Владимир Мазниченко – Пришло время...

Vladimirs Mazničenko - Pienācis laiks…

Pienācis laiks iziet uz visplanētas dabas-sociālo savstarpējo attiecību līmeni

20 05 24

Autors Vladimirs Mazničenko

22.05.20.

Sveicināti, Natālija!

Kārtējo reizi izsaku patiesu pateicību par Jūsu milzīgo darbu. Periodiski ieeju pie jums vietnē kā pēc svaiga gaisa malka. Mēs visi atrodamies mutuļojošā pašas visdažādākās informācijas un notikumu plūsmā, un katrs no mums vērš savu uzmanību tajā virzienā, kurš atbilst viņa interešu raksturam (viņa būtības frekvenču raksturlielumiem).

Man nepiemīt skaidrredzēšanas talants, un es oficiāli neesmu jūsu skolas audzēknis, taču jebkurā gadījumā uzskatu sevi kaut kādā mērā par piederošu tai. Jūs reiz man piedāvājāt piedalīties tiešā veidā, bet man radās doma, ka, lūgt palīdzību Augstākajiem Spēkiem, nozīmē atzīt savu vājumu un nespēju patstāvīgi risināt ikdienas problēmas. Tomēr es labi saprotu un jūtu Skolotāju pastāvīgo atbalstu un dalību, par ko viņiem esmu patiesi pateicīgs. Un citādi nemaz arī nevar būt, jo mēs esam vienota dzīva organisma daļiņas.

Katrs no mums mēģina tikt skaidrībā ar pašreizējo situāciju kā personīgā ziņā, tā arī planetārā mērogā. Daudzi mūsdienu politiķi, filozofi un sabiedriskie darbinieki atrodas izmisīgā strupceļa situācijā, turoties pie iepriekšējā pasaules uzskata un operējot ar vecām, savu laiku nokalpojošām metodoloģijām, taču arī starp tām var atrast racionālas idejas un priekšlikumus.

(https://www.youtube.com/watch?v=kXy-3GQDWG0)

Cilvēki kļūst atkarīgi no tās informācijas, kura atbilst viņu pašu būtības potenciālam un dzīves programmai, kurai viņi seko. Tāpēc pašattīstības jautājumi iegūst arvien lielāku aktualitāti.

SK vietnē informācija tiek izklāstīta tik vienkārši un pieejami, ka tā kļūst saprotama praktiski katram skaidri domājošam cilvēkam. Vēl vairāk, tā ir diezgan zinātnesietilpīga un dziļi filozofiska, ņemot vērā to, no kurienes tā nāk. Un, kad tu šo informāciju uzliec un pašreizējiem notikumiem un procesiem, tad atklājas grandioza aina, kuras dalībnieki esam mēs ar jums.

Jā, tā ir sava veida daudzlīmeņu šaha spēle, kur katram no mums ir iespēja pāriet no viena vai otra projekta pasīva subjekta apziņas uz to apzinoša dalībnieka stāvokli. Un nav nozīmes projektā, kādās (tā saukto tumšo vai gaišo spēku) vibrācijās atrodas viens vai otrs cilvēks, tas ir viņa paša izvēles un dzīves programmas jautājums. Vēl vairāk, “gaišajiem” zināmā mērā ir jābūt pateicīgiem “tumšajiem” par problēmu un šķēršļu radīšanu, kuri sniedz iespēju attīstīties, tos pārvarot. Jo mēs taču uz šo pasauli atnācām attīstīties, nevis atrasties pastāvīgā svētlaimē. Par to ir daudz runāts arī jūsu rakstos.

Ir pienācis laiks iziet no atsevišķu nāciju un valstu interesēm uz visplanētas dabas-sociālo savstarpējo attiecību līmeni, uz ko aicina Skolotāji. Un šeit ir svarīga pati norisošo notikumu apzināšanās un prasme vienoties ar citu dzīves programmu subjektiem, lai sasniegtu vispārēju harmoniju, kā arī nodrošinātu visas dabas-sociālās vides pāriešanu uz jaunu attīstības etapu.

Vēlreiz izsaku pateicību Jums un Skolotājiem par darbu, atbalstu un mūsu cilvēku kopienas vēl bērnišķīgās apziņas audzināšanu.

Ar cieņu, Vladimirs

 

Pievienots 24.04.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/seychas-liuboe-sobitie-sposobstvuet-perechodu

Tulkoja Jānis Oppe