Валентина Талубьева – Держи меня за руку...

Valentīna Talubjeva - Turies pie manas rokas...

Diženā Dieviete:

“Turies pie manas rokas, kad ir grūti”

19 02 27

Sveicināti, Natālija Nikolajevna!

Izlasīju rakstu par Diženo Dievieti, kur viņa ne tikai pastāstīja par sevi, bet arī palūdza uzrakstīt, cik seansi ar viņu palīdz dzīvē un, galvenais, kā ir sajūtamas viņas enerģijas, vai veicina dziedināšanu un mūsu augšupcelšanos[1].

Kad es tikko iepazinos ar Diženās Dievietes enerģijām 2015. gadā vienā no jūsu semināriem, tad sajutu ļoti tuvas vibrācijas. Atnāca mīlestība un mātišķs siltums. Dvēsele sajutās spārnota un aizsargāta vienlaikus. Un tādas sajūtas rodas katru reizi, kad dvēsele saskaras ar Diženās Dievietes – visu dvēseļu mātes – enerģijām. Man Viņa ir lielais Skolotājs un Dziednieks. Viņas mītne ne no šīs pasaules, austa no gaismas un mīlestības, ir Dzimtās Mājas, kur dvēsele atnāk, lai justu mieru un svētību, kur viņu vienmēr priecājas redzēt un vienmēr gaida.

Kursā “Dziedināšanas prakses[2]” meditācijas laikā es no Diženās Dievietes saņēmu iesvētījumu un viņas vēlējumus turpmākai virzībai uz garu.

Pateicos Jums, Natālija Nikolajevna, par brīnišķīgajiem seansiem ar Diženo Dievieti, kura tagad vienmēr ir ar mani.

Ar Mīlestību, Valentīna Talubjeva.

P.S. Nosūtu čenelingu ar Diženo Dievieti, kurš notika uzreiz pēc kursa “Dziedināšanas prakses” pabeigšanas.

Vēstījums 2019.01.28.

Es piesaucu Diženo Dievieti uz sakaru seansu, cik tas ir piemēroti šeit un tagad. Es sūtu gaismu/mīlestību no savas sirds un lūdzu mazliet sazināties ar mani.

DD: Sveicināts, mīļais bērns, sveicināta meita, dvēsele mana. Es atnācu uz tavu aicinājumu un esmu gatava atbildēt uz taviem jautājumiem.

Vakar bija Natālijas Koteļņikovas kursa “Dziedināšanas prakses” noslēdzošā diena; kursā es saņemu iniciāciju/iesvētījumu kanālam ar tevi, dārgo māmuliņ. Es jūtu tavas enerģijas, es redzēju iesvētīšanas rituālu un apzinos, ka ir pienācis laiks dziedināt visus manus aspektus, kuri atradās aizmigušā stāvoklī.

Atbildi, lūdzu, šis iesvētījums uzliek man atbildību, kuras būtība ir tāda, lai izmantotu velti, kuru es no tevis saņēmu, pilnā mērā un atdotu to cilvēkiem manas gatavības apmērā, kā arī izmantotu to par labu augšupcelšanai vislabākajā veidā?

Lūk, tu atbildēji uz savu jautājumu pati. Cik tu pieprasīsi un atvērsi velti, kuru saņēmi no manis, tik arī tiks dots.

Es ieraudzīju sevi ar briljanta kroni galvā, no kura lejup uz pieri nokarājās safīra akmens, bet ap galvu citi daudzkrāsaini dārgakmeņi. Arī roku pirkstos mirdzēja gredzeni ar dārgakmeņiem. Krūšu rajonā mirdzēja milzīgs briljants, bet kājās bija uzvilktas kristāla kurpītes, arī izrotātas ar briljantiem. Es pareizi aprakstīju savu tērpu?

Viss, ko tu redzēji, tā ir: gan apģērbs, gan kronis. Atceries bildīti ar meitenīti – tas esi tu, mīļais bērns. Nešaubies par sevi, par saviem spēkiem. Iemācies dzīvot svētībā, priekā, mīlestībā. Pateicies par visu, kas notiek tavā dzīvē. Esi scenārists, režisors un aktieris vienlaikus, pārvaldi likteni, uzņemoties sev atbildību par saviem darbiem. Bet es tev palīdzēšu, piedaloties visos dzīves momentos, ja pasauksi. Turies pie manas rokas, kad ir grūti. Bet, kad ir viegli un priecīgi, es dalīšu šo prieku ar tevi, jo tu esi mana daļa, kuru es mīlu ne mazāk kā visus pārējos savus bērnus. Tev daudz ir dots. Nepazaudē savu potenciālu pa tukšo.

Kad mēs meditācijā iegājām tavā sirds centrā, es sapratu, ka tas vēl ir arī mācību centrs. Es tiku iesvētīta arī tavos mācekļos, vai tas tā ir?

Princips mācīt/mācīties maniem bērniem nekad nenoveco, un, ja tu sevi ieraudzīji tādā centrā, tad tas tā arī ir. Tavs talants uzliek pienākumu būt dziedniekam un koordinatoram/skolotājam vienā personā, kas nozīmē ne tikai saņemt, bet arī atdot to, ko saņem. Tomēr neko jaunu sev tu neizdzirdēji, jo viss sen ir pateikts.

Mans novēlējums tev: ej un esi pārliecināta par saviem spēkiem – jo tu taču esi viena no mums. Tu esi radītāja. Kad tev būs smagi vai grūti, pasauc mani, un es piepildīšu ar gaišu prieku tavu dzīvi un parādīšu, kā palikt šajā stāvoklī vienmēr un visur, neraugoties uz visiem šķēršļiem, kuri nostāsies tavā ceļā. Lai tādu šķēršļu ir arvien mazāk, jo tu esi gatava apzināties, kas tie par šķēršļiem un ka aiz katriem slēpjas tavs personīgais spēks.

Mīlu tevi bezgalīgi un gaidu jaunas tikšanās!

Pateicos tev par to, ka tu veltīji savu laiku man, par nenovērtējamo velti, par tavu mīlestību.

Mīlu, godāju. Līdz nākamajai tikšanās reizei.

 

Pievienots 28.02.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/derzhi-menya-za-ruku

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “Kas ir Diženā Dieviete”, http://www.sanatkumara.lv/index.php/26-raksti-2019/2037-kas-ir-dizena-dieviete (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2018-gada-raksti/24-raksti-2018/1917-dziedinasanas-prakses (Tulk. piezīme)