Кто такие эльфы?

Kas ir elfi?

14 11 11Šis raksts stāsta par elfu dzīvi uz Zemes, par viņu apbrīnojamajām spējām un par viņu tuvo saikni ar cilvēkiem.

Sveicu jūs, es esmu Gendalfs.

Šodien mēs turpināsim iepazīšanos ar Zemes pasaku pasaules pārstāvjiem. Un nākamā rase, ar kuru es gribu jūs iepazīstināt, – tie ir elfi.

Kā jau es jums esmu stāstījis, elfi, tāpat kā rūķi, reiz ieradās no Centaura Alfas miglāja un ir šīs galaktiskās civilizācijas pēcteči. Abas šīs rases bija mantojušas viņas īpatnības – zinātkāri un mīlestību pret dabu, smalku dabas vibrāciju jušanu. Viņas pārstāvji ieradās uz Zemes daudzējādā ziņā tieši tāpēc, ka daba uz Zemes bija īpaša un neparasta un glabāja unikālas enerģijas. Centaura Alfas iedzīvotāji pētīja ne tikai savas pasaules dabu, bet interesējās arī par citām Visuma pasaulēm. Viņi novēroja arī Zemi no paša tās eksistēšanas sākuma. Jūsmojot par uz tās noritošo procesu harmoniskumu un saskaņotību, viņi juta, ka aiz šīs dabas parādību saskaņotības ir jāstāv kādam absolūti jaunam spēkam, kurš uztur Zemi. Un, kad Centaura Alfas pārstāvjus uzaicināja iemiesoties uz Zemes, viņi bija ļoti iedvesmoti un priecīgi par iespēju izzināt viņiem nezināmu un noslēpumainu dabas spēku.

Tie Centaura Alfas pārstāvji, kuri kļuva rūķi, ar aizrautību sāka pētīt dabu enerģiju līmenī. Tādēļ viņi pētīja ne tikai akmeņus, bet izzināja arī vielas iespējas kopumā. Viņus interesēja smalkie procesi, kas notiek vielā. Rezultātā viņi iemācījās vienu vielu transformēt citā, minimāli tērējot enerģiju, piemēram, pārvērst ogles gabaliņu dimantā, bet dzīvsudrabu – zeltā. Var teikt, ka viņi bija ciltstēvi alķīmijai, ar kuru pēc tam ilgu laiku aizrāvās cilvēki. Kā likums, tādi cilvēki, pētot dabas vielu dažādas īpašības, atminējās savu pieredzi, iegūtu pasaku pasaules laikā. Jo reiz sen viņi cieši mijiedarbojās ar rūķiem, bet varbūt paši bija iemiesojušies šajā rasē. Un tagad viņi fiziskajā realitātē centās atkārtot tos apbrīnojamos eksperimentus, kurus veica agrāk.

Neapšaubāmi, sekmju gadījumā viņi varētu atnest lielu labumu cilvēcei! Taču diemžēl jūsu realitātē ir ierobežojumi, kuri pasaku pasaulē neeksistē, un tāpēc alķīmiķu mēģinājumi, kā likums, bija neveiksmīgi. Taču nespēja iemiesoties alķīmiķu sapnim vēl ir saistīta arī ar to, ka viņi “atminējās” tikai daļu no tā, ko zināja kādreiz. Un bieži neņēma vērā nianses, bez kurām vielas transformācijas process neizdevās. Bet pašlaik, jaunajā laikā, uz jauno enerģiju nākšanas rēķina, var pagātnes “pasakaino” pieredzi izpaust visā pilnībā. Arī daudzi rūķi ir gatavi sazināties ar cilvēkiem, un tāda sadarbība var realizēt apbrīnojamas iespējas jūsu pasaulē!

