Марина Васильева 11 причин посетить консультанта реинкарнационики

Marina Vasiļjeva - 11 iemeslu apmeklēt reinkarnacionikas konsultantu

16 09 27 01

Jūsu dzīvē ir sakrājies saraksts ar jautājumiem, kurus jūs nevarat atrisināt, un virkne neatrisināmu problēmu?

Jūs jau esat izgājuši divus-trīs personīgās izaugsmes treniņus, individuāli pastrādājuši ar dažādiem speciālistiem, taču situācija kardināli nav izmainījusies? Iespējams, ka jums ir pienācis laiks apmeklēt reinkarnacionikas speciālistu.

Šajā rakstā ir savākti paši izplatītākie pieprasījumi, ar kuriem klienti vēršas pie reinkarnacionikas speciālistiem.

Atrodiet to, kas būs svarīgs tieši jums, un beigās uzziniet dažus sekmīgas konsultācijas noslēpumus.

16 09 27 02

“Reinkarnacionika – metode, kura ļauj aktivizēt atmiņu, atcerēties pagājušās dzīves un ar šo atmiņu palīdzību saprast notikumus pašlaik, atrast resursu mērķu sasniegšanai.”

 

1. Saprast dzīves aicinājumu

Ir pieņemts uzskatīt, ka ar aicinājumu ir jātiek skaidrībā skolas vecumā un tālāk jau tam jāseko. Taču biežāk iznāk, ka pats aicinājuma jēdziens pusaudzim aprobežojas ar mācību iestādes un nākamās profesijas izvēli.

Turklāt lēmumu, kurp iet mācīties, bērns ne vienmēr pieņem patstāvīgi. Vai nu māmiņa ir pārliecināta, ka viņa labāk zina, vai tēvs uzstāj: šī augstskola ir prestižāka, profesija pieprasītāka.

Rezultātā kāds 30, kāds 40 gados pēkšņi negaidīti saprot, ka tērē gadus darbam, kas nav pa sirdij. Katra diena pārvēršas katorgā nemīlētajā darbā. Un pat firmas, kolektīva, vadības nomaiņa neglābj no neapmierinātības sajūtas.

Saprast jūsu aicinājumu dzīvē var palīdzēt reinkarnacionikas konsultants. Izmantojot jūsu Dvēseles atmiņu, konsultants jūs ievedīs pašreizējā iemiesojuma plānošanas momentā telpā starp dzīvēm.

Tur jūs varēsiet atcerēties gan Dvēseles misiju[1], kurai viņa seko no vienas dzīvē otrā, gan aicinājumu, izvēlētu dzīvei šeit un tagad.

16 09 27 03

 

2. Attīstīt talantus un spējas

Sava aicinājuma realizācijai būs nepieciešama noteiktu talantu un spēju attīstīšana. Vienas no pašām interesantākajām pagājušo dzīvju atmiņām – tie tieši ir pārgājieni pēc savas pieredzes.

Konsultants jūs ievedīs tajā iemiesojumā, kur jūs bijāt sekmīgi un spējāt maksimāli attīstīt vienu vai otru talantu.

Jūsu uzdevums – detalizēti izpētīt, ko jūs darījāt, lai pilnveidotu savas iemaņas un prasmes, kas jums palīdzēja, kā jūs sevi jutāt talanta visaugstākās realizācijas momentā.

Konsultācijas pāris stundu laikā jūs pārnesīsiet uz šo dzīvi pieredzi, kuru reiz krājāt gadiem, un varēsiet to izmantot šodien!

Sk. arī Kādas spējas atbilst dvēseles misijai[2].

16 09 27 04

 

3. Izveidot harmoniskas attiecības

Viena no pašām biežākajām jautājumu virknēm, kura interesē klientus:

Jūtas pret mīļotajiem, tuvajiem, draugiem un kolēģiem itin bieži ir sarežģītas un spēcīgi ievaino. Īpaši smagi tiek pārdzīvoti vārdi un rīcība, kuru cēlonis nav skaidrs. Nospiež arī atkārtojošies attiecību scenāriji.

Kad reizi pēc reizes jūs sastopat cilvēkus, kuri liek jums ciest[3]. Kad, pabeiguši vienas neveiksmīgas attiecības, jūs pēc kāda laika nonākat praktiski analoģiskās.

Reinkarnacionikas speciālists palīdzēs tikt skaidrībā kā ar konkrēto situāciju, kura tiek pārdzīvota sāpīgi, tā arī ar savstarpējām attiecībām ar atsevišķu cilvēku.

Iespējams, nesaprotamu un atkārtojošos savstarpējo saikņu cēlonis slēpjas vienā no jūsu pagājušajām dzīvēm.

Ieraugot, kas jums ar pāridarītāju savā starpā bija pirms 100 vai 300 gadiem, jums kļūs skaidrs, kādas mācības izejat šodien. Bet jūsu Dvēsele dos uzvedni, kas no jums tiek prasīts attiecību harmonizācijai.

