Татьяна БеглякЗнаки и предзнаменования: как понимать послания духа

Tatjana Begļaka - Zīmes un paredzējumi: klausāmies Gara vēstījumus

18 10 18 02

18 10 18 01

“Nejaušība ir Dieva paņēmiens palikt anonīmam”

Alberts Einšteins

Pastāvīgi atrodoties elektronisko ziņu, reklāmas un sociālo mediju iedarbībā, mēs esam zaudējuši vērtīgu prasmi, kāda piemita mūsu priekštečiem, lai saņemtu informāciju no pirmavota – mūsu apkārtnes.

Mēs esam zaudējuši spēju uztvert dziļo saikni starp “mums” un dabisko pasauli, kā arī dažādos veidus, kā daba liek saprast, ka ir dzīva un sazinās ar mums. Putnu lidojuma veids, koku izplaukšana ārpus savas sezonas, okeāna ūdens temperatūra, skudru vai gliemežu invāzija… dabā ir tik daudz notikumu, kas satur vērtīgu informāciju un nozīmi, kam mēs vairs nepievēršam uzmanību.

Mūsdienu ātriem soļiem uz priekšu ejošajā pasaulē zīmes ir nošķirtas no to nozīmes.

Daba vienmēr ar mums sazinās, un bieži vien tas notiek, rādot mums paredzējumus un zīmes. Iezemiešu tradīcijās to saprata tā: darboties un būt harmonijā ar dzīves plūsmu jeb audumu. No fizikas mēs to tagad pazīstam kā “vienoto lauku”.

18 10 18 03

Šie paredzējumi un zīmes mums atklājas katru dienu mūsu garīgajos ceļojumos. Gluži kā sekojot “maizes drupačiņām” (sižets no Brāļu Grimmu pasakas “Ansītis un Grietiņa” – tulk. piezīme), mēs atkal varam iemācīties sekot šīs smalkās vadības viedumam.

Sk. arī Kā noskaņoties uz Visuma plūsmu un saņemt vajadzīgas zīmes

 

Stāsts par zīmēm

Pēdējo gadu laikā Luna un es esam atraduši jaunus veidus, kā dziļi savienoties ar apkārtējo pasauli. Viens no šiem veidiem ir pievērst ciešu uzmanību zīmēm un paredzējumiem, ar kuriem mēs sakaramies mūsu ikdienas dzīvē. Uzmanīgi vērojot zīmes un paredzējumus, mēs gūstam ne tikai vadību, bet tā ir arī efektīva metode, kā iezemēt mūsu apzināšanos pašreizējā momentā.

Es palūdzu Lunu dalīties viņas nesenajā pieredzē:

Manī vienmēr ir bijis kaut kas no sapņotājas. Bet tikai dažu pēdējo gadu laikā esmu spērusi apzinātu soli ārā no šīs sapņu zemes realitātē. Raugoties ar skaidrām un klātbūtnes acīm, es apzinos, ka dzīve mums katru dienu sūta tik daudz zīmju, vēstījumu un paredzējumu. Ir tā, ka mums daudziem trūkst acu, lai to ieraudzītu. Mēs tik daudz zaudējam mūsu haotiskajās un neskaidrajās domās par pagātni un nākotni, ka mēs aizmirstam brīnumus, kas ir mūsos pašos. Paturot to prātā, es katru dienu mēģinu iesākt ar iezemētu un apzinātu dzīves klātbūtni un uztveri. Un savās rīta pastaigās es bieži atklāju kaut ko pārsteidzošu: Dzīve jeb Gars tiešā veidā ar mani sazinās. Manas neapzinātās vēlmes vai jautājumi bieži tiek apmierināti ar dažādām dabas zīmēm un paredzējumiem. Bieži esmu redzējusi, kā trīs putni nepārtraukti šķērso manu ceļu: cielavas, baltie ibisi vai pīles. Cielavas pauž rotaļīgumu un prieku, baltie ibisi pauž iespēju, un pīles pauž kaut ko audzinošu. Man vēstījums no Dzīves ir pilnīgi skaidrs: “Katru dienu ir iespēja izjust prieku un mīlestību pret sevi, lai kas arī nenotiku.”

