Авторы разные – Отклики декабря 2018 г

Dažādi autori - 2018. g. decembra atsauksmes

18 12 29 01

Mani dārgie audzēkņi, līdzgaitnieki un draugi!

Apsveicu jūs ar Jauno 2019. gadu!

Vislabākie novēlējumi no manas sirds –

visiem plauksmi, garīgo izaugsmi un veselību!

Sirsnīgi pateicos jums par visām burvīgajām atsauksmēm, kuras mani uztur, neļauj zaudēt dūšu,

dod izpratni par manu darbu un jēgu strādāt tālāk.

Es jūs visus ļoti mīlu!

Zemu jums paklanos!

Jūsu Natālija Koteļņikova

Maniem apsveikumiem pievienojas

Vladimirs Ahmanajevs

18 12 29 02

Natašeņka, mana dārgā, labvakar! Tikko noritēja meditācija, kurā, tiesa, es nereģistrējos, trūkst vārdu, lai izteiktu sajūsmu, prieku un apmierinājumu, ar kādu mēs visi strādājām. Atceros, es vērsos pie tevis ar jautājumu – kā palīdzēt, bet tagad skaidrāks par skaidru kļuva, kādu varenu es sevi sajutu – sevi un visus mūs – vienkārši milzīgs spēks!! Jā Turēt = savu marku = būt tīrības un gaismas augstumā! Cik lieliski!

Pateicos tev, mana dārgā, par to, ka ved un izved mani – mūs – uz tādiem līmeņiem, par kādiem es pat nesapņoju, padari mūs visus tādus pārveidotus, gaišus ar katru reizi, cik lieliski gan tas ir! Pateicos tev, mana dārgā, par to, ka tu esi manā dzīvē un paliksi tajā uz visiem laikiem, man burvīgā, brīnišķīgā, apbrīnojami tīrā Skolotāja! Pateicos tev par to, ka dāvā sevi mums visiem līdz pēdējai gaismas un mīlestības kripatiņai; tās no tevis plūst straumēm uz visām pusēm, apsedzot mūs visus! Pateicos un priecājos, ka kopā ar tevi es turpinu iet tālāk uz gaismu, pārveidotu, jaunu, pavisam citādu! Pateicos, pateicos, pateicos un mīlu tevi ar visu savu būtību!

Pirmo meditāciju es noklausījos un padarīju to ar tādu pašu labpatiku un pilnīgu atdevi, gūstot milzīgu apmierinājumu! Pateicos tev, ka tu man ESI! Laimīgu Jauno gadu, mana mīļotā, tev un visai ģimenei! Lai jums būtu viss, kas vien jums nepieciešams pilnā apmērā. Ar cieņu un mīlestību!

Ar cieņu,

Gaļina Kulaka

18 12 29 02

Par Muzikālo šķirstiņu – projekts “Mocarts”

Nataša! Lieliski! Rakstu pēc iespaida par šodienas šķirstiņu par Mocartu. Es šodien sev atklāju viņa mūziku. Priekšroka bija Rahmaņinova, Baha, Bēthovena, Čaikovska mūzikai… Mocarta mūzika asociējās ar “vieglu”… Tā arī izrādījās viegli aiznesoša un atvērta uz augšu. Kā pareizi komentāros uzrakstīja Dmitrijs – bija meditatīvs stāvoklis. Klausoties lieliski izvēlētos viņa skaņdarbus, visu laiku dega sirds čakrā un augstāk. Pat rekviēms cēla augstāk, nevis laida lejā pie ciešanām un bēdām (tikai masonu mūzika man atskanēja citādi – trešajā čakrā). Pateicos par milzīgo Darbu (РАботу). Tā kā mūsu pilsētā filharmonijas nav, tavs šķirstiņš ir vienkārši dāvana.

Ar mīlestību, Nadežda

18 12 29 02

Godājamā Natālija Nikolajevna! Milzīgs paldies jums par sagādāto labpatiku. Tas ne ar ko nav salīdzināms!!!! Es iegremdējos savā jaunībā, kad mūzikas iespaidā notiek kaut kas satriecošs ar dvēseli. Tā ir īsta radīšana, kad spēlē! Personīgs paldies jums par izpildītāju izvēli!!!!! Tas ļoti harmonē personīgi ar manu Mūzikas izvēli! Jūtu asaras un pateicību Radītājam par to, ka tu dzīvo.

Ļena Makarenko. Mūziķe diletante.

Milzīga Pateicība par Jūsu darbu. Tas ir līdzīgi meditācijai. Dvēsele paaugstina vibrācijas, attīrās un kļūst augstāka. Zemu paklanos jums par visu!

18 12 29 02

Gaļina Levandovska (18:02)

Dziļa paklanīšanās Jums, Natālija, par šo Muzikālo Šķirstiņu. Pateicos.

 

Jevgēņija Aijo, Latvija (18:02)

BEZGALĪGI PATEICOS!

 

Jeļena Kazanska (18:05)

Dārgā Nataša! Milzīgs paldies par šo lielisko piepildīto klubu. Iespējams, tāds klubs pamodinās daudzus.

 

Nadežda Anaņjeva (18:06)

No visas dvēseles pateicos par brīnišķīgo stāstu un dievišķo mūziku! Mīlestību un prieku!

 

Natālija Balatkina (18:07)

Pateicos par brīnišķīgo stāstu, par lielisko iespēju iepazīt lielos komponistus! Cik gan tas ir nepieciešams šajā nevienkāršajā un brīnišķīgajā laikā.

 

Fedotova Tamāra, Severomorska (18:07)

Vislielākā Pateicība par tādu tikšanos ar MŪZIKU!

