Кто такие гномы?

Kas ir rūķi?

14 10 31Šis raksts stāsta par rūķu īpatnībām un par viņu saikni ar cilvēkiem. Tajā rūķi nodod vēstījumu cilvēkiem, tādā veidā atjaunojot saziņu ar cilvēci.

 

Sveicu jūs, es esmu Gendalfs.

Ar šo rakstu mēs sākam iepazīties ar Zemes rasu pārstāvjiem, kas dzīvo paralēlā telpā, kuru mēs vienojāmies saukt par Pasaku pasauli. Un pirmā rase, ar kuru es gribu jūs iepazīstināt, – tie ir rūķi.

Kāpēc tieši rūķi? Tāpēc ka viņiem ir īpaša, tuva saikne ar cilvēkiem. Viņi patiešām ārēji kaut kur ir līdzīgi cilvēkiem, tikai daudz mazāki par jums pēc izmēriem. Precīzāk, viņi var savus izmērus mainīt atkarībā no tā, kur viņi atrodas. Piemēram, pasaku pasaules laikā, atrodoties blakus cilvēkiem, viņi palielinājās līdz tādam izmēram, lai ar viņiem būtu ērti kontaktēties. Vēl vairāk, viņiem ļoti patīk cienoša attieksme pret viņiem, un tāpēc dažreiz viņi speciāli “izauga” lielāki, lai cilvēkiem un citiem pasaku pasaules iedzīvotājiem nāktos skatīties uz viņiem no apakšas uz augšu. Taču tas viss bija vairāk jokam nekā kādam nopietnam mērķim. Jo otra un, iespējams, galvenā rūķu īpatnība – tā ir vēlēšanās smieties un jokot. Viņi nevar neko uztvert pārāk nopietni, un, kad citu rasu pārstāvji par kaut ko satraucās vai sāka strīdēties savā starpā, tad viņiem palīgā tūlīt nāca rūķi. Viņi pajokoja par pārējo skarbo izskatu, kaut kā aplam sāka uzvesties, un pēc kāda laika visi jau smaidīja, un noskaņojums visiem bija pacēlies.

No otras puses, rūķi var būt ļoti, ļoti mazi. Visbiežāk, kad viņi ir vieni, tieši tāds izskats viņiem arī ir. Jo viņi taču dzīvo zem zemes, kur nav nemaz tik daudz brīvas telpas un alas zem zemes nav bieža parādība. Alas rūķiem bija un paliek viņu mājas, taču lielāko daļu laika viņi pavada ceļojumos pa pazemi. Un tādēļ viņiem vajag pārvietoties pa maziem dobumiem un tieviem kanāliem, pa kuriem agrāk tecēja karsti šķīdumi, laužot sev ceļu no Zemes dzīlēm. Viņi zina, ka šie karstie šķīdumi nes vērtīgas komponentes, no kurām veidojas visi dārgakmeņi un kristāli, kā arī zelta atradnes. Bet rūķi vienmēr ir jutuši milzīgu kaisli pret šīm Zemes bagātībām, visu savu dzīvi veltot šo objektu meklējumiem un pētīšanai.

Viņi jūsmo par akmeņu un dārgmetālu skaistumu, izrotājot ar tiem savus mājokļus, un, ja viņi jūs ielūgs savā mājā, tad jūs vienkārši mēmi paliksiet no bagātības un greznības. Sienas, grīda un viss visapkārt ir taisīts no ļoti skaistiem kalnu iežiem, kuri zaigo visās varavīksnes krāsās. Sievietes un vīriešus jūs ieraudzīsiet rotās un amuletos, izgatavotos no zelta, sudraba un platīna, kuros inkrustēti dārgakmeņi. Un šis skaistums, kurš piepilda viņu sadzīvi, tiek radīts nebūt no vēlmes dzīvot greznībā. Rūķiem nav nekā svarīgāka par mājīgu māju, piepildītu ar tuvinieku mīlestību un jautrību. Viņi aptver sevi ar to, ko mīl visvairāk, – ar Zemes dārglietām.

Kā es jau jums esmu teicis, pasaku pasaulē viss eksistējošais izpaužas kā dzīvs. Šī īpašība neapšaubāmi piemīt arī katrai Zemes daļiņai. Rūķi pavada daudz laika saziņā ar akmeņiem un kristāliem, uzzina par viņu neparastajām un vērtīgajām īpašībām. Katrs kristāls viņiem – tā ir vesela pasaule, kura glabā savu vēsturi, individuāls organisms, kuram ir savs paša raksturs. Un varat iedomāties, cik daudz interesanta var pavēstīt akmens vai kalnu iezis, kurš sastāv no tūkstošiem kristālu? Sazinoties ar rūķiem, akmeņi stāsta viņiem par savām vērtīgajām īpašībām, par iespējām viņus izmantot dzīvē un sadzīvē. Tādas zināšanas rūķi glabā savā sirdī un pieraksta grāmatās.

