Валентина Талубьева – Радуйтесь жизни...

Valentīna Talubjeva - Priecājieties par dzīvi...

Priecājieties par dzīvi, lai kuru pusi tā neparādītu

19 02 22 01

Sveicināti, Natālija Nikolajevna!

Izlasīju vietnē jūsu čenelingu ar Sanatu Kumaru (raksts “Tas ir karš, bērniņ![1]”) un palūdzu saviem garīgajiem audzinātājiem un cilvēces skolotājiem papildināt šo vēstījumu. Nezinu, cik tas ir objektīvi, bet enerģijas, kuras no Viņiem atnāca, es sajutu kā mīlestības/gaismas vibrācijas un nomierināšanos no viņu klātbūtnes manī.

Turklāt SK Skolas 9. un 10. nodarbība bija veltīta čenelingam un prasmei atšķirt pēc vibrācijām, pirmām kārtām, pēc sajūtām, – no kā šie vēstījumi ir atnākuši. Tāpēc es vienu no čenelingiem uzrakstīju čatā Skolas nodarbībā, lai apzinātos, cik tīrs ir mans kanāls un kādam uztveres līmenim atbilst. Protams, es ar sirdi jūtu, no kurienes vēstījumi nāk, bet arī domubiedru viedoklis man ir dārgs.

 

Vēstījums 2019.02.21.

Dārgie Audzinātāji, Augšupceltie Skolotāji, Diženā Dieviete, Augstākie Gaismas Spēki, ļaujat ar jums parunāties?

Mēs esam sakaros. Klausāmies tevi.

Sūtu jums mīlestību/gaismu. Esmu saskaņota pienācīgā veidā?

Jā, tas tā ir. Enerģētiskā tīrīšana un balansēšana, kas principā ir viens un tas pats, dod iespēju iziet uz sakariem ar mums, taviem AEs, kā audzinātājiem, kā arī visas Kosmosa Ģimenes cilvēces garīgajiem skolotājiem, ja tas būs nepieciešams tavai dvēselei un tavai personībai, kura apzināti atrodas iemiesojumā, kā arī pateicoties tavai gatavībai apgūt un uztvert tās informācijas paketes, kuras mēs sūtām.

Es priecājos par mūsu tikšanos un jūtu jūsu klātbūtni savās enerģētiskajās struktūrās. Tas man ir ļoti svarīgi – just jūsu klātbūtni un nesaraujamo saikni ar Mājām, Ģimeni.

Man acīs sariesās prieka asaras no tā, ka es jūtu jūsu mīlestību, līdzcietību un rūpes.

Mēs mīlam tevi aiz vārdu robežas un esam gatavi kalpot vienmēr – tikai piesauc.

Man radās daži jautājumi sakarā ar mana zemes plāna skolotāja un domubiedra N. Koteļņikovas rakstu par mentālo un pat astrālo ķermeņu saārdīšanu dažiem jāņtārpiņiem, kas notika šī gada janvārī. Piemēram, Natālijai Koteļņikovai un citiem cilvēkiem tas izpaudās kā fiziski gripas simptomi.

Tāpēc jautājums ir tāds: vai tas bija astrāli-mentāls uzbrukums no tumšo spēku puses vai arī tās tomēr ir mācības iemiesojumā un dvēseles karmas uzdevumi?

Mēs vēlreiz sveicam tevi un dosim atbildes uz jautājumiem. Bet, tā kā tēma ir ļoti daudzšķautņaina un pat daudzdimensionāla, tad arī atbildes vajag uzlūkot tieši no šīm pozīcijām. Vēl vairāk, vislabāk tās uztvert no Vienotības sistēmas un zelta eņģeļa, kurš sēž zelta istabā zelta tronī ar zelta kroni galvā un izplestiem zelta spārniem, augstuma. Kaut kā tā, dārgā.

Bet kāpēc jūs smejaties?

Tāpēc ka mums ir amizanti skatīties, kā tu visa esi koncentrējusies un pat saspringusi, gatavojoties izdzirdēt mūsu atbildi. Bet mēs gribam, lai tu atslābinātos un saņemtu labpatiku no mūsu saziņas.

Man ir ļoti priecīgi un viegli no jūsu klātbūtnes. Lūk, atkal sariesās asaras...

Jā, mūsu/tavas prieka asaras no mīlestības apkampieniem, dārgā. Un nav tik nopietni jāuztver dzīve, kuru jūs dzīvojat, neskatoties ne uz kādiem pārbaudījumiem, kas rodas jūsu mācību iziešanas ceļā, kuras jūs paši sev ieplānojāt vēl līdz nākšanai uz Zemi. Jūs stādījāt/plānojāt tās ar lielu labpatiku, paredzot sekas un priecājoties par iespēju tās iziet, atrodoties blīvos ķermeņos, kad jūs varēsiet paspēlēties ar emocijām, domām un pat rīcību, zinot, ka atrodaties uz brīvās izvēles planētas apziņas dualitātes apstākļos. Lūk, tāda interesanta Spēle! Nu taisni āķīgs uzdevums vai daudzlīmeņu datorspēle – jo sarežģītāk, jo interesantāk. Un kādu labpatiku saņem, kad nonāc pie finiša kā uzvarētājs. Vai tad tā nav laime, skaists un graciozs nobeigums?

Pateicos jums par piešķirtajām alegorijām un metaforām, kā arī par to enerģijas impulsu/lādiņu, kuru es saņēmu, kamēr rakstīju, dekorējot jūsu vēstījumu vārdos.

