Валентина Талубьева – Сейчас любое событие способствует Переходу

Valentīna Talubjeva - Pašlaik jebkurš notikums veicina Pāreju

20 05 20

Autors Valentīna Talubjeva

04.04.2020.

Es: Debesu Tēvs, situācija uz planētas sakarā ar koronavīrusa infekcijas pandēmiju liek aizdomāties, cik lielā mērā šī vīrusa programma būs izvērsta, vai tā skars provinces tādā pakāpē, kāda tā izskatās Maskavā, nemaz nerunājot jau par tādu ietekmi, kādu tā ieguva Ķīnā, Itālijā, ASV?

Debesu Tēvs: Teikšu vienu: nav jābaidās no vīrusa, jo viņš eksistē kopā ar cilvēci vienā dzīves vidē. Nestabilitāte, kura radās dzīves vidē kā ekosistēmu balansa traucējums, ir uz Zemes iemiesoto dvēseļu iekšējās disharmonijas rādītājs.

Sakarā ar augstāku vibrāciju enerģiju atnākšanu uz planētu mainās arī visu sistēmu balanss, līdz pat elektromagnētiskajiem laukiem. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka pārbūve skar visus apziņas līmeņus un apakšlīmeņus ne tikai cilvēku rasei, bet arī tiem planētas iemītniekiem, kuri atrodas zemākās evolūcijas pakāpēs, jo viss ir saistīts un vienots.

Pāreja noritētu dabiskā ceļā, ja nebūtu iejaukšanās šajā procesā no cilvēka saprāta puses, jo brīvās gribas likums ļauj eksperimentam norisināties pēc tādiem scenārijiem, kādi neatbilst Vispārējam Kosmosa Likumam. Tomēr tendence ir tāda, ka, neraugoties uz noteiktu energosistēmu, kuras tūkstošgadēs izveidojušās uz planētas, pretošanos, Pāreja norit un noritēs, jo ir sakrājusi potenciālu, kurš ļaus paātrināti pārveidot enerģiju, kuras attiecas pirmām kārtām uz sociumu un viņa mentalitāti, diskvalifikācijas. Šie pārveidojumi šajā Pārejas etapā skar vairs ne atsevišķus lokālus apgabalus, bet visu cilvēku populāciju kā sugu, un koronavīrusa pandēmija ir tam uzskatāms piemērs.

No vienas puses, globālisms ir radījis neizturamus eksistences apstākļus visai cilvēku sabiedrībai, bet, no otras, – palīdzējis ieraudzīt virzienu kolektīvās apziņas attīstības perspektīvai uz planētas visas energosistēmas evolūciju un iesaistīšanos vispārējā kosmosa spirālē, neatkarīgi no šo sistēmu veidojošo vienību apziņas līmeņa.

Pašlaik viss veicina Pāreju, jebkurš notikums, kas notiek uz Zemes, un viss nav tā, kā šķiet, raugoties no duālas pieejas uz šādām pārmaiņām. Cilvēce kā kolektīva apziņa ir nobriedusi, lai apzinātos, kas ir viņas eksistences pamats un kurp jātiecas savā attīstībā, lai netraucētu dabisko evolūcijas gaitu planetārajai sistēmai, kura kā fraktālis atspoguļo visu galaktikas spirāli.

Kas attiecas uz konkrēto pandēmiju, tad, cik lielā mērā jūsu apziņa iekļausies vienotajā evolūcijas procesā un nepretosies notiekošajām izmaiņām, tādā arī notiks planētas visas ekosistēmas stabilizācija, jo ārējais vienmēr atspoguļo iekšējo. Sekām vienmēr ir cēlonis. Cēlonis vienmēr guļ dziļāk un atspoguļo neapzinātus procesus, kas notiek sociumā, kā enerģētisko sistēmu destabilizāciju. Kā sekas, sākas dažādas pārbīdes, lai sabalansētu un stabilizētu visas energostruktūras.

Es: Tātad, jo vairāk cilvēku sāks saprast koronavīrusa pandēmijas cēloņus, jo ātrāk tā beigsies?

Debesu Tēvs: Galvenais, lai cilvēce apzinātos, ka baiļu uzdzīšana tikai veicina labvēlīgus apstākļus jebkura infekcioza procesa izplatībai. Vīruss jums nav ienaidnieks. Viņš rāda jūsu uzņēmību pret dažāda veida psihiskas un mentālas dabas faktoriem. Tur, kur ir bailes, nav dievišķās saiknes ar dvēseli, nav mīlestības, nav gaismas, bet ir haoss un nebrīvība. Tikai dievišķā saikne sniedz prieka, aprimuma, iekšējas brīvības, uzticēšanās sajūtu, ka viss ir labi, ka Debesu Tēva-Mātes mīlestība vienmēr atbalstīs, aizsargās, virzīs un nekad nesniegs čūsku ābolā vietā.

Apzinošos cilvēku uzdevums ir būt piemēram tiem, kas pazaudējuši saikni ar dvēseli un tātad ir pakļauti visāda veida pārbaudījumiem, lai šo saikni atkal iemantotu.

Es: Arī es esmu bijusi pakļauta tādiem pārbaudījumiem/kārdinājumiem, kaut gan daudz kas ir apzināts un cenšos nezaudēt saikni ar dvēseli.

Debesu Tēvs: Pārbaudījumi norūda, bet ciešanas sagādā sāpes ķermenim – tam materiālajam nesējam, pateicoties kuram jūs eksistējat 3D realitātē.

Iemācieties iet caur pārbaudījumiem bez ciešanām, un tajā palīdz dievišķā saikne. Sargājiet savu ķermeni, savu organismu, nostipriniet viņu, radot imunitāti visos apziņas līmeņos, un tad jebkura veida epidēmija jūs neskars.

Lai mīlestība pret visu, kas ir, kļūst par jūsu lāpu, kas apgaismos telpu, kurā jūs atrodaties, radīs nosacījumus pieņemt jebkurus notikumus kā labvēlīgus un jūsu paplašināšanos gaismā veicinošus. Mīliet cits citu, radiet savas dvēseles labumam, un būs jums laime.

Ar mīlestību, Debesu Tēvs.

 

Pievienots 20.04.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/seychas-liuboe-sobitie-sposobstvuet-perechodu

Tulkoja Jānis Oppe