Rūķu zināšanas kaut kur ir līdzīgas mūsdienu zinātnei, jo viņi taču cenšas maksimāli dziļi saprast akmens un visu Zemē noritošo procesu būtību. No otras puses – šīs zināšanas tiek būvētas ne uz loģiku, bet uz akmens jušanu un izprašanu. Šī izpratne dzemdina daudz praktisku pielietojumu katram minerālam.

Katrs akmens vai minerāls – tas ir noteiktas enerģijas ģenerators; tā, mijiedarbojoties ar jebkuru apziņu vai organismu, spēj pastiprināt tajā kādu procesu. Piemēram, viens akmens rada prieka enerģiju un ceļ vibrācijas, otrs – mīlestības un gādības enerģiju un var būt harmonisku attiecību glabātājs, trešais pastiprina nodomu, un tajā var ielikt buramvārdus, cits var aizsargāt no zemām vibrācijām un tātad var būt amulets. Tā arī ir rūķu zinātne. Iekārtojot savas alas, viņi cenšas to iekārtojumā iemiesot tās enerģijas, kuras var tajās radīt mājīgu atmosfēru, kura uztur viņu savstarpējo mīlestību un izpratni. Radot lieliskus rotājumus, viņi tiecas iemiesot un pastiprināt tās enerģijas un vērtīgās īpašības, kuras piemīt dārgakmeņiem. Tāpēc rūķu māju un rotājumu ārējais skaistums ir akmeņu dabas spēka dabisks iemiesojums.

*********

Laikos, kad visi pasaku pasaules iedzīvotāji cieši kontaktējās cits ar citu, rūķi labprāt dalījās savās zināšanās ar citām rasēm. Burvji centās pastiprināt savus buramvārdus, sazinoties ar akmeņiem, drakoni sāka dziļāk saprast zemes un uguns stihijas uzbūvi. Fejām rūķi radīja brīnišķīgus amuletus un burvju nūjiņas, kas ģenerēja prieka un labpatikas enerģijas, paātrināja vēlmju piepildīšanos. Ūdens vīri ar pateicību pieņēma dāvanas no rūķiem – akmeņus, kas pastiprināja mīlestības enerģiju un kļuva par ārkārtīgi vērtīgiem amuletiem viņu attiecībās. Elfiem rūķi dāvināja “muzikālus” akmeņus, kuri ar savām vibrācijām radīja dievišķu mūziku. Rūķi elfiem palīdzēja arī no minerāliem radīt apbrīnojamas krāsas, kuras zaigoja visos iespējamos toņos un nokrāsās un ar kuru palīdzību elfi zīmēja savas burvīgās gleznas.

Bet cilvēkiem rūķi stāstīja, kā var akmeņus un minerālus pielietot zinātnē un tehnoloģijās. Un tas, ko jūs par akmeņiem zinājāt toreiz, stipri atšķīrās no jūsu mūsdienu zināšanām. Jo tagad jūsu tehnoloģijas ir saistītas ar materiālo realitāti, un minerālu un kristālu pielietošana bāzējas uz to fiziskajām īpašībām. Bet pasaku pasaulē jūsu tehnoloģijas balstījās uz smalko enerģiju izpratni, un akmeņi tam atvēra apbrīnojamas iespējas! Piemēram, vieni akmeņi ar savām enerģijām radīja apgaismojumu istabā, uzturot un aizsargājot visu telpu ar savām maigajām vibrācijām. Citi varēja glabāt lielu informācijas apjomu un ieguva zināmu līdzību ar piezīmju grāmatām un atmiņas diskiem, kurus jūs radāt tagad. Akmeņi varēja pārraidīt informāciju attālumā un attēlot to hologrammu veidā. Ar to palīdzību pasaku pasaules iedzīvotāji, atrodoties dažādās vietās, varēja sazināties cits ar citu. No kristāliem cilvēki jau tajos laikos radīja ko līdzīgu mūsdienu datoriem, bet toreiz tie tika izmantoti ne visai bieži. Jo ļoti daudz no vēlamā varēja iemiesot uzreiz, ar domas spēka palīdzību, un tam nebija vajadzīga virtuālā realitāte, kura jūsu pasaulē spēlē starpnieka lomu starp mentālo plānu un fizisko.

