Валентина Талубьева – Моя интерпретация некоторых моментов истины

Valentīna Talubjeva - Daži patiesības momenti manā interpretācijā

(Tiekam skaidrībā ar karmu)

18 06 02

18.06.01.

Sveicināti, dārgā Natālija Nikolajevna! Pateicos par rezonējošo rakstu[1] un to plašo materiālu, kuru Jūs tajā sniedzāt. Tas noskaidro daudzus jautājumus skartajā tēmā. Tomēr man ir sava dažu patiesības momentu interpretācija, kas, domāju, nekādi nebūs pretrunā ar aplūkojamo jautājumu vispārējo koncepciju.

“Ko mēs precīzi varam pateikt no šī 2012. gada Zadkīla vēstījuma?”

“arī manos čenelingos šie Zadkīla raksta uzstādījumi tika izteikti jau pirms 2012. gada.”

Izdarīšu korekciju: grāmata uzrakstīta 2004. gadā, bet pārtulkota krievu valodā un izdevniecības “София” publicēta 2009. gadā. Diemžēl mēs ar lielu kavēšanos guvām iespēju iepazīties ar amerikāņu čeneleru un ezotēriķu materiāliem, pirms iestājās globālā tīkla – interneta laikmets pēcpadomju telpā.

“Kā redzam, viena lieta ir pasludināt un noņemt ierobežojumus, otra lieta ir prakse – programmās inerces dēļ tas pagaidām bija palicis un cilvēkam darbojās. Un mēs izmantojām Akašas Hronikas un karmas līgumus un griezāmies pie Galaktiskās Karmas Padomes. Tas viss lieliski strādāja!”

Protams, strādāja. Pēc inerces. Jo, ja apziņa nav izgājusi no duālās uztveres ietvariem un tiem uzstādījumiem/programmām, kas kā imprints tika iemontēts ģenētiskā līmenī, ir ļoti grūti pieņemt to, ko mēs neesam gatavi apzināties.

Apstiprinājumam sniegšu citātu no grāmatas “2012: mums ir izvēle![2]

“Jautājums: Kā visātrāk tikt laukā no tām lamatām, ko uzstādījusi ticība tam, ka mums ir jāatstrādā karma, lai sasniegtu pilnīgu brīvību?

Ercenģelis Zadkīls:

Karmas vairs nav! Tā ir izzudusi. Mēs jūs nemānām! Jums pēc šīs karmas nonullēšanas un planētas enerģiju un vibrāciju pārbīdes ir palicis ieradums. Tieši pieradums pie ieraduma, sāpes, sāpju izraisītas, liek jums ticēt, ka jūs joprojām esat karmas saistīti.

Karmas nav, dārgie. Un jūsu čakras neviens neaiztur. Un tagad jūs varat sākt dzīvi no augšupcelšanās avota, no savas sirds centra.

Natālija Koteļņikova:

“...Un pēkšņi, pēc uzliesmojuma, man saka – viss, esam atbraukuši! Tālāk vajag virzīties tādā stāvoklī, līdz kam esat aizsniegušies, izauguši, aizrāpojuši.

Lūk, viņš, stāvoklis uz šodienu – jūs redzat sevi spogulī. Kas jums nepatīk? Labojiet, ja apzinājāties.”

Piekrītu. Labojiet, ja esat izauguši apziņā. Ja saprotat, ka atbildība visā pilnībā gulstas uz jums un nav jēgas meklēt pagātnē cēloņus tām sekām, kuras šeit un tagad ir skaidri redzamas. Kristus-apziņas līmenī dzīve tiek uztverta no vienotības – nelineāri un daudzdimensionāli.

 

“KAUZĀLAIS SLĀNIS IR SABRUCIS, SADEDZIS VAI LIKVIDĒTS. JŪS VISI ESAT IZGĀJUŠI UZ JAUNU MĀCĪBU LĪMENI, UN TAGAD TĀS NEKĀ NEVAR NOVĀKT, TĀPĒC KA INSTRUMENTI IR PĀRSTĀJUŠI DARBOTIES.”

