Отзывы весны 2020 г.

Dažādi autori - 2020. g. pavasara atsauksmes

20 03 25 04

Emīlija Žilinska

Natašeņka, beidzās meditācija (24.03.), un sēžu un raudu. Visu meditāciju raudāju, raudu un rakstu.

Un, lūk, ko es izdzirdēju:

Открыты всё Миры тебе Сейчас.

Великий Путь перед тобой.

Сверкает в Бесконечности Живой,

Как Лучик Солнца Золотой.

Познай себя внутри себя.

В Любви Великой созидай.

Откроешь Жизнь совсем иной.

В себе самой, в себе самой.

И радость Бытия придёт к тебе,

В той Пустоте, где Я Живу.

Она откликнется в тебе,

Как отзвук Вечной Тишины.

Я твой Отец.

Atvērtas visas Pasaules tev Tagad.

Liels Ceļš tavā priekšā.

Mirdz Bezgalībā Dzīvs

Kā Zelta Saules Stariņš.

Izzini sevi savā iekšienē.

Lielā Mīlestībā radi.

Atklāsi dzīvi pavisam citādu.

Sevī pašā, sevī pašā.

Un Esības prieks atnāks pie tevis

Tajā Tukšumā, kur Es Dzīvoju.

Viņš atsauksies tevī

Kā Mūžīgā Klusuma atbalss.

Es esmu tavs Tēvs.

Zīm.

20 03 25 05

Andrejs Morozovs

Sveicināti, Natālija Nikolajevna!

 

MILZĪGA PATEICĪBA par Jūsu atbildēm un komentāriem uz manām vēstulēm!!!

Es vairs jautājumus neuzdošu, jo uz šī dialoga rēķina šī tēma ir nedaudz noskaidrojusies.

Kopumā es pilnīgi piekrītu Jums un Sanatam Kumaram, un Diženajai Dievietei attiecībā pret tādām izpausmēm ķermenī un tādām radikālām mācībām. Jau pirms dažiem gadiem, kad es pārstāju sekot šai tradīcijai (advaitai), manas paša pārdomas plūda apmēram tajā pašā gultnē. Un tomēr savā laikā šī ideja nez kāpēc man izrādījās ļoti pievilcīga, jo es taču sekoju šai mācībai apmēram 10 gadu garumā. Iespējams, arī es kādreiz esmu bijis vai nu mūks, vai arī askēts :).

Un, kad jūs skārāt budisma tēmu, advaita automātiski uzpeldēja manā apziņā, un daļa līdz galam neatrisināto jautājumu atkal izšļācās uz āru.

Kopumā es jau sen biju sevī pamanījis, ka man vieglāk ir operēt ar abstraktām filozofiskām koncepcijām, atrodot labās īpašības un trūkumus dažādās idejās, taču turklāt smagi ir kaut par pilienu izmainīt paša uztveri un attīstīt sevī kaut mazlietiņ reālāku garīgo jutīgumu. Kā saka – viegli atrodam gruzīšus svešās acīs, bet no savām acīm rēgojošos baļķus ieraudzīt un izdabūt nevaram :). Turklāt jau daudzu gadu garumā joprojām asi pastāv jautājums par savienošanos un pilnvērtīgu mijiedarbību ar paša Augstāko Es, atmiņas atjaunošanu par pagājušajām dzīvēm, paša misijas izprašanu, lielākas jutības iegūšanu pret ķermeņa vajadzībām un signāliem utt.

Jebkurā gadījumā – BURVĪGI, ka ir tādi cilvēki kā Jūs, kas augstāko sfēru pieredzi translē uz mūsu realitāti, dziedina un apmāca cilvēkus jaunajām enerģijām un jaunajam ciklam uz mūsu planētas.

 

Ar mīlestību un cieņu,

Andrejs Morozovs

20 03 25 05

Gaļina Levandovska

Labdien, Natālija! Izlasīju rakstu un saprotu, ka ir iestājies Jaunais Laikmets, uz planētu un visu mūsu saules sistēmu līst jauno kosmosa enerģiju plūsma, Pasaules-ēka ir spērusi soli uz priekšu, bet mēs vēl knosāmies Vecajā Laikā. Garīgie ceļi un dualitātes apskaidroto laiku sasniegumi ir ļoti vajadzīgi kā aizejošā laika, vecā Laikmeta pieredze, un mēs, dzīvojošie jau apziņas garīgās izaugsmes jaunā lokā, varam un mums vajag paņemt no šīs pieredzes pašu vērtīgāko.