Sk. arī Harmonija dzīvē: kā to atrast?

16 09 27 05

 

4. Atlaist bēdu un zaudējuma sajūtu

Paši traģiskākie brīži dzīvē ir saistīti ar mīļoto cilvēku aiziešanu. Nāve un šķiršanās nes ļoti smagas bēdas par zaudējumu. Un ne tuvu vienmēr palīdz cerība uz laiku, kurš ārstē tamlīdzīgas brūces.

Taču mūsu viedā dvēsele zina, kā pārdzīvot šīs jūtas, atlaist cilvēku, pieņemt dzīvi bez viņa.

Un reinkarnacionikas konsultanta loma tādā gadījumā ir, ka viņš palīdzēs jums izdzirdēt savu Dvēseli un, iespējams, arī jūs atstājušā cilvēka dvēseli.

16 09 27 06

 

5. Atbrīvoties no pastāvīgām bailēm

Pagājušo dzīvju pārskatīšana, pirmkārt, palīdz atbrīvoties no bailēm no nāves, jo noņem nezināmā aizsegu jautājumam: “Un kas ar mani notiks, kad ķermenis nomirs?”

Otrkārt, baiļu no nāves un baiļu no nezināmā dzemdinātās fobijas – bīšanās no dziļuma, tumsas, augstuma, noslēgtas telpas utt. – arī tiek izstrādāts caur reinkarnacionikas atmiņām.

Jau par klasiku kļuvušais piemērs – bīšanās no ūdens un dziļuma. Vairumā gadījumā aiz šīm bailēm stāv nāve kādā no pagājušajiem iemiesojumiem, kur cilvēks noslīka vai viņu vardarbīgi noslīcināja.

Ar konsultanta palīdzību jūs atcerēsieties, kur dzima jūsu bailes, kādu lomu tās spēlē šajā dzīvē, un nepieciešamības gadījumā atbrīvosieties no tām.

Sk. arī Kā tikt galā ar bailēm.

16 09 27 07

 

6. Tikt skaidrībā, kāpēc nepietiek naudas

Finanšu neveiksmju, krīzes biznesā, darba zaudējuma jautājumi – arī, lai cik dīvaini nebūtu, tiek risināti caur reinkarnacionikas atmiņām.

Ja situācija, kad nepietiek naudas, atkārtojas dzīvē reizi pēc reizes, ir vērts konsultācijā paskatīties:

– vai to nebija ieplānojusi dvēsele kādai mācībai;

– vai tas nav saistīts ar kādu notikumu vai ierobežojošu pārliecību, kas līdz šim laikam jūs ietekmē;

– vai tas nav atgādinājums, ka jūs, piemēram, nevirzāties pa savu ceļu?

16 09 27 08

 

7. Ieraudzīt cēloni problēmām ar veselību

Nedaudzi zina, ka biežas problēmas ar veselību arī var būt saistītas ar iepriekšējo iemiesojumu pieredzi. Traumas, sakropļojumi, saņemti vienā no dzīvēm, pašreizējā var par sevi atgādināt ar fantoma sāpēm vai psihosomatiskiem traucējumiem.

Ir novērots, ka klienti, kas cieš no liekā svara, varēja uz pašreizējo dzīvi pārnest bailes no bada nāves, kuras traucē viņiem kontrolēt pārēšanos.

Pat dzimumzīmes, kuras dermatologi uzlūko kā ādas slimību attīstības draudus, pēc pētnieku minējumiem ir nāvējošu bojājumu nospiedums iepriekšējā iemiesojumā.

Reinkarnacionikas konsultants palīdzēs noskaidrot saikni starp pašreizējo savārgumu un pagātnes pieredzi, ja tāda ir. Kā arī konstatēs tās problēmas ar veselību, kuras prasa jūsu steidzīgu uzmanību un medicīnisko palīdzību.

16 09 27 09

 

8. Izdarīt svarīgu izvēli

Tā kā reinkarnacionikas konsultants strādā gan ar zemapziņu, gan ar virsapziņu, viņš jums var būt noderīgs arī tajos dzīves brīžos, kad jūs stāvat svarīgas izvēles priekšā.

Nekādas zīlēšanas vai mistikas, tikai jūsu pašu sajūtas, slēptās bailes un pārdzīvojumi var dot uzvedni, kāds lēmums jums būs vislabākais, vai tas attiektos uz darba izvēli, pārcelšanos, svarīgu pirkumu vai pat dzīves pavadoni!

16 09 27 10

 

9. Veikt pētījumu

Ja jums patīk pētīt, izdarīt secinājumus, balstoties uz savu pieredzi, nevis uz gatavām svešām atbildēm, – reinkarnacionikas konsultants ar prieku nāks jums pretī!

