ОБРАЩЕНИЕ К ЧИТАТЕЛЯМ ЖУРНАЛА «ПЛАНЕТА АНГЕЛОВ»

VĒRŠANĀS PIE ŽURNĀLA “EŅĢEĻU PLANĒTA” LASĪTĀJIEM

19 05 19 10

 

Pirmām kārtām pieņemiet sirsnīgu pateicību par to, ka mēs esam kopā. Par uzmanību pret mūsu žurnālu. Par to kopīgo ceļu, kuru esam nogājuši, sākot no “Pasaules čenelinga” izdošanas 2012. gadā.

Redakcija jau ne reizi vien ir ziņojusi, ka izdevuma tirāža būtiski nepaaugstinās, bet pašlaik eksistējošā tirāža ļauj tikai daļēji segt tēriņus Gaismas Ģimenes izdevumam. Uzreiz teikšu: astoņu gadu laikā daudzi lasītāji SNIEDZA REGULĀRU MATERIĀLU PALĪDZĪBU ŽURNĀLAM, pārskaitīja naudu, lai mūsu kopīgais iemīļotais preses izdevums iznāktu. Domāju, ka daudzi citu izdevumu lasītāji apskaustu par tādiem uzticīgiem un uzticamiem lasītājiem, kādi ir mūsu žurnālam. Jūs vienmēr esat atbalstījuši un turpināt atbalstīt mūs.

Diemžēl vispārīgā tendence ir tāda: materiālu un pakalpojumu izmaksas aug, bet sponsoru palīdzības plūsma samazinās. Un mēs saprotam: tā ir objektivitāte, ar kuru nākas rēķināties. Tā ir saistīta ar vispārējo ekonomisko situāciju valstī un kopumā ar nevienkāršo situāciju, kādā pašlaik ir nonākuši preses izdevumi.

Pašlaik līdzekļu Žurnāla izdošanai nepietiek. Kāda ir izeja? Paaugstināt cenu? Taču diemžēl mūsu lasītāji vairākumā ir pensionāri, kuriem nav iespējas maksāt vairāk. Atkal vērsties pēc materiālas palīdzības? Mēs, protams, vērsīsimies. Bet jūs jau tāpat palīdzat mums, kā varat. Šajā situācijā redakcija pieņēma lēmumu – no šī gada otrā pusgada PĀRIET UZ MELNBALTU PRESES FORMĀTU. Žurnāla vāki paliks krāsaini, bet, lūk, tā iekšējās lappuses kļūs melnbaltas. Arī attēli būs divkrāsaini, bet nepieciešamības gadījumā (īpaši, pildot gaismas, dziednieciskas prakses) mēs noteikti atradīsim risinājumu – lai varētu saprast krāsu-simboliku. TURKLĀT ŽURNĀLA CENA PALIKS IEPRIEKŠĒJĀ. Un mēs varēsim turpināt nest jums enerģētisko informāciju, kuru mums pārraida Skolotāji no augstākajām dimensijām, mūsu kolēģi. Zinām, ka jums daudziem žurnāls ir kļuvis par svarīgu dzīves elementu, jūsu dzīves daļu. Un tāpēc apsolām, ka izdarīsim visu iespējamo, lai Gaismas Ģimenes izdevums arī turpmāk regulāri iznāktu.

Ar cieņu,

Sergejs Kanaševskis (Сергей Канашевский),

Žurnāla “Eņģeļu Planēta” (“Планета Ангелов”) galvenais redaktors

 

PALĪDZĪBA “EŅĢEĻU PLANĒTAI”

Dārgie lasītāji! Gaismas darbinieki! Draugi!

Jau pēc tam, kad tika publicēts paziņojums par mūsu Žurnāla pāreju uz druku melnbaltā formātā (red. Publikācija žurnāla “Eņģeļu Planēta” interneta veikala vietnē), kāds notikums situāciju sarežģīja. Viena no abonēšanas aģentūrām, ar kuru sadarbojas mūsu izdevniecība (МАП - Межрегиональное агентство подписки») NOTEIKTAJĀ TERMIŅĀ NEPĀRSKAITĪJA SUMMU, kuru savāca par abonēšanu. Tas ir, naudu no lasītājiem viņi savāca, bet līdz mums šī nauda nenonāca. Kā vēsta citu aģentūru pārstāvji, aģentūra “МАП” izjūt finansiālas grūtības un pagaidām nevar izpildīt savas saistības. Kas tamlīdzīgs ir noticis PIRMOREIZ mūsu izdevniecības gandrīz 30 gadu ilgās darbības laikā.

Rezultātā mēs sadūrāmies ar papildus grūtībām.

Šajā sakarā vēršamies ar lūgumu sniegt materiālu palīdzību Gaismas Ģimenes izdevumam.

Naudas līdzekļus joprojām var pārskaitīt uz izdevniecības “Печатный Двор” norēķinu kontu:

Получатель платежа ООО «Издательство «Печатный двор»
ИНН 4217003004 КПП 421701001
Расчетный счет 40702810626170100747
Наименование банка Кемеровское отделение №8615 ПАО Сбербанк
БИК 043207612 Корреспондентский счет 30101810200000000612

Turklāt līdzekļus var pārskaitīt uz JANDEKS-MACIŅU (ЯНДЕКС-КОШЕЛЕК):

НОМЕР КОШЕЛЬКА: 410014931998808

Vai Sberbank bankas karti: 4276 2600 4891 7180

 

Владелец яндекс-кошелька и карты:

КАНАШЕВСКИЙ СЕРГЕЙ ИВАНОВИЧ, главный редактор Журнала «Планета Ангелов»

Jau iepriekš pateicamies par jūsu atbalstu!

ŽURNĀLA “EŅĢEĻU PLANĒTA” REDKOLĒĢIJA

 

Izsūtīts 19.05.2019

Sanata Kumaras vietnes vēstkopa

Izsūta Natālija Koteļņikova

e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tulkoja Jānis Oppe