Михаил Лабковский – Как на самом деле привлечь мужчину? 5 советов Михаила Лабковского

Mihails Labkovskis - Kā patiesībā piesaistīt vīrieti? 5 Mihaila Labkovska padomi

Ļoti daudzi kouči un treneri griežas pie bioloģijas, lai izstāstītu, kā patikt vīrietim. Runā par vidukļa un gurnu proporciju, krūšu lielumu, kaut kādu noteiktu aromātu un tā tālāk. Bet, kā daudzas no jums ir paspējušas pārliecināties, tas viss – nedarbojas. Mīl pilnīgas un kalsnējas, ar krāšņām krūtīm un bez, ar gariem matiem un īsu frizūru... Tad kas gan patiesībā liek vīriešiem pievērst jums uzmanību? Atbild psihologs Mihails Labkovskis.

18 05 02 01

1

Gatavība iepazīties

Sakiet, kādam ir jābūt vīrietim, kurš pienāk iepazīties ar sievieti, kurai sejā rakstīts “pazūdi”? Vai tad viņš ir mazohists? Psihopāts? Varbūt viņš izplata reklāmas katalogus? Pirmais nosacījums, kurš jāievēro, lai ar jums iepazītos – būt gatavai iepazīties un arī kontaktēties principā. Daudzas sievietes uz priekšlikumu iepazīties automātiski atbild ar rupjību, un tas viss – no nedrošības par sevi. Ievērojiet vismaz pieklājības likumus, nekādas “seksuālas uzmākšanās” vārdā “sveicināti” nav.

18 05 02 02

Mihails Labkovskis - Pārstājiet skatīties uz sevi vīriešu acīm[1]

2

Problēmu neesamība

Daudzas sievietes ir cieši pārliecinātas, ka vīrietis viņas dzīvē ienāks ne mīlestības un prieka dēļ, bet lai atbrīvotu no ciešanām. Atrisinātu jautājumu par dzīvojamo platību, problēmu ar tekošu krānu un vispār vienkārši – novērstu sāpīgo, apnikušo vientulību. Bet realitātē šīs sievietes ir pēdējās, ar kurām normāls cilvēks vēlēsies ielaisties darīšanās. Ne tāpēc, ka viņam nospļauties par jūsu problēmām. Bet tāpēc, ka viņš jūs pat tā īsti nepazīst, lai pēc labas sirds palīdzētu un glābtu. Nevajag visu likt uz iepazīšanos, pietiek vienkārši sākumā pakontaktēties, iepazīt cilvēku tuvāk.

3

Pārliecība par sevi

Jebkura dzimuma nedrošs cilvēks izstaro draudus. Viņam ir “durstīgs” vai apdzisis skatiens, ne visai adekvāta uzvedība. Protams, daudzi cilvēki nedaudz mulst, kad iepazīstas ar pretējā ar dzimuma personu. Taču atklātas bailes nepazīstama cilvēka priekšā un ieciklošanās uz savām “nepilnībām” jau nu noteikti nekādu pievilcību jums nepaplielinās.

Mihails Labkovskis - Plastika – tas ir mēģinājums noslēpt naidu pret sevi![2]

4

Patstāvība un spēks

Daudzas domā, ka vīrieši dod priekšroku vājām un pakļaujamām sievietēm. Patiesībā par sevi pārliecinātam vīrietim nevajag pašapliecināties uz sieviešu rēķina, viņam vajag līdzinieci. Reiz Natālijai Vodjanovai (Наталья Водянова) pajautāja: “Jūs varētu iemīlēt santehniķi?”, “Protams, varētu, tikai, lūk, kur es ar viņu iepazīšos?” Ir pilnīgi neobligāti būt no viena sociālā loka ar vīrieti, bet, ja viņš ir realizējies cilvēks, kurš jau sen ne no viena nav atkarīgs un paļaujas tikai uz sevi, viņam diez vai patiks tāds “pretstats”, kura nespēj sevi elementāri nodrošināt. Ja, protams, viņš nesirgst ar “glābēja” kompleksu un nemeklē sev sievieti “meitu”, kuru var viegli vadīt. Jums to vajag?

18 05 02 03

Mihails Labkovskis - Attiecības ar “mačo” ir lemtas neveiksmei[3]

5

Un galvenais...

Katrs vīrietis reiz bija zēns, kuram bija (un ir) māmiņa. Pretējā dzimuma vecāks – tas ir tas, no kura cilvēks “noraksta” savu libido-tēlu. Tā nav obligāti pilnīga sakrišana, piemēram, ja māmiņa ir brunete ar lielām krūtīm, tad vīrietim patiks vienīgi tādas sievietes. Bet ar kaut ko jums viņš ir jāpieāķē. Ar ko tieši? To Dievs vien Zina. Tā var būt ausu forma, balss tembrs, gaita, runas maniere, vienalga kas. Lai “atvērtu” katra konkrēta vīrieša libido-tēlu, būs nepieciešams stundām sēdēt psihoanalīzes seansos. Tāpēc, lai pievilktu vīriešus, ir pilnīgi veltīgi ģērbties kaut kā īpaši, novājēt vai pieņemties miesās, taisīt plastiku, mainīt uzvedības manieri un tā tālāk. Tas nedarbojas, kopā ar vārdu “galīgi”. Vienīgais paņēmiens – tas ir, iet uz visu banku, tātad reāli būt pašai. Tikai pie tāda nosacījuma jums parādīsies izredzes “aizāķēt” vīrieti, sakrist ar to, kas guļ viņa zemapziņas dziļumos.

Par to mēs runāsim publiskajā konsultācijā “Gribu un darīšu. Sekss, Libido, Mīlestība – kā saprast savas vēlmes un iemiesot tās dzīvē” 28. maijā Sanktpēterburgā un 5. jūnijā Tallinā.

 

Pievienots 02.05.2018

https://lisa.ru/psichologia/235772-kak-na-samom-dele-privlech-muzhchinu-5-sovetov-mixaila-labkovskogo/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/1570-mihails-labkovskis-parstajiet-skatities-uz-sevi-viriesu-acim (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/1558-mihails-labkovskis-plastika-tas-ir-meginajums-noslept-naidu-pret-sevi (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/1440-mihails-labkovskis-attiecibas-ar-maco-ir-lemtas-neveiksmei (Tulk. piezīme)