Авторы разные - Кольцо-не-преступи

Dažādi autori - Apli nepārkāp

Gatavojamies Jaungada semināriem

19 12 10 01

Termins “apli nepārkāp” okultajā literatūrā tiek izmantots, lai apzīmētu kāda dzīvības spēka ietekmes sfēras perifēriju, un vienādā mērā tiek pielietots visiem atomiem, sākot ar matērijas atomu, kādu to apraksta fiziķis vai ķīmiķis, un līdz cilvēciskā un planetārā atomiem (līdz pat Saules sistēmas lielajam atomam).

Vidējas cilvēka būtnes “apli nepārkāp” – tā ir viņa mentālā ķermeņa sfēriskā forma, kura stiepjas ievērojami tālāk par fizisko ķermeni un ļauj viņam funkcionēt mentālā plāna zemākajos līmeņos. “Apli nepārkāp” kalpo kā šķērslis tikai tam, kas ir mazāk attīstīts no evolūcijas skatpunkta, bet neveido barjeru tam, kurš ir attīstītāks nekā viņu radījusī sistēma.

Logosam telpa – tā ir vārda burtiskā nozīmē tā forma, Saules “apli nepārkāp”, kurā realizējas Viņa apzinātā darbība un mērķis. Tieši tāpat telpa, kurā savus plānus realizē Planetārais Logoss, – tas ir tas Saules telpas apjoms, kuru izmantot ļauj Viņa apziņas attīstītības pakāpe.

Arī cilvēks atkārto šo procesu, un viņa “apli nepārkāp” atrodas viņa apziņas ietekmes robežās un var būt ļoti ierobežots, ja cilvēks ir vāji attīstīts, vai arī var iekļaut ievērojamu daļu planetārās telpas un, pat ja cilvēks ir ļoti spēcīgi attīstīts, var sākt skart Planetārā Logosa, kura ķermeņa šūna viņš ir, ietekmes sfēras perifēriju.

Likums – cieši saistīts ar iesvētījumu – saka, ka “iesvētītā darbs virzās uz priekšu Universālā Prāta “apli nepārkāp” iekšienē.

Arī Skolotājiem ir ierobežojumi. Starp tiem, kas tiecas, ir izplatīta ideja, ka atbrīvošanu sasniegušie nav pakļauti nekādiem ierobežojumiem. Tas tā nav, kaut gan – relatīvā nozīmē un attiecībā uz cilvēci – Viņi patiešām vairs nepazīst ierobežojumus, kurus izjuta kā cilvēku būtnes. Taču brīvību sasniegušais tikai atver durvis uz citu, pilnīgāku brīvību, bet mūsu planētās Dzīves “apli nepārkāp” pats par sevi veido spēcīgu ierobežojumu. Runājot simboliski, kaut kur šajā mūsu planetārās sfēras lielajā atdalošajā sienā Skolotājam ir jāatrod izeja, jāsameklē durvis, kuras ļaus Viņam iziet uz Augstākās Evolūcijas Ceļa, uz tā kosmiskākām stadijām.

 

Alise Beilija (Alice A. Bailey)Traktāts par Kosmisko Uguni

19 12 10 02

Tehnika //nepārkāp apli// https://ezotaverna.ru/tehnika-ne-prestupi-koltso/

Piedāvātā tehnika ir vidēji sarežģīta un paredzēta tiem, kas jau pietiekami labi ir attīstījuši ēteriskās auras neredzamo apmetni un meklē paņēmienus, kā to pielietot dažādās dzīves situācijās.

Dzīvojot pilsētā, mēs bieži šķērsojam lielas gājēju pārejas, kur nākas izvairīties no pretimnākošajiem cilvēkiem, un vēl pasteigties, jo zaļā gaisma deg neilgi. Ideāla situācija praksei “nepārkāp apli”. Tātad, nonākot uz pārejas, sakoncentrējamies uz neredzamo apmetni, paplašinām ēterisko auru apmēram par pusmetru vai nedaudz vairāk apkārt ķermenim un sākam to griezt ap sevi (griešanas virzienu nosaka personīgā priekšroka). Protams, svarīga ir laba uzmanības koncentrēšana, bet, ja jūs esat spējīgi uz iepriekš minētajām manipulācijām, tai jums jābūt līmenī.

Griežot paplašināto ēterisko auru, virzāmies pa pāreju. Apkārt notiks pirmajā acu uzmetienā kas nesaprotams: pretējā kursā ejošie gājēji sāks neviļus pašķirties jūsu priekšā, izvairoties aizšķērsot ceļu. Lūk, tā arī izveidojās apkārt jums lauks “nepārkāp apli”. Labāku auras griešanas efektu var pastiprināt ar mantras ES VIEGLS (-A) džapu. Ja neizdodas pirmajā reizē, trenējieties un aizmirstiet par citām, šajā sadaļā aprakstītajām praksēm darbā ar ēterisko lauku.

Tehnika “nepārkāp apli” pārsūknē ēterisko auru, paaugstina tonusu (ēteriskās enerģētikas vispārējo stāvokli), kā arī veicina labāku pretošanās spēju pret dažādiem ēteriskiem netīrumiem kā ļaunas acis un citi enerģētiski atkritumi, kurus uz ielas saķer cilvēki ar smalku uztveri.

 

2020. g. 2. janvārī pulksten 13 pēc Maskavas laika (12 pēc Rīgas laika)

Skolotājs un māceklis

19 12 03 07

2020. g. 3. janvārī pulksten 13 pēc Maskavas laika (12 pēc Rīgas laika)

Garīgā kalpošana

19 12 03 07

2020. g. 4. janvārī pulksten 13 pēc Maskavas laika (12 pēc Rīgas laika)

Dvēseles ceļš

19 12 03 07

2020. g. 5. janvārī pulksten 13 pēc Maskavas laika (12 pēc Rīgas laika)

Čenelings un daudzdimensionalitāte

 

 

Detalizētāk paskatīties

http://sanatkumara.ru/obyavleniya/seminari-2-5-yanvarya-2020-goda[1]

Aicinu uz semināriem!

 

Pievienots 10.12.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/koltso-ne-prestupi

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/24-raksti-2018/2412-seminari-no-2020-gada-2-5-janvarim (Tulk. piezīme)