Людмила Дмитриева - Цифровые технологии –это заманиха для мышей, чтобы поймать в мышеловку

Ludmila Dmitrijeva - Digitālās tehnoloģijas – tas ir māneklis pelēm, lai noķertu peļu slazdā

Mums Krievijas Federācijā (KF) Putins (Владимир Путин) nomainīja valdību. Mišustins (Михаил Мишустин), balstoties uz digitālo ekonomiku, jau strādājot muitas sistēmā, būtiski palielināja valsts kases ienākumus. Viņa uzbūvētā informācijas datu sistēma bija labāka nekā valsts statistikai. Tagad viņš ir valdības galva. Digitālajām tehnoloģijām ir iedota “zaļā gaisma”. Es mēģināju tikt skaidrībā – kas ir Digitālā Ekonomika (DE). Internetā oficiālā vietne sniedz “uzvarošas reālijas”. Progress – civilizācijas revolūcijas līmenī. Taču es neesmu ekonomiste, un man nav zināšanu ekonomikas speciālajās terminoloģijās, un daudz kas no izlasītā palika aiz manas izpratnes kadra. Tāpēc es nolēmu paklausīties, ko šajā sakarā saka manis cienīti speciālisti internetā. Diemžēl ekonomistu lekcijas neatradu, taču atradu lekciju – no ļoti zinīgās Olgas Četverikovas (Ольга Четверикова) – Maskavas Valsts Universitātes vēstures pasniedzējas. Tā kā krievu tautai gaidīt pozitīvas inovācijas no liberāli kompradorās elites gaidīt nav ko, mums ir jāsaprot, kādu kārtējo nelietību viņi gatavo.

Ar labiem nodomiem ir bruģēts ceļš uz elli. Domāju, ka tieši tādi nodomi ir sagatavoti KF un visai pasaulei ceļā uz nākotni. Mierina tikai tas apstāklis, ka “Ir nodomu loģika un ir apstākļu loģika. Apstākļu loģika ir stiprāka par nodomu loģiku”. Staļins.

Trieciens KF, nacionālajai drošībai atkal tiek veikts no liberāli kompradorās ebreju kopienas un, kas ar viņiem, puses. Notiek pasaules karš. Kapitālisma vietā tiecas nostiprināties liberālisms-globālisms. Nemanāmi, uz epidēmijas fona dažādās nozarēs izvēršas digitālās tehnoloģijas, kuru ieviešana ne ar vienu nav saskaņota. Plašsaziņas līdzekļos šī tēma tiek atspoguļota maz, bet tās satura sarežģītības dēļ tādu, kas vēlas dziļi to izprast, nav daudz, un iedzīvotāji informēti netiek.

DE programmu apstiprināja Medvedjeva (Дмитрий Медведев) valdība 28.07.2017. Un realizācijas process tika iedarbināts tā paša gada augustā. Audzējs lēni aug. DE – tas ir biznesa modelis, darbības būtība, kura juridiski nav skaidra. Tā tiek būvēta uz vienotā iedzīvotāju datu reģistra bāzes. Turklāt valsts tiek atbrīvota no pārvaldes funkcijām. Tiek uzskatīts, ka ierēdņu darbs – tie ir pārvaldes pakalpojumi, kuri, tāpat kā visi pārējie starpnieku /ierēdņu, skolotāju, ārstu, juristu/ pakalpojumi, tiks likvidēti. Būs valsts bez valsts orgāniem, tāda digitāla “platforma”, kuras īpašniekam tad arī valsts piederēs. Šis īpašnieks – platformas “Lielais arhitekts”. /Pie masoniem tā sauc Mašiahu./ Tiek vākta nost likumdošanas bāze. Nav skaidrs, kā interpretēt dzīves procesus. Visu vadīs mākslīgais intelekts, acīmredzot, tikai caur datoru. “Platformas” īpašnieks var to pārdot vai pārbūvēt pēc savas vēlēšanās.

Digitālo tehnoloģiju ieviesējs un “Lielā arhitekta” vasalis KF ir Sberbank galva Grefs (Герман Греф). Tā ir ļoti viltīga un piesardzīga ieviešanas sistēma, kuras mērķis ir ekonomikas un nāciju dzīves pakļaušana starptautiskajiem monopoliem un pasaules valdošajām finanšu struktūrām. Sistēma ir izstrādāta ASV. Jau 2017. gada oktobrī Grefs noslēdza līgumu ar “Microsoft”, ka Sberbank rīcībā tiek nodots digitālo tehnoloģiju projekts. Šo tehnoloģiju pārvalda tas, kurš to izstrādāja. Kā es sapratu, tad valsti varēs vadīt no okeāna tās puses. Grefs gatavojas kļūt par KF protežē un apgalvo, ka tautai jaunajā sistēmā nav jābūt savam spriedumam par varu un tās darbībām; viņš domās tā, kā viņam uzdos speciāli sagatavoti cilvēki-operatori. Šodien izglītības problēmu arī risina Grefs (no 140 miljoniem vairāk nav kam). Izglītības ministrija formē jaunu kodu krievu nācijai, bet, iespējams, arī visiem pārējiem valstī. Tiks radīts neironu tīkls bērna smadzeņu savstarpējai saiknei ar datoru trīs etapos tiešsaistes veidā.

