Авторы разные - Отзывы декабря 2019

Dažādi autori - 2019. gada decembra atsauksmes

19 12 26 01

Agnese Čamane

Labvakar, Natālija!

Nekādi nesanāk uzrakstīt un padalīties, kas ar mani noticis pozitīvā nozīmē.

Otrdien pie manis kabinetā ienāca mūsu Dace, drūma, ka problēmas ar meitiņu, izstāstīja savu bēdu un piesēdās blakus, apklusa, it kā aizdomājās.

Un tad ne no šā, ne no tā mana apziņa nedaudz izmainījās, un, Dieva vārds, viss kabinets kļuva baltā miglā, un te uz Daci caur viņas kanālu sāka gāzties zeltīta lavīna, stipra un spēcīga, it kā attīrot viņu no problēmām. Neko tādu es vēl nebiju redzējusi, tas bija kruti.

Mana kolēģe, kura sēdēja pie sava galda, neko nesaprata, tikai pajautāja, vai ar mani viss ir labi. Es pamāju… Jā, bet runāt negribējās.

Bet Dace visu saprata, kas notiek, teica, ja es būtu redzējusi sevi no malas, manas acis.

Pārējo dienas daļu kolēģe, kura sēdēja pie galda, runāja, ka nesaprot, kas ar viņu, bet viņai visu laiku gribas priecāties un smieties. Arī man bija līdzīgs stāvoklis.

Dace tajā pašā dienā atrisināja savas problēmas un aizgāja mierīga.

Lūk, tāds lielisks piedzīvojums.

Ar mīlestību, Agnese!

19 12 26 02

Žilinska Emīlija

Labdien, dārgā Natašeņka! Nezinu, kas tas ir. Es mazgāju traukus, un pēkšņi jūtu kaut ko labu. Sāka plūst un tek asaras, ka tā esat Jūs, kas atnākusi. Es ieraudzīju Jūsu seju aplītī, sēžu un raudu. Pajautāju vēzēklim, viņš apstiprināja, ka Jūs atnācāt. Man tagad zem vēzēkļa uz balta galdauta ir tāds mazs baltas Gaismas ovāls. Un es sāku Jums sūtīt Mīlestību un Pateicību. Bet pēc tam Jūsu vietā parādījās roze balti rozā krāsā. Tas ilga minūtes 15 pulksten vienpadsmitos šodien.

Ar Mīlestību Emīlija

(Tas ir dienā, kad es tīrīju grupu pirms seansa ar Saules Brālību. N.K.[1])

***

Natašeņka! Tie mēs esam, kuriem jāpateicas Jums par zināšanām, kuras mums sniedzat. Ar tādu mīlestību, ar milzīgu vēlēšanos pacelt mūs uz augstu apziņas līmeni un paaugstināt vibrācijas. Lai mēs varētu patstāvīgi iet tālāk pa mūsu turpmākās dzīves izvēlētajām līnijām. PATEICĪBA DIEVAM, ka mums ir TĀDS SKOLOTĀJS!!! Es ilgi pie Jums gāju. Daudzās grupās biju. Droši vien vajadzēja daudz iziet, pirms pie Jums atnākt. Bet labāk vēlu, nekā nekad.

AR MILZĪGU MĪLESTĪBU. Rakstu un raudu.

Emīlija

19 12 26 02

Anna

Natālija, sveicināti! Pateicos par jūsu darbu, daudz manu pārdomu un domu ir apstiprinājies, pateicoties jums.

No paša sākuma jūsu grāmatas un raksti ved mani pa dzīvi.

Ja visu no sākuma, tad tas ir viens pret vienu, kas notika ar jums, sākot ar personīgo dzīvi, tas pats notika ar mani, galvenais, vienā un tajā pašā laikā, un arī vīrieti sauca Vladimirs.

Es biju šķīrusies, viņš arī nebija vienkāršs, un saveda mūs kopā no dažādām pusēm, viņš no Ukrainas, atraitnis, viņam bija 3 bērni.

Natālija, izlasiet savu grāmatu, kur jūs aprakstāt ar jums notiekošo, kā saveda jūs kopā ar Vladimiru, un tā tālāk…

Saveda mūs ļoti interesanti – viņš dzīvoja Ukrainā, ārstēja cilvēkus, pie viņa brauca mana kaimiņiene ar mugurkaulu. Viņi bija savstarpēji pazīstami.

Vēlāk viņš pastāstīja: kādā brīdī viņu gluži kā kāds piespieda braukt šurp, viņš nodarbojās ar integrālo Jogu.

Atbrauca pie viņas pastrādāt, Natālijā viņš kaut ko ieraudzīja un domāja, ka viņu atsūtīja pie viņas. Es neko par to nezināju, bet skaidri redzēju vīrieša portretu, un tika pateikts – tas ir tavs vīrs. Es sāku teikt: viņam ir 3 bērni, ko es ar viņiem darīšu?

