Стенограмма семинара Дэвида Уилкока на конференции Аспекты Раскрытия 2019

Stenogramma: Deivida Vilkoka seminārs konferencē “Attīstības aspekti 2019”

Svētdiena, 2019. gada 25. augusts

[Deivida (David Wilcock) semināra video bija izvietots kā bonuss iekš Lifestream pēc konferences, bet bez slaidiem. Semināru ierakstošais atrada daudz slaidu Internetā. Vairums no tiem – tie ir tie paši attēli, kurus izmantoja Deivids, pārējie ir līdzīgi, bet nav identiski.]

*******

[Aplausi]

Lieliski. Esmu atnācis, lai kaut ko pateiktu! Lūk, ko es šodien taisos izdarīt! Neapšaubāmi. Kad kaut kas sāk notikt, tas ļoti satrauc.

PITA PITERSONA NEGAIDĪTĀ NĀVE

Ļoti skumīgi, ka Pits Pitersons (Pete Peterson) nomira, pirms mēs ierakstījām materiāla jaunās sērijas. Viņš stāstīja, ka jau no zīdaiņa vecuma citplanētieši viņam mācījuši savas tehnoloģijas un stāstījuši par saviem kosmosa kuģiem, kuros viņš ir pabijis… Viņš nav pārliecināts, cik tieši, bet apgalvo, ka ir apmeklējis apmēram 60-65 vietas ārpus planētas. Satriecoši, ko galu galā tas nozīmē? Un, lūk, ko: ja Pitu Pitersonu nepiespiestu klusēt, viņš apstiprinātu vēl vairāk to ziņu, kuras mēs dzirdējām no Henrija Dikona (Henry Deacon), Viljama Tompkinsa (Wiliam Tompkins), Emerija Smita (Emery Smith) un Korija Guda (Corey Goode).

VUDIJS UN DRAKONU ĢIMENE

Mums ir darīšana ar liecībām, kuras ir snieguši reāli, īsti atmaskotāji, cilvēki, kuri izgājuši priekšplānā un riskējuši ar savu dzīvību. Ir ļoti skumji stāstīt, ka mums bija vēl viens insaiders, kuru mēs saucām par Vudiju. Viņš bija galvenais pierakstītais no Rietumu puses, kurš strādāja ar tā saukto Drakonu Ģimeni? Tiem, kuri nezina, Drakonu Ģimene – tā ir slepena biedrība Āzijā. Nevis komunistiskās Ķīnas valdība, bet Āzijas banku sistēma.

Vai jūs ticat vai ne, bet mēs esam sākuši formēt Aliansi ar Drakonu Ģimeni. Pašlaik es par to nevaru stāstīt sīkāk, taču pavēstīšu sekojošo: viens no viņu plānā iezīmētajiem punktiem ir īstas pilnmetrāžas filmas radīšana Holivudā par viņu vēsturi. Viņi teica, ka mēs varam kļūt tie, kas palīdzēs tādas filmas uzņemšanā. Tāpēc, cilvēki, tas ļoti satrauc. [Aplausi.] Tā ir jauna informācija.

DRAKONU ĢIMENES IZCELSME

Jums ir darīšana ar aziātiskajai līdzīgu kultūru, kura šeit ieradās kosmosa kuģī vietā Laosas, Kambodžas un Vjetnamas tuvumā. Viņi uz Zemes atrada gigantisku zelta dzīslu, daudz lielāku, kā jebkur citur. Gigantisku līdz tādai pakāpei, ka jūs varētu ņemt buldozeru un smelt no zemes zelta laukakmeņus. Pašlaik šī dzīsla... Tā atrodas blakus Laosai, Kambodžai un Vjetnamai un stiepjas līdz pašai Austrālijai.

Ziņas par to glabājas visstingrākajā noslēpumā, jo, ja mēs zinātu, cik daudz tur ir zelta, tas nogāztu cenu dārgmetālam kā precei. Zelts no planētas dzīlēm tika iegūts tik daudz, ka no tā būvēja, piemēram, veselas Budas statujas, no tīra zelta. Statuju galvas bija noskrūvējamas, un iekšā tika novietoti konteineri ar dārgmetāliem, briljantiem un tā tālāk. Visus dārgumus glabātuvēs novietoja privātas ģimenes, taču Kabala izmantoja dažādas viltības, lai atrautu savu pīrāga gabalu.

KABALA IESŪCĀS JAPĀNĀ

Ceļojot pa Japānu, jūs droši vien pamanīsiet... [Deivids pārtrauc uzstāšanos, jo dēļ kolonnām zālē viņu nevar redzēt kāds auditorijā.] Jebkurā gadījumā Drakonu Ģimene uzkrāj milzīgus dārgumus, bet Kabalai bija citi plāni. Tā aktīvi sūcās iekšā Japānā. Lūk, kāpēc, kad jūs nonākat senlaicīgās japāņu sintoistu svētvietās, jūs ieraudzīsiet tur Dāvida Zvaigzni. Ņemiet vērā, es neapgalvoju, ka Kabala – tā ir ebreju sazvērestība. Acīmredzot tajā ietilpst cilvēki no dažādām reliģijām, ieskaitot jūdaismu. Vēl joprojām saglabājas vietas, kurās jūs varat ieraudzīt Dāvida Zvaigzni senlaicīgos japāņu tempļos.

Viens no maniem kursa darbiem koledžā ieguva pašas labākās profesora atzīmes. Tajā es rakstīju par Meidzi Restaurāciju. Vēsture iestiepjas līdz sjogunāta laikiem Japānā. Tajos laikos sabiedrību pārvaldīja karavīri. Pats pēdējais sjoguns bija Tokugava Josinobu. Lūk, no kurienes parādījās samuraji. Es savai sievai Elizabetei stāstīju, ka kaujas māksla – tā ir kara māksla. Vismaz tajos laikos tā bija kara māksla. Tāpēc ir jāpēta tā perioda ieroči. Tie vienmēr bija aukstie ieroči. Diemžēl līdz ar mūsdienu tehnoloģijas parādīšanos tas dzīvesveids ir izbeidzies.

RIETUMU KARAKUĢI RADA KOLOSĀLUS POSTĪJUMUS

Samuraji izzuda. Viss sākās līdz ar karakuģu ierašanos no Rietumiem. Kuģi parādījās Japānas piekrastē, sāka šaut ar lielgabaliem pa ēkām, un jūs redzat kolosālus postījumus. Pēc būtības japāņi tika ielenkti. Lūk, no kurienes parādījās termins “lielgabalu diplomātija”, vai ne tā? Jums ir lielgabals, un tas aizstāj likumu.

JAPĀŅI RIETUMNIECISKOJĀS, SEKOJOT SAVAI VIDEI – MEIDZI RESTAURĀCIJAI

Mēs līdz šim laikam nesaprotam to, kas saucas Meidzi Restaurācija, kuras gaitā japāņi (neskaidri) tad arī sāka rietumnieciskoties. Viņi atteicās no viduslaiku feodālās sabiedrības, kurā tādas lietas kā kimono un koka sabo (neskaidri). Notika tējas ceremonijas, un bija Samuraji, kuri turējās pie karavīra goda koda. Saskaņā ar Busido kodeksu, ja jūs paceļat savu šķēpu, jums noteikti ir jāizlej asinis. Ja jūs neizliesiet kāda cita asinis, jums ar šķēpu ir jāiegriež sev rokā, jo jūs nevarat nolaist šķēpu, kamēr nav izlietas asinis.

Un, protams, neiztiek bez harakiri, vai ne tā? Ak, Kungs! Kāpēc viņš iedur šķēpu sev vēderā? Lūk, tā, tā! Es neesmu gatavs harakiri. Viņi iet uz Mjanmu. “Ak, tā ir Birma.” Tam ir tik daudz piemēru. Jebkurā gadījumā japāņi rietumnieciskojās, pateicoties tam, kas saucas Meidzi Restaurācija.

ROTŠILDI APBRUŅOJA JAPĀNU, LAI NOZAGTU DRAKONU ĢIMENES DĀRGUMUS

Redzams, Meidzi Restaurācija bija “studentu iniciēta revolūcija”, bet tagad mēs zinām, ka aiz tās stāvēja Rotšildi, Ilumināti, studentus izmantojot kā marionetes. Viņi teica: “Neuztraucieties, aiz jums stāvam mēs ar ieročiem.” Vienas paaudzes laikā visi Samuraji, visas kaujas mākslas, viss, ar kura palīdzību jūs aizsargājat brīvību, pārvērtās “dejā”. Viss tika pazaudēts ieroču un cietsirdības dēļ.

Parasti mēs nesaprotam, ka japāņus rietumnieciskoja, lai nozagtu Drakonu Ģimenes dārgumus vai vismaz pamēģinātu nozagt tik daudz, cik var, ko viņi arī darīja. Lūk, kāpēc, sākot ar 19. gs. 20. gadiem, notika tik daudz uzbrukumu Japānai.

PLĀNS – RADĪT LIELĀKAS KOP-LABKLĀJĪBAS SFĒRU “AUSTRUMI-ĀZIJA”

Pēc tam, Pirmā pasaules kara periodā, Japāna ātri pārvērtās rūpnieciskā lielvalstī. Atteikušies no viduslaikiem, viņi ātri modernizējās. Tajā laikā, vismaz tā tika runāts atklāti, Rietumu mērķis bija uzbūvēt to, kas saucās “lielākas kop-labklājības sfēra “Austrumi-Āzija””. Patiesībā tāds semantisks termins nozīmēja vēlēšanos dominēt pār visu planētu, kas tika pasniegts kā ‘kop-labklājība”. 19. gs. 20. gados japāņu kareivji iekaroja Koreju, pēc tam Ķīnu un visas citas sīkās valstis, piemēram, Laosu un Kambodžu. Viņi mocīja cilvēkus līdz nāvei; izmantoja visas Iluminātu viltības. Japāņus mācīja, kā to darīt. Un visur viņi interesējās: “Kur ir tas velna zelts?”

GLOBĀLIE ĶĪLAS RĒĶINI

Zelts tika atņemts. Ilumināti saņēma milzīgi daudz dārgmetāla, kurš kļuva par globālo ķīlas rēķinu daļu. Pēc tam... Lūk, ko cilvēku vairākums nezina par Otro pasaules karu. Amerikāņi un vācieši... Nu, jūs esat lietas kursā tāpēc, ka esat mana darba fani, vai ne? [Aplausi.] Jūs zināt, ka patiesībā nacisti un amerikāņi strādāja kopā visu laiku.

ĪPAŠUMTIESĪBAS UZ ZELTU KĻUVA NELIKUMĪGAS

Ko dara Ilumināti? 1933. gadā viņi paziņo, ka īpašumtiesības uz zeltu ir nelikumīgas. Ko viņi patiesība dara? Velk ārā jūsu zeltu no seifiem, lai vērtības glabātos bankās, motivējot to tā, ka jūs atrodaties Lielās Depresijas laikos. Viņi saka: “Ak, Kungs! Ak, Kungs! Amerika noasiņo. Naudas nav. Un viss riebīgā zelta dēļ.” Kabala iet uz banku, kas ir grandioza viltība. Tā paziņo: “O, jā. Bankā tas ir droši.” Viņi dabūja atslēgas, atvēra jūsu kastīti un paņēma jūsu zeltu. Pēc tam jums izsniedza nelielu kaudzīti ar desmit dolāru banknotēm. Jūs nākat uz banku un saņemat nevērtīgu papīrnaudu. Lūk, ko izdarīja Ilumināti. Viņi konfiscēja visu zeltu ne tikai Amerikā, bet arī visā Āzijā.

OTRĀ PASAULES KARA LAIKĀ CENTRĀLO BANKU ZELTS TIKA NOZAGTS

Zināt, ko Otrā pasaules kara laikā darīja amerikāņi un nacisti, iebrūkot jaunā zemē? Lauza vaļā centrālo banku. Tas ir pirmais, ko viņi darīja. Tanki brauca iekšā un devās tieši uz centrālo banku. Durvis spridzināja ar dinamītu, iekrāva zeltu tankos un veda prom. Saskaņā ar Otrā pasaules kara vēsturi tas ir noslēpums vai vairs nav noslēpums?

KUR AIZGĀJA NAUDA?

Ko jūs darāt ar visu šo naudu? Radāt Slepeno Kosmisko Programmu (SKP), vai ne tā? Globālie ķīlas rēķini slepeni uzkrāja visu to naudu, kura tika slēpta no grāmatvedības dokumentiem. Nodoms bija tāds, ka iesaistītajām valstīm tika teikts: “Ja jūs ļausiet mums to izdarīt, kaut arī tas izskatās pēc naudas drukāšanas no zila gaisa, tā tomēr būs nodrošināta ar kaut ko reālu.” Aziātiem tika nodotas milzīgas kārbas un kastes, piepildītas ar obligācijām apmaiņā pret viņu zeltu. Domājams... Dažu obligāciju nominālā vērtība bija viens miljards dolāru.

DRAKONU ĢIMENI ATSŪTĪJA PĀRAUDZINĀŠANAI NO CITAS PLANĒTAS

Tātad visas bagātības pamata avots – Drakonu Ģimene. Tās bija ārpuszemes būtnes, atlidojušas no citas planētas. Viena Likumā (Закон Одного) ir teikts, ka viņas atlidoja no Denēba[1]. [Piezīme: Patiesībā Ra saka, ka Denēbs – tā saucas galaktika, no kuras viņas ieradās. Viņas dzīvoja uz otrā blīvuma planētas, kurai bija problēmas ar pāriešanu trešajā blīvumā viņu saules vecuma dēļ.] Man ir iemesli tam ticēt. Tie cilvēki dzīvoja 200-300 gadu; viņi izmantoja interesantus augus sava dzīves ilguma pagarināšanai. Interesanti. Viņiem joprojām ir saglabājušies kosmiskie kuģi, tie joprojām ir šeit. Viņi ir intensīvi iesaistīti SKP. Viņi ir uzbūvējuši jaunos kosmiskos kuģus šeit uz Zemes. Viņu galvenā konstrukcija atrodas Nevadas štatā.

VUDIJS – RIETUMU GALVENAIS PARAKSTĪTĀJS PAR JAUNU FINANŠU SISTĒMU

Vudijs... Mēs taisījāmies ar viņu satikties. “Mēs” – tie esam es un Elizabete. Vismaz plānojām to. Viņš bija galvenais cilvēks-parakstītājs no Rietumu puses, lai ievestu jaunu finanšu sistēmu. Ko tas nozīmē? Ir svarīgi saprast nianses tam, ko vakar stāstīja Bens un Robs sakarā ar Ķīnas komunistisko valdību. Tā NAV Drakonu Ģimene. Balstoties uz to, ko zinu es personīgi, Drakonu Ģimene savās darbībās vadās pēc mūsu pašām labākajām interesēm. Līdz ar izpratni par to nāk Atklāšanas atbrīvošana, uz kuru mēs tiecamies. Drakonu Ģimene – Atklāšanas galvenā daļa. Viņi jau ir izmantojuši šo tehnoloģiju.

KO NOZĪMĒ BŪT JAUNĀ FINANŠU SISTĒMĀ?

Ko nozīmē pāriešana uz jaunu finanšu sistēmu? Pirmkārt, vairs nekādu karu! Karš iziet no modes. Tas vairs nav vajadzīgs. [Aplausi un piekrītoši izsaucieni no zāles.] Mēs redzam visus piemērus diplomātiskām neveiksmēm, kas ved pie kara.

Viens no lielajiem Buša ēras atmaskotājiem bija sieviete. Viņu nosūtīja uz Irāku, lai saprastu: “Kā mēs varam piespiest irākiešus pakļauties ANO sankcijām?” Ja jūs esat pietiekoši pieauguši, jūs taču atceraties visus tos niekus? Neceliet roku, tas jūs mulsinās. Irākieši piekāpās, viņi izdarīja visu. Tad kādēļ jums vajag tik milzīgu militāro budžetu, kurš ir par 8 miljardiem liekāks, nekā citu valstu, kopā ņemtu, militārie budžeti? Ak, mēs tā baidāmies no Ķīnas. Ak, mēs tā baidāmies no Krievijas. No visiem, vai ne tā?

Mēs esam dabūjuši gigantisku veseri un sakām: “Ak, mūs uztrauc šīs nelielās nagliņas. Bum, bum, bum, bum. Nagliņas ir iesistas.” Vai ne tā? Lūk, kā izskatās pasaule patiesībā. Tātad Kārena Hjūza (Karen Hughes) devās uz Irāku, lai pamēģinātu kaut ko izmainīt. Iespējams, es neprecīzi atceros viņas vārdu. [Piezīme: Vārds ir pareizs. Tā bija Kārena Hjūza.] Nu, jebkurā gadījumā kāds atcerēsies, kas viņa ir. Bija paredzēts, ka viņa inspicēs ANO ieročus. Irākieši izrādījās piekāpīgi. Viņi izpildīja visu, ko no viņiem prasīja.

Bet pēc tam pienāca pavēles sabotēt visu pasākumu kopumā. Sabotēt visu. Lūk, ko es saku. Tas domāts pēctečiem. Lūk, līdz kam mēs esam noslīdējuši kā sabiedrība. Irākieši negribēja karu. Viņi nevēlējās tikt iekaroti. Viņi negribēja just šoku un trīsas. Viņi iebilda pret dīvainā psiho-akustiskā ieroča lietošanu. Atcerieties, kā viņi visā piekāpās? Cik tas bija dīvaini? Republikas gvardi, Sadama Huseina rokaspuišu augstākie līmeņi, vienkārši iznāca ar paceltām rokām?

Tas viss tāpēc, ka mums ir psiho-akustisks ierocis, kurš darbojas tā, ka jūs pilnībā zaudējat kauju un darīsiet visu, lai tikai pretotos skaņas ienākšanai ausīs un ķermenī. Protams, mēs neredzējām to, kā, iznākot priekšā ar paceltām rokām, šie puiši sasmērēja savas bikses. Tas bija šausmīgi.