Veco instrumentu vietā ir atnākuši jauni, par kuriem runāja jau Krajons. Neuzskaitīšu tos, jo vienkāršāk ir griezties pie šīs informācijas avota. Lūk, ko šajā sakarā saka Ercenģelis Zadkīls:

Ercenģelis Zadkīls:

Svarīgi ir saprast, ka tie paņēmieni, kas teicami kalpoja līdz jaunās tūkstošgades sākumam, palīdzēja jums attīstīties. Jūs, balstoties uz šiem ticējumiem un pārliecībām, nobruģējāt sev ceļu pie sava pašreizējā stāvokļa. Jūs visi pacēlāties uz augšu, kad jūsu dimensija pārgāja uz straujas evolūcijas etapu – un tās temps vēl vairāk paātrinājās. Kad jūs ienācāt šajā periodā, jums tika pavēstīta svētība, ka esat atbrīvoti no šī enerģētiskā šablona (karmas), lai jūs brīvi varētu saņemt jaunas enerģijas. Jūsu šūnu atmiņa to zina, citādi jūsu nebūtu uz šīs planētas šeit un tagad.

Jautājums:

Man ir jautājums par karmu, tāpēc ka tu teici, ka līdz ar jaunās tūkstošgades iestāšanos karma ir beigusies. Es gribu tikt skaidrībā ar to, kas notiek pašlaik (2004. gads – piez. mana). Tā ir attīrīšana? Kad dzirdi par kādu gadījumu, vai turklāt ir jāņem vērā, ka piesaiste pagātnes dzīvēm ir izzudusi.

Ercenģelis Zadkīls:

Jā, visa karma – pēc šī jēdziena jūsu definīcijas – tika noņemta no jūsu planētas tūkstošgažu maiņas laikā. Tā bija ieplānota darbība, kura ir evolūcijas procesa daļa.

Tagad ir pienācis laiks, kad pagājušo iemiesojumu pieredze tiek pārstrādāta, bet mācību apgūšanas process iziet no blīvās trīsdimensiju plaknes. Jūs brīvi varat pieņemt atkalapvienošanās enerģijas.

Gaismas izplatīšanas mērķis ir iegūt pieredzi, paplašināt apvāršņus un pāriet vēl priecīgākā stāvoklī.

Jūs, būdami gaisma, nepārtraukti attīstāties. Nereti jūs evolucionējat par vēl lielāku gaismu, par vēl lielāku būtību, iegūstat vēl košākas krāsas un tonējumus, nodibināt vēl lielāku harmoniju. Ar katru jaunu ciklu jūs kļūstat arvien cildenāki, arvien vairāk atveraties un saņemat pieeju vēl lielākām bagātībām.

Daudzu gadu laikā jums klājās vaļā liela gudrība un piedāvāja iespēju iziet no karmas cikla, tomēr uz pašreizējo momentu tikai ļoti nedaudziem tas ir izdevies.

Jūs viņus saucat par meistariem. Viņi patiešām ir parādījuši daudz paņēmienu, kā atbrīvoties vai paglābties no šī cikla.

Un kā lielām gaismas radībām jums visiem ir lemts atkalapvienoties. Tā kā jūs esat gatavi atkalapvienoties, tad karmas parāds vairs neeksistē. Neko nevajag apmaksāt, ne personīgā, ne globālā līmenī.

Viss pašlaik ir kļuvis par atkalapvienošanās procesa daļu, absolūti!

Daži atsakās ticēt karmas nonullēšanai un tāpēc patiešām turpina dzīvot pārliecību ietvaros, kas to dzemdina. Bet tā var izzust tieši momentā, kad atzīstat, ka esat no tās atbrīvojušies. Karmas atmaksas enerģija vairs nedarbojas.
Jums ir parādījusies iespēja pārnest savas čakras augšupcelšanās stāvoklī. Neviena no šīm enerģijām nebija pieejama uz jūsu planētas līdz atbrīvošanai no karmas, kura notika tūkstošgažu sadurē.

 

“Debesu Tēvs[3]:

Karma nav atmaksa, bet dzīves process. Un cēlonis rada sekas, lai kur jūs neatrastos – pat ugunīgajā līmenī.”

“Sanats Kumara:

Pirms apzināties, ko mums šis jaunais laikmets nes, nebūtu slikti aizdomāties, kādi mēs esam iznākuši no vecā. Ko mēs nesam uz jauno Manvantaru? Kur ir mūsu caurumi, un kā mums tos izlabot?

