Вера Просвирнина Фильм про Ангелов

Vera Prosvirņina - Filma par Eņģeļiem

14 06 27 01

Mīlestība cauri laikam

Ziemas pasaka (Winter's Tale)

Žanrs: detektīvs, drāma, melodrāma, fantāzija.

Valsts: ASV.

Gads: 2014.

Galvenajās lomās: Kolins Ferels (Colin Farrell), Dženifere Konelija (Jennifer Connelly), Rasels Krovs (Russell Crowe), Viljams Herts (William Hurt).

“Mēs visi esam savstarpēji saistīti, katrs jaundzimušais jau nes sevī brīnumu. Un katrs brīnums ir unikāls un paredzēts vienam vienīgam cilvēkam.

Mēs esam ceļotāji un ieminam ceļu pretim liktenim, lai atrastu to vienīgo cilvēku, kam lemts mūsu brīnums.”

Par filmu

“Mīlestība cauri laikam” ir ļoti skaista un vieda filma par visa esošā vienotību, par dzīvi un nāvi, par eņģeļiem un dēmoniem, par misiju un, protams, ka par mīlestību, kura rada brīnumus, pārvarot attālumu un laiku.

XIX gadsimta beigas. Precēts emigrantu pāris, kurš nav ielaists Amerikā, mēģina izglābt savu bērniņu, nosūtot viņu rotaļu buru laivā Amerikas krasta virzienā.

Liktenis puisi ieved kriminālās pasaules vadoņa rokās, kurš sekmīgi izmanto viņa ģeniāla mehāniķa un vienlaikus arī zagļa talantu. Taču kādā brīdī šo cilvēku intereses sāk atšķirties.

Un jaunais puisis pilnīgi nejauši sastop meiteni brīdī, kad viņš mēģina apzagt viņas tēva māju. Šī meitene viņam ir likteņa lemta. Taču viņa mirst, un tikai brīnums var viņu glābt.

Un šis neticamais brīnums, kurš saucas mīlestība, sāk darboties, meitenei kļūst labāk…

Taču šajā stāstā iejaucas ļoti vareni spēki, kuriem pretoties nav pa spēkam pat mīlestībai… Viņa mirst… Nevienlīdzīgajā cīniņā ir jāiet bojā arī jaunajam puisim…

15 06 27 02

15 06 27 03

15 06 27 04

Bet vai aiziet bojā? Nē, viņš vienkārši nonāk citā laikā, nākotnē, nesaprotot, kas viņš ir un kāpēc šeit nonācis. Pakāpeniski atmiņa atgriežas, bet dzīvē parādās nāvīgi slima meitene.

Un te rodas nepieciešamība atrisināt veco strīdu par brīnumiem un misiju.

“Visums mūs tik stipri mīl, ka izliec telpu un laiku, lai palīdzētu katram no mums.”

Un tas patiešām tā ir, vēl vairāk, Visums mums vēl sūta burvīgus palīgus, lai mēs varētu izpildīt savu misiju. Tiem, kas nav pazīstami ar Reinkarnacioniku, šī filma droši vien kļūs ne vairāk kā par skaistu pasaku par mīlestību. Taču tiem, kas izgājuši maģisko pieredzi no ceļojumiem pa pagājušajām dzīvēm un Dvēseļu Pasauli, šis stāsts ir par realitāti, kura patiešām eksistē, tikai ne visi to pazīst. Bet brīnumam vienmēr ir vieta mūsu dzīvē.

 

P.S. Un kādu iespaidu jums radīja šī filma? Padalieties komentāros!

Vera Prosvirņina

Vera Prosrvirņina

Žurnāla korespondente

 

Pievienots 27.06.2014

https://journal.reincarnationics.com/film-pro-angelov/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe