10 правил состоявшейся женщины: рассуждает Михаил Лабковский

10 sevi realizējušas sievietes likumi: apspriež Mihails Labkovskis

Par sevi pārliecinātās, sekmīgās, laimīgās – pēc kādiem principiem tiek būvētas viņu dzīves?

Mihail Labkovsky a

1. Viņa no pašiem agrākajiem gadiem pierada rēķināties tikai ar sevi

Pat ja viņai bija lieliska māmiņa un tētis, pavisam laimīga bērnība, tomēr viņa neuzskata, ka kāds kaut ko ir viņai parādā un ka šī labklājība viņai ir garantēta līdz mūža beigām. Viņa paļaujas tikai uz saviem pūliņiem, iespējām un spējām.

2. Viņa ir pašpietiekama

Viņai nav vajadzīgi citi cilvēki, tajā skaitā vīrieši, lai risinātu savas problēmas. Un gluži tāpat tie viņai nav vajadzīgi, lai viņa justos laimīga. Viņa savas problēmas risina un dara sevi laimīgu pati. Citi cilvēki viņai – kā ķirsītis uz tortes, tie izdaiļo viņas dzīvi.

3. Viņa ir neatkarīga visās šī vārda nozīmēs

Un pirmām kārtām finansiāli. Parasti tādas meitenes kopš jaunības domā par to, kā un kur viņas pelnīs dzīvei. Viņas ātri atstāj vecāku mājas, viņas nebiedē doma, ka jābrauc uz citu pilsētu vai valsti, lai mācītos, attīstītos un augtu. Tādām meitenēm pie 25 gadiem jau ir skaidrs karjeras plāns, kādai aiz muguras jau ir iespaidīga darba pieredze un vairāki soļi pa karjeras kāpnēm. Šie soļi nav obligāti uz augšu, tas ir, ne visas un ne vienmēr grib kļūt lielas priekšnieces. Tas var būt kāds zinātnisks atklājums, uzrakstīta grāmata, kādas noderīgas programmas radīšana. Runa ir par to, ka pie 25 gadiem šī meitene jau ir kaut ko Izdarījusi, nevis tikai plāno un domā, atrodot tūkstošiem iemeslu, kāpēc viņai nekas neizdosies.

4. Viņa nelūdz palīdzību

Tas ir, viņas var, protams, arī palūgt, bet tas vienmēr nozīmēs, ka izmēģināts tika viss. Ka viņa izanalizēja situāciju, izdarīja vairākus mēģinājumus tikt galā patstāvīgi, galīgi pārliecinājās, ka ar viņas personīgo potenciālu nepietiek, un, lūk, tad viņa ies meklēt to, kurš var palīdzēt. Taču, kamēr viņa nepārliecināsies, ka problēma nerisinās bez, teiksim, ārēja resursa piesaistes, viņa palīdzību lūgt neies. Un pareizi darīs. Interesanti, ka parasti šī iezīme izpaužas jau skolā. Meitene, sadūrusies ar neatrisināmu matemātikas uzdevumu, sākumā pasēdēs pie tā pati, un tikai pēc tam, jau vakarā, viņa ies pie māmiņas vai tēta ar lūgumu palīdzēt. Nākamās nerealizējušās sievietes uzvedas savādāk: pie pirmajām grūtībām viņas pasē un lūdz, lai kāds cits uzņemtos viņas problēmu.

5. Viņa neiziet uz kompromisiem

Viņām nav baiļu, ka kaut kas viņām neizdosies, ka viņas vienatnē netiks galā, ka viņām vajag svešu apstiprinājumu. Šīs meitenes mierīgi pamet apnikušus kursus, šīs pusaudzes pašas lemj, kur iet mācīties un par ko būt, šīs studentes nepērk kursa darbus, tāpēc ka viņām interesē izvēlētais virziens, šīs meitenes nesatiekas ar puišiem, kuri viņas nenovērtē. Viņas bez žēlastības atmet visu, kas neiekļaujas viņu ainā ar nosaukumu “Kā es gribu”. Un par spīti skauģu balsīm rezultātā iegūst to profesiju, to vīru un to dzīvesveidu, kuru gribēja. Viņas neiet uz kompromisiem arī darbā. Tādas sievietes nestrādās par pazemojoši zemu algu, viņas necietīs nenormālus darba apstākļus un priekšnieka nekaunību vai kolēģu tīkojumus. Viņas iezīmēs savu pozīciju jautājumā, un, ja nekas netiks izmainīts, viņas aizies citā darbā, uz citu nodaļu vai citu kompāniju.

6. Viņas nekad ne ar vienu sevi nesalīdzina

Viņa ne ar draudzenēm, ne ar radiniekiem, ne ar kolēģiem nemēra savus sasniegumus vai statusu. Viņa lieliski saprot, ka vienmēr atradīsies kāda jaunāka, slaidāka, bagātāka, sekmīgāka, prestižāka vai ar hercogienes titulu. Viņa salīdzina sevi ar sevi vakarējo vai pērngadējo un vērtē vienīgi savus sasniegumus šajā periodā.

7. Viņa ir apmierināta ar savu ārieni

Viņai negribas pārtaisīt degunu, palielināt lūpas vai krūtis, viņa nesēž uz pastāvīgas diētas un negrauž sevi par lieku tortes gabaliņu. Viņa seko sev, viņa rūpējas par ārieni, viņai ir nospļauties, kā viņa izskatās, to ir svarīgi saprast. Vienkārši viņa rūpējas par to ārieni, kāda viņai jau ir. Nevis mēģina radīt tādu, kādas viņai nav.

8. Viņa netiecas apprecēties

Un ne tāpēc, ka nav pieprasīta, it nemaz. Viņai var būt miljoniem mīļāko, taču ģimeni ar viņiem viņa radīt nevēlēsies. Infantils un vājš vīrietis viņai būs neinteresants, bet gudrs, ambiciozs un uz ģimeni mērķēts vīrietis mūsu valstī – diemžēl ir reta suga. Par laimi, tas maz uztrauc sevi realizējušu sievieti, tāpēc ka – skatieties otro punktu – viņa savu laimi nenostāda atkarībā no citiem cilvēkiem.

9. Viņa nepieņem nelīdztiesību

Pozīcija “vīrietis-labdaris” viņai ir pilnīgi neiedomājama. Ar viņu var kontaktēties tikai kā ar līdzīgu, turklāt nav svarīgi, kurš bagātāks, autoritatīvāks vai ieņem amatu rangu augstāk. Viņa kā līdzīga runās ar valsts korporācijas direktoru un kasieri veikalā, viņa nekad neatļausies nekaunību attiecībā pret oficiantu, taču necietīs arī nievas no sporta kluba, kurā viņa nodarbojas, īpašnieka.

10. Viņa nekad nepārstās strādāt

Pat ja viņai kontā ir miljardi, viņai šeit vispār nav runas par naudu. Viņa sevi realizē, viņa ir aizrāvusies ar savu darbu, un viņai prātā nenāks to visu pamest, lai sēdētu mājās. Viņa iet uz darbu nevis gumiju stiept, bet darīt to, kas viņai patīk.

 

Pievienots 23.09.2018

https://www.cosmo.ru/psychology/psychology/10-pravil-sostoyavsheysya-zhenshchiny-rassuzhdaet-mihail-labkovskiy/

Tulkoja Jānis Oppe