slēdz kontraktus ar konkrētiem cilvēkiem.

Dvēselei ir viens vai vairāki mērķi konkrētajam iemiesojumam, kuru realizēšanai viņai būs vajadzīgas noteiktas spējas.

Itin bieži mēs izvēlamies darbības sfēru, kura atbilst noteiktam talantu kopumam, kuru arī mēs izvēlamies.

Telpā starp dzīvēm un Dvēseļu Pasaulē ar reinkarnacionikas palīdzību var uzzināt, tieši kādas prasmes un kāpēc Dvēselei ir svarīgi izpaust konkrētajā iemiesojumā.

Sk. arī Kā aprakt savu talantu zemē[2].

19 12 20 06

Un, ja kādu spēju izpaust vēl nav izdevies, ar ceļojumu uz iepriekšējām dzīvēm var nolasīt šīs spējas realizācijas precīzu algoritmu. Atverot Dvēseles atmiņu, mēs varēsim uzzināt:

  • kad talants pirmoreiz ir izpaudies;
  • kā attīstījies;
  • kā sasniedzis savu maksimālo realizāciju;
  • kādu labumu talants atnesis cilvēkiem un pasaulei;
  • kā to realizēt šajā iemiesojumā.

Bez esošo spēju realizēšanas Dvēsele konkrētā iemiesojumā var ieplānot attīstīt vēl kādu īpašību vai iemaņu, kura var būt svarīga.

Jo mēs taču uz šo pasauli atnākam mācīties, un, mācoties konkrētajā dzīvē, mēs attīstām jaunas spējas, kuras noformēsies talantos nākamajos iemiesojumos.

Arī tam var tikt ieplānoti noteikti notikumi, tikšanās vai pilnīgi jauna dzīves sfēra, kurā būs nepieciešams mācīties.

Visas jūsu pašreizējās dzīves ceļojuma ieplānotās detaļas var uzzināt ar reinkarnacionikas palīdzību.

 

Kā atklāt talantus no pagātnes dzīves

Katrā iemiesojumā jums izpaužas nevis viens talants, bet vairāki, atkarībā no konkrētās dzīves mērķiem. Un šī talantu virtene bieži atbilst kādai vienai vai vairākām sfērām, kur mēs sev izvēlamies profesiju.

Lasi arī: Kā 3 raganas kļuva par ārstēm.

19 12 20 07

Un vienas dzīves laikā mēs varam nomainīt vairākas profesijas, saskaņā ar mūsu Dvēseles plānu. Šīs darbības sfēras tad arī ir aicinājums uz konkrētu dzīvi, caur kuru Dvēsele realizē savu misiju.

Talantu realizācijas plānu Dvēsele sastāda telpā starp dzīvēm, kurp aizvest jūs var reinkarnacionikas konsultanti.

Metode ļauj skaidri noteikt, ko Dvēsele ir ieplānojusi uz šo iemiesojumu, kādus uzdevumus izvirzījusi, kādus esošos talantus izvēlējusies šo uzdevumu realizēšanai.

Tikai jūs paši varat uzzināt Dvēsele plānus. Nekāds treniņš, neviens speciālists jums tādu instrukciju nesniegs.

Atverot Dvēseles atmiņu, jūs varat nonākt plānošanas telpā un atminēties, kā maksimāli realizēt savus talantus un tieši kādus.

 

P.S. Jūs esat spējuši jau atklāt savus talantus un spējas?

Alesja Jegorova

Aļesja Jegorova

Reinkarnacionikas konsultante, transformācijas koučs, žurnāla “Reinkarnacionika” korespondente

https://www.instagram.com/alesya.yegorova/?hl=ru

 

Pievienots 20.12.2019

https://journal.reincarnationics.com/kak-raskryt-talanty-iz-proshloj-zhizni/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2366-marina-vasiljeva-kadas-spejas-atbilst-dveseles-misijai (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2310-natalija-butenko-ka-aprakt-savu-talantu-zeme (Tulk. piezīme)