Ja rūķi savu interesi par dabu iemiesoja caur zinātnisku izziņu, tad citi Centaura Alfas pārstāvji, kļuvuši elfi, nolēma dabas enerģijas pētīt caur savu jutīgo uztveri. Šīs būtnes ar visu savu apziņu, dvēseli un ķermeni bija it kā speciāli tam radītas. Viņu ķermenis smalki jūt jebkuru gaisa svārstību, tikko pamanāmu lapu šalkoņu, pat kalnu kustēšanos, parastai acij nemanāmu. Viņas uztver šīs pasaules jebkuru parādību ne fiziski, bet vairāk jūtu līmenī. Var teikt, ka viņas redz un dzird šīs pasaules pārdzīvojumus un var pašas tās izdzīvot. Sazinoties ar upi, viņas jūt tās noskaņojumu un atrodas tajā, staigājot pa mežu, viņas redz to, kā dzīvo katrs koks un meža valstības visas radības. Viņas jūt sevī spēkus un vēlēšanos palīdzēt dabai emociju līmenī. Piemēram, kāds koks ir par kaut ko nobažījies, vai arī viņš ir ievainots, vai viņam ir maz saules. Tādā gadījumā elfs pienāk un mierina koku, jautā, ar ko viņš var palīdzēt. Viņš var koku izārstēt ar savām vibrācijām vai pat palīdzēt viņam pārvietoties uz jaunu vietu. Elfi jūt savu atbildību par harmoniju dabā un palīdz to uzturēt. Viņi to dara tāpēc, ka viņu sirds nesaraujami ir saistīta ar visu tajā notiekošo, un, ja dabai kaut kur sāp, tad sāp arī viņiem. Atjaunojot dabas enerģijas, viņi jūt, kā priecājas visas stihiju būtnes un gari, un paši piepildās ar šo sajūtu. Un, no otras puses, elfi ir tik atvērti visam pasaulē notiekošajam, ka ir ļoti ievainojami. Visas zemās vibrācijas iedarbojas uz viņiem postoši, un, ja kaut kur notiek konflikts, tad viņi uz to reaģē ļoti asi. Taču tieši uz sava jutīguma rēķina viņi var atrast disharmonijas cēloni un var to atrisināt. Viņi to dara ar atklātu sirdi, un visa daba un visa pasaule apkārt atbild viņiem ar pateicību.

Var teikt, ka elfi – tie ir dabas harmonijas sargi. Atnākot uz Zemi, viņi izmitinājās tādā veidā, ka tika atbalstītas visas dabas stihijas. Tā parādījās meža elfi, ar savu mīlestību un gādību aizsargājot mežu. Ir ūdens elfi, kas dzīvo upju un ezeru krastos, un viņi atbalsta ūdens pasaules. Eksistē kalnu elfi, kas dzīvo alās augstu kalnos, un viņi aizsargā vēja un akmens stihiju. Praktiski katrā dabas vietā uz planētas var sastapt savus elfus, kuri to vērīgi apsargā. Protams, viņi eksistē savā smalkajā pasaulē, taču viņu pasaule ir nesaraujami saistīta ar jūsējo caur dabas vibrācijām. Jo daba uz planētas ir viena un tā pati. Ar viņu sazināties arī jūs, ar viņu ir cieši saistīti arī visi pasaku pasaules iedzīvotāji. Tāpēc tieši pie dabas jūs visvieglāk varat nodibināt saikni ar dažādu rasu pārstāvjiem un pirmām kārtām – ar elfiem. Tieši viņi ir zināmi sargi pie ieejas pasaku pasaulē, tās glabātāji. Un, ja jūs zināt par viņu klātbūtni un vēršaties pie viņiem, tad viņi jūs noteikti izdzirdēs. Ieraudzījuši, ka jūs esat atnākuši pie dabas ar labiem nodomiem, viņi pakāpeniski sāks jums vērt vaļā pieeju viņu smalkajai telpai. Un tā, reizi pēc reizes, atnākot uz kādu vietu dabā, kur jums ir labi un komfortabli, jūs varat arvien vairāk dibināt saikni ar pasaku pasauli. Tas notiks jūtu līmenī. Jūs tāpat kā elfi sāksiet saprast to, ko jūt koks vai upe, vai vējiņš, maigi čabinot lapas. Tas notiks, pateicoties kontaktam ar elfiem, tam kontaktam, kuru jūs pakāpeniski dibināsiet ar viņiem. Jo caur jūsu mijiedarbību jūs “atminēsieties” jūsu kopīgās pagātnes pieredzi. Iespējams, ka arī jums ir bijuši iemiesojumi starp elfiem, un tad spēja just dabu jūsos izpaudīsies dabiski un viegli.

