Елизавета Залесская Страхи, запечатленные в момент смерти, переносятся в следующую жизнь

Jeļizaveta Zaļeska - Nāves brīdī piedzīvotās bailes tiek pārnestas uz nākamo dzīvi

19 08 23 01

Pasaulē nav neviena cilvēka, kurš no kaut kā nebītos. Bailes, tāpat kā sāpes, cilvēku brīdina par briesmām, reālām vai domājamām. Ne visas bailes ir racionālas, reizēm var izpausties neizskaidrojamas bailes.

Jebkurš dzīvs organisms pie sava veseluma un drošības apdraudējuma iedarbina aizsardzības mehānismus, gatavo sevi bēgšanai vai uzbrukumam:

  • redzokļi paplašinās, lai labāk redzētu;
  • elpa un sirdspuksti kļūst biežāki, lai piesātinātu asinis ar skābekli, izplatītu to pa visu ķermeni un piešķirtu muskuļiem spēku;
  • āda kļūst bāla, lai nejustu sāpes, un svīst, lai atdzesētos;
  • pat zarnu trakts atslābst, lai “nomestu lieko”.

Jā, tas viss palīdz mums izdzīvot, bet... dažreiz traucē dzīvot! Jo organismam taču nav svarīgi, vai acīmredzamas vai iedomātas briesmas viņam draud.

Dažreiz bailes mūs brīdina mīksti: “Nedari to... Labāk tur neej... nav vērts... nevajag.”

Bet reizēm to balss kļūst skaļāka un uzstājīgāka: “Nē, tikai ne to! Neparko! Tad labāk mirt!” Un tad “draugs” var kļūt par “ienaidnieku”, sākt traucēt dzīvot savu dzīvi, ierobežojot un nosakot cilvēka izvēli.

Tāda veida bailes pieņemts saukt par fobijām. Tām raksturīga noturība, konkrētums, nevadāmība, uzstājīgums un iracionalitāte.

Sk. arī Neizskaidrojamas fobijas ar pagātnes dzīves dabu.

19 08 23 02

Eksistē milzīgi daudz tikai zinātnieku kopienas vien fiksētu un atzītu fobiju. Un tās ir tikai tās, kuras novērojamas lielam cilvēku skaitam. Bet ir vēl arī individuālās fobijas, kuras pārsteidz ar savu nejēdzību!

Bet ja to iracionalitāte ir tikai šķietama? Bet ja šīm fobijām ir pilnīgi konkrēti, reāli cēloņi?

Ja nu notikumi, kas saformējuši tādas vētrainas reakcijas, patiešām ir notikuši ar cilvēku pagātnē? Citos viņa iemiesojumos?

Reinkarnacionikas prakse ne tikai sniedz pozitīvu atbildi uz šiem jautājumiem, bet piedāvā arī vienkāršu un drošu paņēmienu pazemināt fobijas iedarbību uz cilvēku, bet dažos gadījumos – pilnīgi atbrīvoties no tām.

 

“Nejēdzīga” fobija, kas traucē dzīvot

Manai meitai kopš bērnības bija daudz baiļu: no tumsas, skaļām skaņām, nepazīstamām vietām, suņiem... – visu nemaz neuzskaitīsi. Parastas, kā šķiet, organisma aizsardzības reakcijas.

Bet bija arī kaut kas dīvains: viņa paniski baidījās no čiekuriem. Turklāt tās nebija vienkārši bailes, bet īsta fobija, kuru pavadīja kā somatiski simptomi: auksti sviedri, roku un kāju drebuļi, smakšana, reibonis, tā arī psihiski: panika, vēlēšanās aizbēgt vai paslēpties, skaļa kliegšana.

19 08 23 03

Šī fobija šķita absolūti iracionāla un reāli traucēja dzīvot, jo mēs taču nevarējām pilnvērtīgi atpūsties mežā, dzīvot vasarnīcā un vienkārši pastaigāties pa pilsētu. Jebkurā brīdī čiekuri varēja nejauši gadīties zem kājām un izraisīt meitai lēkmi.

Ārsti viņai palīdzēt nevarēja, jo nekādi izskaidrojumi te nelīdzēja. Bailes tik dziļi sēdēja viņai iekšā, ka tās kontrolēt nebija iespējams.

Vēl mācoties Reinkarnacionikas Institūtā, es izstrādāju daudz personīgu baiļu un ierobežojošu pārliecību, kas man traucēja dzīvot.

Protams, es vēlējos palīdzēt arī meitai. Un, ak brīnums! Pietika ar vienu seansu, lai atbrīvotos no šīs fobijas uz visiem laikiem!

Sk. arī Kerola Baumena (Carol Bowman) – bērnu pagātnes dzīves baiļu pētniece.

 

Izdziedināšanās iegremdējoties

Tas nebija vienkāršs darbs. Meita sevi atcerējās kaut kur ziemeļu zemē dzīvojošas jaunas meitenes ķermenī.

Dēļ savām spējām smalki just dabu, runāt ar kokiem viņu uzskatīja par raganu un dzīvu sadedzināja, piesienot pie koka un līdz kaklam apberot ar zariem, lapām un čiekuriem.

Notiekošā šausmas tik ļoti savienojās ar šo ainu, ar skuju smaržu, ar degošo čiekuru sprakšķiem, ka it kā iespiedās dvēseles atmiņā un tika pārnestas uz šo dzīvi “iracionālu” baiļu veidā.

Bet šeit nepietika apzināties, ka šīs bailes pieder citam cilvēkam. Bija nepieciešams veikt lielu darbu Dvēseļu Pasaulē, lai attīrītos no tādas pieredzes sekām un iegūtu izdziedināšanu.

19 08 23 04

 

Bailes no lielas naudas

Meitene vērsās pie manis, lai izstrādātu jautājumus, saistītus ar sava hobija monetizāciju: viņa taisīja skaistus rotājumus no krellēm un dabiskiem akmeņiem, bet viņai pilnīgi neveicās ar to pārdošanu.

Strādājot pie viņas pieprasījuma, mēs konstatējām milzum daudz baiļu un ierobežojošu pārliecību, saistītu ar naudu, pārdošanām, pašreklāmu un tamlīdzīgi. Taču viens no simptomiem aizveda mūs uz viņas pagātnes dzīvi.

Sk. arī Kāpēc vecām dvēselēm ir problēmas ar naudu.

Pašreizējā dzīvē šis simptoms izpaužas kā paniskas bailes nosaukt lielāku cenu saviem izstrādājumiem. Visas fobijas pazīmes bija kā uz delnas: kamols kaklā, vājums ceļgalos, bagātīga sviedru izdalīšanās.

Un, kaut arī viņa saprata, ka viņas darbi maksā dārgi, viņai bija vieglāk nosaukt zemu cenu nekā ciest šīs lēkmes.

Mēs sekojām šīm sajūtām un nonācām hipodromā, kur viņa bija jauns un pašpārliecināts žokejs, kurš naudasmaisus kūdīja likt lielas summas uz viņu un zirgu.

19 08 23 05

Viņš droši mētājās ar solījumiem un, operējot ar milzīgiem skaitļiem, solīja viņiem lielu vinnestu. Kādā “jaukā” dienā viņš zaudēja, un viņa apmānīts spēlmanis nodūra viņu zirgu staļļa aizmugurējā pagalmā.

Pēdējā doma, kas pazibēja viņam galvā nāves brīdī, bija: “Kādēļ es pateicu viņam likt tik daudz! Būtu pateicis mazāk, viņš mani nenogalinātu.”

Tā cieši sasaistījās jēdzieni “nosaukt lielāku summu” un “nāve”, iespiežoties dvēseles atmiņā, ka tā darīt ir bīstami dzīvībai.

Pēc šīs asociācijas izstrādāšanas iegremdējoties meitenes bailes pilnīgi aizgāja, viņa atbrīvojās no panikas lēkmēm un spēja savu izstrādājumu pārdošanu pārvērst patikā.

Reinkarnacionikas seansos jūs savas bailes no niknākā ienaidnieka varat pārvērst labākajā draugā, ja atcerēsieties, kur, kad un kādos apstākļos, un, galvenais, kādēļ jūs ar to tikāties pirmoreiz.

P.S. Jūs kādreiz esat izjutuši neizskaidrojamas bailes? Vai ir bijis tā, ka tās nostājās starp jums un jūsu vēlmēm? Dalieties komentāros.

 J Zalesska

Jeļizaveta Zaļeska

Praktizējoša psiholoģe, reinkarnacionikas konsultante un trenere, projekta “Atceries savu tagadni” autore

https://www.recallyourreal.ru/

 

Pievienots 23.08.2019

https://journal.reincarnationics.com/neobyasnimyj-strah/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe