Сексуальность - это не молодость и красота! Рассуждает Михаил Лабковский

Seksualitāte – tā nav jaunība un skaistums! Apspriež Mihails Labkovskis

Trīs lietas nespēlē lomu: vecums, āriene un raksturs. Tava seksualitāte nav no tām atkarīga.

Mihail Labkovsky

Kad meitenei ir 20 gadu, viņai jūra ir līdz ceļiem, viņa sev patīk, viņa ne no viena nebaidās, viņa pati izvēlas, kuru grib, viņa vīriešus sūta pa labi un pa kreisi. Jautājums, kas ar viņu tāds gadās pēc 15 gadiem, ka viņu vienkārši pazīt nevar? Parādās kaut kāds nabadzīgums, viņa pati sev nepatīk, viņa sāk skraidīt pa kosmētikas saloniem un plastiskajiem ķirurgiem, un tam visam ir viens cēlonis – patoloģiska vēlēšanās noturēt jaunību un beidzot patikt.

Tipiska gaita sievietei 35+ vecumā – pēdas ar pirkstgaliem uz iekšu, mugura salīkusi. Gaita iznāk nepārliecināta. Sieviete sāk arvien vairāk krāsoties, izmantot arvien vairāk kosmētikas, jo viņa kaunas no savas īstās sejas. Labi, ja ar to aprobežojas, taču mēdz būt arī smagi gadījumi, kad sieviete sāk ar vieglām kosmētikas procedūrām, pēc tam pāriet pie nopietnākām, bet viss beidzas ar operāciju virkni. Patiesībā tā ir smaga patoloģija – pakļaut sevi fiziskai vardarbībai, ļaut sevi sagraizīt bez jebkādiem medicīniskiem rādītājiem. Viena lieta, kad operācija nepieciešama, lai saglabātu veselību vai dzīvību. Bet te tādu rādītāju nav.

Taču nepatīkamais pārsteigums ir tāds, ka visi šie paņēmieni pieķerties pie jaunības, noturēties pie tās par katru cenu, nenostrādā.

Un, lūk, kāpēc.

Sievietei galvā sēž stereotips, ka 20 gados mani visi mīl. Tātad, lai mani mīlētu, man ir jābūt it kā 20 gadiem. Viņai pat prātā neienāk, ka 20 gados viņu visi grib nevis tāpēc, ka viņai ir augstas krūtis vai atsperīgs dibens. Bet tāpēc, ka viņa pati sevi 20 gados mīlēja. Viņa pati sev patika. Bet nosacītajos 35 sieviete, lūk, zaudē šo savu pārliecību, ka viņa ir brīnišķīga.

Mūsu valstī ir hipertrofēts jaunības kults. No 20 līdz 40 gadiem vīrietis vispār nedomā par savu jaunību. Bet 45 un vecāks vīrietis ar šausmām apzinās, ka noveco. Un, lai pārliecinātu sevi, ka viņš vēl arvien ir pievilcīgs, sāk meklēt sev jauniņu draudzeni. Nav teikts, starp citu, ka atradīs, taču pati ieinteresētība par jaunu meiteni dzemdina šo kultu: patīk tikai jaunās, grib tikai jaunās.

Ir štampu komplekts, kurš nedarbojas. Precas jauni. Grib skaistas. Ir speciālas vietas, kur var iepazīties ar pareizajiem vīriešiem. Ir prasmju komplekts, kurš ir jāapgūst, lai tevi augstu vērtētu. Tas ir viss ir nieki. Tu vari brīnišķīgu vīrieti satikt autobusā, kad nesi ārā atkritumus, rindā veikalā, kur vēlies.

Trīs lietas nespēlē lomu: vecums, āriene un raksturs.

18 06 23

Es nepagurstu atkārtot, ka cilvēki, apkārtējie, tevi uztver tikai tā, kā tu pati sevi uztver. Tas attiecas arī uz vīriešiem, bet runa pašlaik nav par viņiem. Kā tu jūties – tā tu arī izskaties. Kāpēc? Nu tāpēc ka vīrietis vienalga redzēs nevis ārieni, bet viņas pašsajūtu. Un, ja viņa ir nonākusi līdz tam, ka ir gatava staigāt ar svešu seju, tad iekšienē viņa tik ļoti nemīl sevi pašu, sevi īsto, ka nekāda operācija to nenoslēps.

 

Kas tas ir – seksuālā pievilcība

Seksuālā pievilcība – tas nav parametru komplekts, kuram ir jāatbilst. Seksuāli pievilcīgs ir tāds ķermenis, kuru pati saimniece mīl un uzskata par seksuālu. Es ātrumā varu nosaukt desmitiem diezgan pazīstamu pāru, kur sieviete nevis neatbilst skaistuma kanoniem, šodien sabiedrībā pieņemtiem, bet, atklāti runājot, nav skaista. Joko Ono (Yoko Ono) ir pats spilgtākais piemērs. Ne sejas, ne figūras, nekā tāda. Un Lenons (John Lennon) – skaistulis, ar platiem pleciem, liels. Pīrss Brosnans (Pierce Brosnan) un viņa sieva ar 120 kilogramu svaru. Hjū Džekmens (Hugh Jackman) un viņa Debora (Deborra-lee Furness). Banderass (Antonio Banderas) un Grifita (Melanie Griffith). Var uzskaitīt arī tālāk. Sekss – tas nav par to, kāds tev augums, svars, vecums, cik grumbu un tā tālāk. Sekss nāk no iekšienes. Cilvēks ir tā ierīkots, viņa psihe ir tā ierīkota, ka tikko cilvēks sāk sev patikt, viņš uzreiz atrod gan pāri, gan uzmanību, gan pieprasījumu, gan attiecības. Ne vecumam, ne ārienei, ne raksturam ar to nav te nav nekāda sakara.

 

Seksualitātes noslēpumi

27. jūnijā fabrikas “Krasnij Oktjabrj” Šokolādes Bēniņos (Шоколадный лофт) notiks Mihaila Labkovska lekcija-konsultācija

“Kā kļūt pārliecinātam”, kur viņš atklās seksualitātes noslēpumus.

Biļetes var nopirkt te.

Biļetes uz tiešsaistes translāciju var nopirkt te.

 

Pievienots 23.06.2018

https://www.cosmo.ru/psychology/psychology/seksualnost-eto-ne-molodost-i-krasota-rassuzhdaet-mihail-labkovskiy/

Tulkoja Jānis Oppe