Валентина Талубьева – Процесс перехода

Valentīna Talubjeva - Pārejas process

Pārejas process uz jaunām sliedēm ir palaists, un to tagad neapturēt

19 01 24

Sveicināti, Natālija Nikolajevna! Sakarā ar pasaules meditācijas veikšanu mēness aptumsuma laikā es palūdzu saviem garīgajiem Skolotājiem pastāstīt par viņu attieksmi pret šo notikumu.

SKS-1 astotā nodarbība bija veltīta daudzām tēmām, tajā skaitā arī čenelingam. 5-10 minūšu laikā, kuras nodarbībā iedalītas čenelingam, ir grūti uzrakstīt par visu, kas uzreiz atnāca, jo informācija ir daudzdimensionāla. Tā vairāk attiecas uz to, kā saņemtā informācija ir jāuztver un jāatšķir pēc vibrācijām, kurš ir kurš. Jāsaka, ka šī tēma bieži tiek izvirzīta vēstījumos no maniem Skolotājiem. Jo taču, ja ir pieprasījums, tad būs arī atbilde. Starp citu, visi čenelingi vairāk līdzinās vienai Lielai sarunai ar maniem augstākajiem garīgajiem aspektiem Audzinātāju personā. Tāda sajūta, ka šī saruna nekad nebeidzas. Taču daļa sarunas tiek “konspektēta”, lai varētu pēc tam pie tās atgriezties un aplūkot detalizētāk, pievēršot uzmanību smalkumiem un niansēm. Un esmu pateicīga, ka manā dzīvē ir tādi lieliski palīgi.

Ar Mīlestību, Valentīna.

 

Vēstījums 2019.01.21.

Pieņemts 01:30

 

- Dārgie Audzinātāji, šodien ir mēness aptumsums uz planētas. Tieši šajā dienā pulksten 8 no rīta pēc Maskavas laika ir jānotiek pasaules meditācijai, lai atjaunotu balansu starp gaismu un tumsu.

Es jums sūtu gaismu/mīlestību no sava sirds centra un pateicos, ka jūs vienmēr esat sakaros ar mani. Gribu lūgt padomu, vai man vajag piedalīties šajā meditācijā un vai tik svarīgs ir tās veikšanas laiks, pieskaņots mēness aptumsumam?

 

Mēs sveicam tevi šajā jaunajā dienā uz Zemes un sūtām mīlestību/gaismu, lai tu nedaudz noharmonizētu savu energosistēmu un noskaņotos uz pakešu pieņemšanu kodu veidā no mums, bet tavs biodators tās dekodēs uztverei.

Bet, kas attiecas uz pasaules meditāciju, tad jālemj tev, vajag vai ne piedalīties šajā pasākumā, jo tā nav Harmoniskā Konverģence kārtējo reizi, bet tikai vienīgi jūsu nodoms atbalstīt pārejas perioda uz planētas pārveidošanas procesus. Un tas, ko jūs caur gaismas portāliem nosūtīsiet uz Centrālo Kosmosa Sauli mīlestības vibrāciju veidā, būs jūsu ieguldījums jaunās apziņas formēšanā, kā arī noosfēras enerģētisko paternu izveidotā konglomerāta līdzsvara uzturēšanā, kurš ļaus enerģiju plūsmu turpmākajai lejup-kāpšanai savienot vienoti visu saprātīgo būtņu kosmisko kopienu.

Protams, ja tu piedalīsies meditācijā noteiktajā laikā, tas būs lieliski. Bet pat ja tu nepiedalīsies noteiktajā laikā, bet vēlāk, tad tas vienalga būs ieguldījums pārveidošanas procesā, nešaubies.

Mēs mīlam tevi aiz vārdu ietvariem un esam gatavi kalpot vienmēr.

(Norāde uz meditāciju https://www.youtube.com/watch?v=WrroYiXr2oo)

 

Vēstījums 2019.01.22.

Pieņemts 11:10 pēc Maskavas laika

 

Dārgie Audzinātāji, vai darbs partnerībā ar jums, lai atjaunotu manas energosistēmas balansu, kaut kā ietekmē planētas visas noosfēras stāvokli?

Jā, tā tas ir. Katrs no 144 tūkstošiem gaismas turētāju uz Zemes ienes savu spēkiem piemērotu ieguldījumu.

Pat ja kāds no viņiem pagaidām “guļ”?

