Татьяна БеглякКак изменить свою жизнь к лучшему

Tatjana Begļaka - Kā izmainīt savu dzīvi uz labo pusi

17 09 20 01

Dažreiz jūs dodaties sadauzīt “ķieģeļu sienu” jūsu garīgajā ceļā un dzīvē kopumā. Varbūt jūs esat krustcelēs savā karjerā, attiecībās vai dzīves apstākļos vispār, un jūs nezināt, kā virzīties uz priekšu? Tā notiek ar daudziem (Openhand darbā mēs ar to saskaramies atkal un atkal). Kad notiek pāreja uz 5D, jūsu būtība transformējas uz citāda veida radīšanu, dažreiz pat jums to nezinot. Tātad vecās pasaules vecie likumi vienkārši vairs nedarbojas. Jums ir jāatrod pilnīgi jauns radīšanas veids. Tad jums viss sāks ātri atrisināties, daudz produktīvāk un burvīgāk. Lūk, kā…

 

Ļaujam dvēselei izpausties caur jums

Vecajā radīšanas modelī jūs lietojat pieeju: nosakāt, ko vēlaties mainīt, loģiski un emocionāli izlemjat, ko jūs patiešām vēlamies sasniegt, un pēc tam noskaidrojat, kādi soļi jāsper, lai šo iespēju sasniegtu. Patiesi, tas arī nosaka, ka Pievilkšanas Likums tiek (kļūdaini) izprasts daudzās garīgās grupās – koncentrējieties uz to, ko vēlaties radīt, tad pielietojiet zināmu 4D apziņas pakāpi, lai apzināti izteiktu nodomu, ko jūs gribētu – tādā veidā jūs burtiski deformējat savu vēlmju lauku (tas var līdzēt tikai uz laiku).

Es jums apgalvoju, ka šeit aste luncina suni. Jo jūs jau esat radījuši atspulgus tam, ko gribat redzēt – tos, kas stāsta jums, kas jūs pašlaik esat, ieskaitot vecās apziņas atspulgus.

Galvenais, lai jebkuru realitāti padarītu pozitīvu un ilgstošu un tā sniegtu jums prieku un pacēlumu caur pareizu saskaņojumu, ir atklāt šī brīža mācību, lai notīrītu pašlaik radušos izkropļojumus. Tad meklējiet jaunu būtības aspektu, kas tagad vēlas izpausties. Izpaudiet būtību, un ap jums veidosies jaunā realitātes situācija.

17 09 20 02

 

Kāds ir jūsu dzīves mērķis?

Uz brīdi palūkosimies, kā rada Visums. Iztēlojieties lielo sprādzienu. Vai tas notika ar nolūku un mērķi, vai vienkārši tāpat? Pēc Openhand domām tas notika vienkārši tāpat, jo, ja šeit bija fenomenāls “radītājs”, no kurienes radītājs uzradās? Bet tas nenozīmē, ka šeit nav dievišķas maģijas vai mērķa izjūtas – tas esībā eksplodēja, pateicoties bezgalīga potenciāla tīrajai klātbūtnei. Vienkārši palūkojieties uz neskaitāmajām formām, kuras Visums pastāvīgi rada kopš tā laika. Tas ir ļoti aizraujoši.

Un, kad jūs uz to raugāties, kas patiesībā Visumā notiek? Pēc Openhand domām tas ir novērojams jebkurā atsevišķā vietā, visā makrokosmā. Vienīgais vienkārši strādā, lai izpaustu sevi visā savā maģiskajā burvībā. Tāpēc es jums saku, ka visas dzīves un visu notikumu vienīgais mērķis ir pašizpausme, un tā notiek caur jums – kad jūs to atļaujat.

Sk. arī: Kāds ir jūsu iemiesojuma mērķis?[1]

 

Kā jūs izmantojat dzīves plūsmu?

Vēl vairāk, pieskaņojoties šai plūsmai, izmantojot to caur savu dvēseli, jūs gūstat vairāk radošu sekmju, nekā to varētu iedomāties jūsu prāts. Tātad milzīgi nozīmīgs jautājums ir, kā jūs izmantojat šo plūsmu.

Pirmkārt, jums ir jāatvēl laiks, lai ieturētu pauzi, elpotu un vienkārši atlaistu. Ja jūs vēl neesat meditējuši, pašlaik būtu īstais laiks to sākt.

Jūs varētu izmēģināt šo Atbrīvojošo Elpošanas Meditāciju, kura ļoti ātri var savienot jūs ar jūsu dvēseli.

Alternatīva ir elpošana, savienojoties ar dabu. Un, protams, labas garīgas jogas, tai či prakses, apzinātās dejas un mūsu pašu dvēseles kustības prakses. Un svarīgs padoms šajās apziņas praksēs – nav runa, ka ir jāmēģina sasniegt rezultātu (piemēram, seksīgu dupsi!) Runa ir par savienošanos ar jūsu iekšējo es šo prakšu laikā.

