Как работает ваше подсознание

Kā darbojas jūsu zemapziņa

16 11 18

Eksistē sens nostāsts par muļķa zemnieku, kuru ar vizīti aizsūtīja uz sava saimnieka māju.

Saimnieks ieveda viņu kabinetā un piedāvāja zupu, bet, tikko zemnieks ķērās pie karotes, tad pamanīja savā šķīvī mazu čūsku.

Lai neapvainotu saimnieku, viņš tomēr zupu izēda. Pēc dažām dienām vīrietis tik smagi saslima, ka bija spiests atkal atgriezties saimnieka mājā.

Tas atkal ieveda viņu kabinetā un pagatavoja zāles mazā tasītē, kuru pēc tam pasniedza zemniekam. Sataisījies izdarīt pirmo malku, zemnieks atkal pamanīja savā tasītē mazo čūsku. Šoreiz viņš nolēma neklusēt un skaļi pateica, ka tieši šī iemesla dēļ viņš arī saslima pagājušajā reizē.

Skaļi smejoties, saimnieks norādīja uz griestiem, kur karājās liels loks. “Savā tasītē tu redzi nevis čūsku, bet loka atspulgu,” viņš teica. “Nekādas čūskas nav.” Zemnieks atkal paskatījās uz savu tasīti, un, protams, tur bija nevis čūska, bet vienkāršs atspulgs.

Viņš izgāja no saimnieka mājas, tā arī zāles neizdzēris, un bija vesels jau pēc dienas.

Uztverot ierobežotus uzskatus un pārliecības par sevi vai apkārtējo pasauli, mēs norijam iedomātu čūsku. Un tā vienmēr ir reāla… līdz tam laikam, kamēr mēs nepārliecināsimies par pretējo.

Pietiek tikai zemapziņai uztvert kādu pārliecību vai ideju, neatkarīgi no tā, vai tā ir pareiza vai ne, kā viņa sāk metodiski izstrādāt domas, kas apstiprina šo pārliecību.

Pieņemsim, jūs neapzināti uzskatāt, ka nodibināt attiecības ar pretējā dzimuma pārstāvi it nemaz nav vienkārši. Iesakņojusies šī pārliecība baros jūsu smadzenes ar apmēram tādām domām: “Es nekad nesatikšu cilvēku, kurš man patiktu”, “Nav iespējams atrast labu partneri”, “Attiecības vienmēr ir nestabilas” un tā tālāk.

Pietiek jums sastapt interesantu cilvēku, kā jūsu smadzenes sāk: “Viņš droši vien nav nemaz tik labs”, “Nav vērts pat mēģināt. Vienalga nekas neiznāks” vai “Viņa par mani nekad neieinteresēsies”.

Vēl vairāk, jūsu smadzenes, kurās iesakņojusies pārliecība, “ka ir ļoti grūti nodibināt ciešas attiecības”, kā magnēts pievilks situācijas, kas apstiprina šo apgalvojumu, un ignorēs vai pat atgrūdīs situācijas, kas pierāda pretējo.

Smadzenes spēj izkropļot īstenības uztveri, lai novestu to atbilstībā jūsu uzskatiem.

Jūs uzskatāt sevi par nekam nederīgu? Vai slikti pelnāt? Jūs ticat, ka pievelkat slimības? Jūsu smadzenes atradīs neapgāžamus pierādījumus šiem uzskatiem, un visas viņu darbības būs vērstas uz to, lai to vēlreiz apstiprinātu.

No otras puses, ir vērts noticēt, ka esat uzvarētājs vai ka no visa var uztaisīt naudu, ka jums piemīt lieliska veselība, un uzreiz apkārt atradīsies reāli pierādījumi šīm pārliecībām.

Publicēts no econet.ru

AutorsNikolajs Bulgakovs (Николай Булгаков)

No izsūtnes Интересные статьи по эзотерике 18-11-2016

 

Pievienots 18.11.1016

https://subscribe.ru/digest/woman/psychology/n40099609.html?utm_source=subscribe-newsletters&utm_medium=email&utm_campaign=subscribe-newsletters

Tulkoja Jānis Oppe