Iedomāsimies, ka jūs ne tikai esat pārgājuši uz Jauno Zemi, bet arī vienkārši esat nonākuši uz citas planētas. Jūs esat tāds, kāds esat, ar visām jūsu iekšienē esošajām dzīves programmām un instinktiem. Kā tie šeit darbosies? Ko jūs atnesīsiet šai jaunajai kopienai? Kāds – dvēseles prieku, laimi un mīlestību, bet vairums – savas bailes, neuzticēšanos, šaubas, neapmierinātības demonstrēšanu, depresiju, dzīšanos pēc baudām un tieksmi neko nedarīt, tikai baudīt. Kurš no sevis ir brīvs?

Kurš no jums ir brīvs no sevis?

Lūk, tā ir tā pati nebrīvība – no sevis, savām programmām un ierobežojumiem, domāšanas un rīcības veida.

Vecā programmēšana ir beigusies. Cēloņu vairs nav! Ierobežojumu vairs nav! Grēcīguma nav! Dzīvo tā, kā saproti.

Ja tu pārkāpsi likumu – kādas sekas būtu jāgaida? Sods – vai nu sabiedrības nosodījums, vai sirdsapziņas mokas, vai arī dvēseles mokas…

Ja tu citam esi nodarījis nelietību – ko vajadzētu sagaidīt?

Kā tas viss pārstās darboties, saki man?

 

Bet vai tad pāreja uz 6. blīvumu un augstāk pieļauj tādus neharmoniskus stāvokļus? Vai tad nedarbojas filtri, kas tādas zemas vibrācijas vispār neielaidīs? Un kā pļauja, par kuru runā Ra un Viena Likums?

(Šeit autore nez kāpēc runā par sesto blīvumu. Kāpēc neparunāt par mums, jo rakstā runa bija par trešo dimensiju, par mūsu neizdziedētajiem ieradumiem – grēcīgumu, nelietībām u.c. N.K)

Tāpēc es palūdzu saviem garīgajiem skolotājiem izskaidrot man dažus momentus par karmu un dzīvi ugunīgajos slāņos. Tā ir vienīgi patiesība, kuru man izskaidroja mani audzinātāji no Augstākajiem plāniem (sk. dokumentu).

Ar mīlestību, Valentīna.

 

Dārgie Audzinātāji, vai es varu sazināties ar kādu, kurš man pastāstīs par karmu? Kāpēc vēršos pie tēmas par karmu tieši pašlaik? Tāpēc ka šis jautājums izraisa ļoti daudz atšķirīgu interpretāciju. Lūk, arī N. Koteļņikova nolēma šo jautājumu izvirzīt vēlreiz, vēršoties pie Debesu Tēva. Bet es, izlasījusi šo rakstu SK vietnē, gribu uzdot dažus jautājumus, kuri izraisa manī šaubas, ja tos pieņemtu, neaplūkojot dziļāk. Tāpēc es pie jums vēršos ar tādu jautājumu: vai karma eksistē 6. un augstākās dimensijās, vai arī tur šis likums nedarbojas, vai darbojas kaut kā citādāk?

Ja formulējam citādi – vai būtības, kuras atrodas austākajos attīstības plānos, kur visi ir apzinošies un dievišķajai loģikai seko apriori, rada karmu?

Mūsu dārgā, sveicam tevi bezgalīgā Radītāja mīlestības gaismā, un atbildēsim uz taviem jautājumiem par karmu.

Neapšaubāmi, Radīšana ir klātesoša visos mūsu visuma esības plānos. Tāda ir Radītāja iecere. Un, protams, radīšana zemākajos plānos atšķiras no radīšanas augstākajos plānos. Augstāk par 6. dimensiju visām būtībām piemīt radīšanas potenciāls, vēl vairāk, viņas šo potenciālu pastāvīgi audzē klāt, tādā veidā palielinot radīšanas jaudu un spēku. Bet jums 3. blīvumā bieži mēdz būt otrādi – dēļ tām programmām un kontraktiem, ar kuriem jūs iemiesojaties. Un mērķi iemiesojumam materiāli blīvās pasaulēs atšķiras no mērķiem, kādus sev uzstāda būtības, kuras mīt augstākajās dimensijās. Turklāt augstākajos eksistences plānos nav samudžinājuma likuma, nav aizsega, un atmiņa nav nodzēsta. Tāpēc dzīve/esība augstākajās dimensijās ir daudzveidīga savā izpausmē, bet radošums un tā atklāšanās ir saistīti ar prasmi radīt/iznīcināt, neizejot no kop-radīšanas harmonijas. Tur nav inerces jēdziena, jo nav laika tajā nozīmē, kāds tas eksistē 3. blīvumā, bet prasme atšķirt, uztveres viedums palīdz radīt saskaņā ar Radītāja nodomiem, izmantojot Avota enerģijas tādā mērā, kādā atļauj būtības spēks un varenība. Protams, eksistences augstākajos plānos kā radītāji, tā arī radījumi izceļas ar izpausmes daudzveidību, bet viņi visi strādā kop-radīšanā un kolektīvās apziņas līmenī ir vienoti savā būtības izpaudumā, atbilstot kopīgā Radījuma kā vesela organisma uzdevumiem un mērķiem.