Ar mūsu ātrumu un dzīvesveidu, pat ja sasniegtu tukšumu kaut uz pusstundu, – tas jau būtu rezultāts. Aizejošā laika adeptiem un Apskaidrotajiem bija mērķi un uzdevumi saskaņā ar savu evolūcijas ceļa intervālu. Mums jau ir citi uzdevumi, Augstā Dieva doti Jaunā Laikmeta ceļā. Un mūsu ceļš – “Es Esmu gars, iemiesojies bioloģiskā apvalkā, lai iegūtu dzīves pieredzi materiālajā pasaulē un lielā uzdevuma vārdā – modināt cilvēci, atdzīvināt Dievišķo Dabu, Augšupcelt Planētu un radīt Paradīzi uz Zemes…”

Krajons “Jaunā Laikmeta Aicinājums” (Крайон "Призыв Новой Эпохи").

Tas ir tikai Aicinājuma sākums, taču ir skaidra jēga, kādēļ mums vajag dzīvot un kurp vērst savus centienus.

Ar mīlestību Gaļina Levandovska

20 03 25 05

Tamāra Fadejeva

Sveicināti, Natālija Nikolajevna!

Es vienmēr lasu Jūsu un visu citu pazīstamo ezotēriķu vēstījumus un spriedumus, taču ļoti reti komentēju un vēl retāk rakstu.

Cēlonis ir tāds, ka esmu slinka, bet šeit galvenais ir tas, ka mēs ar autoru kaut kur sakritām, kaut arī man nepatīk hinduisms, neinteresējos par to, bet tomēr… Konkrēti aizķērās frāze par prāta nekustīgumu un par rakņāšanos ego, tajā gan labāk nerakņāties. Pieņemt tā, kā ir. Manuprāt, mēs esam radīti ego attīstīšanai un prāta pieaudzināšanai.

Ar mīlestību un cieņu T. Fadejeva

20 03 25 05

Natālija Coja

Nataša, labrīt! Ar mani notika Brīnums, pateicoties Jums un Augstākajiem Spēkiem! Es saņēmu izsūtni ar lūgumu pastrādāt ar negatīvajām programmām, iesakņotām Cilvēces apziņā sakarā ar koronavīrusu. Es apsēdos meditēt, izsakot nodomu pastrādāt ar bailēm, un man noreaģēja otrā čakra; tā kā otrā čakra atbild par dzimtu, man atnāca uzvedne, ka pagātnē esmu mirusi no epidēmijas. (…)

Es jutu, ka mani pa dzīvi apsargā un palīdz. Pie jebkurām šaubām, piedalīties vai nepiedalīties Saules Brālības skolā, skanēja balss: “Nataša, uz priekšu! Pašlaik tā ir nepieciešamība, bez kuras dzīve ir tukša un neinteresanta.”

Nataša, esmu pateicīga jums. JŪS iemācījāt man sazināties ar Augstākajiem Spēkiem, PATEICOTIES AUGSTĀKAJIEM SPĒKIEM, MĒS ARĪ SAŅEMAM TĀDAS DĀVANAS!!!!

20 03 25 05

Svetlana Tumanova

VOLODJA AHMANAJEVS – MALACIS! NUPAT NOKLAUSĪJOS VIŅA 24. FEBRUĀRA SEANSU[1], KO ATSŪTĪJA JĀNIS OPPE. TIK GLUDI, TIK HARMONISKI RUNĀ! TIK LABI NOMIERINA. PATEICOS! JAU ĪSTS SKOLOTĀJS!

Ar Mīlestību, Svetlana Tumanova

20 03 25 05

Natālija un Ivans Balatkini

Natālija Nikolajevna, labvakar! Es gribu ar jums dalīties savos jaunajos rezultātos garīgajā darbā. Es, vēl strādājot rūpnīcā, centos dalīties, ko biju uzzinājusi par Pārejas periodu, par Jauno Laikmetu, taču mani neviens nesaprata, izņemot vīru. 2012. g. beigās mēs iepazināmies ar Ņižņijtagilas domubiedru grupu un līdz šai dienai pie viņiem braucam, satiekamies.

