Валентина Миронова – Сказание о Чипах

Valentīna Mironova - Teiksma par Čipiem

Kā jūs domājat, kāpēc tik daudz uzmanības cilvēka ķermenim tiek veltīts no Augstāko Spēku puses? Tik daudz aicinājumu un prakšu emocionālā līdzsvara sasniegšanai? Saziņai ar savu Dvēseli, Augstākajiem Aspektiem. Kāpēc sākusi mainīties fizioloģija, paužot pozitīvu mutāciju, gandrīz slepus (bez plašas publicitātes)? Kāpēc tik svarīgi prast paaugstināt savas vibrācijas ne tikai meditācijās (pa reizei), bet arī ikdienībā (pastāvīgi)? Sekojot zinātnieku atklājumiem (piemēra pēc), var sastādīt viengabalainu ainu.

Tāpēc ka dualitātes Eksperimenta laikā mūsu fiziskajos ķermeņos ir sakrājies milzīgi daudz dažādu ČIPU, izveidotu ar juveliera precizitāti un iebūvētu dzīvības procesu nodrošinājuma sistēmā. Dzīvā šūnā ir apmēram četrdesmit zinātnei pazīstamu molekulāru mašīnu (norāde uz žurnālu “Populārā Mehānika” (“Популярная механика” №1, 2016) (“Nanoroboti mūsu iekšienē” (“Нанороботы внутри нас”)).[1]

Mašīnas no molekulām ražo enerģiju dzīvības uzturēšanai, darbina mūsu muskuļus un būvē citas molekulāras mašīnas. Dažu detaļu izņemšana neiznīcina molekulāro mašīnu, bet tikai pazemina tās efektivitāti.
No tādām mašīnām bija izveidota obligātā šūnu stresa bioķīmija, kura pašlaik ir sākusi strauji mainīties pozitīvas mutācijas rezultātā.

Angļu-krievu nanotehnoloģijas skaidrojošā vārdnīca sniedz termina “nanomašīna” definīciju – tā ir mākslīga molekulāra mašīna, radīta uz molekulu izgatavošanas tehnoloģijas pamata. Tā ir mehāniska ierīce tik miniatūros izmēros, ka tās detaļas veido atsevišķas molekulas.
Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais.

Par cilvēku, kurš zinātnisko pasauli noveda pie domas radīt nanorobotus uz bioloģisku molekulāru mašīnu pamata, kļuva izcilais zinātnieks-fiziķis, Nobela prēmijas laureāts, Ričards Fainmens (Richard Feynman). Viņa 1959. gada lekciju ar simbolisku nosaukumu “Tur lejā ir vēl daudz vietas” visas pasaules bioinženieri uzskata par izejas punktu.

Pats spilgtākais piemērs – TUBERKULOZES HEKSAMERS.

Tika atrasts, ka MEHĀNISMU (čipa algoritmu) iedarbina ārkārtīgi ZEMAS vibrācijas – EMOCIJAS, kādas piemīt cilvēkam, kurš “kādam” atdevis visu savu dzīvotgribu (https://proza.ru/2017/04/09/899). Pie infekcijas slimībām tuberkuloze kā tāda NETIEK pieskaitīta – ĻOTI inficējošs ir DOMAS STĀVOKĻA VĪRUSS: notiek stāvokļa ENERĢĒTISKA nodošana.

TAČU – iedarbinātais process var būt atgriezenisks – ja cilvēks SAPROT, kas notiek (izpratne APTUR bailes, paniku un depresiju, tāpēc ka redzama IZEJA, – un tas organisma vibrācijas paaugstina), slimība pakāpeniski PĀRSTĀJ būt. Protams, zāļu palīdzību neviens nenoliedz.

Ar tuberkulozi slimu cilvēku statistika uzrāda augstu mirstības līmeni: tā ietilpst nāves cēloņu pirmajā desmitniekā visā pasaulē. Pēc Pasaules Veselības organizācijas datiem, 2017. gadā ar tuberkulozi inficējās 10 MILJONI cilvēku, no kuriem 1,6 MILJONI nomira, inficēti ar DEPRESIJAS VĪRUSU.