18 10 18 04

 

Atšķirība starp zīmēm un paredzējumiem

Dvēsele pati par sevi komunicē caur mūsu dzīvēm dažādos veidos, bet visizplatītākajā mums saprotamajā veidā – caur metaforām un simboliem. No paredzējumiem sapņos līdz spējai ieraudzīt zīmes, metaforas un simbolus – tas viss rodas no mūsu bagātās iztēles, kas ir tiešs mūsu dvēseles logs.

18 10 18 05

Jūs varat jautāt, kāda ir atšķirība starp zīmi un paredzējumu. Manā izpratnē atšķirība ir šāda:

Zīmes parādos brīžos, kad mums ir grūti pieņemt lēmumu vai ir vajadzīga palīdzība, lai sevī integrētu ar mums nesen notikušā izpratni. Tas ir līdzīgi tam, ka jūs konsultētos pie orākula; jūs zināt, ka jums ir vajadzīga vadība vai arī atbilde uz jautājumu, un atbilde parādās pati par sevi, ja jūs esat atvērti tās saņemšanai. Lunas stāsts augstāk varētu būt tam labs piemērs.

Paredzējumi savukārt nāk bez iekšēja pieprasījuma no mums pēc vadības un pārsteidz mūs. Tie ir reti, ļoti nozīmīgi un zīmīgi savas pārdabiskās, svešādās un dīvainās dabas dēļ. Tie var būt arī brīnumaini, uzkrītoši un pārsteidzoši. Bet tie vienmēr ir mīklaini.

Paredzējums norāda uz draudošu, svarīgu pravietisku notikumu, kurš tuvojas vai notiek. Mana personīgā pieredze ar Paredzējumu izvērtās pirms daudziem gadiem, kad es pirmoreiz ierados Austrālijā. Es atrados spēcīgā personīgās transformācijas procesā, un kādā agrā lietainā ziemas rīta pastaigā manu ceļu šķērsoja brūna čūska. Es uz vietas sastingu, arī čūska, mēs skatījāmies viens uz otru, kas ilga tikai dažus mirkļus, bet šķita kā mūžība. Es jutu ar viņu spēcīgu saikni, it kā viņa ar mani sazinātos kaut kā intuitīvi. Pēc dažiem mirkļiem viņa ielīda krūmājos.

18 10 18 06

Man tas bija pravietisks paredzējums vairāku iemeslu dēļ. Tas notika krēslainā laikā, kad ir atvērtas durvis uz dažādām valstībām. Čūskas simbolizē viedumu un transformāciju, jo viņas pastāvīgi iegūst jaunu ādu. Vissvarīgākais – šajā Austrālijas reģionā čūskas ir ļoti retas, it īpaši ziemā, kad viņas atrodas daļējā miega stāvoklī.

Tas mani veda pie Paredzējuma galīgā aspekta. Lai apzinātos, vai esat saskārušies ar Paredzējumu, jums ir jābūt ļoti tuviem jūsu dabiskajai apkārtnei, lai saprastu, vai tas ir vispārīgs notikums, vai kaut kas, kas robežojas ar neiespējamo.

 

Kā jums saņemt Zīmes un Paredzējumus

Mēs visi esam saistīti ar vienu universālu spēku, bet tas nenozīmē, ka mēs pa dzīves upi peldam. Ja mēs neapzināmies un neklausāmies norādēs, kas vada mūs uz viediem un ietekmīgiem lēmumiem, mēs nepamanām brīnišķīgās iespējas, ko Dzīve mums piedāvā.

Ir vairāki veidi, kā zīmes un paredzējumi var jums parādīties. Visbiežāk jūs tos atradīsiet dabā un pie dzīvniekiem, jo viņi ir dzīvi un tiek tieši Gara vadīti. Taču zīmes un paredzējumi parādās daudzos citādos veidos, parādības un formās.

