Валентина Талубьева – Выращивание человеческих эмбрионов

Valentīna Talubjeva - Cilvēku embriju audzēšana

Cilvēku embriju audzēšana 9. blīvuma apstākļos

20 01 24

Vēstījums 15.12.2019.

Autors – Valentīna Talubjeva

Sveicināti, Natālija! Pēc nodarbības Galaktiskā Kristus (GK) Skolā 14. decembrī es visu vakaru staigāju, iespaidota no mūsu senču paralēlās Zemes – Hiperborejas, kura atrodas mentālajā slānī, – apmeklējuma. Un, lai kā nesazemējos, gaismas paplašinājums bija tāds, ka gulēju neilgi, un, kad no rīta piecēlos, tad notika dialogs ar audzinātājiem no GK apziņas, kuru gribu Jums nodot, jo tas, manuprāt, ir interesanti. Tāda sajūta, ka es to zināju jau pirms tam, kad saņēmu atšifrējumu rakstveidā, it kā reiz jau esmu bijusi vai dzīvojusi uz šīs planētas. Ar mīlestību, Valentīna.

***

Pēdējā nodarbībā GK Skolā, kad mēs nonācām Hiperborejā un vērojām, kā norit dzimtas sapulce, kurā uzstājās sieviete, kura nodarbojas ar prenatālo attīstību, parādījās vārds “inkubators”, bet pēc nodarbības, kad es atcerējos un koncentrēju uzmanību uz šo insaitu, tad atnāca atšifrējums tēlu veidā. Es pareizi interpretēju šos tēlus?

Nešaubies, tavs intuitīvais redzējums ir pilnīgi reāls, un tu pareizi saprati, kas stāv aiz vārda “inkubators”, kurš izsaka cilvēku embriju audzēšanas procesu tās planētas apstākļos, uz kuras jūs visa grupa nonācāt, protams, ne bez mūsu atbalsta. Un katrs no jums sajuta klātbūtni, kaut arī mentālu, tajā sapulcē, kas ir dzimtas padome, kur tiek apspriesti visiem iedzīvotājiem aktuālie jautājumi un konceptuāli izskan turpmākai iekļaušanai izstrādē vai procesa un pašas koncepcijas negatavuma dēļ noraidīti, kas mēdz būt diezgan reti, jo jautājuma gatavums vienmēr ir pietiekami aktuāls un prasa risinājumu.

Es sapratu, ka prenatālā centra vadītāja uzstājās ar atskaiti par šī centra darbu noteiktā laika periodā un mīlestība, kuru viņa pauda, ir viņas dabiskais stāvoklis, jo tikai ar tādu enerģētiku ir iespējama kalpošana šajā apbrīnojamajā darba laukā, kura vadība ir uzticēta šai brīnišķīgajai dvēselei.

Jā, tas ir svēts process, un tikai cilvēkam, izgājušam speciālu sagatavošanos un saņēmušam vairākus garīgus iesvētījumus, var uzticēt prenatālā centra vadību.

Tātad uz šīs planētas prenatālais periods norit ārējos apstākļos, tas ir, bērns attīstās nevis mātes dzemdē, bet inkubatorā, kur embrijam un pēc tam auglim tiek radīti speciāli apstākļi un var sekot šim procesam in vitro[1] un tiešsaistē? Bet vai tad tāda iejaukšanās cilvēku būtņu dabiskajos attīstības apstākļos nav pretrunā ar kosmosa likumiem?

Viss nav tā, kā tev šķiet, jo progress uz 9. blīvuma planētām ir sasniedzis ļoti augstu līmeni. Tur viss ir iekārtots ne tā, kā pie jums 3. blīvumā. Uz Zemes ieņemšanas un dzimšanas process ir pietuvināts dabiskajiem apstākļiem, kas eksistē kopš 5. cilvēku rases radīšanas laika. Jūs blīvajā matērijā neesat tālu aizgājuši no parasto zīdītāju, kaut arī augstākās kārtas, embrioģenēzes[2]. Tāpēc jums sākumā bija brīnums par olšūnas apaugļošanu in vitro, tas ir, mēģenē, nosacīti sakot. Jūs nekad neesat aizdomājušies, ka ekstrakorporālās apaugļošanas (EKA) metode tika saņemta no augsti attīstītām civilizācijām, līdzīgām tām, ko jūs redzējāt uz hiperborejiešu planētas.

Kad EKA sāka dot pozitīvus rezultātus, daudzi pāri, kuri noteiktu cēloņu dēļ nevarēja ieņemt bērnu, sāka vērsties pēc palīdzības reproduktoloģijas centros, kā rezultātā dzemdēja bērnus, pilnīgi veselus un bez atšķirībām no bērniem, dzimušiem no dabiskās ieņemšanas. Eksperiments izdevās, kaut arī ne vienmēr šī procedūra dod efektu pirmajā reizē. Tomēr jūsu ārsti pilnveido savas iemaņas, un drīzumā ar datortehnoloģiju un procesu hermetizāciju EKA efektivitāte pieaugs vairākas reizes. Un līdz galam neiznēsātu bērnu mākslīga audzēšana inkubatoros-mākslīgajās dzemdēs – vai tad tas nav prototips nākotnes prenatālajam centram, kuru tu ieraudzīji Hiperborejā?

Kā notiek bērnu audzēšanas process prenatālajos centros uz šīs planētas?

Sākumā izdala olšūnas no sievietes olnīcas un ņem vīrieša spermu, apaugļo tos laboratorijas apstākļos un pēc tam embriju neiesēdina sievietes dzemdē, bet rada apstākļus viņa attīstībai in vitro sava veida inkubatorā. Šis process tiek pilnīgi kontrolēts, un, ja rodas kādi traucējumi augļa attīstībā, tad tie tūlīt tiek fiksēti un novērsti, kā rezultātā bērns piedzimst dzīvotspējīgs un bez novirzēm attīstībā.

Par dzīvnieka daļu ir skaidrs, bet kā tad notiek augļa apgarošana? Jo tas taču ir sakraments?

Jā, tas ir sakraments, taču cilvēki, kuri sasnieguši tādu apziņas un dvēseles attīstītības līmeni, kā uz tās planētas, kuru jūs apmeklējāt, ir kļuvuši dievi, un viņiem ir pa spēkam iedvest dzīvību savos bērnos.

Kā tas notiek, var paskaidrot?

Pilnīgi. Vīrietis un sieviete meditatīvā stāvoklī mentāli apvieno savas dvēseles un dzemdina jaunu viņu bērna dvēseli. Mīlestība, kā tu zini, rada brīnumus, un šis ir tieši tas gadījums, kad jaunas dvēseles dzimšana ir vesela mistērija, kurā piedalās ne tikai pāris, bet arī viņu augstākie aspekti virsdvēseles līmenī.

Tas ir galaktiskais pasaules radīšanas līmenis?

Var teikt arī tā, lai būtu saprotams jūsu zemes plāna apziņai. Mēs nevaram tev, kā personībai, izskaidrot, kas notiek īstenībā, jo negribam aizsteigties uz priekšu un sasprindzināt tavu saprātu, kurš pagaidām vēl nav pakļauts visuma likumiem, kuri eksistē tajā pasaules-ēkas daļā, kur atrodaties jūs kā cilvēku būtnes. Pateiksim tikai, ka viss ir viens, neraugoties uz formu un procesu daudzveidību visā to daudzdimensionalitātē. Tāpēc tev ir vērts pieņemt tādu interpretāciju, uzticoties savai augstākajai būtībai.

Tātad mums kā grupai, augšupcēlušai apziņu līdz Galaktiskajam Kristum, parādīja, ka mēs varam kļūt savas realitātes radītāji, radot ne tikai 3D formas, bet arī pietuvoties dievišķā auduma radīšanai?

Tieši tā. Taču neaizmirsti, ka tā ir cilvēces nākotne uz planētas, kura pagaidām pāriet uz astrālo eksistences plānu un kurai līdz nonākšanai mentālā slāņa 9. blīvumā vēl ir ļoti tālu. Tomēr dažiem no jums stāv priekšā augšupcelties uzreiz uz 7. blīvumu, bet atsevišķiem – arī uz 9. blīvumu. Mēs tagad nesauksim vārdos, kurš ir kurš, jo tas kļūs par brīvās gribas likuma pārkāpumu un vienas no jūsu attīstības laika līnijām predestināciju. Jūs savu nākotni radāt ar savu daudzdimensionālo apziņu, kaut arī mūsu vērīgā vadībā, taču izdarīt izvēli jūsu vietā mums nav tiesību.

Pateicos jums par seansu. Biju ļoti priecīga par mūsu tikšanos.

Tu daudz ko vēl atcerēsies, īpaši, ja atkārtosi meditāciju-ceļojumu, kuru veica jūsu grupa GK Skolas pēdējā nodarbībā.

Mīlam labvēlībā, gaidām jaunas tikšanās.

 

Pievienots 24.01.2020

http://sanatkumara.ru/stati-2020/viraschivanie-chelovecheskich-embrionov

Tulkoja Jānis Oppe


[1] in vitro (no latīņu – “stiklā”) – tā ir eksperimentu veikšanas tehnoloģija, kad mēģinājumi tiek veikti “mēģenē” – ārpus dzīvā organisma. Vispārējā nozīmē šis termins tiek pretstatīts terminam in vivo­ – eksperimentam ar dzīvu organismu (cilvēku vai dzīvnieka modeli).

[2] Embrioģenēze – tas ir fizioloģisks process, kura gaitā notiek embrija veidošanās un attīstība. Embrioģenēze – tā dzīvu būtņu ontoģenēzes sākuma stadija. Vikipēdija.