Jūs, cilvēki, radījāt daudz citu unikālu tehnoloģiju ar tā vieduma palīdzību, kuru jums nodeva rūķi. Visa šī pieredze arī tagad glabājas jūsu zemapziņā un pakāpeniski izpaužas dzīvē. Piemēram, jūs interesējaties par akmeņu enerģiju, cenšaties noteikt to ietekmi uz jūsu biolauku un stāvokli. Un tie interesantie fakti, kurus jūs atklājat, tad arī ir senās zināšanas, kuras jūs sākat “atminēties” samērā ar jūsu zemapziņas aktivizāciju ar augstām vibrācijām. Ar laiku jūs atcerēsieties vēl daudz vērtīgu detaļu, ko jums nodeva rūķi, varēsiet uzzināt arī pilnīgi jaunus faktus ar smalko spēju, kuras atveras, palīdzību. Turklāt paši rūķi labprāt jums pastāstīs daudz jauna samērā ar to, kā jūs atkal sāksiet ar viņiem sazināties. Tādā veidā jūs atklāsiet veselu jaunu zinātnes un tehnoloģiju sfēru, kura daudzējādā ziņā pārvērtīs visu jūsu dzīvi! Jo akmeņi – ģenerē un pastiprina augstfrekvences, kurām jums ir tieša pieeja jūsu realitātē. Un tātad, iemācījušies paust un pastiprināt kristālu un akmeņu enerģiju, jūs varēsiet pacelt vibrācijas visai jūsu dzīvei! Jo tad jūs varēsiet harmonizēt savu biolauku, kā arī pacelt vibrācijas jūsu tehnoloģiskajām ietaisēm, no kurām stipri ir atkarīgs vispārējais enerģētiskais fons, kurā jūs dzīvojat.

Bet tagad es gribu aicināt uz sarunu pašus rūķus, lai uzdotu viņiem dažus jautājumus. Tādā veidā mēs atjaunosim rūķu un cilvēku mijiedarbību, kura pagaidām iespējama tikai smalkajā plānā. Taču, pakāpeniski paaugstinot vibrācijas, jūsu saziņa varēs kļūt izpaustāka, un reiz jūs varēsiet satikties arī fiziski!

*************

- Tātad, dārgie rūķi, sveicu jūs!

- Sveicināti, cilvēki! Mēs priecājamies nodot mazu vēsti jums. Mēs jūs labi atceramies. Daudzi no mums arī pašlaik sazinās ar jums.

- Ko jūs patlaban gribētu cilvēkiem nodot?

- Mēs gribam teikt, ka ļoti cienām un mīlam jūs. Mēs redzam, kā jūsos mostas mūsu gēni, saistīti ar humora izjūtu un interesi par zemes dzīlēm. Mēs kopā ar jums izceļamies ar zinātkāri un mīlestību pret šīs pasaules izzināšanu. Tieši tāpēc mēs, tāpat kā jūs, redzam lielu vērtību zinātniskajā izziņā. Mūsu intereses skar ne tikai akmeņus, mēs pētām visu notiekošo dabā enerģiju un smalkā plāna līmenī. Bet jūs pētāt to pašu dabu fiziskās pasaules līmenī un arī esat panākuši milzīgas sekmes savā virzienā! Jaunajā laikā mēs varēsim apvienot mūsu pūliņus un uz sazināšanās rēķina radīt jaunas unikālas zināšanas, kuras atklās fizisko parādību dziļāku un precīzāku izpratni. Jo viss, kas notiek trīsdimensiju realitātē, dzimst smalko enerģiju līmenī, bet tās mēs jau labi esam izpētījuši. Un mēs esam gatavi dalīties ar jums šajā izpratnē.

No otras puses, caur mūsu saziņu mēs paši sāksim labāk izprast fizisko plānu un iegūsim ar to kontaktu, pateicoties kam, mums izdosies iemiesot daudz mūsu ideju un izgudrojumu. Jo mūsu līmenī mēs varam daudz saprast un sajust, taču realizēt to var tikai fiziskajā realitātē, pieeja kurai mums pagaidām ir ierobežota. Pēdējā laikā mēs atjaunojam saziņu ar dažiem cilvēkiem, tā parādās jauni interesanti atklājumi dabas zinātnēs – ķīmijā, fizikā un ģeoloģijā. Un šie zinātnieki pat nenojauš, ka sazinās ar mums. Piemēram, naktī viņi redz izzinošu sapni un nākamajā dienā pareģo savienojuma formulu ar unikālām īpašībām. Vai arī kādā brīdī viņiem rodas lielisks noskaņojums un rezultātā beidzot izdodas kāds darbietilpīgs eksperiments, pie kura viņi agrāk varēja sisties gadiem! Un, iespējams, ģeologs, simto reizi ejot pa vienu taciņu, uzduras tikko pamanāmai vērtīgai ieža izejai un tā atklāj ļoti lielu atradni, satriecot kolēģus ar savu talantu. Tas viss, protams, pirmām kārtām ir saistīts ar augstajām vibrācijām, kuras jūs aktivizē un pauž jaunas spējas. Taču vajadzīgajā brīdī mēs atbalstām tos cilvēkus, kuriem ar mums ir īpaši spēcīga saikne, kļūstam viņiem par tādiem rūķiem-glabātājiem.

