Синдром перемещения во времени

Sindroms pārvietoties laikā

14 04 29 01

Laika ceļotāja sieva

Žanrs: fantastika, fantāzija, drāma, melodrāma.

Valsts: ASV.

Gads: 2009.

Oriģinālais nosaukums: The Time Traveler´s Wife.

Režisors: Roberts Šventke (Robert Schwentke).

Lomās: Reičela Makadamska (Rachel Anne McAdams), Ēriks Bana (Eric Bana), Džīna Maklīna (Jane McLean), Rons Livingstons (Ron Livingston), Heilija Makkanna (Hailey McCann), Bruklina Prū (Brooklynn Proul), Aleksis Ferriss (Alex Ferris), Mišela Noldena (Michelle Nolden), Arliss Hauards (Arliss Howard), Katerīna Trovela (Katherine Trowell), Bārts Bedfords (Bart Bedford), Estere Džana (Esther Jun).

 

Par filmu

Ja es ar filmu būtu sastapusies agrāk, esmu pārliecināta, ka nespētu to pa īstam novērtēt, tāpēc ka uzskatītu to visu par neticamu. Taču Reinkarnacionikas Institūtā ceļojumi laikā un telpā ir parasta lieta.

Tagad es nebrīnos, kā mēs, tāpat filmas varoņi, varam atgriezties savā pagātnē – ieraudzīt sevi bērnībā jebkurā vecumā, savus vēl jaunos vecākus, pat saklausīt, ko teica un juta māmiņa grūtniecības laikā.

Filmas sižets ir par iemīlējušos pāri, kurš iepazinās, kad viņam bija 36, bet viņai – tikai 6. Viņi apprecējās, kad viņam bija 31, bet viņai jau 23. Proti, Henrijam ir ļoti reta ģenētiska slimība – sindroms pārvietoties laikā.

2

14 04 29 02

14 04 29 03

14 04 29 04

Es iesaku noteikti noskatīties šo apbrīnojamo filmu par mīlestību mūža garumā, kura nekad nemirst, tāpēc ka laiks ir relatīvs.

Es iesaku noteikti noskatīties šo apbrīnojamo filmu par mīlestību mūža garumā, kura nekad nemirst, tāpēc ka laiks ir relatīvs.

Šī filma māca mīlēt vienam otru un augsti novērtēt katru mirkli, kas pavadīts kopā, tāpēc ka neviens no mums nezina, kas viņam ir sagatavots nākamdien, nākamajā stundā, mirklī…

“Laika ceļotāja sieva” – viena no manām vismīļākajām filmām. Iesaku to skatīties kopā ar saviem mīļotajiem. Jūs lieliski pavadīsiet laiku.

Lai patīkami skatītes šo lielisko, aizkustinošo filmu!

Sagatavoja

Tatjana Škredova

 

P.S. Un kāds jums ir iespaids no filmas?

 

Pievienots 29.04.2014

https://journal.reincarnationics.com/sindrom-peremeshheniya-vo-vremeni/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe