Мария Симоненко - Необходим ли отказ от мясоедения

Marija Simoņenko - Vai nepieciešama atteikšanās no gaļas ēšanas

Vai nepieciešama atteikšanās no gaļas ēšanas, lai paaugstinātu vibrācijas?

19 11 16 01

Autors – Marija Simoņenko

11.11.19.

Sākumā bija domāts, ka šis čenelinga seanss būs paredzēts, lai saņemtu visai personīgu informāciju par barības jautājumu, jo mani satrauc pazemināts hemoglobīna līmenis asinīs un anēmijas attīstīšanās uz šī fona. Domāju, ka tas ir saistīts ar atteikšanos no gaļas 10 gadu garumā. Tas tika darīts, lai panāktu vibrāciju paaugstināšanos.

Taču tāda tipa barība visticamāk man nebija piemērota, kas negatīvi ietekmēja ķermeņa stāvokli.

Es pierakstīju sev virkni atbilžu uz personīgiem jautājumiem. Taču pēc tam nolēmu dalīties saņemtajā informācijā un uzdevu vēl dažus papildus jautājumus.

19 11 16 02

Es: Vai Augšupcelšanai ir sakars ar barības tipu? Vai nepieciešams atteikties no gaļas ēšanas, lai paaugstinātu vibrācijas? Mūsu sabiedrībā tas ir pastāvīgu strīdu priekšmets.

Lucifers: Šajā gadījumā atteikšanās no vieniem vai otriem barības produktiem nekādu lomu nespēlē. Īpaši svarīgi ir, lai notiktu iekšēja transmutācija.

Un turpmākā pāriešanā uz smalkākiem slāņiem notiks ēteriskā ķermeņa nomaiņa. Pašlaik viņā ir ierakstīta programma baroties atbilstoši fiziskajai dzīves videi. Būdami vides daļa, jūs piedalāties planētas organiskajā apmaiņā. Fizisko plānu atstājot, jūs sev parakstīsiet citādu enerģētiskās apmaiņas veidu.

Barības, ieradumu, priekšroku un visa cita tips atspoguļo vienīgi ar apziņu notiekošos procesus un nav pats svarīgākais. Taču, pētot dažādas pazīmes, var saprast, kādā līmenī šajā momentā atrodas cilvēks.

Es: Iznāk, ka mans organisms slikti reaģē uz veģetārisku barību, tātad es esmu nepietiekami tīra vai apzinoša?

Lucifers: Šeit ir jāņem vērā daudz faktoru. Organisma vajadzība dažādā laikā ir atšķirīga un var variēties no slodzes un apstākļu līmeņa.

Pārāk liels iezemēšanās līmenis fiziskajā plānā nes savus rezultātus. Šeit darbojas ļoti vienkārša shēma: jo vairāk fiziskās enerģijas tiek tērēts, jo vairāk nepieciešams to dabūt. Tas ir raksturīgs jebkuram enerģijas veidam.

Es: Bet es pašlaik savādāk nevaru. Man nepieciešams darboties fiziskajā plānā.

Lucifers: Protams. Tāpēc arī notiek korekcijas atbilstoši vajadzībām. Kad nepieciešamība pēc intensīvas fiziskās darbošanās pazūd, ķermenis pārkārtojas saskaņā ar jaunajiem apstākļiem. Tā vai citādi, viņa reakcijas un vajadzības ir sekundāras un nav ārkārtīgi svarīgas apziņas attīstībai. Nevajag pārdzīvot šajā sakarā. Labāk ir koncentrēties nepieciešamajai darbībai, un ķermeni pārkārtot var vienmēr. Šī iespēja jums vēl parādīsies.

Es: Tātad olbaltumvielu trūkums sākās intensīvas fiziskas darbības rezultātā, kad es uzsāku darbu? Fiziskā darbība prasīja mainīt barošanos, bet es turpināju baroties kā agrāk, kas rezultātā noveda pie hemoglobīna līmeņa krišanās.

Lucifers: Jā, tam bija zināma ietekme, bet domāju, ka viss nav tik kritiski. Nevajag censties krasi mainīt barošanās programmu, bet, kad parādās vēlēšanās to papildināt, var to darīt, nebaidoties no negatīvām sekām.

Tev ir diezgan laba saikne ar ķermeni, un kopumā ir iekšēja izpratne par viņa vajadzībām šobrīd.

Es: Jā. Vasarā es varu baroties ar ļoti viegliem produktiem – augļu un dārzeņu mēdz būt pietiekoši, jo lielāko enerģijas daļu es saņemu no saules.

Lucifers: Tā ir ļoti laba spēja un raksturo organisma pārkārtošanos uz augstākām vibrācijām.

Tā vai citādi, ārējs fiziskās enerģijas avots, lai uzturētu ķermeņu dzīvi, pašlaik jums ir nepieciešams.

Kādas enerģijas veida trūkums tiek balansēts ar citu, dabiskā veidā.

Es: Daudzi, atsakoties no dažādiem produktiem, aizstāj tos ar ķīmiskām piedevām. Kādā mērā tāda pieeja ir mērķtiecīga?

Lucifers: Tas ir mērķtiecīgi, kad ir ass organisko un minerālo vielu trūkums, un tam nav jānotiek pastāvīgi, jo mākslīgu vielu pārpilnība tīrā veidā ved pie to sagremošanas traucējumiem. Turklāt arī dabiskās vielas sāk slikti sagremoties, tāpēc ka jutība pret ķīmiskiem savienojumiem krītas.

Ķīmiskās rūpniecības ražojumi pašlaik ir slikts dabas organisko vielu aizstājējs.

Tiek izmantotas ļoti rupjas tehnoloģijas, un nav vērts pilnīgi paļauties uz to efektivitāti.

Pašlaik jums ir diezgan grūti patstāvīgi noteikt vienu vai otru piedevu noderīgumu, un reakcija uz tām ir ļoti individuāla.

Es: Ir informācija, ka mūsu tālie senči nekad gaļu barībā nelietoja. Vai tas tā ir?

Lucifers: Tāds periods eksistēja planētas agrīnajā apdzīvošanas laikmetā. Tad cilvēkiem nebija liels sazemēšanās līmenis, saikne ar planētu bija nepilnīga, un vajadzība pēc barības nenozīmīga, taču viņiem eksistēja citas problēmas sakarā ar piemērošanos citai dzīves videi.

Kad jūs fiziskajā plānā nolaidāties pilnīgi, tad kļuvāt par vienotas ekosistēmas daļu, kāda esat līdz šim brīdim.

Pāriešana pie barošanās ar dzīvnieku barību bija saistīta ar izdzīvošanu un paaugstināja izdzīvošanas līmeni nelabvēlīgos apstākļos.

Es: Ja uzlabosies dabas apstākļi, cilvēks spēs viegli pāriet pilnīgi uz augu barību?

Lucifers: Jā, pie nosacījuma, ka palielināsies apzinātība un vibrāciju līmenis. Turklāt var tikt radīti enerģijas avoti ne bioloģiskas izcelsmes ķermeņiem.

Es: Interesanti, kas tas var būt? Kaut kādas tehnoloģijas?

Lucifers: Sava veida gaismas kapsulas, kurās iegremdējoties, ķermeņi varēs saņemt enerģiju dzīvei tiešā veidā bez dažādu vielu sašķelšanas nepieciešamības. Taču tam nepieciešama laba saikne ar ēterisko ķermeni, viņa izstrāde un piepildīšana ar smalkākām enerģijām.

Es: Tam ir saistība ar lāzeru tehnoloģijām? Kad es gāju uz lāzeru, tad jutu lielu enerģijas pieplūdumu ķermenī.

Lucifers: Visai attāla, taču tamlīdzīgas tehnoloģijas jau tiek izstrādātas. Notiek dažādi eksperimenti. Izstrādātāji pagaidām nevar tikt galā ar blakus efektiem šūnu nekontrolējamu mutāciju veidā.

Es ieteiktu labāk tikt skaidrībā ar pirmatnējo daļiņu pārveidošanos un jau pēc tam iedarbināt uz tehnoloģijas pamata.

Es: Tu vari dot kādus precīzākus padomus/norādījums zinātniekiem?

Lucifers: Mēs nekādus norādījums nedodam, jo tas ir jūsu paņēmiens apgūt fizisko telpu. Mūsu darba secinājumi un metodes atšķirsies. Apgūstoties patstāvīgi, jūs atklājat citas iespējas un ejat savu ceļu.

Jūsu darbība – tā ir spēle, nepieciešama kā izaugsmes etaps.

Jūs taču neiesiet pie saviem bērniem un nenorādīsiet viņiem, kā viņiem jārotaļājas. Ja nu vienīgi tas draud ar nopietniem kropļojumiem un pilnīgu sagrāvi visapkārt.

Es: Ceru, ka līdz tam nenonāks…

 

Pievienots 16.11.2019

http://www.sanatkumara.ru/stati-2019/neobchodim-li-otkaz-ot-myasoedeniya

Tulkoja Jānis Oppe