Bieži šie cilvēki ir pētnieki, zinātnieki vai vienkārši lieli humoristi. Jo labs humors, tāpat kā akmeņi, nerodas ne no kurienes, to vajag atrast savas zemapziņas dzīlēs. Un kāds joks parasti dzimst vienā vai otrā stāvoklī, kurš palīdz jums to “atrakt” sevī. Joks – tas ir jauns redzes viedoklis, kurš kā kristāls parādoties sāk mirdzēt ar savām spožajām šķautnēm un iekrāso visu apkārtni jaunās krāsās. Jaunajā laikā mēs bieži palīdzam jums paust savu dzirkstošo humoru, kurš uztur jūs dzīvē un paaugstina jūsu vibrācijas. Un, ja agrāk humora dzirkstis jūsu dzīvi iekrāsoja kā zelta graudiņi, kurus jūs sameklējāt, tad tagad jūs arvien vairāk atradīsiet sevī veselus zelta birumus un atradnes! Daudzi no jums ar humora palīdzību var tādā mērā pacelt savas vibrācijas, ka kļūs augstu vibrāciju avots visai cilvēcei! Tā radīsies ļoti talantīgi jaunā laika humoristi.

Gribam teikt, ka jūsu un mūsu gēni glabā milzīgu kopīgu pieredzi, iegūtu pasaku pasaulē. Jo toreiz mūs apvienoja ne tikai mīlestība pret zinātni, bet arī mīlestība jūtu līmenī. Rūķi un cilvēki bieži veidoja kopīgas ģimenes, dzima kopīgi bērni. Turklāt praktiski jebkurš pasaku pasaules iedzīvotājs izgāja vairākas dzīves un paspēja pabūt kā dažādu rasu pārstāvis. Tāpēc daudzi no jums reiz bija rūķi un glabājat savās DNS mūsu gēnus. Tieši tāpat arī mēs savā zinātkārē neatteicāmies no iespējas pabūt cilvēki! Tāpēc rūķiem un cilvēkiem ir ļoti daudz kopīgu gēnu, un tagad ir parādījusies iespēja caur mūsu saziņu aktivizēt tos vienam otrā! Jums tas palīdzēs atklāt unikālas spējas, saistītas ar smalkā plāna pētījumiem, bet mēs paši sāksim vairāk saprast fizisko pasauli. Tā būs mūsu īstenā tuvošanās, gan zināšanu līmenī, gan jūtu līmenī, gan pat mūsu ķermeņu līmenī! Jo pagaidām mēs atrodamies pilnīgi dažādās pasaulēs, taču pakāpeniski to vibrācijas sāks krustoties, un pienāks laiks, kad mēs varēsim pataustīt cits citu un pat apkampies!

Dārgie cilvēki, ar šo vēstījumu mēs priecājamies atjaunot mūsu saziņu ar jums.

Ar cieņu un mīlestību – Rūķi

P.S. Starp citu, kad jūs iemācīsieties sarunāties ar akmeņiem, jūs varēsiet dažus no viņiem izmantot kā “telefonu”, lai “piezvanītu” mums. Iedomājieties, ka jūs turat rokās akmeni un esat noskaņoti uz to smalko enerģiju līmenī. Un kaut kur pasaku pasaulē atrodas rūķis, kurš jums ir dvēseliski tuvs. Jo, ja jums bija iemiesojumi rūķu rasē, tātad jums ir palikuši arī tuvi radinieki mūsu starpā! Un, lūk, viens no tādiem jums tuviem rūķiem, atrodoties mūsu pasaulē, turēs rokās akmeni ar līdzīgām īpašībām. Jūsu akmeņi, noskaņojušies viens uz otru, radīs starp jums rezonansi. Tādējādi, pastiprinot frekvences, mums kopīgas, jūs varēsiet sajust un dzirdēt viens otru! Un tā ir pilnīgi reāla iespēja, jo taču tā, caur akmeņiem, mēs pašlaik arī nodomam savu vēstījumu cilvēkiem!

 

Pievienots 31.10.2014

http://www.together-info.ru/ru/info-portal/statji/kto-takie-gnomy/

Tulkoja Jānis Oppe