Tāpēc ņemiet vērā, ka, kā mums tika teikts, par jaunās finanšu sistēmas daļu kļūs pasaule bez kariem. MUMS NEVAJAG KARU. Karš – tā ir diplomātiska neveiksme. Nekad nevajadzētu nonākt līdz tādam momentam. Kāpēc gan viss beidzas ar karu? Tāpēc ka tas ir izdevīgs. [Aplausi.] Nu, lūk, lieliska ideja. Mēs esam dabūjuši satriecošu militāri rūpniecisko kompleksu (MRK). Mēs negribam, lai viņi zaudētu savu naudu, vai ne tā, jo daudzi cilvēki zaudēs darbu. Mēs esam uzbūvējuši šo bailes iedvesošo mašīnu. Tas ir tā sauktais Kosmiskais Spēks. [Aplausi.] Mēs jau esam tur. Tas jau ir noticis.

Aplūkosim MRK iniciatīvu… Nav taču tā, ka mēs viņus neieredzam, un neapgalvojam, ka viņi ir slikti. Tajā strādā daudz labu cilvēku no Alianses. Klau, kļūsim tāda sabiedrība, kā filmā Zvaigžņu ceļš (Star Trek). Ķersimies pie miermīlīgas kosmosa apgūšanas. [Aplausi.] Mēs jau esam tur. Tas jau ir noticis.

Ko tad man stāstīja Pits Pitersons? Viņš teica, ka ir pabijis 65 dažādās ārpuszemes vietās, strādājis ar citplanētiešiem, apmācījis viņus, kā būvēt kosmosa kuģus, kā lidot šajos kuģos, jo viņi nav gribējuši strādāt ar pieaugušajiem. Ja jūs kādreiz esat sadūrušies ar notekūdeņu lokālo apstrādi un jutuši smaku, kas piepilda māju… Kas tāds ar viņu gadījies vairākas reizes. Smaka nāk no izlietnes virtuvē. Izrādās, ka tas notiek, ūdenim ieplūstot tauku uztvērējā. Ūdens izgaro, bet smaka ienāk mājā.

Tas, ko es stāstu, ir patiesība. Izrādījās, ka tur bija bērnu krūšautiņš, kuru kāds bija noskalojis tualetē kaut kur mājā, kuru es īrēju. Tas bija iestrēdzis caurulē zem leņķa. Notekūdeņi gadiem nebija nonākuši lokālās apstrādes sistēmā. Tie turpināja uzkrāties. Tas bija Elizabetes vannā. Tāpēc mums nācās pārliecināties, ka tauku uztvērējā pietiek ūdens, lai bloķētu gāzes. Kur man to bija zināt? [Smiekli.] Notekūdeņu lokālās apstrādes sistēma? Nezinu. Remonts izrādījās negaidīti viegls. Šo šausmīgo smirdoņu, šausmīgo problēmu bija viegli likvidēt. Un tā arī notika, tikko mēs parūpējāmies, lai veltītu tai pietiekošu uzmanību.

Analoģiski ir risināmas pasaules problēmas. Elles ilūzijas būtība ir, ka elle ir mūžīga. Patiesībā realitāte ir tāda, ka būtu jāveic tikai dažas izmaiņas. Citplanētiešiem nepatika kontaktēties ar pieaugušajiem no militārā personāla tāpēc, ka ķermeņi, kuros vairums no mums staigā pašlaik, viņiem atgādina “notekūdeņu apstrādes sistēmu” un “gaisa piegāzētību”. Lūk, kāpēc viņi deva priekšroku strādāt ar bērniem. Kāpēc? Tāpēc ka bērni ir laimīgi. Bērni ir neviltoti. Viņi netiecas kādu ievainot. Viņi ir gatavi izklaidēties. Viņi ir gatavi sastapt jaunus “cilvēkus”. Viņus paņem kuģī un apmāca, kā kaut ko darīt, un viņi māca pieaugušos. Kā noskaidrojās, Pits Pitersons netika gatavots Zonā 51, viņu mācīja dažādās citplanētu vietās.

KABALA JŪK PRĀTĀ TRAMPA DĒĻ, TĀPĒC KA ZINA PAR VIŅA SAKARIEM AR ALIANSI

Viena no lietām, par kuru sešu mēnešu garumā līdz savai priekšlaicīgajai nāvei stāstīja Pits Pitersons, ir tāda: līdz tam laikam, kamēr Alianse nav ieguvusi pietiekošu varu, viņi varēja strādāt caur pašreizējā Prezidenta administrāciju, lūk, kāpēc Kabala tik ļoti jūk prātā Trampa dēļ. Es piekrītu nīdējiem. Tramps ir izteicis virkni dīvainu piezīmju un pieņēmis vairākus ļoti nepopulārus lēmumus. Kā es teicu vakar vakarā, filmā Godzilla, kad Serizava novēro, kā viens monstrs cīnās ar Godzillu un viņi grib nomest kodolbumbu uz abiem, viņš saka: “Lai viņi cīnās!” Tā es raugos uz situāciju tieši pašlaik. Tā kā, ja viens no monstriem stipri novājēs, mums atklāsies absolūti jauns ceļš.

QANON TŪLĪT, TŪLĪT PĀRVĒRTĪSIES PAR TRADICIONĀLU PLAŠSAZIŅAS LĪDZEKLI.

Paskatieties, kas notiek ar QAnon. Ak, Dievs! Tas tūlīt, tūlīt pārvērtīsies par tradicionālu plašsaziņas līdzekli. Lūk, tas, ko viņš patiesībā pateica 19. septembrī: “Programmas eksistē ārpus sabiedrības zināšanas sfēras,” un tas nozīmē atbildi uz jautājumu: “Vai eksistē Slepenās Kosmiskās programmas? Cilvēki, tas ir mūsu pastāvīgais jautājums Korijam Gudam. Jā, es tikko runāju par sevi trešajā personā. [Smiekli.] Viss norit ne tā, visa saruna. Es nezinu, kas ir noticis. Notekūdeņi, trešā persona – tas ir ārprāts. Esmu apprecējies. Lūk, kas ir noticis. [Smiekli.]

DRAKONU ĢIMENE PLĀNO PILNĪGU ATKLĀŠANU

Pits Pitersons bija iesaistīts šajā programmā; pēc tam, no otras puses mums ir Vudijs, kurš Rietumu vārdā parakstījās par jauno finanšu sistēmu. Draugi, tā reāli ir liela lieta, jo Drakonu Ģimene plāno PILNĪGU Atklāšanu. [Izsaucieni un aplausi.] Ņemiet to vērā. Kad jaunā finanšu sistēma ienāks Internetā, mēs dabūsim ABSOLŪTI JAUNU SPĒLI CILVĒCEI! Vienas nakts laikā viss, VISS izmainīsies.

MOMENTĀNĀS TELEPORTĀCIJAS TEHNOLOĢIJA JAU EKSISTĒ

Ļoti drīz mēs nonāksim pie sabiedrības, kad varēs ceļot uz Venēru un Marsu, tikt pat līdz Plutonam vienas dienas laikā, bet, iespējams, pat momentāni, atkarībā no tā, cik ātri viņiem izdosies atslepenot šo tehnoloģiju. Ņemiet vērā, momentānas teleportācijas tehnoloģija jau eksistē.

VECA “KRAHU CIETUSI UN APGLABĀTA” TEHNOLOĢIJA, BALSTĪTA UZ SKAITLI 27

Un, lūk, vēl viena neticami satriecoša lieta. Neilgi pirms nāves Pits Pitersons stāstīja, ka viņi, šajā gadījumā – viņi – tā ir Aizsardzības ministrijas Izlūkošanas pārvaldes SKP – atraduši jaunu un daudz labāku tehnoloģiju, kura likteņa ironijas dēļ izrādījusies pati vecākā “krahu cietusī un apglabātā” tehnoloģija, kādu viņi jebkad atraduši. Kāda dīvaina iemesla dēļ šī tehnoloģija darbojas pēc unikāla fiziska principa, kad kosmosa kuģa apkalpē ir jābūt tieši 27 cilvēkiem.

Kāds pieprasīja: “Deivid, man vajag jaunu informāciju, pietiks atgremot veco.” Labi, gribat jaunu? Jā, tā ir jauna informācija. Ceru, jūs esat laimīgi. Tās ir kolosālas ziņas.

Tātad kuģī jābūt tieši 27 cilvēkiem, tas kaut kādā veidā ir saistīts ar skaitļa 27 cipariskajām īpašībām un ar šī skaitļa hologrāfiskajām īpašībām. Tāda veida kuģī jūs varat momentāni ceļot uz jebkuru vietu galaktikā. Jums pat nevajag zvaigžņu vārtu portālu tīklu, pa kuru ceļojums tomēr aizņem noteiktu laiku, jo jūs virzāties no stacijas uz staciju. Nepieciešama arī virkne “lēcienu”, kuriem arī piemīt noteikts ilgums laikā. Pašlaik ceļojumi uz dažiem priekšposteņiem aizņem noteiktu laiku.

PITS PITERSONS: AMERIKĀŅI DZĪVO PA VISU GALAKTIKU

Pits Pitersons bija viens no tiem, kurš teica: “Visā galaktikā var atrast amerikāņus, cilvēkus, dzimušus Amerikā.” Pašlaik tas mani biedē līdz samaņas zaudēšanai! [Pauze.] Neviens nesmējās. Nu, jā. Tā ir taisnība! “Mēs varam viņiem pārdot hotdogus, visurgājējus, uzpildes stacijas Piena Ceļa otrā pusē, virtuļus ar krēmu, hamburgerus. Mēs dabūsim ķēdītes, kuras mums vajag tieši uz vietas.” Taču bez augstākminētās tehnoloģijas tas viss vēl aizņem zināmu laiku. Bet ar jauno tehnoloģiju, kuru viņi ir pilnveidojuši...

Tieši pašlaik pie tās tiek strādāts. Zinātnieki ir noveduši to gandrīz līdz pilnībai, ieskaitot vairs neobligāto nepieciešamību, ka uz borta jābūt 27 cilvēkiem. Ir arī citas zinātnes. Bet, pat esot SKP, visiem insaideriem, par kuriem mēs runājām, un visām iekārtām, kāda viņiem ir, viņi atrada to veco tehnoloģiju, un pašlaik atrodas uz robežas, lai liktu tai darboties.

Neilgi pirms viņa nāves Pitam Pitersonam uzdeva izstrādāt radio komunikācijas sistēmas, izmantojot, ja gribat, hipertelpas frekvences. Tās ir momentānas un neprasa elektromagnētisku izplatīšanos ar gaismas ātrumu. Tās strādā uz gravitācijas viļņiem, kuri ir reāli momentāni.

LĪDZ AR PILNĪGU ATKLĀŠANU NOTIEK KVANTU LĒCIENS TEHNOLOĢIJĀ

Tātad, ko tas nozīmē? Tas nozīmē sekojošo: tikko kā mēs dabūjam Pilnīgu Atklāšanu, mēs dabūjam civilizāciju, kuru gribam. Mēs veicam kvantu lēcienu tehnoloģijā, kuru izmantoja VIŅI, pat visaugstākā līmeņa slepenu tehnoloģiju, kura tiek glabāta visstingrākajā noslēpumā. Tā ARĪ ir kolosāla kvantu lēciena veikšana kvalitātē un efektivitātē. Mēs to visu dabūsim uz Zemes! Tas TĀ satrauc! [Aplausi.] Jā!

MUMS BŪS SVARĪGI KĻŪT VĪRIŠĶĪGĀKIEM

Taču, lai to visu mantotu, mums būs svarīgi kļūt vīrišķīgākiem. Mēs nevaram palikt tik neizglītoti. Ja mēs pat nespējam atrisināt rasisma problēmu uz Zemes, tad ko mēs taisāmies darīt, kad sastapsimies ar ūdens humanoīdiem! [Smiekli.] “Ak, tie ir cilvēki, kas dzīvo ūdenī! Vai jūs pamanījāt slapjās pēdas, kuras viņi staigājot atstāj uz grīdas? Ak, Dievs! Viņi arī ož kā zivis!” Kā mēs taisāmies ieiet jaunajā sabiedrībā? Ņemiet vērā, mēs atrodamies uz jaunas pasaules sliekšņa. Mēs esam uz izmaiņu robežas.

TĀ IR BEZNOSACĪJUMA PRASĪBA: MĒS SASNIEDZAM MIERU VISĀ PASAULĒ

Kad tiek ieviesta jauna finanšu sistēma, visai planētai ir jāatrodas mierā, un tā, vai jūs ticat vai ne, ir beznosacījuma prasība. Par to ir runāts daudzos dažādos brīfingos. Pirms mūs apsveiks galaktiskajā ģimenē, mums ir jāsasniedz miers visā pasaulē. “Jums ir jāatbrīvojas no šiem mēsliem! Mēs nevaram ļaut jums kustēties galaktikā un izmantot visu satriecošo tehnoloģiju līdz tam laikam, kamēr jūs neatbrīvosieties no [neskaidri]. “Mans Dievs ir labāks par tavējo!” Beidziet spēlēties: “Mana valsts ir labāka par tavējo. Mana rase ir labāka par tavējo. Mans vecums ir labāks par tavējo.”

Tam ir jānotiek. Caur maniem insaideriem es esmu izsekojis jaunās finanšu sistēmas pamatus. Un ir ļoti, ļoti svarīgi zināt sekojošo: līdz jaunās finanšu sistēmas ieviešanai... Kamēr viņi neatraisīs visus mezglus un kamēr Austrumi un Rietumi neratificēs līgumu, nenonāks pie vispārējas savstarpējas sapratnes, mēs esam iestrēguši.

LĪGUMS PAR JAUNO FINANŠU SISTĒMU JAU IR PARAKSTĪTS

Pateicoties neticamajam smagā darba apjomam un neticamajam diplomātijas mērogam, līgums ir PARAKSTĪTS. [Aplausi.] Tas ir noticis! Tas ir reāli noticis.

VUDIJS ATRASTS MIRIS

Vudijs, mūsu insaiders, parakstījis līgumu, kurš pēc būtības nozīmē nāves spriedumu Kabalai, nomira pēc pusotras dienas pēc parakstīšanas. Viņu atrada dzīvoklī, guļam ar seju uz leju. Taču līgumu viņš jau bija parakstījis. Lieta darīta. Tie ir ļauni cilvēki, kuri savu darbu izdarīja jebkurā gadījumā, kaut arī jau bija par vēlu. Revanšs, vai ne tā?

PITS PITERSONS MĪKLAINI NOMIRA TAJĀ PAŠĀ DIENĀ

Tajā pašā dienā mīklaini nomira Pits Pitersons. Sakritība? Nemaz. Īpaši tāpēc, ka tagad mēs zinām, ka nāve iestājās “nejaušas” injekcijas rezultātā. Vienkārši prātā var sajukt! Nejauša injekcija. Mēs nezinām, vai tas bija gaisa burbulis, vai viņam iešļircināja ne tās zāles, vai vēl kaut kas. Es runāju ar viņu nedēļu pirms bojāejas, un viss bija labi. Viņam pat bija ieliktas jaunas zobu protēzes, ar kurām viņš jutās komfortabli. Viņš bija pie skaidra saprāta un stingras atmiņas.

Zināt, kad cilvēks mirst, tas vienmēr ir redzams: “Viņš drīz nomirs.” Ar Pitu viss bija citādāk. Nekas nenotika. Un te pēkšņi kas TĀDS! [Deivids knikšķina pirkstus.] Līdz tam laikam, kamēr esmu šeit, es neļaušu varoņu nāvei būt veltai. [Aplausi.] Tas tā ir. Lai jūsu vārds būtu Reičela Medova[2] (Rachel Maddow) vai kāds cits, es esmu biedējošais Godzilla! Ļaujiet man cīnīties! [Aplausi.] Ņemiet vērā, es nedemonstrēju necieņu pret Reičelu Medovu.

Zvēru pie Dieva, esmu laimīgs izglītot cilvēkus. Esmu laimīgs, kad uz mani met ēnu. Esmu laimīgs saņemt vārdiskus apvainojumus. Tāpēc ka, kā jūs redzējāt, es stingri stāvu uz kājām, un jums neizdosies mani sarūgtināt. Ja jūs pamēģināsiet mani apvainot, es vienkārši smiešos, tāpēc ka, uzminiet, kas? Es biju šeit un darīju to. Pasaule mani neieredzēja, pasaule mani noraidīja, un tomēr manu piekritēju skaits aug, gadījums kļūst arvien, arvien satraucošāks, un mēs uzvaram šajā karā! [Izsaucieni un aplausi.]

JAUNUMI APSPIESTĀS ZINĀTNES SFĒRĀ

Gribu darīt jums zināmu kaut ko apspiestās zinātnes sfērā, kuru pat ja... Tāpēc ka daudzi no jums ir apmeklējuši manu klasi Augšupcelšanās vēstures skolā. Pašlaik mēs plānojam to no jauna palaist, iespējams, gada beigās, un es taisos iekļaut daudz jauna materiāla. Tāpēc, ja jūs palaidāt garām pirmo, jums būs iespēja piedalīties nākamajā. Es solīju piecas pusotras stundas nodarbības, bet uztaisīju deviņas pa četrām stundām katru. Līdz ar Elizabetes atnākšanu mēs esam ieguvuši bezprecedenta pieredzi. Apspriedām tehniskos jautājumus un pat savā veidā izklaidējāmies. Ja jums izklaidēties nozīmē ālēties, – tā ir jūsu iespēja.

ĢEOMETRIJA – TAS IR KAUT KAS DAUDZ LIELĀKS, NEKĀ MĒS DOMĀJAM

Tātad man gribētos iegrimt kaut kur. Man gribētos iegremdēties ģeometrijā, jo tā – tas ir kaut kas daudz lielāks, nekā mēs domājam. Par to es jau esmu teicis. Jūs visi redzējāt. Bet tagad man gribētos iziet aiz ietvariem, lai liktu jums priekšā kaut ko... Vienīgā reize, kad jūs varējāt to dzirdēt, ja vien bijāt klāt, kad es uzstājos Sedonā. Paceliet roku, kas bija Sedonā. [Roku paceļ tikai Deivida tehniķis.] Elizabet, ja viņš aizmigs, iegrūd viņam ar elkoni.

