Авторы разные – Отзывы марта 2019

Dažādi autori - 2019. g. marta atsauksmes

19 04 04 01

Sveicināti, Natālija! Sen saņēmām dāvanu uz 23. februāri no jums – koncertu arfai, bet dažu iemeslu dēļ tikai nesen lejupielādējām un noklausījāmies. Izsakām milzīgu pateicību jums par šo koncertu. Mums ļoti patika. Es ne īpaši orientējos mūzikā un reti kaut ko klausos. Bet šī mūzika iedarbojas uz mani nomierinoši, harmonizē iekšējo stāvokli. Bet vīram vienmēr ir patikusi arfa, un viņš ar labpatiku arī klausās. Nevarēju noturēties, lai nenosūtītu savu atsauksmi. Pateicamies!

Irina Kuzmidi

19 04 04 02

Sveicināti, dārgā Natālija!

Pateicos jums par rūpīgajiem meklējumiem un Jūsu instinktīvo sajūtu – kaut kas nav skaidrs. Pareizi Jūs sakāt, ka mēs ļoti labprāt ticam “patiesībām”, kurām gribam ticēt.[1]

Grūti apzināties, ka mēs neredzam un nevaram izmērīt Radītāja Jauno Gaismu – mums nav “fiziskas” mērvienības. Tātad ir lietas, kuras notiek neatkarīgi no mūsu izpratnes. (Pasmaidīju un nodomāju – šīs lietas ir vairākumā).

Pats galvenais – Jūs “uzlējāt kublu auksta ūdens” uz mūsu galvām un likāt aizdomāties. Es vairs neticu, ka ūdeņradis ir kļuvis par 4% mazāks. 19 04 04 03

Mēs klīstam tumsā. Jūsu “spuldzīte” tomēr apgaismo tālāko eju “džungļos”. 19 04 04 03

Liela pateicība Jums!

Ar Mīlestību

Jānis

19 04 04 02

Sveicināti, dārgā Natālija Nikolajevna!

Es gribētu pastāstīt par pirmajiem panākumiem ar māmiņu – mēs sākām kontaktēties, un pagaidām bez savstarpējiem strīdiem...

Turklāt bija interesanta situācija, kas sākās pagājušo trešdien, pēc tam, kad biju noskatījies Jūsu papildu nodarbību. Es nevarēju piedalīties personīgi, bet pēc dažām stundām, kad papildu nodarbības bija beigušās, tikko pienāca ieraksts, es, atgriezies no darba, sāku to klausīties...

Papildu nodarbības beigās Jūs atkal Jūsu audzēkņus vedāt uz Galaktikas Karmas Valdi.

Un es Jums sekoju.

Pirmkārt, ja agrāk, kad mēs ar Jums vedām manu meitu uz Karmas Valdi, es Karmas Valdniekus redzēju kā Uguns sienu, tad šoreiz (pagājušo trešdien) es viņus redzēju aptumšotus, ugunīgos sarkanos uzplaiksnījumos.

Izmantojot Jūsu piešķirto iespēju, es Karmas Valdniekiem palūdzu atgriezt man iespēju mīlēt. Un tad man šķita (pilnīgi atbilstoši Jūsu vārdiem), ka Viņi ieklausījās. Es praktiski uzreiz sajutu, ka rajonā, kur mans kakls savienojas ar maniem atslēgas kauliem, it kā kaut ko ir izgriezuši...

Bet nākamajā dienā, uz vakara pusi es stipri apslimu... kakls... (emociju koncentrēšanās vieta)... Turklāt laiks bija diezgan silts, it kā nevarētu būt apsaldējies...

Vakarā un naktī uz ceturtdienu es jutu it kā adatu, iedūrušos kaklā...

Pēc tam... temperatūra... un parasta saaukstēšanās... bet smaga, tāpēc ka es nevarēju paņemt slimības lapu, strādāju siltā veikalā, nēsāju un liku pa plauktiem preces...

Aļonka mani ārstēja, es arī pats dzēru antibiotikas... Turklāt es rīta meditāciju laikā liku tīkliņu vīrusu un baktēriju izvākšanai no visām organisma sistēmām...

