Авторы разные - Осенние отзывы

Dažādi autori - Rudens atsauksmes

19 10 25 01

Jevgēnija Malikina par rakstu “Kā mēs visumam pierādām savas tiesības eksistēt[1]”:

Satriecošs un ļoti interesants materiāls. Milzīgs PALDIES Skolotājam Jēzum un NATAŠAI!!!! NAMASTE!!!

19 10 25 02

Svetlana Tumanova:

Pateicos, Natašeņka, par tavu meditāciju 19.10.2019 (patiesībā domāta meditācija 22.10.2019.[2] – tulk. piezīme). Ar labpatiku klausījos pašu mantru, bet pēc tam tevi pašu ar stāstu par Sarasvatī. Interesanti, es to nezināju.

UN PĒC AR BAUDU KLAUSĪJOS INDIEŠU DZIEDĀŠANU.

Arī mani papagailīši sāka patīkami dūdot šīs indiešu mūzikas pavadībā. Sagribējās dejot. Tiesa, jau ir vakars, un kājas pavisam nogurušas.

Piesaucu Sarasvatī. Raksturs rotaļīgs, kā man šķita. Rotas viņa izmanto tāpat kā jebkura indiešu sieviete. Kādu gan piemēru viņa tādā gadījumā varētu viņām sniegt, ja nekādi nerotātu sevi?

Protams, viņa mīl sevi. Taču pārlieku nerotājas. Arī man iznāca – viņa ir nedaudz sevī noslēgta. Līdzsvaru, harmoniju un maigumu es arī sajutu. Un vēl jaunības tīrību. Bet nekā pārliecīga.

“Vai tu palīdzi mūziķiem, dzejniekiem?”, es pajautāju. Palīdzu, ja viņi paši sev palīdz. Un piesauc Viņu palīgā. Bet mūzas viņai nemaz nevajag. Viņa Pati Sev ir Mūza. Viņa nav tukša, viņa ir piepildīta ar Sevi Pašu. Kā lieta pati par sevi? Daļēji, jā. Kāpēc daļēji? Lai nebūtu uzbāzīga nekur. Un tāpēc viņa ir kautra. Un ar to brīnišķīga.

Man patika Sarasvatī. Pateicos, dārgā Sarasvatī. Es Viņu ne ar vienu nesalīdzināju, negribējās.

Viņas ziedi – ceriņi un jasmīni – man arī ļoti patīk.

Bet vai ir jāmodina Gulbis? Strīdīgs jautājums. Viņai ir labi Viņas svētlaimīgajā miegā. Dusi, dārgā Sarasvatī. Tu vienalga dejo lieliski. Burvīgi. Arī Mīlestība Tev ir. Un pāvs vienmēr ir ar Tevi, ne tikai Gulbis. Tu esi jauna un vienmēr brīnišķīga.

Paldies Tev!

https://www.youtube.com/watch?v=UGq-Hg-6Scc&feature=youtu.be Sarasvatī deja

24.10.2019.

19 10 25 02

Nadežda Anaņjeva:

Sveicināti, Natālija!

Gribu dalīties ar Jums tajā, kas ar mani notika Saules Brālības seansā un pēc tā. Kad Sīriāņi veica darbu ar mūsu sirds centriem, es pēc kāda laika sajutu ļoti skaidru atvieglojumu krūšu centrā – it kā kaut kas ir aizvākts.

Kaut arī pirms tam vairākus mēnešus jutu smagumu šajā vietā. Es daudz reižu esmu tīrījusi sirds telpu un arī šoreiz cītīgi veicu attīrīšanu. Man pat elpot kļuva vieglāk.

Nākamajā dienā bez jebkādiem iemesliem mani sāka pārņemt kaut kādas nesaprotamas šaubas. Es piesaucu savu AEs un parunājos ar viņu par darbu ar Sīriāņiem. Saruna ar AEs visu “nolika savā vietā”.

Naktī es redzu sapni. Es atrodos pustumšā istabā un no otras istabas dzirdu skaļas manu vecāko brāļu balsis; viņi jau sen ir aizgājuši uz citu pasauli. Atveru durvis uz to istabu un pamirstu no pārsteiguma un sajūsmas. Manā priekšā atklājās ļoti gaišas skaistas plašas istabas skats. Tās telpa it kā mirdzēja pati par sevi. Tur neviena nebija. Es uzreiz pamodos.

Man sen nebija rādījušies krāsaini iegaumējušies sapņi. Un te tāda dāvana! Es atkal piesaucu AEs. Parasti es ne tik bieži piesaucu AEs, tāpēc pretī atnāca: “Cik negaidīti! Pārsteidzi!” Saziņā es izteicu minējumu, ka sapnis ir par to, ka saikne ar augstāko pasauli ir atvērta.

AEs: Tā tev ir atbilde uz visām tavām šaubām un nedrošību par sevi. Stiprini šo saikni. Es tev vienmēr palīdzēšu.

Es pēc horoskopa zīmes esmu “Svari” (kaut arī neticu horoskopiem), varbūt tāpēc mēdz būt, ka pārlieku šaubos par kaut ko. Daudzas reizes attīrīšanās praksēs esmu atbrīvojusies no nedrošības par sevi.

19 10 25 03

 

Pievienots 25.10.2019

http://sanatkumara.ru/otzivi/osennie-otzivi

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/26-raksti-2019/2302-ka-mes-visumam-pieradam (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/audiomeditacijas-un-audioversijas/19-audiomeditacijas-un-audioversijas/2363-vakara-seansa-ieraksti-21-22-oktobris (Tulk. piezīme)