2019. g. novembrī mēs ar kādu sievieti organizējām grupu no 8-10 cilvēkiem. Tie ir cilvēki, kuri tiecas uz pašattīstību, uz pašpilnveidošanos. Pulcējamies bērnu klubā, kur šī sieviete strādā. Mēs ņemam noteiktas tēmas un atklājam. Cilvēki klausās ar interesi, mēģina pat jau kaut ko apzināti mainīt – negatīvo uz pozitīvo. Izpratnes vēl ir maz, bet tas taču ir tikai sākums.

Mēs arī V Kontakte radījām savu grupu no 9 cilvēkiem, es tur ievietoju rakstus par garīgo attīstību. Natālija Nikolajevna, esmu jums ļoti pateicīga par zināšanām, kuras mums tiek dotas SK skolā, un manī ir parādījusies pārliecība par savām darbībām. Protams, es vēl neredzu ar garīgo redzi, taču esmu sākusi atšķirt un just enerģijas, un arī tad ne vienmēr. Toties ir, pie kā pastrādāt, uz ko tiekties un turpināt attīstīties tālāk. PATEICOS!

Vēl gribu ar jums dalīties gadījumā, kurš nesen notika. Jūsu raksts “Apzinātība[2]” 20.02.2020. tieši sinhroni sakrita ar negatīviem notikumiem manā ģimenē un ļoti palīdzēja man pārskatīt manas domas un ātri nonākt pie harmonijas savā iekšienē. Todien vakarā mēs tikāmies ar mūsu grupu Barančā (Баранча). Pārnākot mājās, vīrs sāka kritizēt dažus manus izteikumus sakarā ar otro organizatori. Viņa tieši tajā dienā deva informāciju pēc V. Mironovas (Валентина Миронова) rakstiem, un vienmēr balstās uz zinātnes atklājumiem, bet es uz garīgajām zināšanām. Lūk, uz šī pamata mums mājās notika domstarpības. Es sapratu, ka man tas ir jāatlaiž un jāpieņem kā pieredze. Es to izdarīju, taču smagums iekšienē negāja prom. Es atvēru jūsu vietni. Bija pienācis jauns raksts “Apzinātība”, to izlasījusi, es uzreiz visu sapratu: “lūk, viņa – garīgā lepnība”. Visu to apzinoties, man iekšienē viss uzreiz kaut kā nomierinājās, noharmonizējās. Šo harmoniju parunājot nodevu savam vīram. Ļoti pateicos jums un Visumam, viss notiek “vajadzīgajā laikā un vajadzīgajā vietā”. Ar mīlestību!

20 03 25 05

Jevgēnija Malikina

Liels PALDIES par ŠAMBALU[3]!!!!! Ļoti pateicos!!!!! Ar pateicību un mīlestību. Jevgēnija

20 03 25 05

Nadežda Doščina

Natālija Nikolajevna, labdien! Patiecos jums par visu!!! Esmu tik laimīga, ka jūs mani uzaicinājāt uz skolu. Pagājušajā gadā nevarēju, šogad noteikti, iekrāšu. Šodien esmu ar jums. Natālija Nikolajevna, dalos ar jums, man ļoti gribas strādāt mūsu Māmuļas Zemes labā!!! Un Visuma labā, es jūtu, ka mēs visi esam viens liels, viengabalains, un man iekšienē ir sajūta, ka esmu atnākusi uz šo zemi kaut kā svarīga dēļ!!! Esmu ar jums!!!

20 03 25 05

Pateicos maniem mīļajiem un man dārgajiem cilvēkiem par jūsu neviltotajiem vārdiem!

Es vienmēr esmu ar jums! Jūsu Natālija!

 

Pievienots 25.03.2020

http://www.sanatkumara.ru/otzivi/otzivi-vesni-2020-g

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “Vakara seansu ieraksti, 24.-25. februāris”, http://www.sanatkumara.lv/index.php/audiomeditacijas-un-audioversijas/19-audiomeditacijas-un-audioversijas/2556-vakara-seansa-ieraksti-24-25-februaris (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/28-raksti-2020/2544-apzinatiba (Tulk. piezīme)

[3] Skat. “Šambala”, http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/28-raksti-2020/2533-sambala (Tulk. piezīme)