Vispār tas ir kaut kas satriecošs, jo ģeometrija – tā patiesībā ir Lauka Vienotā Teorija. Tagad man gribētos parunāt, lūk, par ko: visa tehnoloģiskā muskuļu uzaudzēšana, jaunā finanšu sistēma, jaunie kosmosa kuģi, kuros 27 cilvēki izvietojas tā, ka jūs varat kustēties pa visu visumu pēc savas vēlēšanās… Vispār viss ved pie tā, ko mēs kā par savu taisāmies paziņot uzreiz pēc Saules Uzliesmojuma, par kuru es runāju. To sauc par mikronovu. Pašlaik NASA atklāti saka, ka tādi notikumu regulāri notiek visā galaktikā. Tad nu gan jaunums!

ĢEOMETRIJA SĀKAS KĀ VIBRĀCIJA

Ģeometrija sākas kā vibrācija. Izrādās – ģeometrijas paterni trīsdimensiju telpā ir veids, kādā viss vibrē. Esmu pārliecināts, ka jūs to visu esat redzējuši. [Deivids demonstrē magnetizēta ūdens pilienu.]

19 08 25 01

Tas nevienam nav jaunums. Bet skatieties, aizmugurē sēž puisis ar sakrustotām rokām un raugās pulkstenī… “Es neko nezinu par Drakonu Ģimeni. Es nezinu par lokālo notekūdeņu apstrādes sistēmu. Man arī to nevajag zināt.” [Smejas.] Tūlīt jūs pamatīgi sakratīs. Es garantēju.

Mēs vienkārši redzam ūdens pilienu. Vienīgais, kas tajā atrodas, ir sīki smilšu graudiņi. “Deivid, pagaidiet. Jūs demonstrējat pabeigtu ģeometrisku mandalu. Ko jūs saprotat ar vienkāršu ūdeni un smiltīm? Vai tad nav normāli, ka, ja jūs to vienkārši sakratīsiet, aina būs līdzīga traukam ar netīru ūdeni?” Neapšaubāmi.

Tad, lūk, no tā viss arī sākas. Vienīgais, ko mēs darām, – mēs netīro ūdeni vibrējam ar tīrām skaņas frekvencēm līdzīgi diatomītiskajai skalai – ar baltajiem taustiņiem uz klavierēm. Atbilstoši ļoti vecam dabas likumam –, kad jūs radāt skaņu blakus ūdenim, daļiņas mīklainā kārtā iegūst sniegpārslas formu. Tas vienkārši ir skaņas rezultāts. Saistīts ar interferences paternu. Pēc tam viss kļūst vēl dīvaināks, tāpēc ka šis ūdens piliens dalās vēl vairāk.

19 08 25 02

Vienīgais, kas izmainījās, – skaņas frekvence. Es taisos teikt, ka tas arī ir atoms, visuma būvniecības bloks. Katrs atoms to dara kodolā. Šodien jūs redzēsiet pirmoreiz, izņemot Sedonu, ka elektroni – tās nemaz nav daļiņas. Tie dara to pašu. Kā filozofisku argumentu, labi, pirms es pāriešu pie pierādījumiem, lai pieņemam to kā postulātu. Tagad pateiksim: “Semināra beigās es būšu pārliecināts par to, ka atomi patiesībā nesastāv no matērijas. Tie tikai liekas cieti.”

Nu, zinātne to nav parādījusi. Izlaistā daļa – vibrācijas. Kas ir vibrācijas? Nedaudz par to parunāsim. Ja jūs spēlējat noteiktas notis uz klavieru taustiņiem, jūs varat dabūt 280 Hz, 360 Hz, 440 Hz (Ak, tā taču ir nacistu frekvence, vai ne tā? Patiesībā tie ir 432 Hz.). Esmu pārliecināts, ka jūs par to esat dzirdējuši, vai ne tā? Hercs – tas ir mērījums.

HERCS – TAS IR VIBRĀCIJU SKAITS SEKUNDĒ

Paņemsim 360 Hz, labi? Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka gaiss vibrē tieši 360 reizes sekundē. Skaitlis rāda, cik reižu gaiss kustas vienā sekundē. Tieši kustību daudzums sekundē nosaka, kādu skaņu dzird jūsu auss.

MATĒRIJA BŪVĒJAS NO VIBRĀCIJU SISTĒMAS

“Deivid, pagaidiet. Jūs apgalvojat, ka matērija būvējas tīri no vibrāciju sistēmas?” Jā! Ko tas patiesībā nozīmē?

INDIĀŅU BUNGU SIŠANA RADA VIBRĀCIJAS

Atgriežamies pie Kliforda Mahuti (Clifford Mahooty). Atgriežamies pie svētajām indiāņu bungām. Ko viņi dara? [Deivids dauza pa mikrofonu kā pa bungām.] Lielisks ritms. Viņi rada vibrāciju. Viņi rada ģeometriskus paternus jūsu ausī, jūsu sirdī un jūsu dvēselē. Dziedāšana, noteiktu toņu turēšana, svētie dziedājumi un viss kaut kas tāds rada ģeometriskus paternus, kurus jūs nevarat redzēt, taču tie iekļūst jūsu ķermenī. Tie iekļūst jums dvēselē. Tie pārveido jūsu fizioloģiju.

Veiktie pētījumi parādīja, ka mūzika dziedē. Jūs pat varat iegūt zinātnieka grādu muzikālajā terapijā. Jūs dodaties uz vietām, kur slimo cilvēki, spēlējat mūziku un, esiet pārliecināti, cilvēkiem kļūst labāk. Tā ir taisnība. Tā ir matērijas būtība. Bet, mirkli pagaidiet.

VAI DOMAS VAR RADĪT VIBRĀCIJAS?

Un, ja nu mūsu domas var radīt vibrācijas? Ja nu mums nemaz nevajag dzirdēt skaņu? Ja nu vibrāciju dabas terminos ir ietverts kaut kas dziļāks nekā vienkāršas akustiskas gaisa vibrāciju skaņas? Ja nu tam vispār NAV nekāda sakara ar gaisa vibrācijām? Ja nu tas ir pavisam kaut kas cits? Nu, tas arī ir mana darba serdenis – “kaut kas cits”, ko es saucu par Avota Lauku. Tas ir bioloģiskās dzīves avots, apziņas avots, Dieva avots, matērijas avots, enerģijas, laika avots.

Viss rodas no enerģijas, kura patiesībā ir vienkārši gravitācija. Mēs esam pētījuši elektromagnētisko spektru, bet vienīgi paskrāpējušies pa virsu tam, ko vajag zināt par gravitāciju.

GRAVITĀCIJA – TAS IR SAPRĀTS

Gravitācija – tas ir saprāts; saistībā ar to esmu veicis daudz darba. Tātad es lieku priekšā saprast, ka jūsu apziņa, tas, kā jūs domājat, rada ģeometriju. Taču padomāsim. Kad jūs skatāties uz kādu, kurš atrodas stresa, ciešanu un sāpju stāvoklī, un tajā pašā laikā redzat viņa smadzeņu viļņu rādījumus, kā jūs domājat, kas notiek? Cik daudz ģeometrijas tiek radīts ķermenī, kad prāts ir nestabils? Vai viņš var kļūt stabils? [Deivids norāda uz slaidu ar ūdens pilienu.] Jums taču vajag pastāvīgu toni, vai ne tā? Tonim ir jāpaliek o-o-o-o-o-o-o-o. Tas arī notiek.

Kas notiek, kad cilvēki meditē? Viņu smadzeņu aktivitāte iegūs sinusoīdas formu, kļūst par skaitu plūstošu līkni. Kas var novest tādā stāvoklī? Šamaņu bungu skaņa, ritmiska sitienu paternu atkārtošana, dziedāšana. Patiesībā savā dvēselē jūs radāt kristalizācijas paternu. Jūsu dvēsele kļūst kristalizētāka. Jūsu aura...

Viena Likumā tiek runāts par čakrām. Ra paskaidro: veids, ar kādu viņi mēra virzības līmeni, – tā ir jūsu enerģētisko centru kristalizācijas pakāpe. Kad jūs sākat kristalizēt savu kaklu, kad jūs sākat kristalizēt savu trešo aci, ko tas nozīmē? Tā ir permanenta spēja turēt “es” klusēšanu ilgus netraucētas koncentrēšanās laika intervālus. Jūs nenoripojat domāšanā, kurai nav nekādas lielas vērtības. Jūs burtiski kristalizējat savu dvēseli, jo smadzeņu viļņi rada jaunas frekvences.

MŪSU SMADZENES RADA ĢEOMETRIJU

Jūsu smadzenes rada ģeometriju. Tas ir liels noslēpums. Jūs esat radītāji. Mūsu domas rada realitāti. Mēs esam vienkārši “adrese” Avota Laukā. Mēs – tas ir virpulis/izliekums, maza piltuve Avota Laukā. Jo lielāku koherenci mēs radām, jo vairāk iedarbojamies uz citiem. Tātad apjaušat? Kas tas ir – meditācijas efekts? Jūs sapulcējat kopā 7000 cilvēku. Viņi meditē zem viena jumta un... Kā tika statistiski apstiprināts vismaz 39 pētījumos, viena grupa vien samazina globālo noziedzību, terorismu, karu un nelaimes par 72%! [Aplausi.]

Tas ir neapstrīdams fakts. Neapstrīdams. Tādas grupas ietekmē brīvdienas, laikapstākļus, svētkus; tiek sagrauts katrs neatkarīgs mainīgais, spējīgs izkropļot rezultātus. Viss norāda uz to, kas tas vienkārši ir sākums. Kad mēs raugāmies uz korupciju varas struktūrās, mēs redzam apslēptu ļaunumu, ļaunumu, kurš slēpjas zem smaidošas sejas, lai uzvarētu vēlēšanās. Tā tas notiek visā pasaulē. Es nerunāju par kādu konkrēti. Tieši pašlaik tāda ir lietu kārtība. Pilnīga liekulība.

Ir cilvēki, kuri saka vienu, bet dara pilnīgi ko citu. Cilvēki, kuriem pietiek uzvarēt vēlēšanās, un pēc tam viņi aizmirst visus savus solījumus. Tas ir arhetips. Tad mēs kļūstam traki un balsojam par otru pusi. “Ak, esmu nodomājis balsot par kreisajiem labējo vietā.” “Šoreiz es balsošu par labējiem kreiso vietā.” Atkal un atkal notiek viens un tas pats. Mēs atkal esam sašutuši, un viss atkārtojas. Ņemsim vērā, ka visi slēptie aspekti, kurus mēs redzam pasaulē – tās ir hologrammas no mūsu pašu meliem un no tā, kā mēs dzīvojam katru dienu.

ATSLĒGA NO ATKARĪBU PĀRVARĒŠANĀS: ATRAST TO, KAS SLĒPTS

Es šo problēmu apgaismoju ar Timu, kurš vada vienu no United Intentions Network pārraidēm. Lūk, ko es teicu: “Kā jūs tiekat galā ar to, ka jums ģimenē ir spēcīga, patoloģiska, veselību graujoša atkarība? Teiksim, alkoholisms. Teiksim, seksuāla atkarība. Teiksim, atkarība no spēlēm. Teiksim, trakums.” Eksistē milzīgi daudz patoloģisku atkarību. Viena no tām – pārēšanas. Kas no augstāk uzskaitītā nenonāktu emocionālā rezonansē ar jums, jo jūs no tā ciešat, kāda ir reālā problēma, kas stāv aiz atkarības?

Ja jūs apmeklējat 12 soļu grupas, jūs konstatēsiet, ka viņi vienmēr izmanto vienu un to pašu vārdu, vārdu “apslēpts”. Jums par to nestāsta. Tie ir meli. Tas ir apmāns. Narkomāns nekad jums nestāstīs, ka lieto narkotikas. Jums to nāksies uzzināt pašiem. “Zināt, jūsu acis ir nedaudz nedzīvas.” “Jūs stāvat kaut kā ne tā.” “Jūs neskaidri izrunājat vārdus. Kas ir noticis?” “Ak, viss ir labi. Viss ir kārtībā.” [Smejas.]

Zināt, kādu laiku kopā ar mani dzīvoja alkoholiķis. Zem izlietnes es vienmēr atradu viskija pudeli saburzītā papīra paketē. Man kļuva interesanti, es sāku pārmeklēt visus skapīšus virtuvē un atradu... Zināt, skapītis virs ledusskapja? Neviens cits to izmantot negribēja. [Smejas.] Tad, lūk, tajā atradās baterija pudeļu. Paslēptu. “Apslēptu”.

Ja mēs reāli gribam saprast atkarību, mums ir jāsaprot, ka atkarīgs cilvēks vienmēr māna pats sevi. Mēs melojam pašiem sev. Mēs pārliecinām sevi, ka “atkarība nāk man par labu. Esmu kārtībā. Mana dzīve ir lieliska. Ja viņiem nepatīk tas, ko es daru, viņi vienkārši mani nesaprot. Viņi vienkārši mani nepazīst!” [Smejas.] Jūs slēpjaties no sevis pašiem. Ak, ir pāris cilvēku... Ko, uzkāpju sāpīgai tulznai? “Deivid, Jūs mani vienkārši nepazīstat. Es varu atkarību izbeigt, kad gribēšu. Kaut vai rīt. Nolemts, es to izdarīšu rīt.”

Kā jūs taisāties piedalīties hologrāfiskā efektā, kad 7000 cilvēkiem izdodas globālo terorismu pazemināt par 72 %, ja jūs negribat izdziedēt savas atkarības? Līdz ar gadiem esmu kļuvis mazāk radikāls. Es neiebilstu, ja jūs spēsiet to izdarīt pakāpeniski. Ja jūs dzīvojat tur, kur marihuāna ir legāla... Es ar to domāju sekojošo: izrādījās, ka marihuāna palīdz atbrīvoties no pēctraumatiskā stresa, glaukomas un visa kā tāda. Ja jums tā palīdz un jūs lietojat to ar mērķi atvieglot situāciju, tas nav tas pats, kad jūs smēķējat to sešas reizes dienā ar mērķi noturēt lidojuma sajūtu.

Es netaisos teikt jums “nē”. Es netaisos aizliegt nedaudz iedzert pusdienās. Taču, ja jūs kļūstat piesaistīts iedzeršanai tādā pakāpē, ka esat pārliecināts, – ja jūs neizdzersiet vīna glāzi pusdienās, tad kaut kas noies ne tā, lūk, tad viss kļūst nopietni. Kad mēs noskaidrojam savu melu slēptos aspektus, kad mēs mācāmies sevi mīlēt, lūk, tad mēs gūstam iespēju hologrāfiski mainīt pasauli. Saules Uzliesmojums, par kuru tiek runāts Viena Likumā, – tas nav fiksēts notikums. Precīzs datums neeksistē. Viena likums to pasaka pilnīgi skaidri.

SABIEDRISKĀS ATMIŅAS SASNIEGŠANA

Ra saka, ka krustneši no Oriona (tā viņi sauc Drakoniešus-reptiloīdus; mēs par to dzirdam katrā kultūrā; katrai senajai kultūrai ir dīvainas biedējošas būtnes) var nākt uz planētu un mēģināt iekarot to tikai, kamēr planēta nav sasniegusi “sabiedrisko atmiņu”. Viena Likumā tas ir pamata jēdziens: sabiedriskā atmiņa. Ko tas nozīmē? Tāds dīvaini skanošs termins. Tam ir visai specifiska nozīme. Kad noteikta kritiskā cilvēku masa sabiedrībā iemanto “vienotus meklējumus jeb orientāciju”, kad pietiekoši daudz cilvēku piekrīt tam, ka mēs gribam ieraudzīt mieru visā pasaulē... Kā mēs paziņojam visumam... Kā mēs atļaujam savu Augšupcelšanos?

Kā mēs atļaujam pārveidoties cilvēku dzīvei uz planētas? Mēs to darām, atļaujot savu PERSONĪGO dziedināšanu. Kā mēs taisāmies izmainīt kolektīvo apziņu, ja nespējam izmainīt pat sevi pašus? Ja mēs negribam smērēt rokas un pildīt smagu darbu, iemīlēt sevi pašus? Ja mums ir negatīvi paterni, kas nosaka mūsu personību, tādi, ka, kad mēs raugāmies spogulī un neredzam Viena Bezgalīgā Radītāja pilnīgo hologrammu? Neredzam bezgalīgi vērtīgo būtni, kā mūs sauc Ra Viena Likumā? “Jūs esat bezgalīgi vērtīga būtne.” Vai tādu jūs redzat sevi, kad ieskatāties spogulī?

Skatieties, tieši šeit man ir izlēcis ļoti nepatīkams augonis. [Deivids rāda uz vienu deguna pusi.] Es to izspiežu, un parādās [neskaidri]... Tas ir tik slikti! [Smejas.] Kaut kur pirms nedēļas, pēc dušas, kad poras bija pietiekami plaši atvērtas, es varēju saķert augoni. Lūk, ko es par to domāju: tajā brīdī, skatoties spogulī, es manāmi neaplūkoju sevi kā bezgalīgi vērtīgu būtni. [Smejas.] Tā ir taisnība. Es pilnīgi atzīstu šo faktu.

Viena no pašām svarīgākajām lietām, par kurām tiek runāts Viena Likumā, ir tāda: (es nedaudz pārfrazēšu un pārkārtošu vārdus, tā ir labāk, publiski uzstājoties) lai augšupceltos, aktuāli nepieciešama apzināta apzināšanās, ka jūs esat samudžinājušies un nesaprotat. Lūk, kāpēc mani ļoti, ļoti satrauc tas, kad mūsu kopienā kāds uzkāpj uz publiskas skatuves un uzvedas tā, it kā ir pestītājs, it kā viņam ir visas atbildes, bet visiem pārējiem ir jāklausās.