Lai jūs spētu labāk atminēties savu saikni ar elfiem, es mazliet vairāk pastāstīšu par viņiem un par to, kā viņi mijiedarbojās ar citām rasēm, tajā skaitā arī ar cilvēkiem.

Atrodoties dabā, elfiem nav jābūvē mājas. Jo viņi taču grib būt pastāvīgā kontaktā ar to. Tāpēc meža elfi guļ kokos vai būvē sev nelielas teltis no nokritušajiem zariem. Ūdens elfi mitinās meldros gar upēm, bet kalnu elfi dzīvei izvēlas dabas radītas alas. Viņiem praktiski nav vajadzīga materiāla barība, un arī viņu ķermenis vairāk sastāv no enerģijām, nekā no matērijas. Tāpēc praktiski visu, ko viņiem vajag, viņi dabū, pateicoties kontaktam ar dabu. Bet materiālā barība viņiem vairāk vajadzīga tam, lai pastiprinātu un izpaustu tās vibrācijas, ar kurām viņus baro daba. Šo mērķu dēļ viņi sazinās ar kokiem, zālēm un sēnēm, un tie dalās ar viņiem to enerģiju izpratnē, kuras viņi glabā. Viņi elfiem nodod arī savu vibrāciju materiālo izpausmi – lapas un augļus. No tiem elfi gatavo speciālus novārījumus un zāles. Un tajā momentā, kad viņiem vajag izpaust un pastiprināt sevī noteiktu īpašību vai stāvokli, tad viņi lieto iepriekš pagatavotu līdzekli. Šīm zālēm daudzējādā ziņā ir ārstējoša un maģiska iedarbība. Piemēram, dažas no tām ir kolosāls enerģijas avots un uz kādu laiku dod milzīgu fizisku spēku. Citas var atjaunot iekšējo balansu un ārstēt no smagiem garīgiem traucējumiem vai pastiprināt apkārtējās pasaules uztveri, atvērt redzes asumu, dzirdes un ožas jutīgumu. Dažas zāles palīdz palielināt organisma dzīves laiku un praktiski padarīt viņu nemirstīgu. Tāpēc elfiem ir iespēja dzīvot ļoti ilgi, ja viņiem ir tāda vēlēšanās.

Daži līdzekļi var jebkurā būtnē atvērt maģiskas spējas. Piemēram, pārvest organismu uz smalkākām vibrācijām, un tādā veidā būtne kļūst nepamanāma citiem, eksistējošiem izpaustākā pasaulē. Vai arī parādās iespēja momentāni pārvietoties telpā lielos attālumos uz nonākšanas paralēlās realitātēs rēķina. Iegūstot kontaktu ar šo “tās-puses-pasauli”, elfi no sendienām mācījās radīt tajā izmaiņas, labvēlīgi ietekmējošas viņu realitāti. Tā viņi apguva maģisku buramvārdu radīšanas mākslu. Daudzi no viņiem kļuva par īstiem burvjiem, kuru buramvārdi līdz šim laikam uztur balansu dabā.

“Pasakainajā” laikā elfi dalījās savās maģiskajās zālēs ar citu rasu pārstāvjiem, palīdzot viņiem atvērt tās unikālās īpašības, kuras tiem bija vajadzīgas. Visi šie līdzekļi darbojās ģenētiskajā līmenī, aktivizēja DNS un palīdzēja izpaust tās spējas, kuras viņiem piemita agrāk, esot citās civilizācijās. Tādā veidā pasaku pasaules iedzīvotāji paātrināja savu attīstību, atrada iespējas realizēt to misiju, ar kuru viņi atnāca uz Zemi no citām pasaulēm un civilizācijām. Daudzējādā ziņā tieši elfu zāles palīdzēja katram pasaku pasaules iedzīvotājam piemēroties zemes plāna enerģijām, veikt viņu ķermeņu transformāciju, kura viņiem bija vajadzīga, lai izpaustu savu potenciālu.

Tādējādi elfi daudzējādā ziņā ir senās zinātnes par zālēm glabātāji, kā arī medicīnas un bioloģijas ciltstēvi. Tās unikālās īpašības, kādas piemīt viņu līdzekļiem, ir saistītas ar to, ka elfi ļoti labi juta unikālo enerģiju, eksistējošu katrā organismā. Un var atrast to vibrāciju, kura spēs gādīgi atvērt viņa iekšējo potenciālu, izpaust uz āru viņa unikālās īpašības.

