Дмитрий Калинин - Санат Кумара: Я всегда с тобой

Dmitrijs Kaļiņins - Sanats Kumara: Es vienmēr esmu ar tevi

Es vienmēr esmu ar tevi, Es – tas esi tu, izdzirdi to!

Es – tas esi tu!

19 05 26

Labdien, Natālija un Vladimir!

Gribu izteikt Jums patiesu pateicību par Jūsu vadītajiem semināriem, vebināriem, SK skolām 1, 2, 3, jaunu skolu atklāšanu Galaktikas līmenī, atveseļojošajiem seansiem un Pasaules meditāciju organizēšanu ar visas mūsu Planētas Zemes cilvēku grupas piedalīšanos.

Atsevišķa pateicība par Augšupcelšanās skolas vietnē sniegtajiem čenelingiem ar Sanatu Kumaru, Diženo Dievieti un Saules Brālību. Visi jautājumi, kas rodas izglītošanās procesā SK skolās, semināros un vebināros, momentāni atrisinās, lasot Jūsu čenelingus ar Augstākajiem spēkiem.

Es droši vien nevarēšu tik spilgti un skaisti aprakstīt savu stāvokli pagājušā 2018. gada un šī 2019. gada periodā Sanata Kumaras skolu 1, 2 notikušajās nodarbībās. Bet pacentīšos.

1. Jūsu nodarbības dažādās skolās kopā ar informāciju par Cilvēku, Planētu, par Saules sistēmu, Galaktiku sniedz daudz pozitīvu impulsu, lai izprastu viņu struktūru, uzbūvi, iespējas, radošo spēku, paša cilvēka Dievišķumu utt. Cik es varu spriest pēc sevis – atnāk jauna izpratne par visa Esošā Dabu, cilvēka varenību. Kas attiecas uz garīgo stāvokli, tad jūtos lieliski, īpaši pēc veiktajām meditācijām. No rīta sajūtas un noskaņojums ir vienkārši brīnišķīgi.

Visas Jūsu vadītās nodarbības, vai tas būtu vebinārs vai seminārs, vai skola, vai papildus nodarbības pie iepriekšējās nodarbības skolā, ir vienkārši neticamas sava spēka ziņā.

Es pie Jums izeju trešo skolu, pirmā bija 2013.-2014. gados, kad Jūs vadījāt to Jekaterinburgā. Ja salīdzina, tad pēc manām domām (tās ir ļoti subjektīvas), otrā un trešā skola 2016.-2017. g. un 2018.-2019. g. ir 100 reizes augstākas pēc saspringuma līmeņa, pēc informātikas un pēc veiktajām praksēm, kaut arī daudzas no tām atkārtojas – bet, kā man šķiet, tās ir par līmeni, ja ne par diviem, augstākas enerģētiskās saņemšanas/atdošanas ziņā.

Sanata Kumaras skolās 2013.-2019. g. Jūs man un citiem audzēkņiem iemācījāt redzēt savus aspektus, iemācījāt veikt pirmās praktiskās nodarbības savas astrālās un mentālās telpas apgūšanā, iepazīstinājāt ar Visuma uzbūvi (no ezotērikas skatpunkta un Urantijas grāmatas) utt. Dažās meditācijās – īpaši ar Galaktikas Karmas Padomi tas bija kaut kas tāds, tā bija vismaz ar mani…

Sanata Kumaras skolās tiek dota milzīga izzinoša informācija, tādas zināšanas patiešām nedabūsi un nekur nenopirksi. Ļoti daudz uzzināju par to, kas negāja kopā ar manu priekšstatu par planētu, par cilvēkiem, par rasēm utt. Nodarbību vibrāciju līmenis praktiski atbilda manam līmenim (bija droši vien lielāks, bet es jutos ļoti komfortabli, pacilāti, viegli).

Kopumā un vispārīgi esmu ļoti apmierināts, ka mācījos Sanata Kumaras skolās 1, 2. Pietiek tikai ienākt vebināru istabā (kabinetā), lai sāktu smaidīt, tu kļūsti kaut kāds labestīgs it kā, netīrās domas (par korumpētajiem ierēdņiem valstī, par CIP un FBR, par kariem un savu vēlēšanos visus šaut nost, lai kari beidzot beigtos) kaut kur aiziet (pazūd) – kā saka, iestājas labestības, mīlestības un laimes laiks, kaut kā tā.

Varu palielīties, ka Sanata Kumaras skolās esmu ieguvis pieredzi darbā ar dažādām kolektīvām būtībām.

Skolās Jūs vienmēr teicāt – piesauciet Skolotājus, lūdziet, lai pie kaut kā palīdzētu, – man ir viena problēma – NEVARU LŪGT (nezinu, kāpēc). Reiz tomēr uzdrošinājos.

Mani vecāki dzīvoja vecā mājā – viena no problēmām – tie ir tarakāni. Pirms biju iepazinies ar Jums un Sanata Kumaras skolu, es lietoju maģiskus eksperimentus – noķēru tarakānu, ieliku sērkociņu kastītē, kastīti uzliku uz papīra lapas ar uzzīmētu krustu, izteicu frāzi: Ej prom uz turieni, no kurienes atnāci (viss taisni tā, kā rakstīts grāmatās par maģiju) un papīru sadedzināju (bet ne tarakānu). Tarakāni gāja prom, ģimenē visi priecājās. Taču pēc mēneša viss atgriezās, un vēl tika atvilkti draugi no kaimiņu mājas. 2015. gadā vispār bija šausmīgi, tu ēd, sēžot pie galda, bet no šķīvja apakšas skrien tarakāni uz visām pusēm utt. Es sapirkos visādus līdzekļus pret tarakāniem – bet kaut kas atturēja mani tos izmantot, un arī meita saka – tarakāns taču ir Dieva radība – nedrīkst bendēt.

Tad es atcerējos Jūsu padomu piesaukt Skolotājus un jebkuru būtību vispār. 2016. gada sākumā es piesaucu tarakāna būtību. Pagāja diena – nekā un neviena nav (padomāju – varbūt neredzu un nedzirdu), pagāja otra – nekas. Trešajā vai ceturtajā dienā pēc piesaukšanas atnācu no darba un apgūlos uz dīvāna, neieslēdzot gaismu (vai arī tiku nolikts speciāli). Durvju ailē (gaisma nāk no ielas apgaismojuma lukturiem) parādās gaiša, salīdzinot ar tumšo istabu, tarakāna būtība, gara, ar ūsām (kā arī pienākas). Man mati sacēlās stāvus – saņēmu sevi rokās un parunāju ar viņu. Palūdzu, lai viņi aizietu no dzīvokļa vai vismaz nerādītos acīs, kad esmu mājās. Ir pagājuši jau gandrīz 3 gadi, kopš tarakānu nav (laulātā draudzene atrodas šokā).

Ja jums ir mašīna un, dabiski, garāža, tad Jūsu kaimiņam ir liels suns, kuru viņš ved pastaigā, kā likums, blakus Jūsu garāžai. Tā ir arī pie mums, 7 garāžas rindā, blakus neapbūvēts gabals – bet suņi ķēza manas garāžas durvju priekšā. Teikt par to saimniekam – veltīgs darbs, visi rāda uz suni, sak’, vainīgs ir viņš, kur savajadzējās, tur arī nokārtojās… Labi, domāju, atceros nodarbības SK skolās (mums taču visi gājieni ir pierakstīti…) un savus tarakānus dzīvoklī. Atradu laiku, saulainu dienu, sataisījos… mierīgi piesaucu Vilka \ Suņa kolektīvo būtību. Viņa parādījās istabas kaktā milzīgas Vilka (Suņa) galvas veidā, acis pauda milzīgu Mīlestību, mierīgumu – nu, vispār, vārdos neizteiksi. Es domās izteicu uz papīra uzrakstīto sarunu: palūdzu, lai visi klīstošie suņi mūsu pagalmā savas darīšanas taisītu mežā neapbūvētajā gabalā (bijušajā futbola laukumā, kurš mantots no rūpnīcas un ir aizaudzis ar krūmiem un nezālēm). Miniet trīs reizes, kas notika: suņi vispār pārstāja staigāt gar manas garāžas durvju priekšu. Lūk, jau 4. mēnesi pārbaudu – viss ir tīrs (tagad es, laulātais draugs, atrodos šokā).

2. Jūsu ar Vladimiru vebināri un mūsu kopīgais grupveida darbs tajos, no mana redzes viedokļa, ir iespaidīgi, es pat negaidīju, ka tā var strādāt ar planētu, ar dažādu valstu valdībām, ar cilvēkiem un sevi. Rezultātus es redzēju jaunumos – te tūlīt sāksies krīze vai karš Turcijā vai Eiropā, pēc Mūsu darba jaunumu vietnes klusē vai ir pārgājušas uz citām tēmām, nesaistītām ar karu utt. Valstu līderi pēkšņi sēžas pie sarunu galda, iestājas pamiers utt. LIELISKI.

Šis darbs – darbs ar dažādām valdībām un valstīm man ļoti patika.

Dabiski, varu palielīties sakarā ar manis veikto darbu, tā sakot, Pasaulē, tas ir, uz Planētas. Es arī pats neticu tam, ko es darīju, bet tas notika kā nomodā, krāsainā īstenībā (kā televīzijā).

Darbā es katru rītu pārlūkoju “RIA Novosti” jaunumu lenti. Un periodā no 2017. gada janvāra līdz novembrim es redzēju, kā pieaug spriedze starp Ziemeļkoreju un ASV, neraugoties uz ANO, Krievijas, Japānas un Dienvidkorejas paziņojumiem jautājumā par KTDR kodollādiņu nesējraķešu izmēģinājumiem, kā arī par ASV organizētajām visāda veida militārām mācībām blakus KTDR jūras teritorijai.