Tātad padomājiet par to, ka jūsu ķermenis sastāv no atomiem, organizētiem, lūk, tā. [Deivids norāda uz augstāk sniegto attēlu ar ūdens pilienu, uz kuru iedarbojas ar skaņu.] Tā vienkārši ir vibrācija, vienkārši frekvence! Tātad, kad jūsu domas ir miermīlīgākas un mīlošākas, ķermenis pārkārtojas saskaņā ar to.

VISS VISUMS RODAS NO VIENA FOTONA

Ja jums ir pazīstami mani darbi, vai tad nav interesanti tas, ka pašlaik mums ir zinātnieki no Kalifornijas Tehnoloģiskā Institūta, kuri ir atrisinājuši pašu lielāko uzdevumu fizikas vēsturē?

19 08 25 03

Viņi ir nonākuši pie sekojoša secinājuma: visa telpa un laiks ir emanācija no vienas vienīgas ģeometriskas formas. Tas nozīmē, ka, lai cik milzīgs mūsu izpratnē nebūtu visums, mēs visi atrodamies hologrāfiska terārija iekšienē, kur viss vienkārši ir spoguļu zāle. Patiesībā eksistē tikai viena lieta, tikai VIENA LIETA, kas veido visu visumu. Tādā gadījumā visuma malas redzamās robežas patiesībā ir vienas formas malas. Lūk, kur viss kļūst pa īstam ne no šīs pasaules.

Šī forma ir vienlaikus pats lielākais un pats mazākais objekts visumā, jo runa nav ne par telpu, ne par lielumu. Izmēram nav nozīmes. [Smejas.] Kopumā tā ir ģeometriska forma... Viņi to zīmēja tā:

19 08 25 04

Sākumā es nodomāju: “Ak, tā neizskatās pareiza. Šeit kaut kas nav tā.” Bet pēc tam es ieraudzīju karkasa shēmu un sapratu, ka viss ir kārtībā. Vienkārši viņi attēloja veselā daļu. Vispār tā izrādījās Merkaba – visuma bāzes paterns.

19 08 25 05

Merkaba

Tieši to viņi arī uzzīmēja.

Zīm. 6.

Viņi attēloja merkabas ceturtdaļu, bet pat ar šo ceturtdaļu pietika, lai liktu darboties visai kvantu fizikai. Ko tas nozīmē? Katrs mazākais ķeburs, kuru viņi jebkad ir mērījuši kvantu mehānikā, ir neliela Merkabas vibrācija. [Deivids norāda uz slaidu ar Merkabu.] Jūs varat visam izsekot atpakaļ līdz vienkāršām šī objekta šūnām. Lūk, tā jūs vienlaikus dabūjat gan pašu gigantiskāko, gan pašu mikroskopiskāko formu visumā.

Izmērs neeksistē, laiks neeksistē. Visa pagātne, tagadne un nākotne eksistē vienlaikus šajā ģeometriskajā paternā. Te nu gan patiešām ne no šīs pasaules. Zinātnieki dabūja Merkabas daļu, un izrādījās, ka ar to pietiek, lai liktu darboties matemātikai. Es ļoti ātri apzinājos, kā jūs varat redzēt... Jūs varat šeit pievienot vēl četrus stūrus, ja jums gribas domāt tieši tā, un dabūt Merkabu, kura, atkārtoju, ir viens no vibrācijas pašiem pamata paterniem.

Tātad, ja eksistē viena vienīga forma, no kuras ir taisīts viss visums, tad mēs to varam izplatīt arī uz vibrāciju. Tas nozīmē, ka arī pats visums sastāv no vibrācijas. Tas ir, kļūst daudz svarīgāk ieviest vibrāciju jūsu garīgajā praksē: svēto bungu sišanu, svēto dziedāšanu un jūs paceļošas mūzikas klausīšanos. Tas kristalizē jūsu dvēseli.

Un, lūk, kaut kas vēl satriecošāks, ja jūs to vēl neesat ieraudzījuši. Es taisos likt jums priekšā kaut ko jaunu, tāpēc dodiet man sekundi. Tas ir ļoti svarīgi. Tagad mums ir zinātnieki, attēlojuši fotonus individuālā līmenī. Atsevišķus fotonus, viņi zina, kā tie izskatās. Lūk, viņu iegūtā forma. Tas ir ķeltu krusts.

19 08 25 07

Kāda ir fotonu forma? Kvantu hologrāfija to parāda.

19 08 25 08

Ķeltu krusts

Kad mēs paņemam šo formu, un mēs zinām, ka tieši tā izskatās fotons, un pēc tam uzliekam tai virsū Merkabu, kā jūs domājat, kas notiek? Tās izlīdzinās. Un tas nozīmē, ka ķeltu krusts nav nemaz tik dīvains sens simbols, kuram nav nozīmes.

19 08 25 09

Redzams, mums to arī iedeva tāpēc, ka zināja, ka galu galā mēs to konstatēsim. Tā ir ļoti, ļoti skaista koncepcija. Paskatieties, kas notiek, kad mēs ņemam šo formu, par kuru zinām, ka tā izskatās fotons, un pēc tam uzliekam tai virsū Merkabu. Kā jūs domājat, kas notiek? Paskatīsimies. Es taisos novākt Merkabu un vairāk ieraudzīt otrā pusē. Es gribu, lai jūs paskatītos uz kārbiņu, melnajām līnijām, bet pēc tam uz nelielajiem zilajiem plankumiem, kuri ir ārpus melnās līnijas. Tā vienkārši ir fotona virsotne noteiktā leņķī. Uzliksim virsū kārbiņu un paskatīsimies.

19 08 25 10

Zilās līnijas [Deivids norāda uz zilajām līnijām ārpus Merkabas laukuma.] izrādās tieši atbilstošajā vietā. Pat iedobes ir vienas un tās pašas. Visi to redz? Nu, ja ne, tad jums nāksies noticēt man uz vārda. [Smejas.] Es izpildīju matemātiku Tas reāli darbojas. Tas reāli ir fotons. Jūs redzat ēnas, kura nāk no fotona. Tās ir kā atspulgi. Daļa, kura skaitās, – tā ir daļa melno līniju iekšienē, kur jūs dabūjat krāsas.

19 08 25 11

Tā vienkārši ir ģeometrija, kuru es jums rādu sakrātu noteiktā leņķī. Ja zinātnieki fotonu būtu attēlojuši citādi, viss izskatītos savādāk, jo tā ir individuāla fotona divdimensiju plakana forma. Tāpēc par lielu atklājumu, kuru es ieguvu, caurlūkojot visu šo materiālu, kļuva fundamentāla izpratne, ka tā sauktais “amplituedrs” [Merkabas attēla daļa] tika nosaukts nepareizi. Vienīgais, no kā sastāv viss visums – TAS ir fotons.

“Bitīt matos! Deivid, pagaidiet! Tikko jūs ģeometriski pierādījāt, ka visums...” Puiši no Kaltekas izpildīja pētījumu; tas apstiprinājās. Tas nav joks. Un nav sazvērestības teorija. Tā ir tradicionālā zinātne. Viņi zina, ka viss visums rodas no viena ģeometriska paterna, kurš ir pati lielākā un pati mazākā lieta visumā. Un tagad mēs zinām, ka šis ģeometriskais paterns ir identisks fotona formai, tam, kā kustas gaisma: ar atsevišķām enerģijas paketēm.

Fotoni – tās ir atsevišķas “daļiņas”, ja gribat, no gaismas. Tās ir vibrējošas pēc dabas. Tām piemīt tā pati forma kā vibrācijām, kuras, kā es norādīju, parādās ūdenī. Un viss visums sastāv tikai no VIENA fotona.

“Deivid, pagaidiet. Tikko Jūs apstiprinājāt, ka Bībelei ir taisnība.” Es zinu. “Lai top gaisma. Un gaisma TAPA.” Bums, lūk, kur tas ir! Tā ir izglītota un zinātniska priekšstata pazīme, kuru jūs redzat Bībelē un kura balstās uz realitāti. Vispār visi atomi, visas molekulas, visas planētas, zvaigznes un galaktikas visumā ir viena fotona vibrācijas. Tā ir jauna zinātne, kuru mēs iemācījāmies. Viss visums – tas ir viens vienīgs fotons dažādos atspulgos.

APZIŅAS MĀKSLA

Tas pats attiecas uz apziņas mākslu. Ja vienīgais, kas eksistē visumā, ir viens fotons, un tas tā arī ir, tad jūs esat šī fotona produkts. No tā ir taisīts jūsu ķermenis. Domāju, jūs esat apzinošies. Domāju, ka visi šajā zālē ir apzinošies. Ja pieņemam, ka jūs esat apzinošies un jums piemīt skaidra apziņa, viens pret vienu, tad arī fotons ir apzinošs, jo jūs esat apzinošies, bet fotons – tas ir viss, kas ir. Jūs radīja fotons.

Tātad, kad jūs izmantojat savu apziņu, lai domātu, tā ir Dieva apzināšanās, tā kā nav labāka termina. Piedodiet, ja jums nepatīk šī vārda dzimuma lietošana. Radītājs – tie esat jūs. Dieva apzināšanās – tā ir JŪSU apzināšanās. Vienkārši prātā var sajukt!

PIRMAIS FOTONS PĀRVĒRTĀS PIRMAJĀ ZVAIGZNĒ CAUR FRAKTĀĻU RADĪŠANAS PROCESU

Caur fraktāļu radīšanas procesu pirmais fotons pārvērtās pirmajā zvaigznē, kuru mēs saucam par sākuma Sauli. Tā ir sākotnējā zvaigzne, no kuras dzima viss visums. Tātad sākuma Saule dzemdina arvien vairāk un vairāk zvaigžņu. Tā rodas pirmā galaktika. Tā savukārt dzemdina citas galaktikas. Lūk, tā plaukst viss visums. Kaut kādā ziņā tā ir Lielā Sprādziena ideja, bet ne gluži. Vispār, atkārtoju, caur fraktāļu radīšanu pirmā zvaigzne dzemdina galaktiku. Pēc tam pirmā galaktika kļūst par supergalaktiku.

VISAS ZVAIGZNES VISUMĀ VEIDO VIENU LIELU GIGANTISKU GALAKTIKU

Ja jūs esat pazīstami ar visu manu darbu, jūs zināt, ka visas zvaigznes visumā veido vienu lielu gigantisku galaktiku. Parasti par hologrāfisko aspektu runāts netiek. Kāpēc visas galaktikas visumā ir novietotas uz viena plakana diska? Tā nav liela sfēra, kurā tās visas atrastos. Tas ir plakans disks. Tā ir viena gigantiska galaktika, kurā veidojas viss visums. Tad ko es gribēju pateikt? Es teicu sekojošo: ja visa galaktika ir radusies no viena ģeometriskā paterna un šis paterns ir fotons... Tad kā ir ar jūsu apziņu? Kā ar pašu domu? Tā ir viena no lietām, kuras mani ārkārtīgi satrauc, – satriecošs izrāviens. Tas apstiprināja visu manu zinātnisko modeli. Tas ir SATRIECOŠI.

Šis darbs tika veikts... Pirmoreiz es to ieraudzīju pagājušajā gadā, precīzāk 2018. gada 21. aprīlī, Science Alert vietnē.

19 08 25 12

Zinātnieki atrod, ka cilvēka smadzenes var radīt struktūras līdz pat 11 dimensijām.

Tajā teikts: “Cilvēka smadzenes var radīt struktūras līdz pat 11 dimensijām. Mēs atradām pasauli, kādu nekad nebijām iedomājušies agrāk.” Kas notiek? Pievērsiet uzmanību attēlam. Kreisajā pusē jūs redzat neironu kūlīti. Labajā – dīvainu, datora radītu, shēmu.

SINAPŠU TRADICIONĀLĀ IDEJA IR APLAMA

Lūk, ko konstatēja zinātnieki šī konkrētā pētījuma veikšanas gaitā: mūsu tradicionālā sinapšu teorija ir aplama. Kāda ir tradicionālā sinapšu ideja? Tās būtība ir tāda, labi... Kā formējas smadzeņu vilnis? Ir divas šūnas, ar nelieliem izaugumiem, kuras tuvojas viena otrai, un pēc tam atstatums starp viņām piepildās ar ķīmiskām vielām. Kad tā notiek, caur sistēmu var plūst elektrība. Tā rodas apziņa. Tika pieņems, ka tādas saiknes starp sinapsēm ir raksturīgas arī citām neironu vietām. Citiem vārdiem, eksistē tikai viena elektriska saikne ar vienu sinapsi. Tas nav tā, ka iedegas viena sinapse, bet otra var atrasties pēc 15 šūnām pa labi, un tās iedegas vienlaikus. Tā mēs domājām. Tas ir APLAMI.

SINAPŠU KŪLĪŠIEM IR ĢEOMETRISKA FORMA

Izrādījās, ka sinapses iedegas visas reizē, kūlīšos. Turklāt visiem kūlīšiem ir ģeometriska forma! Augstāk sniegtais slaids – tā ir datora radīta shēma ar ģeometriju, kura formējas cilvēka prātā reālā laikā, rotējot un vērpjoties, kamēr viņš domā. Tie ir neironu kūlīši. Neironi šeit un neironi tur, un tie visi darbojas kopā. [Deivids norāda uz tetraedriskām/rombveidīgām formām attēlā.] Domājams, pašiem neironiem ar to sakara nav, jo ģeometrija kustas un vērpjas.

Tātad jums ir sinapšu grupas, kuras iedegas enerģētiska paterna klātbūtnē, un tieši šis enerģētiskais paterns nosaka, kuras no tām iedegas! Vispār pavisam cita teorija. Skatieties, lūk, jūsu kūlītis. Pētnieki viņu sauc par rekonstruētu mikroķēdi. Pēc tam paskatieties šeit, jūs redzat to, ko viņi sauc par “klikšķiem”. Tās ir neironu grupas, kā tās iedegas kopā. Šajā gadījumā tās iedegas kopā piecstūra formā. [Deivids vēršas pie slaida, kurš nav pieejams šeit, bet tas ir tuvu datora radītajai shēmai 11. att. labajā pusē. Zemāk sniegts attēla palielināts variants.]

19 08 25 13

Attēls ņemts no tā paša zinātniskā pētījuma. Pats bāzes paterns, kuru viņi saskatīja visās smadzenēs, – tā ir Merkaba, tetraedrs. Tā ir viņu shēma. Es to netaisīju.

KO VIŅI DOMĀ AR “DIMENSIJĀM”?

Tad ko dara pētnieki? Viņi nosauc to par “dimensijām”? Ko viņi domā ar “dimensijām”? Lūk, kur viss nedaudz mulsina, jo viņiem nevajadzētu lietot šo vārdu. Tas ir vienīgais, ko es neatbalstu. Tas, ko viņi sauc par “dimensijām”, nozīmē vienkārši, kāds skaits neironu kūlīšu iedegas vienlaikus. Atcerieties sākotnējo nosaukumu: “Cilvēka smadzenes var radīt struktūras līdz pat 11 dimensijām.”? Tas nozīmē, ka pētnieki jau ir atraduši ģeometriskus paternus, kuros 11 dažādi neironu kūlīši iedegas vienlaikus dīvainas ģeometrijas klātbūtnē.

Nu, ja viņiem būtu izdevies savu pētījumu nedaudz paplašināt, viņi konstatētu, ka ir arī 12 kūlīši. Esmu par to pārliecināts. Tādā gadījumā mums ir bāzes forma, kuru mēs visi pazīstam un mīlam. Tā saucas ikosaedrs. Ir arī oktaedrs. Tas ir vēl viens no Platona pamata cietajiem ķermeņiem.

19 08 25 14

Pieci Platona cietie ķermeņi

Protams, tagad šī forma tiek atrasta smadzenēs. Tātad uz brīdi pie tā apstāsimies. Ideja ir tāda: šie ģeometriskie paterni formējas jūsu smadzenēs, un tie rotē. Tie savijas.

Paskatieties pa labi. [Deivids atkal vēršas pie 11. att.] Pievērsiet uzmanību prāta kartes sarežģītībai reālā laikā, kad cilvēks domā, un veidam, kādā ģeometrija savijas un rotē smadzeņu iekšienē. Tas ir satriecoši, tāpēc ka, uzminat? Prāts darbojas lieliski. Jums nav jāuztraucas, vai viņš darbosies. Viņš vienkārši darbojas. Pie tā jums nevajag piestrādāt. Nu, mēs taču neko nezinājām par gravitāciju, tomēr tā lieliski darbojās arī, pirms ābols uzkrita Ņūtonam uz galvas! [Smejas.]

Un tagad citāts no raksta: “Pat sīciņš smadzeņu rajons satur desmitiem miljardu tamlīdzīgu ģeometrisku paternu, līdz pat 7 dimensijām.” Labi. Ļaujiet pie tā uz mirkli apstāties. Atceraties, ka patiesībā ģeometrija... Kā mēs to definējām sākumā? Tā ir vibrācija. Kā jūs domājat, kas notiek ar visu šo ģeometriju, desmitiem miljardu paternu, kad jūs meditējat? Kā jūs domājat, vai var būt tā, ka tie kļūst strukturētāki, pareizāki, kristalizētāki?

Viena Likumam bija taisnība! Jūs varat kristalizēt veidu, kādā darbojas jūsu prāts, tajā var parādīties lielāki ģeometriski paterni, kuri pēc tam rada fraktāļus un paliek saskaņoti. Viena Likumā ir teikts – kad jūs to darāt, jūs “harmonizējaties ar Dieva prātu”. Ja jūs spējat meditēt tik labi, ka visa ģeometrija smadzeņu iekšienē paliek vienvirzieniska [Piezīme: Frāze “prāta vienvirzieniskums” Ra materiālos tiek izmantota visu laiku], tad smadzeņu iekšienē jūs varat radīt pilnīgu Merkabu.