 

NATAŠA, PATEICOS PAR MOCARTU

KLASIKA MAN PATĪK KOPŠ BĒRNĪBAS

BET PRET MOCARTU IR NEPARASTA ATTIEKSME

VIENMĒR, KAD DZIRDU MŪZIKU, GRIBAS SPĒLĒT VAI DIRIĢĒT,

KAUT GAN MŪZIKU NEESMU MĀCĪJUSIES

JA BŪTU INSTRUMENTS, DROŠI VIENS APSĒSTOS UN SĀKTU SPĒLĒT

Vera Solnceva

18 12 29 02

Sveicināti, Natālija! Esmu apburta no Muzikālā Šķirstiņa, no tāda detalizēta stāsta par pašu komponistu Mocartu un viņa kā komponista daiļradi. Pirmoreiz dzīvē es uzzināju, kā tēvs attīstīja un sargāja jaunā Mocarta Dievišķo talantu. Cik brīnišķīga ir viņa mūzika, tā patiešām dziedina. Man ļoti patīk dziesmas no operas FIGARO KĀZAS. Liels paldies Jums par šo Jūsu brīnišķīgo muzikālo darbu, dziļi paklanos Jums un no dvēseles pateicos var visu brīnišķīgo mūziku.

Ar mīlestību un cieņu Gaļina Levandovska

18 12 29 02

Pateicos jums, Natālija un Vladimir, par tādu lielu darbu, kādu jūs veicat tik daudzus gadus, par unikālajiem rakstiem sakarā ar apziņas paplašināšanu, par informāciju par visiem jautājumiem. Katrs dara savu darbu savā vietā. Pateicos par rakstu “Karš jau norit[1]” – tagad man r skaidrs, kāpēc man ir slikti jau 2 nedēļas bez redzamiem iemesliem fiziskajā pasaulē. Vēlreiz pateicos, jūsu bijusī audzēkne Gaļina, Perma.

18 12 29 02

Natašeņķa, pateicos par šodienas Tikšanos! Tā bija lieliska un diezgan nozīmīga man.

Vēlējos dalīties manā “atskaitē” par neseno Teosofu kongresu Sanktpēterburgā, Atskaiti es radīju uzreiz pēc atgriešanās un jau izvietoju to Gaismas Grupas vietnē (tiesa, lai izlasītu visu tekstu, ar attēliem, ir jāieiet pašā vietnē, jānoklikšķina tur uz kopradīšanu un pēc tam jānoklikšķina uz “rakstiem”[2]).

Vispār, dalos. Telpa patiesi ir stipri izmainījusies. Teosofu kongresu sveica pilsētas oficiālās zinātnes un kultūras struktūras.

Ar mīlestību – Tatjana Ševeļova

2018. g. 1. decembrī

Maskava

18 12 29 02

Sveicināti, Dārgā Natālija!

Pateicos par “Muzikālo Šķirstiņu”!

Jums daudzējādā ziņā ir taisnība, kad runājat par “3 nošu dziesmām”. Paldies Dievam, ir jaunatne, kura rada savu mūziku un nepieder “3 notīm”. Tiesa, viņa ne īpaši saskaras ar akadēmisko mūziku, bet, ja tā viņu ieinteresēs, pieskarsies.

Apzinos, ka uz akadēmisko mūziku raugos labvēlīgi, bet kā viesis.

Esmu uzaudzis laimīgā laikā, kad roks vēl bija jauns un mēģināja atrast saskarsmes punktus ar klasisko mūziku. Man svēta lieta ir Lake Palmer & Emerson ar Musorgska “Izstādes gleznām”, Isao Tomita, James Last “Classics Up to Date”: Dž. Verdi. “Nebukadnecars. Vergu jūdu koris[3]” – līdz šim laikam skan man ausīs.

Vidusskolā Rīgā, kur es mācījos, Mocarta simfonija bija tik pat godāta kā Pink Floyd, Led Zeppelin un grupa “Arsenāls” (“Арсенал[4]”) no Krievijas. Mēs zinājām, kas ir Geršvins, Stravinskis.

Bet tas bija cits laiks. Es piekrītu viedoklim, ka līdz ar disko mūzikas ēru sākās populārās nopietnās mūzikas noriets sabiedrībā.

Paldies Dievam, man pašam mūzikā ir viss, ko Dvēsele vēlas! 18 12 29 03

Ar Mīlestību

Jānis

18 12 29 02

Labvakar, dārgā Nataša! Milzīgi pateicos par to zināšanu krātuvi, kā strādāt ar sevi, kuru Jūs sniedzat mums SANATA KUMARAS SKOLAS nodarbībās. Tikai ņem un izmanto. Es it kā nodarbojos jau sen, taču apzinājos to tikai šodien pēc nodarbībām pirmā apmācības gada 6. stundā. To atbildību, kura piemīt Jums, nepieciešams attīstīt sevī. Jūs vienkārši visu sagremojat, atliek tikai norīt, nodarbojoties un nodarbojoties ar šīm praksēm. Jūs esat lieliska SKOLOTĀJA, kaut nu būtu vairāk tādu.

Ar Mīlestību Emīlija

 

Pievienots 29.12.2018

http://www.sanatkumara.ru/otzivi/otkliki-dekabrya-2018-g

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/24-raksti-2018/1935-kars-jau-norit (Tulk. pieīmes)

[2] Skat. https://www.light-group.info/co-creation/articles/4012-o-vtorom-mezhdunarodnom-teosofskom-kongresse-v-sankt-peterburge (Tulk. piezīme)

[3] Piemēram skat. https://www.youtube.com/watch?v=2F4G5H_TTvU (Tulk. piezīme)

[4] Skat. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%BB_(%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%BF%D0%B0) (Tulk. piezīme)