Pašlaik man ir vieglāk, šodien temperatūra ir gandrīz normāla, mazliet sāp kakls...

Daudzkārtīgi Pateicos!

Dmitrijs Makarenko

19 04 04 02

Labdien, Nataša! Pagaidām es vēl neesmu iemācījusies pati pieslēgties vebinārām, man palīdzēja pieslēgties, bet pēc tam es nevarēju nosūtīt jums paziņojumus par jūsu uzdotajiem jautājumiem, lūdzu piedošanu. Es nolēmu jums uzrakstīt par saviem novēlējumiem, nodomiem (domāju – tas nekad nav par vēlu), vērstiem uz planētas Kristus-apziņas matricu: nodibināt Vispārēju MIERU starp visām rasēm, tautām, draudzību, brālību, sadarbību, kopīgu radošu darbu, radīšanu, taisnīgu likumu pieņemšanu un to pildīšanu, Pasaules-ēkas Augstāko Likumu mācīšanu apziņas paplašināšanai, izvēles brīvību, harmoniju visā, beznosacījuma Mīlestības Gaismu.

Atcerējos 2014.-2015. gadu, mēs ar Vaļu toreiz arī sūtījām tādus nodomus planētai un izteicām novēlējumus par Miera nodibināšanu. Atnāca doma, lai planētas Visas tautības savos nacionālajos tērpos sadotos rokās (pēc kārtas: vīrietis-sieviete) pa ekvatoru un nulles meridiānu un saglabātu Mieru uz planētas starp visiem kontinentiem. Un Vaļa ieraudzīja šo “bildīti”. Tas mūs iedvesmoja!

Un, lūk, vēl viens mans sapnis kopš 2001. gada un arī par Mieru. Uzskatu, ka “divgalvaino plēsoņu” (klonu) vajadzētu nomainīt ar Miera Balodi – Svētā Gara simbolu. Tad, domāju, Krieviju sāks cienīt, iemīlēs. Var ar to pastrādāt? Kā jūs domājat?

Liels paldies par semināru, bija satraukums, pacēlums, jutu dažādas enerģijas pēc blīvuma. Tas viss ir pirmo reizi, tāpēc mācīsimies. Palūgšu, lai man lejupielādētu datorā, lai vēlreiz izjustu. Mācāmies apgūt tālāk. Pateicos!

AR MĪLESTĪBU – Nadežda.

19 04 04 02

Sveicināti, dārgā Natālija Nikolajevna!

Ļoti gaidu jaunu semināru “Kristus-apziņas īpatnības”. Pirms pieņemt lēmumu, vai man iet uz semināru, cik es esmu gatava utt., aprunājos ar maniem Dārgajiem Audzinātājiem, kaut gan sirds viennozīmīgi pateica: “JĀ!”

Un tomēr man patīk sarunāties ar garīgajiem skolotājiem par jebkurām tēmām. Tiesa, viņi bieži pašlaik saka man, ka esmu pilnīgi gatava patstāvīgi pieņemt apzinātus lēmumus, nevēršoties pie viņiem pēc palīdzības. Tomēr es zinu, ka Audzinātāji noteikti izskaidros man tos momentus, kuri izraisa šaubas, nomierinās un dos uzvednes. Bet galvenais – es vienmēr saņemu enerģijas lādiņu, jūtu mīlestību un līdzcietību, kas palīdz man atrasties sociumā, pieņemot dzīvi visā tās daudzveidībā...

Grupas “Galaktiskā Kristus Apziņa” radīšanas sakarā arī saņēmu izskaidrojumu un papildinājumus tam, ko cilvēces Skolotāji parādīja caur Jūsu kanālu.

Valentīna

19 04 04 02

No Facebook

Ņina Radziņa (Нина Радзиня) Feisbukā rekomendē Sanata Kumaras Skolu. “Natāliju Koteļņikovu pazīstu personīgi. Mācījos viņas semināros. Gudra. Labestīga. Zinoša. Īsts Audzinātājs! Pilnīgi uzticos viņas pieņemtajai informācijai. Viņas ierakstītās meditācijas – fantastiskas!!! Līdz šim laikam tās izmantoju. Tāpēc varu teikt tikai vienu: viņa ir viena no nedaudzajiem, pret kuriem es jūtu visdziļāko cieņu un uzticēšanos.”