MEDITĒJOT, VIZUALIZĒJIET SVĒTO ĢEOMETRIJU

Lūk, kāpēc visās mistēriju skolās iesaka vizualizēt svēto ģeometriju. Ja jūs par viņu domājat, tas palīdz viņai formēties. Jo vairāk jūs vibrāciju pārvētīsiet Merkabā prāta un dvēselē, jo tuvāk jūs esat tīrai mīlestībai, tā kā šīs ģeometrijas vibrācija – tā ir mīlestības vibrācija. Šī mācība tika izkropļota, taču tieši tāds bija sākotnējais nodoms.

Skatieties, kas notika ar tibetiešiem? Ja viņi 13 gadus pavadīja, kad viņiem nebija nekas, izņemot mīlošas domas, ja viņiem Merkabas formu smadzenēs izdevās noturēt pietiekami ilgi, viņi ne tikai augšupcēlās. Viņi ne tikai pārgāja uz 4. dimensiju. Viņi devās tieši pie Viena.

Ja jums tas palīdzēs, pašlaik jūs varat sākt saprast zinātnisku pamatojumu, kāda nekad agrāk nav bijis. Protams, citplanētieši to zināja visu laiku, bet mēs tikai tagad spējam zinātniski pamatot, kāpēc meditācija ir tik svarīga un kā tā enerģiju jūsu ķermenī pārveido fundamentāli tīrā enerģijā, no kura ir taisīts pats kosmoss. Un tas ir satriecoši!

ROBERTS MŪNS – VIENS NO ATOMBUMBAS TĒVIEM-RADĪTĀJIEM

Mēs zinām, ka ģeometrija ietekmē matēriju, un, lūk, te parādās Roberts Mūns (Robert Moon). Viņš bija viens no atombumbas tēviem-radītājiem. Apliecinu jums – ja kāds pietiekoši labi ir izpētījis problēmu, lai saprastu, kā radīt atombumbu, jums labāk noticēt, ka esmu pietiekoši kvalificēts, lai atrisinātu āķīgo jautājumu, kas IR matērija. Kā tā izskatās?

19 08 25 15

Skats no sāna. Ar Roberta Mūna atļauju

Tas, ko viņš atklāja, atrodas katra atoma kodola iekšienē. Tas ir tik satriecoši, ka es daudz esmu stāstījis par to daudzos savos darbos, ieskaitot Augšupcelšanās skolu.

Taču tuvāk tēmai. Ja jūs skatāties uz kubu, ko jūs redzat? Zinātnieka modelī katrs no kuba stūriem patiesībā ir protons. “Deivid, pagaidiet, un kā tad neitroni?” Nu, Mūna modelī jums neitroni nav vajadzīgi. Neitroni tur ir tikai tādēļ, lai visu saturētu kopā un uzturētu līdzsvaru. Tie nav obligāti. Tāpēc atbrīvojieties no neitroniem. Tā vienkārši ir pievienota matemātiska izsmalcinātība, jo pretējā gadījumā viss sabrūk. Viņi taču vibrācijas nesaprot. Viņi nesaprot kuba slēpto struktūru, kura notur skaldnes. Tāpēc, ja gribat, katru līniju varat uzskatīt par neitronu.

Godīgi sakot, jums pat nevajag uztraukties par līnijām. Viss, ko jums vajag darīt, – skatīties uz vibrāciju. Periodiskajā tabulā ir daudz dažādu atomu. Tāpēc viss, ko jūs darāt, – skaitāt prototipu daudzumu, vai ne? Tātad ūdeņradim ir viens protons, tālāk ir 2, 3, 4, 5, 6… Nu, tie 2, 3, 4, 5, 6 un 7 protoni ir ļoti nestabili. Tie uzreiz ieiet ķīmiskā reakcijā. Tie pārvērtīsies par kaut ko citu. Tie saistīsies ar citiem atomiem.

Pēc tam tiekat līdz 8 protoniem, un pēkšņi elements kļūst pilnīgi stabils. Jūs to varat savienot ar jebko, un tas nekad neieies reakcijā. Tas ir, paliek pats par sevi. Tas ir tāpēc, ka kubam piemīt vibrāciju vienotība. Pēc tam, kad mēs virzāmies pa šo hierarhiju, tas ir, sākam atomam piešķirt vairāk enerģijas, nākamā iegūstamā forma ir oktaedrs, parādās elements silīcijs. Silīcijam piemīt noteikts protonu skaits, manuprāt, 14. Tad jūs iegūstat vēl vienu noturīgu apvalku.

Kad jūs skatāties uz silīciju, ja jūs spētu ielūkoties atoma kodola iekšienē, jūs ieraudzītu oktaedru ar kubu iekšā. Pēc tam nākamais slānis kļūst ikosaedrs. Tagad, esot shēmai, viss kļūst saprotamākāks. Mēs ikosaedra formu varam ieraudzīt daudz labāk.

19 08 25 16

Skats no augšas. Ar Roberta Mūna atļauju

Šis elements ir dzelzs. Un tas ir ļoti interesanti, jo dzelzs ir vienīgais magnētiskais elements. Tagad mēs uzzināsim, ka atomi dzelzs iekšienē var slīdēt, katrs atoms dzelzī, jo tas pieņem skaistu futbolbumbas formu. Lūk, kāpēc dzelzi var magnetizēt. Jūs ar magnētu pieskaraties naglai, un nagla sāk magnetizēties, jo atomi naglas iekšienē sāk kustēties. Tie visi izlīdzinās vienā virzienā, un nagla kļūst magnetizēta.

Pēc tam atoma ārpusē parādās dodekaedrs; tā mēs dabūjam pallādiju. Pallādijs ir ļoti dīvains elements, jo, ja jūs viņu iegremdējat smagajā ūdeņradī, tas vibrē ļoti ātri un rada siltumu. Tieši to sauc par auksto saplūšanu. Neviens nezina, kāpēc tas darbojas, taču atbilde slēpjas atoma noslēpuma atrisinājumā. Tas ir ģeometrisks atoms. Esmu daudz par to stāstījis. Mēs varētu tajā iedziļināties daudz tālāk, taču laiks spiež. Es zināju, ka ir kaut kas ar elektroniem saistīts, jo pat tradicionālajās shēmās, un tas ir ļoti svarīgi, zinātnieki domā, ka tā darbojas elektroni.

Taču tas viss ir tikai matemātiska abstrakcija, balstīta uz teorētisku modeli. Zinātnieki nekad to nav nofotografējuši, vienkārši viņi domā, ka tā tas darbojas. Šo ģeometriju var redzēt no sāna un no augšas Lūk, skats no sāna, un, lūk skats no augšas [divi augstāk sniegtie attēli]. Esiet pārliecināti – tā tad arī ir jūsu Merkaba.

DR. DŽONS BAJEZS ATRADIS JAUNU FORMU ELEKTRONU MĀKOŅOS

Internetā ir parādījis vīrietis, Džons Baezs (John C. Baez), kurš atradis formu elektronu mākoņos, kuru neviens agrāk nav redzējis. Viss, ko jums vajag izdarīt, – pieņemt vienu bāzisku pieņēmumu.

19 08 25 17

Dr. Džons Baezs

Lūk, Dr. Džons Baezs. Viņu noteikti var saukt par apnicīgi uzmācīgu cilvēku. [Smejas.] Ja jūs man neticat, lūk, pierādījums. Viņš izmantoja Google+ – dīvainu Google atbildi Facebook. Vai jūs gribat, lai Google kontrolētu visu? Nē. Vienkārši atstāsim Facebook ar to, kam tas pieder. Google, turies uz ūdens. Vispār, es vērsos pie Google un konstatēju, ka viss Google+ ir pilnīgi izdzēsts. Visi, kam bija savs Google+ konts un kas izvietoja labu materiālu, tika nodoti.

Vispār, lielākā daļa Dr. Baeza darbu tika iznīcināta, jo viņš tos augšupielādēja tikai Google+. Ceram, ka viņš atradīs citu kanālu. Tā kā es arvien biežāk sāku par viņu runāt, viņš iemantos vēl lielāku uzmanību. Par laimi, daži raksti nebija izlikti Google+, tāpēc tie ir saglabājušies. Lūk, tā man parādījās šādi tādi testi, kurus es uzskatu par ļoti svarīgiem. Lūk, ko viņš saka:

“Kvantu mehānikā daļiņu stāvoklis – tas nav kaut kas noteikts. Mēs to saucam par viļņa funkciju. Tā norāda uz to, cik varbūtīgi ir konstatēt daļiņu jebkurā konkrētā vietā. Tā satur arī citu informāciju: kāda varbūtība ir konstatēt daļiņas, kuras kustas ar konkrētu ātrumu. Tāpēc atcerieties: daļiņai nav fiksētas atrašanās vietas. Paņemiet ūdeņraža atomu un paskatieties uz elektrona viļņa funkciju. Jautājums Nr. 1: vai mēs varam izdarīt tā, lai elektronu viļņa funkcijām piemistu visa simetrija, ar kādu rotē dodekaedrs – burvīgs Platona cietais ķermenis, kurš izskatās kā futbolbumba ar 12 piecstūriem uz virsmas? Vai mēs to varam izdarīt? Vai mēs spējam radīt viļņa funkciju, kurā elektronam piemistu dodekaedra simetrija? Jā, patiesībā tas ir ļoti viegli. Jūs varat izdarīt tā, ka viļņa funkcija izskatīsies tā, kā jūs gribat. Tagad jautājumu sarežģīsim. Tāpat kā visu kvantu mehānikā, mēs nezinām, kas ir ātrums. Tas var būt nenoteikts.”

Leņķiskais moments nozīmē ātrumu, vai ne tā?

“Jūs nekad nevarēsiet panākt, lai visām trim ātruma komponentēm un leņķiskajam momentam būtu noteikta vērtība vienā un tajā pašā laikā.”

Tas ir, mēs varam sapīties ar ātrumu.

“Taču ir daudz viļņa funkciju, kur elektrona ātruma spēks, magnitūda, ir pilnīgi labi definēta.”

Labi. Tas ir lieliski.

“Tas dabiski ved pie nākamā jautājuma, kuru pirmais izteica Džeralds Vestintorps (Jerald Westinthorpe).”

Turieties, tāpēc ka, kad jūs ieraudzīsiet, pie kā tas ved, tas būs satricinājums.

“Jautājums ir tāds: vai mēs varam ņemt elektrona viļņa funkciju un piešķirt tai noteiktu ātruma vērtību, turklāt saglabājot visu dodekaedra rotācijas simetriju? Atbilde: jā.”

Ņemiet vērā, ka šie puiši fundamentāli apgāž visus Bora aprobežotā modeļa pieļāvumus. Tas arī tā saucas – Bora modelis. Saskaņā ar to, atoms izskatās kā maza saules sistēma no atomiem, vai ne tā? Tai ir 6 līnijas jeb trīs cilpas 6 protonu paternā.

“Vai mēs varam viļņa funkcijai likt izskatīties pēc dodekaedra? Jā, fiksējot ātruma lielumus, radot viļņa funkciju tādā veidā. Jautājums Nr. 2 – tas ir triviāls risinājums, pārāk rupjš, lai pat apgrūtinātos to meklēt. Tā ir sfēriski simetriska viļņa funkcija. Un, ja jūs to radāt tādā veidā, tā nemainās, nemainās pie jebkuriem rotācijas veidiem.”

Un tagad uz mirkli apstāsimies. Zinātnieki pagātnē uzskatīja, ka elektroni ir daļiņas, kuras spiestas riņķot pa orbītu. Tas ir tas pats, kā domāt par atomu kā par saules sistēmu, vai ne tā? Tādu pieļāvumu viņi uzlika matemātikai.

Zinātnieki teica: “Mēs skatāmies uz elektroniem. Tiem ir sava orbīta savā mazā orbitālā šūnā. Mēs vienīgi radām viļņa funkciju, kura spiež tiem izskatīties tieši tā. Mēs cenšamies atomu “piespiest”. Mēs neieklausāmies dabā. Mēs neieklausāmies tajā, ko viņa dara patiesībā. Mēs mēģinām viņu piespiest darīt tieši to, ko gribam MĒS, izmantojot matemātiku.”

Tagad vienkārši atteiksimies no idejas, ka elektroniem ir jābūt orbītai, labi? Tagad teiksim, ka visi tā sauktie elektroni atrodas pilnīgā sfērā. Definēsim to matemātiski. Atzīsimies, ka mēs nezinām, vai tie patiešām ir elektroni vai ne, taču padarīsim tos sfēriski simetriskus. Nu, kāpēc neviens nav to izdarījis līdz šim? Visam ir jābūt tieši tā; tas ir acīmredzami. Kad mēs to darām, mums būtu jāmeklē pats vienkāršākais triviālākais risinājums.

Tieši tā rīkojās Gregs Igans (Greg Egan). Viņš atrada risinājumu, un, lūk, kā izskatās atoms. Ņemiet vērā, tieši to mēs tūlīt, tūlīt ieraudzīsim. Viss, kas jums jādara, – jāpaņem matemātika, kas saistīta ar kodolu, matemātika, kur ir elektroni, un jāpielieto tā sfērai. Tas taču ir tik vienkārši. Lai to paskaidrotu, Igans izmantoja tīri tehnisku valodu. Lūk, ko viņš ieguva.

19 08 25 18

Tātad, ko jūs redzat? Jūs redzat dodekaedru. Lūk, kā patiesībā izskatās elektroni atomā. Ņemiet vērā, ka līdz pat nesenam laikam mums visiem skaloja smadzenes. Mēs domājām, ka atoms izskatās kā maza saules sistēma. Tas tā nav. Lūk, risinājums, kurš apmierina mūsu modeļus. Atkārtoju, atcerieties, ka ģeometrija rodas kā vibrācija. Tāpēc pašlaik mums ir ne tikai atoma kodols, kurš izskatās kā vibrācija, bet arī elektroni, kuri tāpat izskatās kā vibrācija. Te nu, lūk, jums ir Gregs Igans. [Piezīme: Fotogrāfija nav pieejama. Viņa vietnē ir teikts, ka Internetā vispār nav viņa fotogrāfiju.] Viņa fotogrāfijas nav. Viņš ir no Austrālijas.

Šajā gadījumā rotācija – tas vienkārši ir māksliniecisks tuvinājums. Realitātē risinājumam ir jābūt līdzīgam vai, iespējams, citās krāsās, paliekot vienai un tai pašai formai. Kādā nozīmē tas ir pats vienkāršākais risinājums? Nu, tā ir leņķiskā momenta vērtība, kura vienāda ar… Skaitlis L ir kvantēts, un tam var būt vērtības, izteiktas tikai ar veseliem skaitļiem: 0, 1, 2, 3 un tā tālāk, nekādu daļskaitļu, nekādu decimāldaļu.

Jautājuma Nr. 2 triviālais atrisinājums ir tāds: pie L = 0… Jums nevajag to saprast. Netriviālais risinājums: L = 6. Kāpēc 6? Lūk, kur viss kļūst ļoti interesants. Mēs to varam dabūt, izmantojot sešas līnijas, kuras saistītas ar dodekaedra pretējiem pamatiem. Tagad viss kļūst pa īstam kruts. Vienkārši skatieties uz attēliem.

Jautājums Nr. 3. Kāda ir mazākā L izvēle, kad mums ir divas lineāri neatkarīgas viļņa funkcijas? Turklāt tām piemīt dodekaedra rotācijas simetrija. Atkārtoju, jums nevajag saprast to visu. Izrādās, L = 30 rada viļņa funkciju, kura svārstās starp divām varbūtībām. [Piezīme: Ja jūs atradīsiet “Grega Igana dodekaedra” attēlu Google meklētājā[3], jūs ieraudzīsiet attēlu animāciju un to rotāciju.]

19 08 25 19

Jā, patiešām satriecoši. Tieši tas, kas notiek. Lūk, tā izskatās atomi. Ja jums kādreiz ir bijusi augsta temperatūra vai ja jūs nejauši iedzērāt psihodēliskas zāles [smejas], tad jūs, iespējams esat redzējuši kaut ko līdzīgu šim. Diez vai jūs apzinājāties, ka vērojat visuma struktūru.

Ja jūs gribat manipulēt ar matēriju kā Jēzus, kā jūs taisāties to darīt? Kā teikts filmā “Matrica” (“The Matrix”): “karotes” nav. Esat tikai jūs. Jūs KĻŪSTAT karote, un karote izliecas pēc jūsu vēlēšanās, kļūstot par matēriju. Ja jūs redzat ģeometriju, ja jūs jūtat ģeometriju un spējat vizualizēt, tad jūs varat matēriju kontrolēt. Tas ārkārtīgi satrauc!

Pēc tam Igans saka: “Ja L = 10, viss izskatās kā ikosaedrs, vēl viena satriecoša forma.”

19 08 25 19

Vēl vien pilnīga vibrāciju forma. Un, lūk, L = 15.

19 08 25 21

Pēdējā īpaši satriec, jo, kā mēs tūlīt, tūlīt ieraudzīsim, tā demonstrē Zemes ģeomagnētisko režģi. Ja jūs esat sekojuši manam darbam, jūs zināt, par ko es runāju. Tagad jūs to dabūjāt. Dabūjāt kompensāciju! Kāpēc tas tā satrauc? Tāpēc ka tieši kas tāds notiek atomu līmenī. Aizmirstiet par mazajām atomu orbītām. Aizmirstiet par elektronu mākoņiem. Vienkārši tieciet vaļā no tā visa. Tas ir viss ir ģeometrija. Un bija ģeometrija visu laiku. Tā lieliski darbojās pat, kad jūs to nezinājāt. Tā kā jūsu prāts saspringti strādā, jūsu galvā tiek radīti jauni ģeometriski paterni, miljoniem paternu nelielā jūsu smadzeņu telpā.