Tādā gadījumā karma augstākajos plānos neeksistē?

Tādā veidā kā 3. blīvumā, protams, nē. Bet rezonanses/pievilkšanas likums arī tur strādā nevainojami, tāpat kā cēloņsakarības likums. Starpība ir tikai tāda, ka savu radījumu apzināšanās notiek momentāni un cēlonis/sekas saplūst vienā punktā. Tāpēc jebkura būtība caur kop-radīšanu apgūst visas Radīšanas pieredzi, un, ja radījums neatbilst Radīšanas augstākajam mērķim, tad tas tiek momentāni iznīcināts un radīts no jauna harmoniskāk, ko pavada baudas sajūta un prieks par piederību Radītāja lielajam mērķim. Katrs radītājs tiecas ieiet harmoniskā rezonansē ar radīšanas dievišķajām enerģijām un kļūt par turpinājumu šai dabiskajai atbilstošā Radītāja Stara enerģiju Plūsmai. Taču, tā kā dvēseles individualitāte ir neatkarīga, tad arī radošums izpaužas unikālā veidā, kas dod iespēju dažādot radīšanas pieredzi un paust to daudzdimensionāli un daudzšķautņaini, izmantojot visas krāsas/vibrācijas, atrodot starp tām savu neatkārtojamu izvēli, kura tomēr atbilstu vispārējai harmonijai un labklājībai.

Tādā veidā tiek sasniegta attīstītība un izpausmes pilnība gan individuālajā, gan kolektīvajā jaunradē.

Mēs atbildējām uz tavu jautājumu?

Gribu precizēt. Vai es varu šo informāciju kaut kur atrast vēl gatavā veidā, tas ir, to noteikti kāds jau ir pieņēmis no visuma informācijas lauka?

Tava dualitāte dažreiz traucē uzticēties Uzticībai.

Es neuzticos Avotam?

Ja Avots – tā esi Tu, kā tas arī ir, tad, protams, jā. Tu neuzticies Sev-Avotam.

Labi. Bet, iespējams, ir līdzīga informācija?

Mēs ņemam vērā tavu vēlējumu salīdzināt un vērtēt. Un tā ir tava pieredze. Tāpēc mēs nosūtām tevi pie Džeinas Robertsas (Jane Roberts) materiāliem, kurus viņai diktē Sets. Tajos tu atradīsi daudz apstiprinājumu mūsu vēstījumiem, adresētiem personīgi tev.

Tādā gadījumā uzskats par karmu, kā to interpretē N. Koteļņikova, tā ir viņas uztvere?

Protams, tā ir viņas patiesība un Patiesības individuāla izpratne absolūtā izpausmē, tāpēc ka neviens nevar atspoguļot Patiesību visā tās pilnībā, pat pats Radītājs, jo ir vēl lielāka radījuma izpausme.

Tomēr prasme atpazīt un apzināties dod iespēju tuvoties Patiesībai viengabalainākā un harmoniskākā izpausmē katram, kurš tai pieskaras.

Es pateicos par visu, ko jūs manā labā radāt jebkurā Radījuma izpausmē. Sūtu jums gaismu/mīlestību un mīlestību/gaismu, samērā ar to, cik gatava esmu šai Avota izpausmei sevī, un gaidu jaunas tikšanās.

Mums vienmēr prieks par tevi, un mēs mīlam aiz visu vārdu robežas. Tavi audzinātāji no Galaktiskās Brālības, kuri uzrauga planētu sfēru vārdā Zeme.

Pieņemts 2018.04.24.

 

Pievienots 02.06.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/moya-interpretatsiya-nekotorich-momentov-istini

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/24-raksti-2018/1622-jus-esat-piedzimusi-jauna-kermeni (Tulk. piezīme)

[2] Skat. https://naturalworld.guru/kniga_2012-u-nas-est-vibor.htm (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/24-raksti-2018/1550-karma-programma-cilveka-dzivei-uz-planetas (Tulk. piezīme)