Zīmes un paredzējumi visbiežāk parādās sekojošos veidos:

 

Zīmes un paredzējumi sapņos

Tie ietver neparastus sapņus, reizēm tik “reālus”, ka tos nevar atšķirt no nomoda. Paralizējoši sapņi, nāves vizītes sapņos, ragana uz slotas un pravietiski sapņi. Tie visi bieži vien ir lietas, kas nāks vai parādīsies un tiks drīzumā izprastas.

Sk. arī Sapņi – zemapziņas spēle vai pārdomāts scenārijs no Augšas?

18 10 18 07

Interpretējot savus sapņus, negriezieties pie sapņu tulkotāju grāmatām, kurās izklāstītas idejas, ko katrs sapnis nozīmē. Sapņu simboli ir dziļi personīga lieta. Dažiem cilvēkiem var patikt zirgi, un viņu sapnis par zirgu var būt pozitīva zīme, savukārt citiem zirgs var būt negatīvs paredzējums (piemēram, kā apokalipses jātnieks). Ir skolotāji, kas var jums palīdzēt saprast, ka nozīmē jūsu sapņi, bet, tāpat kā svētajiem rakstiem, jūsu sapņiem var būt daudz emocionālu līmeņu.

 

Zīmes un paredzējumi ikdienas dzīvē

Mūsu ikdienas dzīvē mēs neapšaubāmi saņemam vadību. Bet, tā kā mēs bieži esam aizņemti un stimulu pilniem paradumiem pārņemti, atmetam tos, gandrīz kā būdami transa stāvoklī. Piemēram, tā var būt zvanīšana labajā vai kreisajā ausī, vai arī jūs vairākkārt uzduraties vienai un tai pašai grāmatai, redzat atkārtojamies skaitļus vai simbolus, vai pat ir tādi apstākļi, kas ir “tālu” no tīra atklājuma vai veiksmes. Piemēram, jūs vēlaties atrast jaunu māju, un jums nejauši tiek piedāvāta vieta tieši tajā priekšpilsētā, kura jūsu interesē.

Sk. arī Zīmes no Eņģeļiem

18 10 18 08

Pastāv neskaitāmi daudz iespējamu veidu, kā Gars mēģina ar jums sazināties jūsu ikdienas dzīvē.

 

Zīmes un paredzējumi dabā

No visiem iespējamiem veidiem, kā pieredzēt zīmes un paredzējumus, daba ir mans mīļākais medijs. Tas ir tāpēc, ka viņa ir tik dzīves pilna, vienmēr mainīga un vienmēr vibrē nebeidzamā vēstījumu daudzveidībā.

Šie vēstījumi var tikt atspoguļoti peļķēs, caur kukaiņu Gara Vadību, izpausties veidā, kā koks šūpojas vējā, vai atbildēt ar mākoņa zīmējumu lietainā dienā uz domu, kas jums ir. Šie vēstījumi var tikt izpausti arī caur nāvi vai sabrukumu, piemēram, kā nokritis koks vai dzīvnieka līķis, atgādinot mums par mūsu pašu mirstību.

18 10 18 09

 

Kā uzzināt, ka esat saņēmuši zīmi

Ja tā ir īsta zīme, tā atnāks drīz pēc tam, kad būsiet par kaut ko domājuši savā dzīvē, vai īsi pēc tam, kad būsiet uzdevuši jēgpilnu un grūtu jautājumu. Triviāli vai virspusēji jautājumi ir nepievilcīgi tam, kas ir svēts (piemēram, “vai man savus matus nokrāsot sarkanus vai rozā”, “kā es varu kļūt slavens”).

Kad nāk zīme, tas būs notikums, kuru jūs spēcīgi izjutīsiet, kurš piesaistīs jūsu uzmanību, atdzīvinās jūsu iztēli un radīs ievērojamu emocionālu reakciju jūsos.