JŪSU DOMAS IR ĢEOMETRISKAS

Jūsu doma ir ģeometriska. Kas notiek nāvei tuvās pieredzes laikā? Jūs pametat savu ķermeni. Jūs esat klīniski miruši. Nav ne smadzeņu viļņu, ne sirdspukstu, ne elpošanas. Taču jūs paliekt pie pilnas apziņas. Tā ir jūsu apziņas ģeometriskā daļa, tā saglabājas jūsu smadzenēs. Tā aktivizē smadzeņu šūnas, bet pati ģeometrija atrodas jūsu dvēselē, viņai nav nepieciešamas smadzeņu šūnas. Lūk, kāpēc, pametot savu ķermeni, jūs saglabājat pilnīgu domāšanu, jo jūs – tas ir ģeometrisks kristāls.

Jūsu domas ir ģeometrisks kristāls, kurš pārbīdās un pārveidojas. Izsakoties tehniskā valodā, tas ir līdzīgs kaut kam, kas saucas Koksetera (Harold Scott MacDonald Coxeter) kvantu daudzskaldnis. Atkārtoju, tā ir tā pati forma kā globālais režģis, kuru es nodemonstrēšu pēc dažām minūtēm.

19 08 25 22

Mēs arī redzam, ka to notur [neskaidri], jo, kad IBM izpilda atsevišķas molekulas attēlu, iznāk, lūk, kas:

19 08 25 23

Tas ir īsts, ar tintes printeri izdrukāts molekulas attēls Roršaha (Hermann Rorschach) plankumu stilā. Jūs neredzat brīvos elektronus, bet tikai “šūnas”, tās visas ir ikosaedri. Tās visas ir ieligzdotas un ļoti, ļoti simetriskas. Neviens to negaidīja. Zinātnieki negaidīja, ka matērija ir tik organizēta. Paskatieties uz formu un pasakiet, ka neredzat Merkabu – sākotnējo fotonu. Tā ir hologramma.

Pēc tam parādās Marijs Gells-Manns (Murray Gell-Mann), kurš nodarbojas ar tā sauktajiem kvarkiem. Viņš konstatēja sekojošo: kad jūs atomu skaldāt mazos gabaliņos, tie izšaujas dažādos virzienos. Gells-Manns mēra to rotāciju un kustību un pēc tam saka: “Tas ir kvarks.” Tieši tā notiek, kad atoms saskaldās un visi fragmenti nāk no vienotā veselā. Ir viena forma, kura tad arī nosaka fragmentu uzvedību, – tas ir tetraedrs. Tātad, lūk, tetraedra forma:

19 08 25 24

Un, lūk, arī pats Gells-Manns ar obligāto patosu vējojošo tāfeli un brillēm lielos melnos ietvaros.

19 08 25 25

Marijs Gells-Manns

Un, lūk, arī ģeometriskais vienotais veselais:

19 08 25 26

Un atkal, neviens par to nerunā. Zinātnieki nejautā, KĀPĒC tetraedrs? Nu, tagad mēs jau zinām, ka tā ir visuma saknes forma. Tāpēc, kad jūs to skaldāt, atkarībā no tā, kā fragmenti kustas skaldot, tie virzās vai nu uz augšu, vai uz apakšu, apburoši vai kaislīgi. Jūs varat redzēt, ka tie vienkārši atrodas dažādos tetraedra līmeņos, kad tetraedrs skaldās, un pēc tam pētnieki mēra, kā viss kustas. Viss ir visai, visai acīmredzams. Dažreiz Gells-Manns vienkārši nogriež augšu vai apakšu, bet serdenis saglabājas. Viņš ir sarakstījis grāmatu “Kvarks un jaguārs” (“QUARK AND THE JAGUAR[4]”).

19 08 25 27

PASKAIDROJUMS “KĀPĒC” UN “KAD” SAKARĀ AR SAULES UZLIESMOJUMU

Tagad, tā kā laika mums nav palicis daudz, man gribētos dalīties tajā, kas man stāstīts sakarā ar Saules Uzliesmojumu.

VAI VISAS SENĀS STRUKTŪRAS IR SAISTĪTAS?

Visas 3300 dažādās senās akmens struktūras – piramīdas, obeliski, monolīti, Stounhendža, Lieldienu Sala un viss kas tāds ir savā starpā saistīts ar lei-līnijām (Ley lines). Tā ir satriecoša zinātne, kuru es nekad neesmu apgaismojis savos televīzijas šovos.

19 08 25 28

Sers Alfrēds Votkinss, lei-līniju pirmatklājējs

XX gadsimta sākumā Sers Alfrēds Votkinss (Alfred Watkins) atklāja lei-līnijas. Kā viņš to izdarīja? 20. gadsimta 20. gados viņš braukāja pa Anglijas laukiem un konstatēja, ka visi dažādie svētie laukumiņi līdz pat neolīta laikmetam ir atradušies uz taisnām līnijām. Balstoties uz senajiem mītiem, viņš tās nolēma nosaukt par “leijām” (“leys”). Mūsu sabiedrības dažādu laikmetu būves, atdalītas cita no citas tūkstošgadēm, visas atradušās uz taisnām līnijām. Par to nekad netika runāts atklātajā pasaulē, un tomēr tas ir acīmredzami. Mēs to zinām jau 100 gadus, un tomēr tas netiek apspriests. Vienkārši tā notika, ka visas kristiešu baznīcas, abatijas un katedrāles ir uzbūvētas uz šīm līnijām. Nejauša sakritība? Nē!

19 08 25 29

Šajā fotogrāfijā zinātnieks attēlots ar foto ierīcēm.

19 08 25 30

Bet tagad paskatieties uz šo. Tā ir viena no lei-līnijām Dienvidanglijā. Ko jūs redzat? Tur, kur rakstīts katrs vārds, atrodas svētais laukumiņš – baznīcas, katedrāles, dažas tikpat vecas kā Stounhendža. Dieva dēļ, kurš gan ir izvietojis to visu tā, ko aiz slepeno biedrību ietvariem cilvēki atklāja tikai XX gadsimtā? Tagad es nedaudz attēlu palielināšu, un jūs varēsiet ieraudzīt dažādus piemērus.

19 08 25 30

Izrādās, Stounhendža – tā vienkārši ir viena no vietām, kas atrodas divu līniju, kuras viņš atklāja, krustpunktā. Sers Votkinss uzrakstīja par to savā klasiskajā grāmatā “Senais taisnais ceļš” (“The Old Straight Track”).

19 08 25 31

Tad rodas jautājums: no kurienes parādījās šīs lei-līnijas? Atkārtoju, es virzos pārāk ātri, bet tas ir ļoti svarīgi. Nākotnē ceru pastāstīt par to vairāk.

AIVENS T. SANDERSONS PĒTĪJA PAZUDUŠUS KUĢUS UN LIDMAŠĪNAS

19 08 25 32

Aivens T. Sandersons

Viens no maniem visu laiku un tautu pašiem iemīļotākajiem paranormālu parādību pētniekiem Aivens T. Sandersons (Ivan T. Sanderson) sāka pētīt daudzos paziņojumus par jūrā izzudušiem kuģiem un gaisā pazudušām lidmašīnām. No kuģiem nebija palikuši pat naftas plankumi uz ūdens. Nekādu atlūzu. Tie vienkārši izzuda. Un ikreiz, kad Aivens atrada tamlīdzīgu notikumu, viņš kartē iesprauda kniepadatu ar nelielu papīra gabaliņu, uz kura bija rakstīts, kur un kas noticis. Vienkārši sāka spraust kartē kniepadatas. “Šeit pazuda lidmašīna.” “Šeit pazuda okeāna laineris.” “Pazudusi vēl viena lidmašīna.” “Pazudis vēl viens kuģis.”

Viņš darīja to tūkstošiem reižu. Protams, jūs gaidītu, ka kuģi un lidmašīnas pazūd no Zemes virsmas tīri nejauši un kniepadatas sadalās pa visu karti. Izrādījās, tas tā nav. Visas kniepadatas koncentrējās tikai 10 vietās, tikai 10 vietās. Ja pieliek klāt Ziemeļ- un Dienvidpolu, iznāk 12. Un, lūk, kas ir vēl dīvaināk: visas 12 vietas, kur viss pazūd, ir regulāri novietotas attiecībā cita pret citu, attālums starp tām ir vienāds. Un jūs to redzēsiet. Lūdzu vienkārši parādīt karti. Kad jūs punktus savienojat, jūs dabūjat svēto ģeometriju, sauktu par ikosaedru.

BERMUDU TRIJSTŪRIS

Bermudu trijstūris, par kuru jūs visi esat dzirdējuši... Floridas, Puertoriko un Bermudu rajonā fiksēts tūkstošiem pazušanu, un tā ir tikai viena no tādām vietām. Vienkārši par to ir zināms visvairāk.

19 08 25 33

Tātad, lūk, Bermudu trijstūris. Jūs redzat Bermudu, Sanhuanu, Puertoriko un Maiami. Patiesībā tas ne gluži ir trijstūris, taču tieši tā tika radītas šīs konkrētās shēmas.

19 08 25 34

Tieši šajās vietās Aivens T. Sandersons sprauda kartē kniepadatas, tikai 10 vietās. Pēc tam, protams, jūs pievienojat Ziemeļ- un Dienvidpolu.

Bet, paskatieties, iznāk pilnīga ģeometrija, un ir augsta varbūtība, ka tur jūs pazudīsiet caur portālu. Tāpēc līdz pat šai dienai šai vietai jūs nevarat pārlidot ar lidmašīnu vai pārpeldēt ar kuģi. Tā vienkārši ir nedzīva telpa.

Pēc tam ir vēl viena tāda pati vieta – Austrālijas dienvidu piekrastē. Tas ir satriecoši, jo tieši tur bieži atveras portāli. “Deivid, pagaidiet, ja sasaistu visas tādas vietas uz globusa un pievienoju Ziemeļ- un Dienvidpolu, es iegūstu, lūk, tādu pilnīgu ģeometrisku paternu.”

12 “RIEBĪGI VIRPUĻI” KĀ IKOSAEDRS

19 08 25 35

               Parasts ikosaedrs

       Zemes ikosaedrs

“Deivid, pagaidiet, pirms tam jūs teicāt, ka ģeometrija – tā ir vibrācija?” Jā, tieši tā. “Vai tad nepavēstījāt, ka tieši tas notiek atoma kodola centrā?” Jā. Un ko tad mēs redzam tagad? Mēs pamanām, ka stūri ir ne tikai protoni atomā, bet ir arī vibrācijas centri Zemes pilna izmēra gadījumā. Teiksim, Zemei piemīt pašai sava vibrācija, vai ne tā? Pastāv portāla efekti. Izzušanas. Matērija pārveidojas, jo, ja jūs atrodaties kādā no tādām vietām, jūsu pašu atomu vibrācijas var tuvoties augstākas frekvences līmenim. Jūs kļūstat citiem neredzami, un jūs pārvietojaties laikā un telpā. Daudzi virpuļa punkti ietver slīdēšanu laikā, jūs atgriezāties, taču veicāt ceļojumu laikā. Tas viss ir balstīts uz to pašu dīvaino ģeometriju.

19 08 25 36

Tātad tā ir viena no Aivena Sandersona piedāvātajām kartēm. Tā nav pārāk labā kvalitātē; jāsaka, ko gan var gaidīt no mazbudžeta projekta. Un tomēr tas ir satriecošs zinātnisks atklājums.

19 08 25 37

                   Ikosaedrs

Dodekaedrs

Pēc tam parādījās krievu zinātnieki un konstatēja, ka jūs varat ģeometriski izvērst ikosaedru uz āru. Tas ir ļoti vienkārši. Tad jūs iegūstat vēl vienu formu, sauktu par dodekaedru. Ja jūs paņemsiet šo paternu, savienosiet abas figūras un uzliksiet Zemei, kā to izdarīja trīs krievu zinātnieki Gončarovs (Н.Ф. Гончаров), Morozovs (В.С. Морозов) un Makarovs (В.А. Макаров), notiks kaut kas absolūti satriecošs.

19 08 25 38

Lūdzu, iegaumējiet: viss, ko jums vajag izdarīt, – atrast 12 koordināšu punktus, kur viss pazūd. Visi kuģi jūrā vai visas lidmašīnas debesīs vienkārši pazūd. Neviens nezina, kur tie paliek. Ir fiksēts tūkstošiem tamlīdzīgu gadījumu. Ņemiet 12 punktus, uzzīmējiet ikosaedru un izvērsiet to uz āru. Pievērsiet uzmanību tam, kur nonāk līnijas. Tad ko tomēr konstatēja trīs krievu zinātnieki?

VISAS 3300 VIETAS AR MEGALĪTIEM ATRODAS UZ GLOBĀLĀ TĪKLA

Katrs gigantiskais akmens piemineklis uz Zemes atrodas tieši uz šī tīkla. Ārpus tīkla nekā nav. Tas nu gan ir kaut kas! Tas ir satriecoši!

19 08 25 39

VAI ŠĪ ĢEOMETRIJA ĻAUJ LEVITĒT AKMEŅUS?

Tieši tā šis paterns izskatās oriģinālajā krievu zinātnieku rakstā. Un, protams, ja ieskatāmies, mēs redzam to pašu fenomenu – elektronu mākoņus, kurus es jau rādīju. Tad rodas jautājums: “Deivid, pagaidiet, Jūs teicāt, ka 12 punkti, – tās ir vietas, kur viss pazūd. Vai mēs caur portālu varam pārsūtīt akmeņus? Vai akmens var kļūt vieglāks, jo patiesībā mēs no mūsu realitātes aizvācam dažus atomus? Vai ne tāpēc piramīdas tika celtas uz režģa? Iespējams, citās vietās tehnoloģija nedarbojas? Iespējams, lai liktu akmenim levitēt, jums vajag laika portālu un ģeometriju, tad akmens kļūst daudz vieglāks?” Nu, atbilde ir “jā”.

19 08 25 40

Lūk, trīs krievu zinātnieki, Gončarovs, Morozovs un Makarovs, ar savu nelielo modeli. Viņi, neapšaubāmi, ir neapdziedātie varoņi. Viņu zinātne pārnesīs mūs nākotnē ar ceļojumiem laikā, teleportāciju un antigravitāciju. Viņi vēl vienkārši nav novērtēti pēc nopelniem.

19 08 25 41

Bet tagad jūs redzat vēl vienu viņu piedāvāto karti.

19 08 25 42

Un, lūk, vēl viens pa īstam satriecošs uzstādījums: Bekers (William Becker) un Hāgensa (Bethe Hagens) konstatēja, ka jūs varat pievienot dažas papildu līnijas un dabūt to, kas nosaka visu kontinentu atrašanās vietu. Un, atkārtoju, tas viss bāzējas uz 12 sākotnējiem punktiem, kuri attēlā iezīmēti melnā krāsā.

Jūs pat varat ieraudzīt fiksētu punktu un, kā līnija no tā aiziet uz Dienvidamerikas pusi, it kā jūs nokostu no cepumiņa. Bet pēc tam pievērsiet uzmanību Dienvidamerikai, tam, kā tā precīzi tiek “izcirsta” ar šīm divām līnijām. [Piezīme: Deivids norāda uz punktu uz austrumiem no Austrālijas. Austrālijas rietumu puse ievilktos tieši Dienvidamerikas rietumu daļā.]

Tam ir daudz piemēru, kurus jūs varat redzēt.

19 08 25 43

Tātad esiet pārliecināti, kad mēs savienojam visus punktus un savedam vienoti, tā tad arī ir režģa reālā forma. Izskatās pazīstami? Vai tad ne to mēs tikko kā redzējām?

19 08 25 44

19 08 25 14

ATOMA KODOLAM IR DAUDZDIMENSIONĀLA STRUKTŪRA

Atoma kodolam ir daudzdimensionāla struktūra – atoma elektronu mākoņi. Atkārtoju, tā ir daudzdimensionāla struktūra. Lūk, tā tieši ir jūsu priekšā. Īsajā atlikušajā laikā man gribētos vēl kaut ko parādīt.

19 08 25 45

PORTĀLA FENOMENS

Vai ir piemērs tam, ka Bermudu Trijstūris ietekmē matēriju? Atbilde: neapšaubāmi “jā”. Tieši to mēs saucam par portāla fenomenu. Viens no pašiem dīvainākajiem fenomeniem, par kuru esmu stāstījis gadiem, ir tornado anomālija.

19 08 25 46

Es atceros, kā es pirmoreiz dzirdēju to, ko stāstīja cilvēki. Pēc tornado aiziešanas viņi atrada salmiņu, pareizāk, atsevišķus salmiņus, iestrēgušus logu stiklos, turklāt stikliem nebija nevienas plaisas. Viss izskatījās tā, it kā salmiņi burtiski būtu iekausējušies stiklā. Diemžēl man nekad neizdevās atrast fotogrāfijas. Iespējams, tā kā Internets aug, man vajadzētu atgriezties un pameklēt no jauna. Un ja nu es pēkšņi atradīšu ko jaunu.

19 08 25 47

Šī fotogrāfija rāda salmiņa gabaliņu, iestrēgušu ozolā, atrastu pēc tornado aiziešanas

Tas ir vienkārši piemērs, bet man ir norāde uz kādu, kurš pārdzīvojis tornado. Pēc tornado aiziešanas viņš atradis salmiņu gabaliņus, kas ieviesušies kokā un iestrēguši tajā. Tas ir satriecoši.

19 08 25 48

Tādi dēlīši ir izstādīti tornado muzejā, kur apļūkojami daudzi eksemplāri, – salmiņu gabaliņi, iekausēti koka dēlīšos. Par tiem es dzirdēju daudzus gadus, bet, lūk, oriģinālu atrašanai aizgāja daudz vairāk laika.

Bet zemāk sniegtā fotogrāfija droši vien ir viena no divām pašām labākajām pieejamajām fotogrāfijām. Ko mēs šeit redzam? Mēs redzam dēli, kurš iestrēdzis citā, vertikāli stāvošā dēlī. Tornado pārbrāzās, un otrs dēli burtiski ir izgājis cauri vertikālajam dēlim un palicis iemūrēts tajā.