Kādus jautājumus var pētīt, reinkarnacioniski iegremdējoties:

– vēsturiskos laikmetus, dažādu laiku un tautu sadzīves detaļas;

– savstarpējās saiknes starp notikumiem pagājušajās dzīvēs un pašreizējos iemiesojumos;

– neparastus iemiesojumus (dzīvniekos, citplanētiešos un tml.);

– Kosmosu, Dvēseļu Pasauli, Dvēseles, Audzinātāju un Skolotāju darbu.

Sk. arī Citplanētu iemiesojumi: Orions.

16 09 27 11

 

10. Atgriezt dzīvesprieku

Jautājumi konsultācijā var būt visdažādākie. Var būt tā, ka cilvēku dzīvē viss apmierina: laba ģimene, vīrs nodrošina, ar bērniem viss kārtībā, ir iespēja ceļot, iet uz treniņiem un attīstīties...

Taču, neraugoties uz šo šķietamo labklājību, nav vēlēšanās dzīvot!

Reinkarnacionikas atmiņu biežas prakses palīdz klientiem atrast atbildi uz jautājumu, kā uzvarēt stresu un depresiju.

Sk. arī Depresija: kā iziet uz jaunu dzīves loku.

Šīs jaunā laika slimības, saistītas ar ārējiem vides faktoriem un iekšējiem ilgstošiem traumējošu situāciju pārdzīvojumiem, tiek uztvertas savādāk pēc tam, kad cilvēks mācās uz tām raudzīties Dvēseles acīm.

Konsultācijās jūs gūstat iespēju saprast Dvēseles vēlmes, izdzirdēt Garīgo Audzinātāju mīlošus norādījumus, uzzināt, kā atgriezt dzīves prieku.

16 09 27 12

 

11. Izmēģināt neparastas izklaides

Reiz mani pārsteidza klients, kurš paziņoja, ka gaidījis no mūsu konsultācijas kaut ko līdzīgu neparastai izklaidei.

Sākumā tas manī izraisīja sašutumu: neiesiet jūs taču ar mērķi izklaidēties kabinetā pie psihologa, diez vai zinātkāres dēļ taisīsiet meditācijas[4], pildīsiet jogas prakses.

Taču pēc tam padomāju: bet kāpēc gan ne?

Tieši pateicoties šim vieglumam, ar kādu mēs katru reizi ielaižamies avantūrā ar nosaukumu dzīve ķermenī, plānojot sev lēveni eksperimentālu uzdevumu, mēs augam un attīstāmies.

Tā ka, ja jūs gribat pamēģināt pašu neparastāko izklaidi – nāciet uz konsultāciju pēc savas laimīgās pagājušās dzīves atmiņām!

16 09 27 13

Tagad jūs zināt, kādēļ jums personīgi var ievajadzēties vērsties pie reinkarnacionikas speciālista.

Lai konsultācija noritētu maksimāli rezultatīvi un komfortabli, izmantojiet sekmīgas konsultācijas padomus.

 

Kā sagatavoties konsultācijai:

1. Izvēlēties vienu no trim jautājumiem, kuri jūs pašlaik visvairāk satrauc.

2. Paskatieties, kurš no reinkarnacionikas konsultantiem specializējas šajās tēmās. Jebkurš var jūs izvest cauri jūsu pieprasījumiem, bet jūs taču gribat maksimālu efektu?

3. Neklātienē iepazīstieties ar izvēlēto konsultantu – izpētiet viņa vietni, izejiet sagatavošanās kursu vai meditāciju – pierodiet pie viņa.

4. Sagatavojieties tehniski: labāk jau iepriekš uzstādīt programmas, pārbaudīt interneta savienojumu, lai konsultācijas momentā neatrautu uzmanību un gūtu no darba labpatiku.

Vajag, protams, saprast, ka pieņemšana pie speciālista – tā nav burvju tablete, kura bez jūsu dalības noņems visas problēmas.

Tikai gatavība kopīgam darbam, vēlēšanās ne tikai atcerēties, ieraudzīt cēloņsakarības, bet arī tiekšanās mainīt savu attieksmi, sekot tiem padomiem, kurus dod jums Dvēsele un Audzinātāji, vedīs jūs pie vislabākā rezultāta.

P.S. Kādi iemesli vērsties pie reinkarnacionikas speciālista ir aktuāli Jums? Vai ir pieprasījumi, kurus ir vērts pievienot šim sarakstam?

 Marina Vailjeva

Marina Vasiļjeva

Reinkarnacionikas institūta sertificēta konsultante. Palīdzu cilvēkiem atrast sevi caur jaunradi.

 

Pievienots 27.09.2016

https://journal.reincarnationics.com/posetit-konsultanta/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/812-irina-akulova-dzives-jegas-meklejumos-6-celoni-dveseles-naksanai-uz-zemi (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2366-marina-vasiljeva-kadas-spejas-atbilst-dveseles-misijai (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2341-marina-vasiljeva-karmiskas-laulibas-pieburums-uz-vairakiem-gadsimtiem (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/807-irina-akulova-vienkarsakas-meditacijas-tehnikas-iesacejiem-mainam-dzivi-5-minutes-diena (Tulk. piezīme)