Валентина Талубьева – ДЕРЖАТЬ СВОЙ СВЕТ ВЫСОКО

Valentīna Talubjeva - TURĒT SAVU GAISMU AUGSTU

19 11 29 06

Autors – Valentīna Talubjeva

Pieņems 25.07.2019.

“Cik jūs spēsiet noturēt gaismu sevī, tik arī izaugs jūsu potenciāls, neatkarīgi no prognozēm pirms dzimšanas un karmiskajām nosliecēm.”

- Noturēt gaismu sevī – tas nozīmē vienmēr būt Avota plūsmā, apzināties sevi un paplašināt apziņu un, tātad, palielināt spīdamību un starojuma spēku. No tā izriet, ka paplašināt apziņu var tikai tajā gadījumā, kad ne tikai pieņem Avota gaismu/mīlestību, bet arī atdod tās, iezemē. Citiem vārdiem, ir nepieciešama ne tikai iekšēja paplašināšanās, bet arī gaismas/mīlestības ārējās telpas paplašināšanās, jo, kā saka likums, kas iekšpusē, tas arī ārpusē. Tādējādi tikai turēt, krāt to neatdodot nav iespējams.

- Dabiski. Piemēram, kad priekšmets sasilst, tad tas sāk vienlaikus atdot siltumu apkārtējai telpai. Notiek apmaiņa ar enerģijām. Un, ja priekšmetu nepieslēdzam sildīšanas avotam, tas atdzisīs, atdodot siltumu apkārtējai telpai. Tas ir fizikas likums.

Bet cilvēks ir tāda pati fiziska sistēma, iekļauta zemes telpas kopējā enerģētiskajā sistēmā. Starpība ir tur, ka cilvēka saprātīgums ir tāds, ka viņš var eksperimentēt ar enerģijām. Arī tā taču ir jaunrade. Bet prasme radīt apzināti – tā jau ir meistarība, vai ne tā?

- Neapšaubāmi. Pašlaik tik daudz treniņu ir parādījies personības izaugsmei, kā arī savas dzīves apzinātai radīšanai.

- Tās ir jaunā laika vēsmas. Ir svarīgi iemācīties šajā piedāvājumu masā atpazīt to, ko cilvēkam patiešām vajag par labumu savai dvēselei, ne tikai prātam. Ja cilvēks jau ir gatavs spert patstāvīgus soļus, tad viņa meistarība tuvojas lieliskas radīšanas atzīmei. Viņš pārspēj sevi, kļūst arvien apzinošāks, vadoties pēc sava Augstākā Es norādījumiem.

- Gribu akcentēt uzmanību uz to, ka turēt savu gaismu augstu iespējams tikai tad, kad ir tieša saikne ar Avotu, kurš pastāvīgi cilvēku piebaro ar enerģiju, neļaujot viņam iztukšoties, zaudēt spēkus. Vai ne tā?

- Principā, pēc analoģijas ar priekšmeta sildīšanu, tā arī notiek, tas ir, garīgā iemantošana ir vienāda ar atdošanu zemes plānam. Un tas notiktu spontāni, ja neiejauktos personība un tās ego programmas, kuras aicinātas autonomizēt enerģētiskos procesus cilvēka organismā.

- Piekrītu. Cilvēks, ja ne ego, būtu atvērta sistēma un savienojošs trauks, tāpat kā visas dabiskās sistēmas uz planētas. Cikls Zeme-Kosmoss = Kosmoss-Zeme nepārtrauktos. Cilvēks patiešām būtu kosmisko dievišķo enerģiju pārvadītājs uz Zemi. Un tikai prāts rada pretestību tādai enerģiju kustībai.

- Tā notiek uz Zemes, tādēļ ka darbojas ego programmas, kuras tika radītas, lai paverdzinātu cilvēka saprātu ar mērķi izņemt enerģijas. Cilvēku būtnes kļuva par fermu tiem, kas viņās redz tikai paņēmienu iegūt enerģiju savai eksistencei. Un atkal taču – izvēles brīvības dēļ tāda izņemšana uz planētas tika atļauta kā eksperimenta nosacījums.

Lai noslāpētu saprātu, eksperimentu sarežģīja, un cilvēks, nonākot iemiesojumā, aizmirst savu būtību, savu dievišķo saikni ar Radītāju, ar Avotu. Tikai pēc tam, kad notika Zemes un viņas cilvēces enerģiju testēšana 2012. gadā, viss izmainījās, un Pāreja sākās. Līdz tam brīdim notika tikai gatavošanās tam. Jaunas enerģijas atnāca uz Zemi – enerģijas, kuras veicina cilvēces masveida apziņas modināšanu. Aizsegs ir pavēries tik daudz, ka to just var vienmēr, ja cilvēks ir pamodies un atcerējies, kas viņš ir.

- Pateicos par sapratni, taču atgriezīsimies pie mūsu sarunas tēmas. Tātad, lai turētu savu gaismu augstu, vajag ne tikai pamosties, bet arī paplašināt savu apziņu līdz pat tam, lai saikne ar Avotu caur Augstāko Es kļūtu apzināta un pastāvīga. Tas tā ir?

- Neapšaubāmi.

- Principā man tā arī notiek. Taču turēt gaismu augstu es tā arī neesmu iemācījusies. Kāpēc?

- Tādēļ, ka tavs prāts pagaidām negrib apskaidroties un ego visiem spēkiem mēģina noturēt saimnieka pozīciju pār viņu un tātad arī pār tavu personību.

- Tātad notiek pretošanās apskaidrošanai?

