Авторы разные - Отзывы апреля 2019 г

Dažādi autori - 2019. g. aprīļa atsauksmes

19 05 03 01

(Par Galaktisko Kristu)

Nataša, pateicos! Lieliski! Bet gribu uzrakstīt, kā es taisījos uz šo Tikšanos. Visu dienu šaubījos, vai spēšu? vai aizsniegšos? vai netraucēšu citiem? Tīrījos, meditēju. Jutu Sanata Kumaras, mana Skolotāja, atbalstu. Pirms pašas meditācijas jutu Skolotāja roku uz manas galvas. Nu un pēdējais, izšķirošais arguments, uzaicinājums, kā es to novērtēju (ar smaidu), trīsreiz parolē atkārtojas burti: ng – Nadežda Gluškova.

Ar mīlestību un pateicību, Nadežda.

19 05 03 02

Labvakar, dārgā Nataša! Liels paldies par meditāciju ar Luciferu. Pēc meditācijas nāk enerģijas, es raudu un dzirdu: “Pateicos tev par tavām pūlēm. Tu daudz esi iemācījusies pie Natālijas. Bet vēl arvien neuzticies man. Un tev ir tāds potenciāls! Centies to izmantot par labu ne tikai sev, bet arī visiem cilvēkiem un planētai. Tu vari. – To saku es, Lucifers. – Es mīlu tevi.” Rakstu un raudu. NATAŠEŅKA, MILZĪGS PALDIES JUMS un, protams, LUCIFERAM!

Emīlija Žilinska

19 05 03 02

Mana dārgā un mīļotā Natašeņka! Milzīga pateicība tev par tevis izsūtīto informāciju man, par visu, visu! Es visu lasu, turpinu darbu ar sevi un… ārstējos, cik drīz tas būs – nezinu, esmu apbruņojusies ar pacietību, pazemību, pateicību un, protams, ka ar MĪLESTĪBU! Ļoti skumstu pēc mūsu tikšanām, bet obligāti vēlāk noklausīšos nodarbības, ierakstus, kurus tu man tik akurāti izsūti. Paldies tev, mana dārgā! Ļoti tevi mīlu un pateicos nepagurstot kā vienmēr!

Ar milzīgu mīlestību – Gaļina

19 05 03 02

Ņina Radziņa no Facebook: Vienmēr ir patikusi materiāla pasniegšana un tā pieejamība apzināšanai. Mana visdziļākā cieņa Jums, Natālija!!! Un paldies par to, ka publicējat šeit savus materiālus.

19 05 03 02

Nataša, labdien. Pateicos par “Muzikālajā šķirstiņā” atlasītajām melodijām. Šī burvīgā mūzika skar Dvēseles pašas dziļākās stīgas… Viņa izpaužas, iznākot virspusē un zīmējot Jauno Esību… Mūs pārpilda jūtu gamma harmonijas, prieka, laimes saskaņā… Gribas Dzīvot, radīt, atrodoties šajā svētlaimes stāvoklī…

Es jūs MĪLU un pateicos Ercenģelim Gabriēlam par to, ka Viņš nosūtīja Jūs pie mums uz Krimu. Caur Viņu mēs iepazināmies ar Jums. Agrāk bija Patiesības meklējumi citos Avotos. Mēs esam laimīgi, ka tagad jūs mums esat Skolotājs. Jūsu Zināšanas tad arī nes šo Dievišķo Patiesību no Paša Avota! Pateicamies par To, ka Jūs Esat Vienmēr un pagadījāties mūsu Dvēseles, Gara un Apziņas attīstības Ceļā! Sekmes Visai Mūsu Komandai! Priekšā Vispārējs Miers, Harmonija, Mīlestības Gaisma! Pateicamies Visiem par Visu!

Ar Mīlestību – Nadežda

19 05 03 02

Pateicos Diženajai Dievietei par dziedināšanas seansu un Jums, Natālija, par to, ka novadījāt šo seansu un pastāstījāt, kā viss notika. Ļoti interesanti. Pateicos Jums par Muzikālo Šķirstiņu ar komponistu Čaikovski. Tas ir mans iemīļotais komponists un Gulbju Ezers mans iemīļotais balets. Liels paldies Jums par Jūsu darbu visu atrast, savākt un parādīt mums.

Ar mīlestību Gaļina Levandovska

19 05 03 02

Es vienmēr paļaujos uz manu Audzinātāju atbildēm no Vienotības sistēmas, kuri korelē manu Ceļu šajā blīvumā, un viņu rekomendācijas vienmēr ir vērstas uz to, kas atbilst manam visaustākajam labumam. Tieši ieklausoties viņu neuzbāzīgajos padomos un sekojot tiem, esmu sasniegusi to, ko pašlaik stādos priekšā kā personību, kura iet pa apzinātas augšupcelšanās ceļu. Pateicoties viņiem, es zinu, kāds ir mans mērķis šajā dzīvē, neatkarīgi no tā, ka iegūstu zināšanas no citiem Avotiem. Tieši Viņi atveda mani uz SK Skolu, atklāja man to, ko bez viņu palīdzības es diez vai kādreiz spētu saprast un apzināties.

Valentīna

 

Pievienots 03.05.2019

http://sanatkumara.ru/otzivi/otzivi-aprelya-2019-g

Tulkoja Jānis Oppe