Katra dabā dzīvojoša būtne – tā ir noteiktas enerģijas, vajadzīgas vispārējai attīstībai un balansam, glabātāja. Neraugoties uz to, ka jebkurā organismā ir visas dzīvību sniedzošās enerģijas, kāda noteikta vibrācija ir izpausta visspēcīgāk. Tieši tā piešķir viņam individualitāti. Elfi, pateicoties savam jutīgumam un mīlestībai pret visu dzīvo, iemācījās smalki noskaņoties uz dzīvas būtnes individualitātes enerģiju, to unikālo vibrāciju, kura pauž viņas īpašības fiziskajā pasaulē. Viņi parādīja savu visdziļāko interesi šo enerģiju apgūšanā.

Ja divas būtnes pieder vienai bioloģiskajai sugai un ģenētiski ir ļoti tuvas viena otrai, tad viņām ir arī līdzīgas enerģijas. Un tādas enerģijas vairāk ir saistītas ar organisma materiālo īpatnību izpausmi. Taču katrai dzīvai būtnei ir arī smalkākas, individuālas vibrācijas, kuras ir atbildīgas par dvēselisko, jutīgo īpašību realizāciju. Un šīs enerģijas pauž tās dvēseles garīgo enerģiju, kura atnāca uz Zemi ar kādu uzdevumu un saista būtni ar viņas Augstāko Es. Elfi jūt, cik aizkustinoši un maigi šīs dvēseles enerģijas iemiesojas visa dzīvā ārienē un izskatā, piešķirot viņam individualitāti. Tieši ar šo katras būtnes sakrālo daļu viņi vienmēr tiecas būt tiešā kontaktā. Viņiem tā ir skaistuma un harmonijas augstākā izpausme. Un, kad viņi ar kādu kontaktējas šo viļņu līmenī, viņus pārpilda mīlestība un maigums, gaviles un iedvesma. Viņi var bezgalīgi ilgi baudīt tādu izpausmi un tāpēc jūt milzīgu vērtību tajā – izdzirdēt un paust tamlīdzīgas vibrācijas. Ar to viņi saistīja visu savu personīgo attīstību, paužot savu jutīgumu un individualitāti. Tajā viņi vienmēr palīdzēja arī citiem pasaku pasaules iedzīvotājiem. Tāpēc viņu zāles bija nevis vienkārši maģisku spēju un īpašību atvēršanas līdzeklis, bet iespēja izpaust jebkuras būtnes garīgo būtību realitātē. Tas bija visaugstākais mērķis, ar kuru elfi atnāca uz Zemi!

*********

Lai iemiesotu savu neparasto un svarīgo lomu, elfi izmantoja ne tikai zāles, bet arī visus iespējamos paņēmienus. Jūtot savas dvēseles vibrācijas, viņi centās tās iemiesot emociju un jūtu līmenī. Tas izpaudās viņu valodā, kura ieguva īpašu skaistumu un melodiskumu. Taču vārdu nepietika, lai izpaustu visus viņu pārdzīvojumus… Tāpēc viņi sāka sacerēt brīnišķīgas dziesmas un dzeju, atsaucoties savas sirds aicinājumam. Viņi izgudroja mūzikas instrumentus, kuriem piemita izjusts, apbrīnojami maigs skanējums. Katrs mūziķis varēja savu instrumentu noskaņot tā, lai tas skanētu tieši viņa dvēseles vibrācijās. Elfi meklēja iespējas ne tikai atskaņot, bet arī attēlot to, ko jūt. Viņi iemācījās izpaust sevi dejā, atlaižot savu ķermeni radošā pašizpausmē. Viņi radīja dievišķi skaistas gleznas, kurās katra nokrāsa un līnija atbilda tam, ko viņi jūt. Ar katru jaunu radošu izpausmi viņi it kā dziļāk saprata sevi, arvien precīzāk un jutīgāk pauda to maigo vibrāciju, kura viņos iededza vēlēšanos radīt.

