Авторы разные – Ваши новые отзывы

Dažādi autori - Jūsu jaunās atsauksmes

18 10 08 01

Sveicināti, Natālija! Labprāt pārskatu Jūsu informāciju un esmu pamanījis kādu interesantu īpatnību: tikko kā es sāku veltīt uzmanību kādai tēmai, – tā tūlīt pat paradās pie Jums vietnē, turklāt vienkāršā un pieejamā formā plašas publikas izpratnei. (Saskaņā ar Vernadski (Владимир Вернадский) darbojas informācijas lauks.)

Pēdējā informācija, pēc manām domām, ir diezgan svarīga un aktuāla, gribu pievērst uzmanību dažām divu tēmu – “Kā dvēsele krāj pieredzi[1]” un “Mākslīgais intelekts[2]” – savstarpējā sakara īpatnībām. Intelekts taču ir viens no prāta aspektiem. Personīgi es prātu uzlūkoju maksimāli vienkāršotā formā, dalot viņu intelektā, saprātā un viedumā. Austrumu filozofija apgalvo, ka “manass ir upadhi priekš budhi” un aplūko sešpadsmit prāta aspektus, bet, ja viņu aplūko no cilvēka būtības dažādo plānu pozīcijas, vēl ņemot vērā arī citu faktoru (paralēlo būtību, serafimu, ercenģeļu) masas ietekmi, tad mēģinājums sistematizēt visus prāta aspektus vienkārši izies aiz parasta cilvēka iespējamās uztveres ietvariem. Tāpēc cilvēka faktiskās iespējas šādā nozīmē šķiet visai ierobežotas.

Tomēr mēs esam šīs grandiozās izrādes brīvprātīgi dalībnieki un esam ne tikai spiesti, bet kaut kādā mērā tas ir mūsu pienākums šādi vai tādi rīkoties. Lai gan visas mūsu problēmas kaut kādā mērā ir izskaidrojamas, rezultātus Jūs esat parādījusi labi, un diemžēl pagaidām tie sakrīt ar vēdiskajiem pareģojumiem. No savas puses gribu atzīmēt, ka daudzus zinātniekus, kas nodarbojas ar šiem jautājumiem, ietekmē periodiski mainošies “modernie strāvojumi”, kuri ved uz aplamu ceļu, “kāds” tos ierosina, un pagaidām tie ir kā zinātnē, tā arī izglītības sistēmā.

 

Paldies par noderīgo informāciju, ar cieņu, Vladimirs

18 10 08 02

Natašeņka, labvakar! Esmu tik PATEICĪGA par meditācijām, kuras Jūs vadāt. Noklausījos seansu ar Diženo Dievieti, es vienkārši nezinu, kā izteikt to, ko jutu. GAN MĪLESTĪBU, GAN PRIEKU, GAN LAIMI. Rakstu un raudu, kad uz papīra rakstīju, raudāju pirms šodienas nodarbībām. Man pirmo spēcīgo grūdienu attīstībai deva Aņečka Sairama (Анечка Саирам). Arī viņa pie jums mācījās. Un Jūs turpinājāt un turpināt iedvesmot un bīdīt uz turpmāku izaugsmi un sevis atklāšanu. Esmu ļoti PATEICĪGA Jums. Man atnāca El Morijas tēls. Es viņu neredzēju, sākumā prāts teica: Sanats Kumara, bet atnāca – El Morija, pie kura es tiecos. Es mācos rakstīt pasakas, pagaidām ļoti lēnām, vasarnīcā rakstīt nesanāk. Milzīga Pateicība Jums un Visiem, kas strādā ar mums. Emīlija

 

Ar Mīlestību

Emīlija

18 10 08 02

Labvakar, dārgā Natašeņka! Šodien meditācijā es satikos ar savu Sargeņģeli. Un nedaudz uzrakstīju čatā, ko dzirdēju. Bet es sevi pieķēru, ka nokautrējos uzrakstīt pilnībā. Vienkārši nobijos, ka visi izlasīs par pasakām, par kurām man teica Hēlioss un tagad arī Māte Marija.

Meditācija:

Es sajutu, ka kāds ir atnācis. Pajautāju: “Kas tu esi?”

Es esmu Māte Marija. Tavs Sargeņģelis.

Tu sen esi mans Sargeņģelis?

Nē, ne tik sen. Kad tu pacēlies par vienu pakāpīti mentālajā plānā.

Bet tā taču nebiju es, kas pacēlās.

Tavs aspekts, tavs mentālais AEs.

Kas pašlaik ar mani notiek, es taču neko īpašu nedaru?

Kā nedari? Tu taču mācies rakstīt pasakas. Kaut arī ļoti lēnām, bet šis darbs taču nav ātrs.

Māte Marija, bet vai es varu uzdot jautājumu par veselību?

Kāpēc nevari. Vari.

Es nopirku tabletes TT sirds un asinsvadu slimībām, spiedieniem, šķidrumiem un balsta un kustības aparātam. Taču pagaidām nekādas izmaiņas nejūtu. Augsts spiediens ir visu laiku, vājums no sirds nāk. Ko es daru ne tā?

Pirmkārt, tabletes uz tevi neiedarbosies momentāni. Tomēr vecums. Taču pakāpeniski tu viņu iedarbību sajutīsi. Vienkārši nedomā par to.

***

Es raudu, droši vien aiz laimes un pateicības Mātei Marijai. Ar to es beidzu, neturpināju.

Natašeņka, bet šodien pēc meditācijas pat spiediens nepacēlās. Paldies Jums milzīgs, Jūs man tik daudz iedevāt! Es nekādi vēl nevaru noticēt, ka tā neesmu es, kas runā. Kaut arī saprotu, ka ko tādu pati izdomāt arī nevaru.

Ko Hēlioss teica. “Tu esi dzimusi no Saules. Tu radīsi pasakas. Tas būs tavs ieguldījums bērnu un pat pieaugušo audzināšanā. To Es tev saku, Hēlioss. – Pieliec tam pūles. Tu visu vari, tu visu vari. Tu atcerēsies, pie kā tu strādāji radīšanas laboratorijā. Tev ir mācekļi uz citām planētām. Un arī viņi tur strādā kā tavi aspekti. Esi vienmēr mīlestībā un gaismā. Es zinu, tu tiksi galā. Mīli sevi un mīli visus.”

 

Ar Mīlestību

Emīlija

 

Pievienots 08.10.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/vashi-novie-otzivi

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/24-raksti-2018/1708-ka-dvesele-kraj-pieredzi (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/24-raksti-2018/1711-maksligais-intelekts (Tulk. piezīme)