Pirmais etaps – biometriskais – (2015-2025). Tiek vākta informācija par personību īpašībām.

Otrais etaps – (2025-2035). Tiek radīta sistēma vadībai caur katras personības domu un sajūtu ietekmēšanu. Jūsu ķermeņa vadīšana.

Trešais etaps – (2035-2045). Emociju vadība. /Domāju, ka mums dos pakošļāt sienu un mēs būsim laimīgi. Nekādu iebildumu nebūs./

Sekas trim etapiem – cilvēks kļūs dabas daļa, kā augs. Iedos padzerties, viņš būs laimīgs, neiedos – viņš nomirs laimīgs, ja būs pelnījis. Ļoti humāni. Virtuvi kā trešajā Reihā uztaisīja. Tikai agrāk nacisti to nelaimīgajiem ebrejiem izgudroja, bet tagad ebreji vāciešiem, krieviem un visām pārējām tautām uz zemes, izņemot izredzētos, bet varbūt arī viņiem. Bet tas ir liels noslēpums, par to labāk nerunāt. Nav zināms, kā mākslīgais intelekts jūs par to sodīs. Ir iespējamas sankcijas. Tagad papīra naudu jums nedos – bankas karte, ļoti ērti. Plaukšķ, un nav naudas. Cietumā neieliks – dārgi, un uz baznīcas lieveņa kumosu nepasniegs. Lieveņa, acīmredzot, arī nebūs. Baznīcas vieta šajā sistēmā nav norādīta. Sistēma vadīs cilvēku apziņu un zemapziņu. Atbilstoši, nekavējoties bērnu smadzeņu skalošanai pagaidām piešķirs tradicionālā valsts 120 miljardus rubļu ik gadu. Lai ražošanu pārvestu uz DE sliedēm, ik gadu tiks piešķirti 200 miljardi rubļu.

Cilvēka transformēšana ar digitālajiem čipiem – tā ir kodēšana. Personiskie kontakti vajadzīgi nebūs, par cilvēka labāko draugu kļūs operators. Ievajadzēsies sievieti – iedos vai padarīs laimīgu bez viņas. Visi morālie un ētiskie uzstādījumi darba lopiem tiek noņemti. Jūs ko, esat norūpējušies par nabaga iedzīvotāju likteni? Gribat jaunas tehnoloģijas ražošanai, jaunas darbavietas? Daži vēlas gazificēt visu valsti, padarīt to suverēnu, neatkarīgu, novērst nevienlīdzību, interesējas par citiem sociāliem jautājumiem? Tas viss atrisināsies trešajā etapā. Visi būs laimīgi. Ar visu cieņu pret Putinu, citēšu viņu: “DE – tā ir jauna dzīvesziņa, valsts, sabiedrības, biznesa, sociālās sistēmas vadība…” Interesanti, kur viņš redz savu vietu šajā jaunajā dzīvesziņā?

Maskava, kā pieņemts KF, jau ir priekšgalā visām šīm inovācijām. Izglītības ministrija ar karogu /melnu ar galvaskausu, iespējams/ ir avangardā. Bērnus jau gatavo pēc šīs programmas. Ne visus, par izredzētajiem – nezinu. Krievija būs viens no pirmajiem pasaules segmentiem, kuru būvē Mašiahs. Grefa centieni noteikti tiks pamanīti. Vadošie kadri tiek aktīvi gatavoti, atlasīti studenti, spējīgi, domājoši, kā mašīnas.

Grefs KF jūtas pārliecinoši, kā cilvēks, izredzēts izredzētā nācijā. Viņš meditē un saņem vadošus norādījumus no augšas. Viņš arī mums iesaka ar to nodarboties. Lūk, konstitūcijas labojumi ies cauri referendumam, bet kā ar digitālajām tehnoloģijām? Pēc DT ieviešanas konstitūcija pati atkritīs kā rudens lapa.

Mani dārgie draugi, es nepretendēju uz patiesību pirmajā instancē, klāstot materiālu šajā vēstulē. Kuru šī tēma ieinteresēs, ieskatieties internetā. Vēlu veiksmi. Ar cieņu. Ļuda Dmitrijeva.

 

Atsūtīts 28.03.2015

Tulkoja Jānis Oppe