Elfi juta dvēseles smalko enerģiju izpausmi visā, kas viņus aptvēra, un tāpēc viņu jaunrade bija nesaraujami saistīta ar visu apkārtējo pasauli. Tādos momentos viņi it kā noskaņojās uz visas Dabas sirdspukstiem, viņu sajūtas kļuva par ūdens, meža un tajos mītošo garu sajūtām. Un šī vienotā sajūtu plūsma lija caur viņu sirdi, un visa viņu būtība vibrēja smalkas mūzikas, kurā skanēja apkārtējā pasaule, taktī. Ar savu jaunradi viņi pauda, pastiprināja šīs vibrācijas, palīdzēja dabai iemiesot savu dvēseli visās šajās izpausmēs. Tā bija apbrīnojama vienotība, kura uz rezonanses rēķina uzturēja visu eksistējošo.

Ar savu jaunradi elfi palīdzēja ne tikai dabai kopumā, bet varēja atbalstīt arī citu rasu pārstāvjus. Viņi varēja dziedēt ar mūziku, iedvesmot ar dzeju, aktivizēt jaunas spējas caur deju. Taču nebija nekādu precīzu likumu, kā to labāk darīt. Elfi ar savu sirdi noskaņojās uz citas būtnes dvēseles vibrācijām un sāka radošu procesu. Vibrācijas, kuras viņi juta, iemiesojās tajā vislabākajā kvalitātē, kuru prasīja dvēsele tam, kam viņi palīdzēja. Deja, mūzika, zīmējums, dzeja… tas viss saplūda vienotā ritmā, kurā viņi atradās. Turklāt būtne it kā uzplauka, piesūcinājās ar svētlaimi un labpatiku, jo tajā momentā viņa atradās jutīgā kontaktā ar tām vibrācijām, kuras bija viņu dzīves pamats uz Zemes!

Elfi palīdzēja izpaust savu individualitāti arī cilvēkiem. Kā es jums jau esmu stāstījis, cilvēku rasē iemiesojās dažādu galaktikas civilizāciju pārstāvji. Cilvēku vidū bija plejādiešu pēcteči, kuri no saviem senčiem bija mantojuši smalku jutīgumu un pilnveidoja savas dvēseliskās īpašības caur attieksmi citam pret citu. Viņiem elfi palīdzēja paust savus iekšējos pārdzīvojumus vissmalkāk un spilgtāk, un tādā veidā viņi uzlaboja savstarpējo izpratni savā starpā. Šie cilvēki varēja ļoti labi saprast arī elfus, jo viņi taču daudzējādā ziņā bija tiem līdzīgi. Tādus cilvēkus un elfus bieži apvienoja kopīgas intereses, viņi bija labi partneri un radīja kopīgas ģimenes, viņiem dzima arī kopīgi bērni.

Cilvēku vidū bija arī orioniešu pēcteči, kuru galvenā interese bija nodarbošanās ar zinātni un tehnoloģiju radīšana. Viņu uztvere vairāk būvējās uz loģisko domāšanu, un tāpēc viņiem elfi, kuri visu uztvēra jūtu līmenī, ilgu laiku palika mīkla. No otras puses, neapzināti viņi juta lielu vajadzību kontaktēties ar elfiem. Viņu pievilkšanās spēks izpaudās dvēseļu līmenī, viņu sirdis vērās vaļā savā starpā par spīti loģikai un visām atšķirībām starp viņiem. Vīrieši-orionieši bieži iemīlējās maigajās un jutīgajās elfietēs, kuras izcēlās ar neatvairāmu skaistumu. Arī elfietēm patika vīrieši-orionieši, viņu praktiskums, vīrišķība un fiziskais spēks. Tādu īpašību elfu vīriešiem nebija… Tāpēc viņu sievišķā enerģija it kā pati par sevi tiecās pie vīrišķā spēka, kurš piemita orioniešu pēctečiem. Tādas mīlas savienības bija, no vienas puses, ļoti pretrunīgas, jo laulātie draugi taču bija ļoti dažādi. Taču, pateicoties saziņai un savstarpējam atbalstam, viņi sevī attīstīja tās īpašības, kuras viņiem trūka atsevišķi. Tā viņu mīlestība kļuva par apbrīnojamu ceļu viņu dzīvē, kurš atklāja viņu unikālās spējas.