Protams. Jo taču augstāka ir jūsu apzinātība, jo vairāk gaismas cilvēks var sevī ietilpināt. Un ar to viņš ir pievilcīgs opozīcijas spēkiem, kuru uzdevums ir ne tikai noslāpēt gaismu, bet arī pamodināto personību izmantot saviem mērķiem, ko tad arī šo spēku adepti darīja ar tevi līdz nesenam laikam. Manipulācija ar tavu apziņu tādēļ, ka viņa nav gatava kļūt apskaidrotāka un tātad arī stiprāka, spēcīgāka, noveda pie tā, ka tevi izmantoja, kā tik var, ieviešot uzstādījumus mentālā. Šīs pārliecības tika piebarotas no zemu vibrāciju baiļu emocijām, kā rezultātā tu tā arī nekļuvi spēcīga personība, kura prot savu gaismu turēt augstu. Bailes, ka tev var kaitēt, – tas ir prāta uzstādījums, kurš ved pie stāvokļa būt gatavai pastāvīgi aizsargāties no ārpasaules līdzīgi sumo cīkstonim. Un, kamēr tu neapzinies, ka tāda aizsardzība ir tava ego pretošanās apskaidrībai, tu nespēsi kļūt atvērta sistēma.

- Bet vai tad vajag būt atvērtai ārējām ietekmēm? Es vienmēr esmu uzskatījusi, ka ir jāatveras savām iekšējām komponentēm – garīgajai sirdij, dvēselei un ir jāaizsargājas no ārējām iedarbībām[1].

- Tu izkropļoti saproti principu: kas iekšpusē, tas arī ārpusē. Pastāvīgi atrodoties saiknē ar saviem augstākajiem garīgajiem aspektiem, tu pēc līdzības likuma un ārēji pievilksi to dievišķo, kas ir dabā, kā rezultātā tad arī notiek apmaiņa ar enerģijām.

- Ar dabu ir skaidrs un bez vārdiem. Mīlestība rada pēc tēla un līdzības. Un kā ir ar cilvēku sabiedrību?

- Pēc analoģijas, jo cilvēks ir tāda pati būtne, veidota pēc Radītāja tēla un līdzības, viņā ir dievišķā gara grauds. Tādējādi, atveroties dvēselē, sekojot savam garam, tu tādā veidā starosi mīlestības gaismu, iekšēji savienojoties ar tiem, kas tāpat ir dvēselē un sirdī atvērti, pēc tā paša līdzības/pievilkšanās/magnēta likuma, lai kā to sauktu.

- Iznāk, ka manas bailes atvērties izriet no tā, ka baidos, ka man var kaitēt. Rezultātā es aizsargājos no pasaules, pievelkot savā biolaukā tieši tās vibrācijas un tieši tās būtnes, kuras arī ir piepildītas ar tamlīdzīgām bailēm.

- Tā arī notiek, jo likumi darbojas nevainojami. Kad tu atveries nezināmajam un sāc dzīvot caur sirdi, caur mīlestību, bailes izgaist, jo tās ir tikai fantomi, radīti ar tavu pasaules duālās uztveres apziņu. Būt atvērtai, ievainojamai, uzticēties pasaulei – nozīmē iemācīties dzīvot nevis bailēs, bet mīlestībā, neraugoties uz visiem pārbaudījumiem, kurus tu vari sastapt tavā ceļā. Pārbaudījumi garu tikai nostiprina, padarot viņu spēcīgāku. Tevī tādā veidā izstrādājas garīgā imunitāte, kura ir jo augstāka un stiprāka, jo vairāk tu esi atvērta visiem vējiem, visiem šķēršļiem, kurus tevī rada šīs programmas, piemērotas dzīvei izdzīvošanas apstākļos.

Ego – tas ir zemākais, dzīvnieciskais “es” cilvēkā, un apgarot dzīvniecisko sākumu ir to uzdevums, kas ir pamodušies un iet uz kosmiskās kopienas Vienotību, iet uz gaismu, lai atnestu viņu uz Zemi, kļūtu par viņas avotu, mazu elektrostaciju uz brīvās izvēles planētas.

Tādējādi turēt gaismu augstu var tikai tad, kad norit nepārtraukta atdošana un saņemšana vienlaikus. Un, jo augstāka ir atdošana, jo lielāka ir arī saņemšana. Tas ir likums.

Aizvāc savas bailes, atveries pasaulei. Laiks sēt saprātīgo, labo, mūžīgais ir atnācis, un tas tavā gadījumā arī nozīmē dalīties enerģijā, savā radošumā, zināšanās, meistarībā. Nebīsties no aizturošiem sākumiem, jo šie šķēršļi sevī ietver milzīgu potenciālu turpmākajai attīstībai. Iziešana cilvēkos – tā tad arī ir iziešana gaismā, tavā patiesībā.

- Pateicos par tām atklāsmēm, kuras es šodien saņēmu seansa laikā. Mīlu un gaidu jaunas tikšanās un atklāsmes.

- Mīlam tevi bezgalīgi, aiz vārdu un visu jēgu robežām.

***

Norādes pēc tēmas:

Enerģiju atšķiršanas prakse

http://www.sanatkumara.ru/stati-2019/praktika-razlicheniya-energiy[2]

Jauni sarunu biedri

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/novie-sobesedniki[3]

Galaktikas atvēršanās

http://www.sanatkumara.ru/stati-2015/raskritie-galaktiki[4]

 

Pievienots 29.11.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/derzhat-svoy-svet-visoko

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Autore putrojas ar iekšējo plānu – fizisko iedarbību un iekšējo plānu, uz kuru iedarbojas visas būtnes, tajā skaitā arī negatīvas.

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/26-raksti-2019/2159-energiju-atskirsanas-prakse (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2018-gada-raksti/24-raksti-2018/1838-jauni-sarunu-biedri (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/18-raksti-2015/687-galaktikas-atversanas (Tulk. piezīme)