Jā, tā tas ir. Ar savu klātbūtni vien viņi jau pauž gaismu uz Zemes. Bet, kad viņi apzināti enkuros gaismu uz planētas, iestāsies zelta laikmets uz 1000-gadi, bet varbūt arī ilgāk.

Bet vai tad kas tāds ir iespējams cilvēka īsā mūža laikā?

Tu spried duāli (smejas). Pacelies Kristus-apziņas līmenī, tad ieraudzīsi diezgan pilnīgi ainu, kāda ir situācija uz planētas, un apzināsies, ka 144-tūkstoši turētāju, tāpat kā jūs visu, šeit dzīvojošo, būtības nekad nemirst. (To teoriju, kuru tu zini, pielieto praksē, apzinoties, ka jūs patiešām esat nemirstīgi un tikai maināt savus skafandrus, periodiski nolaižoties uz Zemes.) Viņas pāriemiesojas kā cilvēku būtnes, bet nekad nepamet Zemes noosfēru, viņu apziņas vienmēr atrodas kristāliskajos režģos, tādā veidā noturot līdzsvaru starp tumšajām un gaišajām komponentēm, kas ir klātesošas kā dzīves pamats uz planētas.

Kāpēc par kristālisko režģi jūs runājat daudzskaitlī?

Bet tu apzinies, ka tas patiešām ir tā. Tu aizmirsti, ka bez ārējās Zemes ir arī iekšējā Zeme, un tātad vibrāciju attiecība starp viņām arī ietekmē vispārīgo balansu. Tikai sistēmu dinamiska līdzsvara gadījumā ieslēdzas lauka pašregulācija, kuras pagaidām uz planētas nav duālās apziņas matricas klātbūtnes dēļ. Tieši tās radītāji ar visiem iespējamajiem līdzekļiem cenšas noturēt cilvēku apziņu tās ietvaros. Bet 144 tūkstoši būtņu rada Vienotības matricu, kura apvieno visus kosmosa kopienas gaismas spēkus. Un jo augstāka, stiprāka ir pretstāve, jo varenāka kļūs Gaismas Ģimene kā vienots vesels, kad nodibināsies sistēmu līdzsvars.

Bet pretstāve pastiprina arī tumšo sistēmu?

Protams, tas tā ir. Citādi līdzsvara nebūs. Bet pagaidām kolektīvā apziņa nav izaugusi vibrāciju ziņā, kad nodibinās līdzsvars, kas nodrošina 3D matricas eksistēšanu uz planētas.

Cik es zinu, iekšējā Zeme ir gatavāka pēc sava enerģiju stāvokļa pāriešanai uz Jauno Ēru?

No vienas puses, tas patiešām tā ir, jo etalona stāvokli viņi (iekšējās Zemes iedzīvotāji – mana piez.) ir spējuši noturēt un saglabāt, bet no otras – senie radītāji (reptiloīdi, arhonti un pelēkie) – neatdod savas pozīcijas un ietekmē Zemes vispārīgo matricu kopumā. Un, kaut arī viņus kā valdniekus gaismas turētāji ir izspieduši, tomēr līdz šim laikam daudzu 5. cilvēku rases pārstāvju DNS-imprinti satur duālās apziņas matricas radītāju sēklas.

Protams, pārejas process uz jaunām sliedēm, tēlaini runājot, ir palaists, un to tagad neapturēt, jo tas ir līdzīgs ķēdes kodolreakcijai. Un tomēr, kamēr cilvēku DNS-šūnās ir tumsas turētāju sēklas, līdzsvars eksistē projekcijā – kā sapnis, kā cilvēces nākotne.

Un ko tad darīt mums, gaismas darbiniekiem?

Pildīt savu darbu vislabākajā veidā. Kā? Tas jums katram ir ierakstīts kontraktā. Pētiet un iemiesojiet to dzīvē, dārgie. Paudiet savus gaišos radījumus šeit, uz planētas, un tad līdzsvars tiks sasniegts. Un tikai tad Zeme likumīgi kļūs par vienu no Galaktikas centriem, kur valdīs Avota, Visa, kas Ir, Radītāja, Gaisma un Mīlestība. Lai notiek tā!

 

Tavi Audzinātāji no Galaktikas Vienotības.

 

Pievienots 24.01.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/protsess-perechoda

Tulkoja Jānis Oppe