19 08 25 49

Kas notiek? Un notiek sekojošais: tornado piemīt rotācijas enerģija. Tieši tā dematerializēja horizontālo dēli, kuru jūs redzat. Šķērseniskais dēlis izgāja no mūsu fiziskās realitātes; tagad mēs zinām, ka matērija var to izdarīt. Tā kā tā kļuva caurspīdīga otrai matērijai, tā izgāja tai cauri, es ar to domāju vertikāli stāvošo dēli. Tornado aizgāja, un matērija atgriezās mūsu fiziskajā realitātē, lauks taču aizgāja. Kad matērija parādījās, tā izrādījās it kā iekausēta vertikālajā dēlī. Šīs fotogrāfijas meklējumos man aizgāja gadi. Vai tad tā nav lieliska? [Aplausi.]

Vēl viens piemērs, kurā varu dalīties, – tas ir koka dēlis, iegājis un iestrēdzis cietā metāla tiltā. Ieraudzīt to ir nedaudz grūtāk, taču ne pārāk. Gāja pāri tornado. Un tas izrādījās tik spēcīgs, ka vilcienu – viss notika 18. gadsimta 80. gados – nonesa no sliedēm. Jūs varat redzēt guļošos vagonus. Vienlaikus vienu no gulšņiem nonesa no ceļa, un tas izgāja cauri metālam kā nazis cauri sviestam. Ja jūs varētu pārgriezt iegūto struktūru, jūs redzētu, ka iekšienē koks un metāls ir it kā sakausējušies viens ar otru. Dēlis nav vienkārši caurdūris metālu. Metāla atomi un koka atomi ir burtiski saauguši savā starpā.

[Tulk. piez.: Diemžēl man neizdevās atrast fotogrāfiju, kuru izmantoja Deivids. Taču, lūk, vēl viens piemērs ar dēli, kuru tornado burtiski ir iespiedis ķieģeļu sienā.]

19 08 25 50

Protams, tas ir satriecoši, tāpēc ka mēs dzirdam gadījumus ar reliģijas līderiem, mēs redzam Kristus piemērus, kurš spēj levitēt un staigāt pa ūdeni; tiek domāts, ka viņa ķermenis kļūst vieglāks par ūdeni. Viņš samazināja savu masu. Tā ir māksla, kura demonstrē matērijas spēju to darīt.

Vēl vienu lielisku piemēru var atrast Peru: Saksaiuvamanu (Saqsaywaman).

19 08 25 51

Saksaiuvamans, Peru

Šeit jūs redzat akmeņus, sakrautus citu uz cita. Dažu platums ir 2,5 m. Kāda tūriste nofotografējās pie akmens, kam bija 9 dažādas skaldnes. Arheologi saka: “Nu, viņi vienkārši negribēja zaudēt akmeņus, tāpēc arī izgrieza tos tādā veidā.” Pagaidiet, tas nav iespējams. Šeit mēs raugāmies uz akmeņiem, piepumpētiem ar enerģiju ar virpuļa tehnoloģiju. Tie kļūst ļoti mīksti, tāpēc ka matērijas lielākā daļa atrodas ne mūsu realitātē, šeit tās ir ļoti maz. Akmeņi burtiski pārvēršas sviestā. Jūs varat redzēt iezīmes, kā celtnieki tos krāvuši citu uz cita. Es rādu, cik liels Saksaiuvamans ir patiesībā. Tas ir milzīgs, milzīgs piemineklis.

19 08 25 52

Starp citu, šeit tika atrasti skeleti ar apbrīnojamām galvām. Un pakāpieni paredzēti būtnēm, daudz garākām par mums. Pakāpieni ir iebūvēti iežos.

19 08 25 53

Tas bijis liels nocietinājums. Vēl viens dīvains piemērs Eiropā saucas “vitrificētie forti[5]”. Domājams, ka dažādi akmeņu veidi ir vienkārši sakausēti savā starpā.

19 08 25 54

Vitrificētie forti, atrasti Rietum- un Ziemļeiropā

Tas ir piemērs, kur ir kaudze ar akmeņiem, kas reiz izskatījušies kā atsevišķi akmeņi, bet pēc tam kāds tos sakausējis kopā, vispārīgi, akmens ticis izkausēts. Tagad tiek piedāvāta teorija, ka to izraisījis saules uzliesmojums, kurš sakausējis akmeņus. Man patīk šī teorija. Es ar to domāju, ka jūs skatāties un redzat sakausētus akmeņus.

19 08 25 55

Un, lūk, vīrietis, kurš soļo pa akmeņu krāvumu. Tāpēc ir visai ticami, ka akmeņu kaudzes sākumā izskatījušās kā atsevišķas, bet pēc tam saules uzliesmojums vienkārši sakausējis tās kopā. Bet eksistē arī vēl viena varbūtība. Kāds ir pārvaldījis šo tehnoloģiju: ņēmis akmeņu kaudzes, un pēc tam tās vienkārši ir kausētas ar telpas un laika gravitācijas deformācijas tehnoloģijas palīdzību.

AKMENĪ TIKA IESPIESTAS BRONZAS SPAILES

Arī dažādās arheoloģiskās struktūrās, akmeņu savienojuma vietās, mēs novērojam bronzas spaiļu piemērus. Viņi ņēma metāla gabalu... Tā sākotnēji tika atrasta bronza.

19 08 25 56

19 08 25 57

Divi akmeņi tika novietoti cieši blakus, un tajos tika iespiests metāls, tā kā akmeņi bija mīksti, metāls radīja iespiedumu kā mīkstā cepumā. To redz Ēģiptē. To redz Kambodžā – Ankorvats. Un vēl Puma Punku Peru. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka ar šīs tehnoloģijas palīdzību akmeņi kļūst tik viegli, ka levitē. Metāla spailes tiek ievietotas starp akmeņiem tā, ka jūs varat savienot veselu kaudzi akmeņu, it kā katrs no tiem būtu baloniņš ar karstu gaisu. Tas ir satriecoši.

Tātad tas arī ir piramīdu celtniecības noslēpums. Lūk, tā tika būvētas piramīdas patiesībā. Kas notiek, kad jūsu ķermenis iet cauri virpulim? Nu, tā ir Augšupcelšanās.

DABISKI RODOŠIES LAIKA PORTĀLI

Eksistē dabiski rodošies laika portāli, pateicoties kuriem jūs varat lēkt pāri miljoniem gadu. Un es to varu pierādīt. Pēc būtības tādi laika portāli ir nelieli burbuļi, kas nāk no Zemes centra un ceļas uz augšu. Kā teica Korijs... Vakar vakarā viņš bija uz skatuves un stāstīja, kā fiziski tiek atrasti portāli. Viņš atradies uz neliela kuģa borta, un viņi mēģinājuši atrast portālu atrašanās vietas. Atceraties, ko viņš teica? Vieni portāli atradās zem zemes, otri uz virsmas, trešie atmosfērā. Un, ja komandas locekļiem izdevies portālus atrast, viņi ceļojuši pa tiem. To mēs arī redzam. Portāli kustas.

KĀDA VEIDA BŪTNES VARĒJA IET CAURI TELPAI UN LAIKAM

Kāda veida būtnes varēja iet cauri telpai un laikam? Nu, ēģiptiešiem bija putns Bennu, kuru jūs vienmēr redzat ēģiptiešu attēlos, vai ne tā? To zina visi. [Piezīme: Putna Bennu attēli ir līdzīgi, bet nav tie paši, kurus rādīja Deivids.]

19 08 25 58

Mēs taču reti pievēršam uzmanību tā sauktajam putnam, kura galva atrodas zižļa galā. Kad jūs vērīgāk ieskatāties putnā, ir skaidri redzams, ka “spura” aug no muguras. Un, lūk, vēl viens putna Bennu piemērs. Šeit viņš ir tuvāk un vēl vairāk stilizēts.

19 08 25 59

Es meklēju, bet mūsu modernajā ērā nav putnu ar tādu konkrētu fizioloģiju. Vienīgais, kurš ir vairāk vai mazāk līdzīgs, – pteranodons. Ko tas nozīmē? Tas ir Fēnikss. Putns Bennu ir ugunsputns. Viņš dzimst ugunī, bet pēc tam izzūd. Pteranodoni lido cauri portāliem, mēs par to zinām no vēstījumiem no Papua-Jaungvinejas. Paceļoties viņi mirdz gaismā un pēc tam atkal izzūd.

LEĢENDAS PAR DRAKONIEM

Tas ir arī avots leģendām par drakoniem. Kad portāls virs Anglijas bija visaktīvākais, tur parādījās pteranodoni. Materializējoties mūsu realitātē, viņi mirdzēja oranžā krāsā. Lūk, no kurienes parādās “ugunīgā elpa”. Pēc tam viņi kļūst izsalkuši! [Smejas.] Kaut kādā ziņā viņi aicina jūs pusdienās. Drakonu slepkavām nācās sist nost šīs būtnes. Un saprotat, kas ir? Izrādās, tas nav mīts. Mūsdienu laikos, afrikāņu zemēs – Zambijā un Zimbabvē – tiek novēroti tā sauktie kongomato. Tās ir lidojošas ķirzakas ar gigantisku spārna vēzienu un milzīgiem asiem zobiem. Umboi salā Jaungvinejā ir leģenda par to, kas saucas “ropens”. Tad, lūk, viņš izskatās tieši kā pteranodons.

DŽONATANS VITKOMBS UN PTEROZAURI

19 08 25 60

Džonatans D. Vitkombs

Tiesas fotogrāfs Džonatans Vitkombs (Jonathan D. Whitcomb) brauca uz turieni un dziļi pētīja tamlīdzīgas būtnes. Viņš atgriezās ar kombinētu “putna” skici, balstītu uz simtiem un simtiem aculiecinieku liecībām. Lūk, ko redz cilvēki:

19 08 25 61

Izskatās pazīstami, vai ne tā? Tas ir dinozaurs, kurš nejauši izlidojis cauri mūsu portālam un nonācis mūsu modernajā realitātē. Viņš bija ļoti izsalcis un kļuva par lielu problēmu iedzīvotājiem. Lūk, ropena ilustrācija.

19 08 25 62

Un, lūk, īsti pterozaura atlieku izrakteņi:

19 08 25 63

Vispārībā Džonatans Vitkombs devās uz turieni, sāka izjautāt Jaungvinejas iedzīvotājus un aprakstīt to, ko viņi redzējuši. Un redzējuši viņi ir vienu no lidojošajām ķirzakām, gigantisku ķirzaku. Pievērsiet uzmanību aculiecinieka acīm. Vitkombam nav nekādu iemeslu melot.

19 08 25 64

1971. gadā Jaungvinejā pabija profesionāls psihologs Braians Henesijs (Brian Hennessy). Viņš redzēja būtnes un bija līdz nāvei nobiedēts tā, ka pat negribēja par to runāt.

19 08 25 65

Man gribētos pārliecināties, ka jūs saprotat sekojošo: kad mēs intervējām Braiena brāli, viņš apstiprināja, ka brāļa vīzijām nav nekāda sakara ar marihuānu. [Smejas.]. Tātad atkārtoju, 1971. gadā profesionālais psihologs tur pabija un redzēja visu savām acīm. Viņš stāstīja – kad ķirzaka pirmoreiz materializējusies, viņa mirdzējusi.

Bet, lūk, ļoti pazīstams Dveina Hodžkinsona (Duane Hodgkinson) novērojums, kurš noticis 1944. gada, Otrā pasaules kara laikā.

19 08 25 66

Dveins Hodžkinsons 2004. gadā

Viņš tur atradās un redzēja gigantiskus spārnus paceļamies virs meldriem tur, kur atradās viņa kareivji. Kad viņi pienāca tuvāk, spārnu vicināšana bija tik stipra, ka dažus kareivjus vienkārši nogāza no kājām. Būtne nogāzās no debesīm. Visi velnišķīgi izbijās! Zinātnieki piedāvā pilnīgu izskaidrojumu: “O, jā, tas ir augļu ēdājs sikspārnis.” Pagaidiet, pats lielākais jebkad pamanītais augļu ēdājs sikspārnis – tā ir lidojoša lapsa ar spārnu vēzienu 2 m.

19 08 25 67

Augļu ēdāja lapsa

Zemāk tiek sniegts Dveina Hodžkinsona kombinētais attēls, kurs iztaisīts 1944. gadā, un visi mūsdienu aculiecinieki Jaungvinejā apstiprina, ka tam ir spārnu vēziens 9 m.

19 08 25 68

DRAKONU MĪTU AVOTS

Atgriežoties vecās Anglijas laikos... Virs tās atvērās portāls, un iemītniekiem nācās cīnīties ar “drakoniem”. Lūk, no kurienes izceļas mīti. Pēc tam, 2004. gadā, parādās Deivids [neskaidri], viņš redzējis bioluminiscējošu mirdzumu, kurš nāk ķermeņa materializējoties.

LOHNESA BRIESMONIS

Pagājušā gadsimta 30. gados mēs sākam dzirdēt par Lohnesa briesmoni, kurš, atkārtoju, domājams, ir dinozaurs, kurš izgājis cauri portālam. Pirmais novērojums noticis mūsu ēras 595. gadā. Svētais Kolumba teicis, ka redzējis, kā tiek apglabāts cilvēks, kuru nogalinājis milzīgs monstrs Lohnesa ezerā. Pēc dažiem aprēķiniem XX gadsimtā ir fiksēts 7000 novērojumu. Šī leģenda pat ir iemūžināta nelielā filmā “Ūdens zirgs: Dziļumu leģenda” (“The Water Horse: Legend of the Deep”). Atrodiet to, nenožēlosiet. Tā ir lieliska filma.

19 08 25 69

Domājams, ka šī ir viena no īstajām Lohnesa briesmoņa fotogrāfijām. Laiku pa laikam viņi parādās arī citos ezeros. Lūk, viens no briesmoņiem, kurš pamanīts Čampleinas ezerā (ASV).

19 08 25 70

Lohnesa briesmonis

Katrs no Lohnesa briesmoņa aprakstiem ir burtiski identisks bijušo laiku dinozauram ar nosaukumu pleziozaurs. Viņam ir garš kakls, spuras un aste. Vispār viss viens un tas pats. Tātad zemāk tiek sniegts caur portālu izgājuša dinozaura piemērs.

19 08 25 71

Pleziozaurs

Pēc tam mums ir mokele-mbembe – neliels brontozaurs, kurš parādās Āfrikā.

19 08 25 72

1776. gadā Centrālāfrikā franču misionāri atrada milzīgas pēdas ar nagu zīmēm. Katra pēda bija 90 cm diametrā. Gigantiska. Tā ir tikpat liela, kā no ziloņa kājas, taču ziloņiem nav nagu. Kāds garīdznieks redzējis, kā šīs būtnes čāpstina, košļājot augu barību. Līdz pat šai dienai viņas var novērot Kongo Demokrātiskajā Republikā, apkārt purvam Akikava (Akikawa). Šī apgabala platība ir 142449 km2, lielāka nekā Floridas štatam, un valdība ir paziņojusi, ka līdz pat šai dienai 80% teritorijas nav izpētīti.

Un patiešām, kāpēc cilvēki negrib pētīt šo zemi? Nu tāpēc, ka tā ir pigmeju zeme. Jūs taču nevēlaties kļūt par pusdienām, vai ne tā? Tādā gadījumā, ja pigmeji nevar mieloties ar cilvēka radību, viņiem nākas medīt mokele-mbembe. Viņi nogalēs vienu no viņiem un būs nodrošināti ar “bronto burgeriem”!

1913. gadā vācu pētnieks noslēdza ar pigmejiem mieru, vismaz, paldies Dievam, palika dzīvs. Viņš dzirdēja stāstus par mokele-mbembe. Toreiz briesmonis parādījās pirmo reizi. Tā laika zinātnieki atzīmēja, ka to, ko aprakstīja pigmeji, rietumu zinātne nekad nav dzirdējusi. Tie precīzi bija dinozauri-zauropodi, kuru garums sastādīja 21 m, bet augstums 3,6-4,5 m. Viņi izskatās kā brontozauri. Aborigēni konstatēja, ka var ķert, nogalēt un ēst šīs būtnes. Zemāk tiek sniegts reāls pigmeju attēls; viņi met šķēpus uz mokele-mbembe. Kad parādās šīs būtnes, sākas svētki. Tagad viņi ir nodrošināti ar burgeriem mēnešiem uz priekšu! [Smejas.]

19 08 25 73

Viena no pašām satriecošākajām vietām – tas ir Ankorvats (Ankoras Templis) (Kambodža). Domājams, tas tika uzcelts mūsu ēras 1186. gadā. Vakar vakarā es stāstīju par to, cik Ankorvata arhitektūra ir identiska Indijas tempļu arhitektūrai un ka Ankorvats ir orientēts uz Pūķa zvaigznāju, kur tas atradās pirms 12500 gadiem.

19 08 25 74

Ankorvats, Kambodža

Tāpēc ir visai varbūtīgi, ka tamlīdzīgi pieminekļi ir daudz vecāki par mūsu ēras 1186. gadu. Ļoti iespējams, ka tie visi tika būvēti ar laika portālu tehnoloģijas palīdzību. Celtnieki izmantoja akmeņu levitāciju un to rūpīgu mūrēšanu. Par to man nav nekādu šaubu. Vispār, pat ar šīs tehnoloģijas un portālu izpratnes palīdzību... Apbrīnojami, bet katrā senā templī ir dažādi apļi ar dzīvniekiem to iekšienē. Taču viens no dzīvniekiem it kā neiederas ierastajā shēmā.

