Ирина Д - Возвращаем свои энергии

Irina D. - Atgriežam savas enerģijas

19 07 16

Autors: Irina D.

 

Sveicu Mīlestībā, dārgā Natālija. Jums raksta Irina no Kišiņevas. 2010., 2011. un 2012. gados man bija iespēja apmeklēt jūsu seminārus Doņeckā, kuri ārkārtīgi ietekmēja manu turpmāko darbību. Pēc pirmā semināra atvērās kanāls, un, atgriezusies mājās, es iniciēju Apziņas Augšupcelšanas Skolu, pēc manu Garīgo Kuratoru norādījuma. Pateicos jums neizmērojami par jūsu darbu, par drosmi, par neordinārajiem čenelingiem, kuri neļauj nomaldīties no Ceļa visā informācijas haosā, kurš piepildījis internetu, par jūsu rekomendētajiem rakstiem un videoklipiem.

Es arī eju pēc programmas – augšupcelšanās ar ķermeni. Saņēmu informāciju, ka, augšupceļoties ar ķermeni, ir iespēja uz kādu laiku nolaisties fiziskajā plānā, lai turpinātu palīdzību, izmantojot viņu kā transportlīdzekli. Un vēl, pārejot ar ķermeni, nezūd atmiņa, nav nepieciešams piedzimt un attīstīties no nulles astrālajā plānā. Paliek nepārtraukta sevis apzināšanās, un netiek zaudēts laiks. Šis ceļš nav visiem, tikai tiem, kam būs nepieciešams palaikam ceļot starp dimensijām, pēc dvēseles plāna.

Turklāt Lucifers palūdza dalīties praksē, kura dzima, kad biju izlasījusi jūsu čenelingus ar Viņu jau pirms pieciem gadiem. Nesen “nejauši” atradu, un mēs to atkārtojām nodarbībās. Efekts bija spēcīgs, svarīgs un būtisks.

Runa ir par Lucifera padomu pieprasīt un atgriezt visas mūsu enerģijas, kuras tika nesankcionēti izņemtas no parazitējošu būtību puses, tāpēc ka, ja to neizdara, viņas tās neatdos. Lūk, kā mēs to izdarījām:

1. Ieejam meditācijas stāvoklī, iezemējamies.

2. Piesaucam palīgā Augstāko Es, Atbalsta grupu, Ercenģeli Luciferu, Karmas Padomi un visus, kas mums tajā var palīdzēt.

3. Trīs reizes izrunājam: “Šeit un Tagad Manas Es Esmu Klātbūtnes Vārdā es (vārds un uzvārds) pieprasu man atgriezt manas man noderīgās enerģijas, nesankcionēti izņemtas no parazitējošu būtību puses visos iemiesojumos, laikos, telpās, dimensijās un šajā. Tam Ir Mana Svētā Griba, un Mana Griba ir Likums. Lūdzu Manam Augstākajam Es attīrīt un izdziedēt visas enerģijas, kuras atgriežas. Lūdzu Dievišķajai Ģimenei palīdzēt man visu manu enerģiju atgriešanā.

4. Svarīgi ir atgriezt visas enerģijas. Tāpēc mēs lūdzam uz iekšējā ekrāna parādīt, cik procentu enerģijas jau ir atgriezts, un gaidām, kamēr rādītājs sasniegs simtu.

5. Pateicamies Visiem, Kas mums palīdzēja, un atgriežamies momentā Šeit un Tagad.

 

Ar Mīlestību no Radītāja Sirds, Irina D.

 

Pievienots 06.07.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/vozvraschaem-svoi-energii

Tulkoja Jānis Oppe