Man ir tik labi un patīkami krūtīs, vēderā, saules pinumā. Īpaši saules pinumā es jūtu vienkārši ugunīgu enerģiju pieplūdumu, kurš viļņiem izplatās pa visu ķermeni.

Nu, lūk, lieliski, ka tu gūsti labpatiku šajā momentā, izdzīvojot to sajūtu/vibrāciju smailē.

Tas ir ļoti svarīgs moments. Iegaumē to. Jo tādas sajūtas ir kritērijs tevis-cilvēka mijiedarbībai ar tevi-Avotu. Tas ir mīlestības moments, ar kuru tevi apdāvina Avots, un Telpa paplašinās, pieņemot šīs svētīgās enerģijas. Viņa piesūcinās un piepildās ar mīlestību/gaismu. Viņa gūst labsajūta kopā ar tevi. Viņa apkampj tevi ar tādu pašu mīlestību/gaismu, jo jūs ar viņu esat Viens pēc savas būtības.

Es pateicos par šo meditāciju, kura vairāk līdzinās mistērijai, jo tajā piedalās visas Gaismas karadraudzes. Un Mīlestība rada brīnumus, kuri notiek vienkārši tāpat, pietiek tikai noskaņoties uz Avotu un kļūt par tīru kanālu.

Mēs tevi svētām par to, ka tu tik skaidri redzi sevi un visu, kas ir apkārt. Tās ir vienas medaļas divas puses – kas iekšienē, tas arī ārpusē. Un tas ir likums.

Ko jūs varat piebilst tam, ko teica Sanats Kumara sakarā ar Kristus-apziņas režģa apvalka sagraušanu un, kā sekas – atsevišķu cilvēku mentālo apvalku sagraušanu?

Vēlreiz atkārtosim, ka dūmu bez uguns nemēdz būt. Un visi šie pārbaudījumi, kuri nāca pār dažiem gaismas nesējiem, ir mācību iziešana un karmas uzdevumu risināšana, lai uz kādu plānu tas neattiektos. Tieši tā un nekā citādi jums tas ir jāuztver. Protams, jūs varat fantazēt, kā vēlaties, iesaistot savu prātu, vai pat kaut ko radīt, izdarot apzinātu izvēli, – mēs vienmēr jūs atbalstīsim jebkurās jūsu iniciatīvās, jo tā ir jūsu dzīve. Galvenais – dzīvojiet to ar labpatiku. Lūk, mūsu vēlējums jums, dārgie un mīļie.

Atkārtojam, spēlējieties jautrāk un mīliet cits citu. Priecājieties par dzīvi, lai kuru pusi tā neparādītu. Sviniet katru mirkli, atrodoties uz šīs brīnišķīgās planētas, kura uz laiku ir kļuvusi par jūsu dzimtajām mājām.

Bet kā gan aizsargāties no tādiem nepatīkamiem momentiem savā dzīvē?

Priecāties, nevis skumt. Mīlēt, nevis bīties. Jo pārbaudījumi pāri spēkiem netiek doti – tas ir likums.

Kad jūs izdarāt izvēli svinību virzienā, dzīve sāk jums sniegt patīkamus pārsteigumus un apbrīnojamas dāvanas, kuras to bagātina, pārvēršot gaišos svētkos! Tieši tā izpaužas laime!

Mēs novēlam, lai jūs tādus svētkus tuvinātu savā dzīvē, un tātad – arī katra Zemes cilvēka dzīvē, tāpēc ka, mainot sevi, jūs maināt visu un visus sev apkārt. Jūs tuvināt Kristus-apziņas uzvaru ne tikai uz šīs planētas, bet visā Pasaules-ēkas evolūcijas spirālē. Lai notiek tā!

Pateicos, mīlu, godāju un priecājos kalpot Vienotības sistēmai Mīlestības/Gaismas Avota vārdā, kura daļa es esmu. Līdz nākamai tikšanās reizei.

***

No N. Koteļņikovas:

Es pateicos Valentīnai par čenelingu – ļoti skaidrs un pat ar humoru. Taču tā kā viņa piesauca visus pēc kārtas, tā arī nekļuva skaidrs, ar ko viņa runāja. Bet enerģijas ir patīkamas un gaišas. Malacis.

Gribu šo vēstījumu papildināt ar interesantu rakstu, kurš vakar tika izlikts SK Skolas čatā.

Kāpēc slimo apskaidrotie?

https://vk.com/@istina__vnutri-pochemu-boleut-prosvetlennye

Daudziem no tiem, kas lasa čenelingus un mācās dažādās skolās, ir priekšstats – ja mēs apskaidrojamies un vēl mācāmies dziedināt, tad mums ne tikai ir jābūt pilnīgi veselīgiem, bet arī vienmēr jauniem. Par to raksta daudzi čeneleri – par atjaunošanos, par apskaidrojošu prakšu iedarbību uz veselību, par darbu ar DNS, lai atgūtu jaunību u.c. Ir pat veselības tabletes. Ir jāsaka, ka es patiešām vairākus gadus vispār neslimoju, pat ar gribu vai saaukstēšanos. Kas attiecas uz jaunības atgūšanu, tad paraudzīsimies mūsdienu apskaidroto sejās un pārliecināsimies, ka viņi tomēr nav jauni.

19 02 22 02   19 02 22 03   19 02 22 04   19 02 22 05

19 02 22 06   19 02 22 07   19 02 22 08   19 02 22 09   19 02 22 10

 

Pievienots 22.021.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/raduytes-zhizni

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/26-raksti-2019/2031-tas-ir-kars-bernin (Tulk. piezīme)