19 08 25 75

Jā, šīs struktūras vecums ir apmēram 12000 gadu, bet dzīvnieks izskatās kā stegozaurs, izņemot to – pievērsiet uzmanību, tas ir lieliski – ja jūs skatāties uz veclaicīgiem stegozauru attēliem, viņiem ir lieli gari dzelkšņi uz astes. Pētnieki nezina, vai dzelkšņi piemita sākotnēji. Viņi vienkārši izsaka pieņēmumus, balstoties uz izrakteņu atliekām. Parasti stegozauri netiek attēloti ar dzelkšņiem aiz galvas. Redzams, tur tie atradās īstajiem dzīvniekiem. Tāpēc tā nemaz nav fantāzija. Mēs zinām šo būvju aptuveno vecumu, un stegozauri ir iezīmēti citās figūrās tempļa pusē.

19 08 25 76

Pēc tam, tajā pašā vietā, Kambodžā, mēs sadūrāmies ar tādām piramīdām kā Prasat Prang (Nāves piramīda), kura ļoti precīzi dublē piramīdas, kādas mēs redzam Mezoamerikā.

19 08 25 77

Baksei Čamprong (Ērgļa ligzda) un Tikala, Gvatemala

Pa kreisi – Baksei Čamprong Kambodža, pa labi – tas ko mēs redzam Mezoamerikā, Tikala Gvatemelā

SAULES UZLIESMOJUMS NO CENTAURA PROKSIMAS

Vakar vakarā es stāstīju par saules uzliesmojumu, kurš notika uz mūsu paša tuvākā kaimiņa.

19 08 25 78

“Gigantisks uzliesmojums uz Centaura Proksimas var nogalināt cerību par planetāru sistēmu,” un, lūk, atbilstošs apraksts:

“Zinātnieki konstatējuši mūsu tuvākā kaimiņa, Centaura Proksimas, saules uzliesmojumu. Daudzi ziņo, ka tāds notikums varētu iznīcināt jebkuru cerību par dzīvības konstatēšanu uz šīs planētas, kā arī uz visām citām planētām ap šo zvaigzni.”

Jautājumu pētīja Alīsija Veinbergera (Alycia Weinberger) no Kārnegija institūta, izmantojot lielo radioteleskopu Čīlē.

“Svaiga analīze ļāva domāt, ka zvaigzne patiesībā izvirda uzliesmojumu, kurš ilga vienu minūti. Tas izrādījās tūkstoš reižu spožāks, nekā parasti izstaro zvaigznes, iespējams, desmit reižu spožāks par pašiem spēcīgākajiem uzliesmojumiem, kurus rada mūsu Saule.”

EKSPERIMENTS SALAMANDRA-VARDE

Es daudzas reizes esmu stāstījis par eksperimentu salamandra-varde. Tā ir viena no manām pašām iemīļotākajām tēmām. Jūs ņemat vardes olas un salamandras olas, pēc tam ar lāzera gaismu spīdināt uz salamandras olām, pārnesat gaismu uz vardes olām, un no tām parādās salamandras.

19 08 25 79

Neskatoties uz to, ka visas olas ir hermētiski slēgtas, notiek pilnīga vardes olu pārvēršanās salamandras olās. Saturs izaug par pieaugušām salamandrām.

Mēs redzam arī, ka jau mainās mūsu cilvēka DNS. Zemāk tiek sniegts pētījums, kurā teikts, ka DNS varēja būt “universāla konstante”, kas cilvēkus un citplanētiešus padarīja par tuvākajiem “brālēniem”.

19 08 25 80

Un lūk, fragments no britu pētījumu: “Amerikāņu galvas kļūst lielākas – 150 gadu laikā vien vidēji statistiskā galvaskausa apjoms ir pieaudzis par tenisa bumbas lielumu.”

19 08 25 81

Tas ir, kopš 18. gs. sākuma mūsu smadzenes ir kļuvušas lielākas. Lūk, kāpēc mēs tuvojamies pagarināta galvaskausa iemantošanai. Viens no pašiem spožākajiem antropologiem, Dr. Ričards Jancs (Richard L. Jantz), pēta senā cilvēka atliekas un konstatē galvaskausa pagarināšanos.

Kāpēc es dalos tajā ar jums? Apkoposim rezultātus. Paskatieties uz ģeometriju. Pievērsiet uzmanību tam faktam, ka viss visums ir taisīts no ģeometriska paterna. Mēs to redzējām piemērā ar amplituedru.

Bioloģiska dzīvība ir raksturīga visam visumam, vai ne tā, par cik, ja viss, kas ir, – tas ir viens ģeometrisks paterns, un mēs visi esam dzīvi, tad ģeometrija rada dzīvību.

Tas ir, ja viss visums ir radīts no ģeometrijas, tad visur ir jāplaukst saprātīgai dzīvībai, tādai kā mēs. Mēs esam bezgalīgā radījuma hologrammas.

“Deivid, ko vēl jūs stāstījāt par ģeometriju?” Nu, es stāstīju, ka visa matērija ir radīta no vibrācijas, vai ne tā? Visa telpa un laiks ir šīs formas emanācija.

Lūk, ko mēs gūstam no zinātnes par portāliem: tā pati ģeometrija, ja aplūkojam to saistībā ar Zemi, noteiktos gadījumos ir atbildīga par dinozauru parādīšanos mūsu telpā. Jūs redzat tādas būtnes, kā pterodaktils vai pteranodons, drakons, ropens un kongamato. Mūsdienās viņi ir sastopami Jaungvinejā. Kad viņi parādās, viņi mirdz oranži dzeltenā gaismā, tas ir, it kā “elpo uguni” – lūk, no kurienes Fēnikss. Tas ir, viņi veic ceļojumu laikā par 65+ miljoniem gadu un dara to momentāni. Mēs redzam stegozauru Kambodžas templī. Viņš ir izgriezts tempļa sienā; templim, iespējams, ir 12000 gadu, un tas ir īsts stegozaurs. Mēs novērojam nelielu brontozauru Āfrikā un pleziozauru Lohnesa briesmoņa veidā.

Turklāt mūsu tuvākais zvaigžņu kaimiņš, Centaura Proksima, pārdzīvoja saules uzliesmojumu. To, kuram laika ziņā bija jānotiek 2012. gada beigās. Taču, lai līdz mums atnāktu, tam bija nepieciešami 4,3 gaismas gadi. Tad to pirmoreiz arī ieraudzīja. Tāpēc reālais laiks, kad Viena Likums un Maiju Kalendārs gaidīja saules uzliesmojumu... Tas arī notika, tikai uz Centaura Proksimas. Mēs runājam par precīzu laiku, kad tika gaidīts, ka uz mūsu Saules notiks uzliesmojums. Tas vēl nav noticis. Tas vienkārši ir atlikts.

Es patiesi ticu tam, ka Saules Uzliesmojums – tā ir daudzdimensionāla parādība, par kuras rezultātu kļūs Augšupcelšanās, ja esat gatavi. Ko tā dara? Tā maina atomu vibrācijas frekvenci jūsu ķermenī, pārkārto jūsu ģeometriju. Iegaumējiet, ka viens ģeometrisks paterns var pārvērsties citā.

Kā tam gatavoties? Caur meditāciju un kristalizāciju ar mīlestības palīdzību. Mīlestības enerģija rada ģeometriju prātā un ģeometriju dvēselē. Un, ja kristalizācija ir pietiekama, tad jūs spēsiet tikt galā ar atnākošās vibrācijas intensitāti. Jūs spēsiet tikt galā ar Augšupcelšanās intensitāti, un jūsu ķermenis viegli pārvirzīsies no vienas ģeometrijas citā. Tas ir satriecoši. [Aplausi.]

Bet tagad mēs pārejam pie vadāmas meditācijas:

Deivids: Aizveriet acis un pārliecinieties, ka jūsu kājas stabili stāv uz grīdas. Izdariet dziļu ieelpu un izelpu. Izdariet vēl vienu dziļu ieelpu un izelpu. Elpojiet lēni, ejiet iekšā arvien dziļāk un dziļāk. Iztēlojieties domu ģeometrisku deju savā prātā. Domas kļūst atslābinātākas, neironu sakopojumi sasaistās ar ģeometriju, kura savērpjas, slīd un kūleņo.

Vai jūs ieraudzījāt griešanos un kūleņus, miljoniem un miljoniem griešanos un kūleņu nelielā smadzeņu daļā? Palēniniet šo kustību, palēniniet ģeometrisko kustību, samaziniet sarežģītību.

Kamēr jūs arvien vairāk un vairāk atslābināties, ievērojiet, kā enerģija palēninās. Tā kļūst mierīga un arvien lielāka un lielāka. Aug kristāls. Formējas Merkaba.

Ievērojiet arī, kā atveras jūsu sirds, ļaujot ietilpināt vairāk mīlestības un pieņemt to skaisto būtni, kura jūs esat. Ar mīlestību raugieties uz sevi spogulī un redziet tajā bezgalīgi vērtīgu būtni, kura zina, ka viss ir labi. Tas ir pilnīgais plāns. Tas ir pilnīgais visums. Ja kāds jūs nosoda, viņš to dara gara tumsības dēļ.

Pievērsiet uzmanību jums apkārt esošo cilvēku sejām, zinot, ka viņi visi tiek izlaisti no viena fotona, vienas tīras vibrācijas gaisma/mīlestība. Ļaujiet sev būt pacietīgiem, piedot, mīlēt un redzēt tīrību un labestību. Tajā ir jūsu brīvība.

Kristāls jūsu prātā aug arvien lielāks un lielāks, kļūst pilnīgāks un tīrāks. Pašlaik jūs izstarojat mīlestību pret sevi, mīlestību pret citiem, mīlestību pret dzīvniekiem, kurus tik nežēlīgi ekspluatē, mīlestību pret augiem un kokiem, okeāniem un atmosfēru, mīlestību pret Zemi. Iztēlojieties, ka Zeme peldas mīlestībā, peldas gaismā.

Pēc tam iztēlojieties, ka pietiekami daudz cilvēku uz planētas sasniedz kvantu masu – sabiedrisko atmiņu, ka pietiekami daudz cilvēku saprot, ka līdz ar mīlestību atnāk drošība.

Jūs varat visas aizmirstās sevis daļas izvilkt no apslēptā sfēras, jums vairs nevajag melot sev, slēpties no sevis tā, lai nenogalinātu vai nekaitētu sev un citiem cilvēkiem.

Vai ir saformējies tāds ierasts paterns kā atbalsts, kurš palīdz izdzīvot šajā nožēlojamajā un grēcīgajā pasaulē? Vai var būt paņēmiens, ar kura palīdzību pacietība, maigums, atslābinājums un mīlestība varētu jūs padarīt labāk piemērotus bedrēm un dangām dzīves ceļā? Lai jums vairs nenāktos slēpties no sevis vai savām sāpēm, lai jums vairs nevajadzētu slēpt patiesību no citiem. Lai jūs varētu būt atklāti un godīgi tajā, kas jūs esat un ar ko jūs cīnāties.

Kamēr jūs atslābināties vēl dziļāk, saprotiet, ka no jums tiek prasīts justies samudžinātiem. Pieņemiet samudžinājumu sevī, pieņemiet savu neziņu, pieņemiet pilnības trūkumu, tāpēc ka tikai tā jūs kļūstat pilnīgāki. Jūs augšupceļaties?

Jūs esat gatavi. Jūsu sirds ir atvērta. Jūs saprotat sevi. Jūs apzināties lielo noslēpumu un lomu, kuru jūs spēlējat tā iekšienē, – sākumā iemīlēt sevi, reizi par visām reizēm, pat tās daļas, kuras šķiet nepieņemamas un mīlestību nepelnījušas. Tās ir pārāk kroplīgas, pārāk netīras, pārāk apkaunojošas. Ļaujiet aiziet apkaunojumam, ļaujiet aiziet brūcēm, piedodiet sev.

Tas ir pamatu pamats. Es aicinu jūs pasniegt sev šo velti. Ļaujiet aiziet apkaunojumam, ļaujiet aiziet sajūtai, ka jums vajag sevi tiesāt, ka jūs esat slikts cilvēks. Jūs esat labs. Jūs esat pilnīgs. Jūs esat tīrs. Jūs esat viengabalains. Jūs esat bezgalīgi vērtīga būtne.

Kad jūs to iemācīsieties, jums vairs nebūs nekādu trūkumu. Viss, kas parādās jums ceļā, – tā vienkārši ir vecā karma, kuru jūs pašlaik sadedzināt. Tas pats attiecas arī uz visiem citiem cilvēkiem. Uzlūkojiet viņus kā pilnīgus, kādi viņi arī ir. Neslēpiet savu mīlestību pret citiem, neslēpiet savu mīlestību pret sevi.

Cilvēki var dusmoties, būt greizsirdīgi, atrasties depresijā, skumjās un neziņā. Viss ir kārtībā. Tā ir nodoma daļa. Pieņemiet to visu ar mīlestību, visus sitienus, dangas, grambas un līgošanās, vecās uzvedības līnijas.

Teiksim, jūsu seja izskatās kā vecs nonēsāts ādas zābaks. Viss ir kārtībā. Es jūs mīlu, mēs jūs mīlam. Dievs jūs mīl. Viss ir lieliski. Jūs esat skaisti un pilnīgi. Pašā vislielākajā nozīmē jūs vienmēr zināt, ka ESAT gaisma, ESAT mīlestība, ESAT Viens Bezgalīgs Radītājs.

Tā bija, ir un būs; un neviens, nekas un nekad nespēs jums to atņemt.

Kad jūs stiepjat roku pretī Augšupcelšanās gaismai, jūs saprotat, ka kļūstat pilnīga būtne. Jūs pieņemat savu nepilnību, visuma nepilnību, sociālo mijiedarbību un visa tā ārprāta, kuru redzat apkārt, nepilnību.

Tā tad arī IR pilnība dzīves izļodzītās hologrammas iekšienē, spoguļu zālē, kur viens protons bezgalīgi atspoguļojas sevī šķietamā dualitātē. JŪS – tā ir hologrāfiska projekcija no šķietama visuma, kurš savukārt ir vienas dzīvības, vienas mīlestības un vienas patiesības emanācija.

Jūsu apzināšanās tad arī IR visums. Pieņemiet to un pamaniet, cik pilnīgs ir jūsu samudžinājums. Cik pilnīgs ir tas, ka pašlaik jūs atrodaties šeit un mēs dodamies pie paša diženākā momenta cilvēces vēsturē, kad kļūsim viens prāts, viena sirds, viena dvēsele un viena mīlestība, pieņemot savu nepilnību, vienkārši deklarējot to sev. Lai ar mani viss būtu labi. Lai viss ir kārībā ar planētu un visu pasauli.

Pieņemot pilnību tajā, kas šķiet nepilnīgs, nekad neaizmirstiet, ka jūs spējat palīdzēt izmanīt ilūziju, padarīt to komfortablāku sev un citiem. Nekad nepieņemiet šo karmu, jūs varat to izmainīt.

Mēs ņemam jūsu pacelto enerģiju un sūtām to pašiem sev. Mēs peldamies gaismā. Skatieties uz citu sejām. Skatieties uz radījuma sejām: dzīvniekiem, putniem, zivīm, kokiem, ūdeni un atmosfēru. Uztverot viņus kā pilnīgus.

Peldieties viņu gaismā. Pieņemiet Zemi šajā dzīvē. Ļaujiet Saulei veikt Saules Uzliesmojumu. Ļaujiet tam notikt.

Uzreiz tagad tas nenotiek, bet, kad notiks, tas tad arī kļūs par momentu TAGAD. Augšupcelšanās notiks ar jums taisni TAGAD.

Jūs to pārdzīvosiet apzināti reālā laikā; tā ir pati svētlaimīgākā, eiforiskākā, psihodēliskākā jūsu apziņas spontāna pārveidošanās, kādu tik vien jūs varat iedomāties. Turiet šo telpu. Ļaujiet tai eksistēt. Ļaujiet īstenoties jūsu Augšupcelšanai.

Savā sirdī ziniet, ka jūs sevi un savu nepilnību esat pieņēmuši pietiekami, lai tas ĪSTENOTOS. Jūs esat gatavi mācību pabeigšanai. Jūs atļaujat to no sava paša augstāka līmeņa.

Prasiet savu mantojumu un DZĪVOJIET uz šī ceļa. Staigājiet ar patiesību, ka nekas nedrīkst palikt apslēpts. Jūsu mīlestībai nav jāslēpjas. Ļaujiet izdziedināties visam jūsos, ko jūs uzskatāt par pārāk kroplīgu, pārāk apkaunojošu, pārāk tumšu.

APZINIETIES visu savu brūču, visu ciešanu, visu svārstību un visu dusmu pilnību. Lai notiek tā! Lai tas viss tiek izdziedināts. Paziņojiet to. Prasiet dziedināšanu šķīdinošajai mīlestības ietekmei. Tā arī būs.

Bet tagad izdariet dziļu ieelpu un izelpu. Pakustiniet roku un kāju pirkstus. Kad būsiet gatavi, es palūgšu visiem piecelties. Apmainieties rokasspiedieniem ar blakus sēdošajiem vai apkampieties, ja uzskatīsiet to par pieņemamu. Dalieties gaismā!

25.08.2019

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=527

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Denēbs – dzeltens supergigants Gulbja zvaigznājā.

[2] Reičela Medova – amerikāņu televīzijas raidījumu vadītāja un politiskā komentētāja, autore savā vārdā nosauktam šovam telekanālā “MSNBC”. Apbalvota ar daudzām balvām un eksperta reputāciju. Savos raidījumos vairākkārt ir runājusi par Krievijas iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanās. Tiek uzskatīta par pirmo raidījumu vadītāju, atklātu lesbieti, kura nonākusi skatītākajos laikos amerikāņu televīzijā.

[3] Skat. https://www.gregegan.net/ (Tulk. piezīme)

[4] Skat. https://www.amazon.com/Quark-Jaguar-Adventures-Simple-Complex/dp/0805072535 (Tulk. piezīme)

[5] Vitrificētie forti – aizsardzības konstrukcijas, akmens sienas, kuras tikušas pakļautas vitrifikācijai, tas ir, daļēji izkausētas, bet tukšumi starp tām aizpildīti ar stiklveida izdedžiem.