Эти несложные действия защитят вас от стресса

Šīs ne pārāk grūtās darbības aizsargās jūs no stresa

18 10 29

Šīs ne pārāk grūtās darbības pēc Šona Ekora (Shawn Achor), pazīstama psihologa, kouča un motivējošā spīkera domām, aizsargās jūs no stresa, palielinās produktivitāti par 30% un uzlabos smadzeņu darbību.

Pildiet tās katru dienu – un jūs pamanīsiet, kā pieaug jūsu prieka un laimes līmenis un kopā arī ar to visi mērķi un sapņi pakļaujas ātrāk.

  1. Pozitīvas atmiņas 2 minūšu laikā. Sagatavojiet pildspalvu un bloknotu. Padomājiet par patīkamām atmiņām vai iespaidu, piemēram, vakardienas laikā, un sīki to aprakstiet. Rakstīšanas laikā centieties no jauna izdzīvot šo notikumu un piepildieties ar pozitīviem iespaidiem.
  2. “Laba vēstule” 2 minūšu laikā. Pieradinieties rakstīt labus vārdus vecākiem, mīļotajam cilvēkam vai kolēģim. Tā var būt atzīšanās mīlestībā, neliels kompliments vai labas dienas vēlējums. Starp citu, jūs ne tikai jutīsieties kā patīkams cilvēks, bet arī manāmi uzlabosiet attiecības ar apkārtējiem.
  3. 2 minūšu ilga pateicība. Katru rītu pierakstiet kā minimums trīs jaunas pateicības. Atcerieties visu labo, kas ir jūsu dzīvē, – cilvēkus, lietas, notikumus, uzvaras. Tāds skats uz dzīvi padarīs jūs laimīgākus un novērsīs no negatīvām domām.
  4. Rīta desmit minūtes. Veltiet 10-15 minūtes dienā enerģiskiem fiziskiem vingrinājumiem. Tas paaugstinās endorfīna līmeni un pazeminās stresu. Starp citu, vēl tas palīdzēs noskaņot fokusu uz personīgajām vajadzībām un paaugstinās pašvērtējumu.
  5. Meditācija 2 minūšu laikā. Ieturiet īsu pauzi, paklausieties elpošanu. Varat papildināt ar atslābinošu mūziku. Tas jums palīdzēs pastiprināt koncentrēšanos un papildināt apzināšanos savā dienā.

Kā redzat, rituāli ir ļoti īsi un vienkārši. Taču jau pēc dažām dienām jūs ieraudzīsiet, kā sāk mainīties pasaule ap jums un jūs – kopā ar to.

Piepildiet sevi ar laimi, un šis stāvoklis palīdzēs jums iegūt visu, ko jūs vēlēsieties, – mīlestību, panākumus, bagātību un vēlmju piepildījumu.

 

Izsūtīts 29.10.2018

Sanata Kumaras vietnes vēstkopa

Izsūta Natālija Koteļņikova

e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tulkoja Jānis Oppe