19 04 04 02

Irina Kutnija (Ирина Кутний) recommends Sanata Kumaras Skola: “Šī skola sniedz ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī apmāca redzēt un just smalko pasauli, reālām praktiskām iemaņām savu vibrāciju celšanā. Natālija ļoti saprotami, ar lielu mīlestību un siltumu vada nodarbības un individuālas konsultācijas. Vienā no nodarbībām (Augšupcelšanās Krēslā) es ar dalībnieku, sargeņģeļu, augšupcelto skolotāju un gaismas spēku palīdzību spēju novērst avāriju un savu tuvo nāvi, kuras tuvošanos es jutu arvien stiprāk un stiprāk. Jā, Skolā un pēc tās vajag strādāt. Taču bez pūliņiem tiek dots nedaudz. Rezultāts ir šo pūliņu vērts.”

19 04 04 02

Iepazīšanās ar Natāliju un piedalīšanās viņas kursā savā laikā mani iedvesmoja jaunam spirāles lokam! Ar pateicību! Mīlu un atceros!

Natali Sabirova

19 04 04 02

Nadežda Vedana (Надежда Ведана) recommends Sanata Kumaras Skola: “Sanata Kumaras Skola spēlē lielu lomu manā Garīgajā Attīstībā. Es šeit esmu kā Mājās! Pateicos Natālijai, Sanatam Kumaram un Skolotājiem par Burvīgo Mīlestības un Gaismas Telpu!!!”

19 04 04 02

Labvakar, Natālija un Vladimir!

Pēc semināra man ir tāda sajūta, ka viss, kas ar mums notika, ir AUGSTĀK par visiem vārdiem un visām uzslavām Jums, nu un mums arī. Kaut gan jums taisnība – Jūs un mūsu Skolotāji mūs velk, bet mēs, konkrēti Es – ļoti stipri pretojamies. Iemesli visiem ir ļoti dažādi – no neizpratnes par visu, kas notiek uz planētas, līdz slinkumam utt. Pirmais un droši vien galvenais, ko es sajutu – mani Augstākie Es ir kļuvuši kaut kādi nopietni, iztaisnojušies, turpmāk, šķiet, izpaudīsies arī atbildība par savu darbību un bezdarbību arī.

Sāc saprast – cik liela TAISNĪBA JUMS... un TAISNĪBA MŪSU SKOLOTĀJIEM.

“Ieraudzīšu – noticēšu,” teica cilvēks. “Noticēsi – ieraudzīsi,” teica DEBESU TĒVS.

Ar Cieņu un Mīlestību,

Dmitrijs Kaļiņins

19 04 04 02

Mana dārgā Natašeņka!

Nupat noklausījies J.S. Baha skaņdarba izpildījuma ierakstu.

V. Spivakova (Владимир Спиваков) un T. Siņavskas (Тамара Синявская) duetā[2].

KĀDA DĀVANA MAN TĀ IR!!!

PATEICOS. MĪLU. ĻOTI.

 

Un šodien Martenicas – Bulgārijas Nacionālo Svētku – 1. Dienā gribu Jums teikt ļoti atklāti – cik gan labi ir, ka “Sanata Kumaras Augšupcelšanās Skola” ir Pastāvējusi un Atzīmējusi Savu Pirmo Desmitgadi!!

ILGU MŪŽU JŪSU UNIKĀLAJAI LĪDZRADĪŠANAI!!!

 

Vēlu visu to labāko!

Mīlestību un Gaismu!

Tamāra, Severomorska

19 04 04 04

 

Pievienots 04.04.2019

http://sanatkumara.ru/otzivi/otzivi-marta-2019

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “Darbs pie kļūdām” http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/26-raksti-2019/2084-darbs-pie-kludam (Tulk. piezīme)

[2] Skat. “Dažādi autori - 2019. g. februāra atsauksmes” http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2043-dazadi-autori-2019-g-februara-atsauksmes (Tulk. piezīme)