Pētnieki no Spānijas un Vācijas laboratorijā noimitēja baktērijas Mycobacterium Tuberculosis darbības algoritmu organismā. Raksts pieņemts publicēšanai žurnālā Nature. “Architecture of the mycobacterial type VII secretion system”. Nikolaos Famelis, Angel Rivera-Calzada, Gianluca Degliesposti, Maria Wingender, Nicole Mietrach, J. Mark Skehel, Rafael Fernandez-Leiro, Bettina B;ttcher, Andreas Schlosser, Oscar Llorca & Sebastian Geibel. Nature volume 576, pages 321–325(2019).

M. Tuberculosis sekrēcijas sistēmas struktūra un funkcionēšanas algoritms tika nosaukts par T7SS (VII tipa sekrēcijas sistēma). Sistēma izskatās kā heksamers (sešstaru zvaigzne kā trijstūru – piramīdu projekciju – šķēlums).

Pētnieki no Nacionālā onkoloģisko pētījumu centra (Spānija) un Vircburgas Universitātes (Vācija) sīki aprakstījuši T7SS uzbūvi atomu līmenī. Darbs parādīja, ka T7SS ir SAREŽĢĪTA NANOMAŠĪNA.

Heksameru T7SS veido apakškomplekts no ČETRĀM olbaltumvielām un SEŠĀM identiskām MAŠĪNAS (“čipa”) KOPIJĀM (kloniem), kuri nepieciešami, lai formētu sešstaru zvaigzni apkārt centrālajai porai (aktīvajam fokusa punktam), caur kuru tiek mesti ārā virulences faktori (tas ir čips 6 kopijās). Elementi atrodas pastāvīgā kustībā. Heksamers oksidējas grūtāk nekā tetramers.

Tātad tuberkulozes nanomašīna – tas ir ģenētisks algoritms ar noteiktu programmu, kuru iedarbina cilvēka patoloģiski ZEMAS VIBRĀCIJAS – viņa enerģētiskās matricas (paterni).

JEBKURA VĪRUSA DARBĪBA TIEK APTURĒTA AR GAISMU.

Pašu SPĒCĪGĀKO gaismu dzemdina aktīva apziņa – ne vienkārši apzināšanās, bet AR JŪTĀM PIEPILDĪTA APZINĀŠANĀS.

Turklāt ar stabilu un koncentrētu starojumu piepildās ķermeņa katra šūniņa. Un VIBRĀCIJU PAAUGSTINĀŠANAS jautājums kļūst par dienišķo DROŠĪBAS TEHNIKU.

Un galīgi NAV SVARĪGI, kāds čips un kad tika iebūvēts organismā.
Čipi nostrādā uz baiļu, panikas, depresijas, satraukuma frekvencēm – tur, kur nav apzinātības. Bara instinkts.

SECINĀJUMS.

Pa šo milzīgo laiku ir noritējušas neticamas izmaiņas. Mēģināt tikt skaidrībā ar šiem slāņojumiem nav nepieciešams. Tāpēc ka Evolūcijas Spirāle ir izgājusi uz jaunu vijumu.
Viss mākslīgais – beidzies. Mūžīgi ir Dvēsele, Gars.

APZINĀŠANĀS sniedz tiešu sakaru vadu ar Augstākajiem Aspektiem. Svarīga ir tieši PASTĀVĪGA apzināšanās, īslaicīgs stāvoklis sniegs īslaicīgu efektu. Bet vajadzīgs taču nevis efekts, bet radoša dzīve.

Tāpēc galīgi NAV svarīgi, kādas tieši “nanomašīnas” jeb “čipi” atrodas jūsu fizisko ķermeņu iekšienē.

Nozīme ir tikai Jūsu APZINĀTĪBAI, emocionālajai tīrībai un līdzsvaram, vēlama neitralitāte, kad Jūs sāksiet būt Augstāko Enerģiju – evolucionāro – aktīvs Pārvadītājs. Tam obligāts atribūts ir SEVIS IZZINĀŠANA.

Un ar jūtām piepildīta DIEVA APZINĀŠANĀS savā dziļumā. Tad apzinātība kļūst par Jūsu Esības neatņemamu daļu. Jūs uzņematies atbildību par savu rīcību un Dzīvi. Sākat zināt bez jebkādiem pierādījumiem.

Kas tad arī notiek pašlaik.

 

© Copyright: Валентина Юрьевна Миронова, 2020

Свидетельство о публикации №220050402030

 

Pievienots 04.05.2020

https://proza.ru/2020/05/04/2030

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://www.popmech.ru/science/235122-nanoroboty-vnutri-nas-kak-rabotayut-kletki/ (Tulk. piezīme)