Uz 2017. gada beigām šo spriedzi starp norādītajām valstīm es novērtēju “kā neatgriešanās punktu”, tas ir, punktu, aiz kura ASV un KTDR darbības kļūst neatgriezeniskas. Mūsdienu pasaulē “neatgriešanās punkts” – tas ir sabiedrisks termins, nevis ģeometrisks vai aviācijas. Kas attiecas uz vispāratzītiem terminiem: “Atgriešanās punkts” aviācijā – tā ir robeža, kad lidmašīnu vēl var pagriezt atpakaļ. Pāriet “atgriešanās punktu” nozīmē zaudēt iespēju atgriezties turp, kur tika sākts ceļš (lidojums), jo degvielas ir iztērēts tik daudz, ka ar konkrēto degvielas rezervi, ņemot vērā vēja ietekmi, lidmašīna nevar atgriezties vai nu izlidošanas lidlaukā, vai arī rezerves lidlaukā. Pēdējā laikā ar šo izteikumu tiek raksturoti arī daudzi citi procesi: tehnoloģiski, ekonomiski, psiholoģiski, sabiedriski un pat ezotēriski. Te tas arī ieguva negatīvu nokrāsu, kļūstot par “neatgriešanās punktu”. Jēga – tā pati. Punkts, pēc kura pāriešanas atgriešanās atpakaļ NAV.

No 2017. gada novembra beigām līdz decembra vidum es katru vakaru iztēlojos Ziemeļkorejas un Dienvidkorejas robežu (ar robežu pārgrieztajā Phanmundžomas (Panmunjom) ciematā), kur stāv caurspīdīga ēka stikla kuba veidā ar pārrunu galdu vidū, tieši uz vienas zemes divu daļu atdalījuma robežas. Šajā ēkā pie galda sēž abi KTDR un Dienvidkorejas premjeri. Arī es tur esmu klātesošs pie galda (galda galā), tas ir, starp viņiem. Manu meditāciju procesā es pastāvīgi abiem premjeriem izteicu pilnvērtīgāk attīstīt attiecības starp divām valstīm, līdz pat to apvienošanai un vienas Korejas radīšanai.

Praktiski katrā seansā es jutu ļoti spēcīgu Augstāko Spēku atbalstu.

25.01.2018. rakstā “KTDR ir nākusi klājā ar uzsaukumu visai korejiešu nācijai” (“RIA Novosti”) tiek ziņots, ka Ziemeļkorejas varas iestādes ir vērsušās pie visas korejiešu nācijas ar aicinājumu mīkstināt militāro spriedzi starp Phenjanu un Dienvidiem, vēsta Korejas Centrālā ziņu aģentūra (KCNA). Korejiešu nācijas apvienošanās, kā teikts paziņojumā, ir vissvarīgākais uzdevums. Turklāt tiek atzīmēts, ka KTDR un Dienvidkorejai ir patstāvīgi jātiek skaidrībā ar valsts atkalapvienošanos. Phenjana uzsver, ka trešo pušu iejaukšanās šajā jautājumā ir nepieļaujama. Ziemeļkorejas varas iestādes liek priekšā arī samazināt pret valsti vērsto kritiku sakarā ar KTDR raķešu un kodolprogrammām, kuras, kā uzskata Phenjanā, netraucē atveseļoties attiecībām starp Ziemeļiem un Dienvidiem. Phenjana arī aicina korejiešu nācijai pretdarboties ASV, kuras, kā tiek atzīmēts, provocē kodolkaru.

Es uzrakstīju vēstuli Natālijai Nikolajevnai un palūdzu, ja viņai ir laiks, tad “paskatīties” vai “pajautāt”, vai čenelinga veidā nointervēt Augstākos Spēkus, kas apstiprina vai ne manis sniegto informāciju.

Sniedzu atbildi:

Natālija Koteļņikova: Sanat Kumara, tu veici darbu caur Dmitriju ar Koreju?

Sanats Kumara: Jā, protams – tas biju es, kurš caur viņu strādāja, tāpat kā caur daudziem citiem cilvēkiem uz Zemes, kas ar sirdi uztvēra šo problēmu un sūknēja uz turieni mīlestības un citam cita pieņemšanas enerģijas. Mēs visi glābām pasauli...

Natālija Koteļņikova: Novēli kaut ko Dmitrijam!

Sanats Kumara: Dmitrij, es vienmēr esmu ar tevi, vienkārši izdzirdi to no manis, tu esi tāds pats kā Natālija, tikai vienkārši biklāks, viņa uzreiz mani pieņēma, bet tu joprojām nekādi negribi (nevari) mani savā iekšienē pieņemt. Es – tas esi tu, izdzirdi to. Es – tas esi tu!!!

Jums un Vladimiram milzīgs PALDIES!

Uz tikšanos nodarbībās un vebināros! Visu Jums labu!

Ar Cieņu un Mīlestību

Dmitrijs Kaļiņins

 

Pievienots 26.05.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/sanat-kumara-ya-vsegda-s-toboy

Tulkoja Jānis Oppe