17 09 20 03

 

Darbs nenoteiktības krustcelēs

Tātad jūs sākat atlaist. Jūs cenšaties vairāk nonākt sirds telpā. Tas ir būtiski. Šajā punktā jūs sāksiet saņemt augstākus apziņas impulsus no esības – “Kā jūs tagad jūtaties?”

Šeit ir izšķirošais faktors, lai radītu pozitīvas pārmaiņas caur augstāko apziņu: tomēr jūs atrodaties nenoteiktības krustcelēs, jo kāds esības aspekts tagad vēlas atnākt caur jums, taču, lai to atklātu, nepieciešams laiks un atbalsts. Un, kad jūs atrodat šo jauno aspektu, iemiesojat un izpaužat to, tad tā izpausme ir brīnumaina. Jūs šajā brīdī esat sevi aktualizējis – ienesis realitātē Vienoto caur savu dvēseli – jūs burtiski veidojat Visumu ap sevi.

17 09 20 04Tas tā darbojas tāpēc, ka jūs pieskaņojaties sinhronajai plūsmai, kura savieno visu dzīvi. Iemiesojot un izmatojot šo jauno enerģiju, kura ietekmē ikvienu un visu ap jums – neizprotamā veidā izpaužas jaunas iespējas. Un arī attiecībās var tikt atrasti atrisinājuma ceļi, lai gan, protams, katram būs jālaužas cauri tumšam blīvumam, kas stājas ceļā. Tātad plūsmai pieskaņoti rezultāti nav garantēti, bet, ja jūs apzināti turpināsiet izmantot gaismas plūsmu caur savu dvēseli, tad tāpat, kā upei plūstot uz okeānu, ja viens ceļš tiek nobloķēts, cits noteikti atvērsies – tādēļ nemetiet visu pie malas, ja ar pirmo reizi jums neizdodas!

17 09 20 05

 

Septiņi dvēseles stari

Tātad, tas, kas jums patiešām ir jāmeklē kādā situācijā vai apstākļos, kas izrādās grūti vai sarežģīti, tas ir autentiskās būtības jauns aspekts – dvēseles jauna izpausme. Ir vērts zināt, kādi tam ir galvenie raksturlielumi. Es par tiem esmu daudz rakstījis – ar reāliem piemēriem no dzīves – Openhand Grāmatu Sērijā.

Tie ir apkopoti zemāk...

Sk. arī: Kādā krāsā ir dvēsele?

1. stars: mērķtiecīga radoša griba

1. staru raksturo iedvesmojoša sajūta, ka ir mērķis radīt. Tā ir dievišķā vīrišķā principa izpausme visā Visumā. Tā ir nenoliedzama iekšēja griba atrast un radīt augstāku harmonijas līmeni gan mūsos, gan starp visām saprātīgām būtnēm. Tas liek mums apstrīdēt un nojaukt status qou, kas var turēt mūs zemākā realizācijas līmenī. 1. stars dzīvē iedvesmo motivētus līderus.

17 09 20 06

2. stars: sevis atdošana beznosacījuma mīlestībai

2. stars iniciē beznosacījuma mīlestību dzīvē. Tā ir dievišķā sievišķā pakļāvīgā pieņemšanas principa izpausme visumā. Tā ir empātiska līdzjūtība, kas labprāt pieņem, ne tiesā, ne vēlas mainīt dzīvajai pasaulei un situācijām piemītošās nepilnības. 2. stars dzīvē spēcīgi iedvesmo pašaizliedzīgus kalpotājus.

Sk. arī: Septiņas atslēgas, lai pamodinātu dvēseli.

3. stars: autentiskās realitātes interpretēšana

3. stars izmanto un apstrādā augstāku abstraktu gudrību, pasniedzot to formā, kas sniedz skaidru mūsu pašreizējās, autentiskās realitātes interpretāciju. Citiem vārdiem sakot, tas nozīmē zināt, kas patiesībā ir reāls. Cilvēki, kurus spēcīgi ietekmē 3. stars, dzīves dabiskos modelējumus, kuriem nav redzamas formas, pasniedz tādā formā, ka to var saprast un novērtēt daudzi. 3. stars dzīvē iedvesmo tulkus, radošus māksliniekus un matemātiķus.

4. stars: harmonizācija caur pareizo risinājumu

4. stars ir dievišķa racionalizējoša enerģija, kura palīdz mums atrast pareizu risinājumu attiecībā pret apkārtni un citu saprātīgo dzīvību. Tas ir staru impulss, kas apvieno dedzību ar līdzjūtību. Tas nodrošina spēju spriest, saduroties ar netaisnīgām situācijām, bez nosodījuma. Tā mērķis ir sašķelt zemāku harmoniju, lai atrastu taisnīgāku augstāku. Cilvēki ar augstas aktivitātes 4. staru dzīvē mēdz būt diplomāti, politiķi un skolotāji.