Tāda elfu un cilvēku tuvināšanās veda pie tā, ka pašlaik katram cilvēkam ir ar elfiem saistīti gēni. Jo jūsu spējas smalki just dabu un visus radošos talantus – tā ir elfu gēnu izpausme. Šīs spējas palīdz jums just un izpaust savu dvēseli, to pašu maigāko un trīsošāko, kas eksistē mūsu iekšienē. Pats kontakts ar elfiem vienmēr ir jums palīdzējis pastiprināt kontaktu ar savu dvēseli, tāpēc elfi jums vienmēr ir bijuši kaut kas tuvs un dzimts, bet kontakts ar viņiem – prieka un iedvesmas avots. Taču attīstības procesā cilvēkiem nācās iziet no savienības ar pasaku pasaules būtnēm, arī kontakts ar elfiem vājinājās. Ilgu laiku cilvēki uzturēja saikni ar elfiem smalkajā plānā, kontaktējās ar viņiem mežos un kalnos. Tāpēc elfi tik bieži piedalās daudzu tautu teiksmās un leģendās. Turklāt jaunajā laikā katrs no jums var atjaunot kontaktu ar elfiem un tādā veidā pastiprināt sevī savas dvēseles izpausmi un radošās spējas.

***********

Bet tagad es aicinu pašus elfus pateikt to, kam ir vērtība, atjaunojot jūsu dvēselisko saikni!

- Sveicam jūs, mēs esam elfi. Visu šo laiku mēs bijām blakus, uzmanīgi un labprāt sekojām tam, ko teica Gendalfs. Mums viņa vārdi ir ļoti patīkami. Mēs tikai gribam piebilst, ka esam gatavi kontaktēties ar katru cilvēku, kurš jūt vajadzību vairāk izpaust savas dvēseles īpašības, savu dabas un apkārtējās pasaules jušanu. Mēs jūtam dvēselisku tuvību ar katru no jums un esam gatavi sākt saziņu. Iespējams, jūs pat nenojaušat, kādas burvīgas šķautnes jums var atklāties, kad jūs sāksiet izzināt jūsu jušanas īpatnības. Dvēsele katram no jums ir unikāla, un nav atkārtojumu individualitātes izpausmē. Jūs jau daudz zināt par sevi, un viss, ko mēs jūsu labā darīsim, būs nevis vārdi, bet mūsu jūtas… attiecībā pret jums! Un pat mēs paši nezinām, kā tās var izpausties. Mūsu saziņa ļaus gan jums, gan mums atminēties tās jūtas, kuras mūs apvieno. Kas gan tas būs? Mūsu kopīgo nodomu un sapņojumu radošs iemiesojums, vēlmes radīt un veidot izpausme – tieši tajā kvalitātē, kādā to visvairāk grib dvēsele katram no mums! Un mēs tajā gribētu attīstīties kopā ar jums. Mēs varēsim atvērt jums jaunas jūsu dvēseles sajūtas un krāsas. Bet mums saziņa ar jums radīs jaunas iespējas iemiesot visu to, ko mēs jūtam. Jo mūsu realitātē taču ir vieglāk nodibināt kontaktu ar to būtību, kas ir jūsu dvēsele, taču patiesais iemiesojums un darbība ir iespējama jūsu fiziskajā pasaulē! Un mūsu mijiedarbības pilnība atvērs izziņu tam, kas ir jaunrade katram no mums!

Kā mēs varam sazināties viens ar otru? Kā teica Gendalfs, mēs varam skaidrāk just mūsu kontaktu dabā, kur mums ir vieglāk satuvināties pēc vibrācijām. Jo mūsu daba – tas ir tas, kas apvieno mūsu pasaules. Mēs varam arī nodarboties ar jaunradi kopā. Un tad, kad jūs jūtat iedvesmu, jūs varat mūs uzaicināt. Uz jūsu iekšējo aicinājumu atsauksies tie no mums, kuri jums ir vistuvākie, kam ar jums ir dvēseliska un, iespējams, pat dzimta saikne! Uz tādas rezonanses rēķina mēs spēsim pastiprināt radošās spējas cits citam, radīt apbrīnojamus šedevrus, paust jaunas brīnišķīgas mūsu dvēseles šķautnes!

Mēs mīlam jūs un joprojām esam jums blakus,

Elfi

 

Pievienots 11.11.2014

http://www.together-info.ru/ru/info-portal/statji/kto-takie-elfy/

Tulkoja Jānis Oppe