Pēc tam pagāja mēnesis, un pēkšņi Natālija sauc mani ciemos. Iegājusi mājā, es apstulbu, apstulba arī viņš. Es tāpat biju parādīta viņam.

Veselu gadu viņš palaikam atbrauca, bet no pāra tomēr atteicās.

Un, lūk, atnāca jūsu grāmatas, viss, ko vajag man, – vienmēr atnāk vai iegāž.

Ātri notika reinkarnācija, un sākās ķermeņa transformācija.

Viņš man iedeva grāmatas, kuras lasot, es sāku sevi saprast.

Pašlaik man pēc ķermeņa ir gadi 35, bet ne pēc sejas, kaut arī tā ir bez grumbām.

Viņš atbrauca vēlreiz un saprata, kas ar mani ir noticis, sakot, ka man ir dots viss un uzreiz, un, ja tu zinātu, kas tu esi… uz ko es atbildēju: pienāks laiks – uzzināšu.

Enerģija nāk dažāda. Redzēju ar iekšējo redzi, sāku redzēt ar parasto un dažreiz notikumus redzu ar 3. aci, taču cenšos neskatīties.

Vienā brīdī es sajutu, ka viss ir kļuvis svešs, absolūti viss, pieņēmu visu mierīgi, man no sejas pazuda smaids, es vienmēr un par visu biju smaidījusi, es mīlēju un mīlu dzīvi.

Man nav piesaistu ne pie kā un ne pie viena, pret visu ir nosvērta attieksme, man nav dvēseles moku, it kā es brauktu vilcienā un vērotu.

Kopš rudens ekvinokcijas ir notikušas vēl izmaiņas, taču izskaidrot to ir grūti, bet atkal ir parādījies smaids, citādi es tiku saukta par sievieti ar skumjajām acīm.

Pasaule ir paplašinājusies un kļuvusi gaišāka, ir kļuvis vieglāk, atkal gribas smaidīt, enerģijas ir pastiprinājušās, īpaši pašlaik.

To nevienam pastāstīt nevaru, meitiņa neadekvāti pieņēma manu vecumu, bet uzvedība, apģērbs, ēdiens, bet galvenais – domas un attieksme pret visu ir krasi izmainījušās, šī pati pasaule ir kļuvusi citāda, citādas ir smaržas un krāsas.

Tas ir, kā aklajam iedot redzi, to viņa nesaprot.

Kaut arī viņa pati iet to pašu ceļu, taču līdz galam neapzinās un klusē, es to redzu.

Dzīvē es esmu baltā vārna, skolā savu izteikumu un spriedumu dēļ neiekļāvos kolektīvā, un man daudz kas bija nesaprotams – kāpēc tā uzvedas cilvēki un bērni. Skolā es sapratu cilvēku un pasaules aizkulises.

Pieaugušā stāvoklī es muti cieši aizvēru, ir viena draudzene un māsa, kuras stiepjas man līdzi. Taču visu nesaku, par agru.

Meitiņa man dzemdēja mazmeitiņu indigo, bet tagad mazmeitiņa dzemdēja man mazmazmeitiņu kristālisku, mazmeitiņu audzināju es, tāpēc pamazām devu zināšanas, mazmazmeitiņai ir 8 gadi, ar atvērto redzi redz enerģijas, taču tētis netic nekam, tas ir datorists no dieva, paldies, ka strādā ar sardzes metodi.

Un māte pavēlēja viņai turēt mēli aiz zobiem, pagaidām izdodas.

Tur, kur man nenākas būt, bet es taisos – ceļš aizveras jebkuros veidos.

Viss, kas ir noticis un notiek ar ķermeni un prātu, viss ir sajūtās, vārdos neieguļas.

Cilvēki, kuri man nav vajadzīgi, paiet malā dēļ dažādiem iemesliem, reizēm pat smieklīgiem.

Nevienai reliģijai nepiederu, kristīta neesmu, komjaunatnē nebiju, nekādus reliģiskus svētkus nesvinu, kopš bērnības galva man ir uz augšu, zināju, ka esmu no turienes. Kļuvusi vecāka, dzīvoju pēc principa šeit un tagad.

Nav pie sirds budisma dzīves izpratne, un ticu Vienotajam Tēvam, kurš eksistē mūsos un visapkārt.

Lūk, tā, īsumā.

Pastāstīšu par uzbrukumu man. Mājās pie mazmeitiņas iemājojusi būtība un sākusi kaitēt, un īpaši centās sakaitināt mani, es tur no rīta līdz vakaram biju ar mazo. Te ar smirdoņu mani apdveš, te klaudzina pa istabām – centās mani saniknot. Lūdzu viņu pa labam aiziet. 3. dienā, apdullusi no smirdoņas, es izšāvu un tūlīt pat arī saņēmu sitienu, aizsardzība neizturēja, sitiens pa kakla labo pusi. Mani izglāba augstākie spēki. Un es viņu ieraudzīju nosistu – šī cūkas galva ar ragiem un milzīgām ausīm apķēzījusies gulēja beigta.

Tagad es aizsargājos ar 3 enerģijām: violeto, zelta un briljanta.

Anna

19 12 26 02

Jānis Oppe

Sveicināti, Natālija!

Geritam Gilenam (Gerrit Gielen) atkal labs raksts https://www.jeshua.net/articles/article21.htm[2]

 

Jūs ļoti nopietni gatavojaties Jaungada vebināriem. Paldies par visiem rakstiem. 2007. gads – bet viss skan svaigi un mūsdienīgi.

Mums tajā laikā jau visas brīvdienas būs pagājušas. Piedalīties vebināros nav paredzams. 2. janvārī es jau dodos uz darbu.

Ar Mīlestību un lielu pateicību, ka Jūs esat manā dzīvē!

Jānis

19 12 26 02

Juļa

Sveicināti, Natālija Nikolajevna (inlove) !:) Paldies Jums par to, ko Jūs darāt! Es katru dienu kļūstu labāka, pateicoties skolai, pateicoties Jūsu pūliņiem. Tas ir nenovērtējami. Mana dzīve nekad nekļūs iepriekšējā, es tagad zinu, ko gribu no dzīves. Es sāku patiešām atklāt savas patiesās vēlēšanās katru dienu, es atklāju savu potenciālu, un manai mīlestībai pret visu esošo nav robežu.

Es jūtu tādu spēku, tādu siltumu un drošību, ka grūti to izteikt vārdos. Es ceru, Jūs jūtat manu mīlestību pret Jums un pateicību. Nu, lūk, es atkal nobirdināju asaru. Tāpēc ka no dvēseles.

19 12 26 02

(Diženās Dievietes Seansā)

Dina Jakovļeva
Natālija, labvakar, pateicos jums par šo lielisko mācību - nodarbību.

Klausoties ierakstu (vēlu vakarā), es aizmigu, kādā brīdī es pamodos un pussnaudā sajutu Debesu Tēvu, viņš atnāca pie manis, un es sajutu un ieraudzīju ar aizvērtām acīm, uz mani nāca tāds Gaismas Stars… un atnāca izpratne: notiek aktivizācija. Pēc tam atkal iemigu.

Nākamajā dienā ar metro braucu uz darbu, no jauna klausoties ierakstu, sapratu, ka grupai deva Aktivizācija.

Pateicos, pateicos, pateicos jums un visiem Dievišķajiem Gaismas spēkiem, un Debesu Tēva Mīlestībai, Diženajai Dievietei.

Dina

19 12 26 02

Valentīna Talubjeva

Pateicos, ka Jūs kā Skolotāja pieņēmāt vēstījumus un uzskatāt par iespējamu dot tiem vēl lielāku gaismu, lai noenkurotu tās zināšanas, kuras mums dod garīgie Skolotāji no apziņas augstākajiem plāniem, un, protams, to mīlestību, kuru viņi mums dāvā.

Piedodiet man manas šaubas un to pesimismu, kurš mani pēdējā laikā pārņem. Tā, protams, ir pagaidu parādība, kuru nosaka zināms enerģētisks kritums, bet ceru, ka drīz viss nokārtosies un sāksies jauns enerģētikas pacelšanas un apziņas paplašināšanas etaps. Ir iespējama, pēc manām sajūtām, pat garīgo audzinātāju nomainīšanās, jo tāda stagnācija un tāda pašsajūta jau ne reizi vien ir izmaiņu un jaunu kvantu lēcienu priekšvēstneši, kuri pavada daudzus gaismas darbiniekus apzinātas augšupcelšanās ceļā. Jūsu uzmundrinošie vārdi, bet, galvenais, enerģijas plūsma no Jums, kura uzlādē ar optimismu, man pašlaik ir kā tīra gaisa malks un sava veida spēriens no gaisa (воздушный пендель), lai sajustu, cik svarīgi ir prast sevī pārvarēt tavas tumšās puses pretošanos, ar pateicību pieņemt jebkuru dzīves pieredzi un priecāties par jebkurām pārmaiņām. Pateicos, ka Jūs esat manā dzīvē. Pateicos maniem AEs, kuri mani atveda uz Augšupcelšanās Skolu, kur es ieguvu daudz jaunu garīgu zināšanu un iemaņu apziņas paplašināšanai, bet galvenais – prasmi savienot tās ar dzīvi, pielietojot praksē.

Ar mīlestību, Valentīna

19 12 26 03

 

Pievienots 26.12.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/otzivi-dekabrya-2019

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “Bet rītausma jau ir arvien pamanāmāka”, http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/26-raksti-2019/2457-bet-ritausma-jau-ir-arvien-pamanamaka (Tulk. piezīme)

[2] Skat. “Gerits Gilens - Sakot ardievas: ceļš no sērām uz mīlestību”, http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/2-uncategorised/2446-gerits-gilens-sakot-ardievas-cels-no-seram-uz-milestibu (Tulk. piezīme)