17 09 20 07

5. stars: abstraktas augstākas gudrības apjēgšana

5. stars ļauj mums pārvaldīt visuma bezgalīgo sarežģītību kā tīru zināšanu mūsu esības iekšienē. Šī “zinātne” ir abstrakta, visaptveroša un ir drīzāk sajūtama nekā saprotama, kā mākslas forma, piemēram, dzeja pastāvīgā kustībā. 5. stars ļauj mums pieskaņoties universālajai plūsmai un izmantot to kopīga radoša darba izpausmē, dziļākā izpratnē un turpmākā evolūcijā. 5. stars dzīvē iedvesmo zinātniekus un radoša biznesa līderus.

6. stars: ilgas izpaust sevi

6. stars iedvesmo mūs pastāvīgi koncentrēties uz mūsu dzīves mērķi: saprast, izvērst un izpaust, kas mēs patiesībā esam. Tas rada apņēmību, uzticēšanos mūsu pamatam, liek izstarot mūsu dvēselei visas viņas lieliskās krāsas. 6. stars nodrošina neapslāpējamu dzinējspēku, lai izpaustu mūsu iedzimtās īpašības un iedvesmotu arī citus starot savu iekšējo gaismu. Cilvēces filozofi, garīgi līderi un izpildītājmākslinieki – visi ir 6. stara vadīti.

17 09 20 08

7. stars: sinhronās maģijas veidošana

7. stars nodrošina mums tīru maģijas sastāvdaļu mūsu dzīves ceļojumā. Ja mēs varam uzveikt savus iekšējos izkropļojumus un pārtraukt būt dzīves drāmā, tad mēs varam atvērt spontānu, sinhronu un līdzradošu maģiju. Tādējādi mēs katalizējam un iniciējam apkārtējo lauku, lai visu maksimāli izmantotu un paaugstinātu. Tādējādi 7. stars dzīvē iedvesmo “burvjus” un antreprenierus.

Sk. arī: 35 dvēseles evolūcijas soļi[2].

 

Speriet soli

Tātad mans pirmais ieteikums jūsu izpētei, kad jūs sastopaties ar sarežģītu vai nenoteiktu situāciju, ir – atvēliet sev laiku, nonāciet zināmā meditatīvā mierā, pastrādājiet, lai atlaistu jebkuru sasprindzinājumu, pēc tam izpētiet septiņus starus un – kā tie izpaužas jūsos kā tīra esība.

Kas nāk caur jums?
Kā tas nāk caur jums?
Kā jūs jūtaties?

No šī jaunā esības aspekta, kas palūr caur jums, raugieties pēc Pareizās Darbības pirmā soļa, kas, protams, grib parādīties – burtiski izpausties no šīs jaunās esības sajūtas. Tādā gadījumā jūs, visticamāk, atradīsiet, ka visa jūsu ainava sāk progresīvi mainīties uz saskaņotākām, harmoniskākām un maģiskākām radīšanām.

Es novēlu jums visu labu jūsu centienos, nav svarīgi, cik lielos vai mazos. Un, lai iedvesmotu jūs jūsu ceļā, es atstāšu jūs ar šo “Garīgo Momentuzņēmumu”… Speriet soli!

Namaste

Open

(Openhand vārdā)

 

Par autoru

 

OpenOpenhand ir vārds, kuru mēs devām augstākas dimensijas klātbūtnei, kura darbojas mūsu dzīvajos audos, vada dvēseles pēc iespējas pilnīgāk izpaust to, kas viņas var būt. Tā palīdz novākt karmas bloķējumus un atraisīt patieso būtību. Tā darbojas, lai sniegtu līdzsvarotu harmoniju un saskaņotu plūsmu viscaur visumā.

Sekojiet mums Openhandweb  Openhand on Facebook  Openhand TV

 

Avots: https://wakeup-world.com/2017/09/05/how-do-you-truly-change-your-life-situation/

 

P.S. Jūs bieži šaubāties par izvēli? Kas jums ir izšķirošais arguments, pieņemot lēmumu?

 T Beglak

Tatjana Begļaka

Tulkotāja, angļu valodas skolotāja, reinkarnacionikas konsultante.

http://tatbegliak.ru/

 

Pievienots 20.09.2017

https://journal.reincarnationics.com/projavlenija-dushi/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/1367-tatjana-beglaka-kads-ir-jusu-iemiesojuma-merkis (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/1283-tatjana-beglaka-35-dveseles-evolucijas-soli (Tulk. piezīme)