 

Kas jums jādara, kad jums ir dota zīme?

Man patīk pateikties esamībai par katru zīmi, ko es saņemu, bieži tai atgriežot kaut ko atpakaļ, lai saglabātu savstarpējo saikni un izteiktu manu pateicību (ko inki sauc par “Ayni”). Parasti es nolieku kādu ēdienu, ja man tas ir līdzi, bet, ja nav, pietiek ar vienkāršu “paldies”.

Ir svarīgi, lai jūs zīmi padarītu jums jēgpilnu, lai jūs to varētu pilnīgi aptvert. Jūs varat apsēsties vietā, kur saņēmāt zīmi, atceroties, kas iedvesmoja jūs lūgt vadību, un apsvērt atbildi.

18 10 18 10

Garam patīk simboli un attēli, tāpēc jums ir sev jājautā, ko šī zīme jūsos izraisa. Kāda ir pirmā doma, kas ienāca galvā? Kā jūs uz to emocionāli reaģējāt? Vai tā atnesa kādas atmiņas? Centieties izvairīties no mentālas atbildes uz zīmi, tā vietā ļaujiet jūsu intuīcijai, jūsu zarnām būt par šīs zīmes tulkiem.

Atbildēt uz jautājumu “Kā saņemt un saprast Visuma zīmes” palīdzēs meditatīvs ceļojums.

Tās jēga var nebūt uzreiz acīmredzama; ja tās nav, ļaujiet paiet laikam, un tā parādīs sevi piemērotā brīdī.

Kad mēs atklājam savu apzināšanos, kā visums ir iesaistīts mūsu dziedināšanā, mūsu izaugsmē un mūsu apziņas attīstībā, dzīve iegūst dziļāku jēgu. Zīmes var tikt dotas no ārienes, bet jēga var uzplaukt tikai no iekšienes.

Vai jūs esat piedzīvojuši kādas zīmes vai paredzējumus? Vai jūs šobrīd uz to atbildat apstiprinoši? Ļaujiet man to uzzināt komentāros lejāk.

 

Par Autoru:

Mateo SolMateo Sols (Mateo Sol) ir ievērojams skolotājs, psiho-spirituālis, kura darbs ir ietekmējis tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. Piedzimis ģimenē, kuras vēsturē bija nosliece uz narkotikām, šizofrēnija un garīgas slimības, Mateo Sols no agra vecuma domāja par cilvēku bēdīgo stāvokli. Tomēr 18 gadu vecumā Sols piedzīvoja garīgu atmodu, kas viņā radīja vēlmi palīdzēt citiem. Pēc atkārtotas savienošanās ar savām senajām peruāņu saknēm un iesvētījuma to mantotajā viedumā Sols 2012. gadā nodibināja ietekmīgu garīgu tīmekļa vietni lonerwolf.com. Sola misija kā šamanim, dvēseles darba terapeitam un garīgam ceļvedim ir palīdzēt citiem piedzīvot brīvību, viengabalainumu un mieru jebkurā dzīves posmā.

Šis raksts “Zīmes un paredzējumi: klausāmies Gara vēstījumus” (“Signs and Omens: Listening to the Messages of Spirit”) sākotnēji tika publicēts vietnē lonerwolf.com.

 

Avots: https://wakeup-world.com/2018/06/07/signs-and-omens-listening-to-the-messages-of-spirit/

2018/06/07

Tatjanas Begļakas tulkojums krieviski speciāli žurnālam “Реинкарнационика”.

 

P.S. Vai jūs saņemat kaut kādas zīmes? Vai jūs tās pamanāt un apzināties tajā pašā brīdī?

 T Beglak

Tatjana Begļaka

Tulkotāja, angļu valodas skolotāja, reinkarnacionikas konsultante.

http://tatbegliak.ru/

 

Pievienots 18.10.2018

https://journal.reincarnationics.com/znaki-i-znameniya/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe