Смирнова Лариса – О крови с эзотерической точки зрения

Larisa Smirnova - Par asinīm no ezotērikas skatpunkta

http://www.waylove.ru/

ASINIS – DVĒSELES KONTEINERS

Jūlija Tjeņeņeva (Юлия Тененева) – Ceļojums sevī

http://www.waylove.ru/ezoterika/krov_vmestilishhe_dushi.html

“Jūs nekādā ziņā nedrīkstat ēst savās mājās asinis...” 3. Mozus grāmata, 7:26

Viņas plūst pa mūsu asinsvadiem, reaģējot uz katru mūsu sirdspukstu, bet mēs līdz šim laikam nezinām pat pusi viņu apbrīnojamo īpašību. Saskaņā ar daudzām senām reliģijām ASINIS IR DVĒSELES KONTEINERS.

Un tā kā par to, kas ir dvēsele, cilvēcei ir zināms diezgan maz, tad asiņu noslēpums līdz šai dienai paliek mūsu neatminēts...

Hematoloģija – medicīnas nozare, kas pēta asinis, – zina visu par to veidiem, grupām un bioķīmisko sastāvu. Taču ezotēriskās zinātnes interesējas par citām šī apbrīnojamā šķidruma īpašībām, konkrēti – par tā spēju uzkrāt un nodot caur paaudzēm daudzveidīgu informāciju. Lai pēc iespējas sīkāk apgaismotu šo pagaidām maz pētīto tēmu, mēs griezāmies pie praktizējoša Kijevas ekstrasensa, žurnāla “Другой Журнал” pastāvīgās konsultantes Innas Boiko (Инна Бойко).

 

“Asiņainie” noziegumi

- Inna Stepanovna, ko nozīmē ezotēriskajā literatūrā bieži minētais termins "asiņu enerģētiskās informācijas būtība”?

- Ir zināms, ka pēc pieminēšanas biežuma Bībelē vārds “asinis” stāv otrajā vietā aiz vārda “Dievs”. Šī sakritība nav nejauša: asinis sevī nes Dieva vārdu – tas ir, ietver informāciju par homo sapiens kā par Dieva radītu vienotu bioloģisku sugu. Šī informācija ir dziļi individuāla: no visiem cilvēka organisma audiem un substancēm asinis visciešāk ir saistītas ar ēterisko ķermeni – to apvalku, kurā ietverts materiālais ķermenis. Tāpat kā ēteriskais ķermenis, asinis par cilvēku var pastāstīt visu – sākot ar viņa iekšējo orgānu stāvokli un beidzot ar viņa pagājušajiem un nākamajiem iemiesojumiem. Vēl vairāk, ja ēteriskais ķermenis tiek pakļauts negatīvai iedarbībai, “asinis” par to uzzina pirmās. Viņa lieliski atšķir organismam kaitīgu informāciju un līdz zināmai pakāpei pretojas tai. Var teikt, ka asinis atrodas pastāvīgā spriedzē, sekojot visam, kas notiek apkārt. Tāpēc svešas informācijas tīša ienešana cilvēka smalkajos ķermeņos un psihē – tā ir viņa asiņu apspiešana, tas ir noziegums, un tas ir sodāms karmiski.

- Kādā tad veidā var iedarboties uz asinīm no ārienes?

- Ar okultisma praksēm ir sastrādāts ne mazums metožu, taču vairums no tām pieder melnās maģijas sfērai. Praktiski visi “apvārdojumi uz slimību” balstās uz upura asiņu izmantošanu – turklāt dažreiz pūšļotājam pietiek dabūt ar asinīm sasmērētu saiti vai kabatas lakatiņu. Apvārdojums var būt vērsts uz konkrētu slimību, taču agri vai vēlu sabojāsies visas organisma sistēmas: negatīvā informācija nonāk asinīs, uzkrājas liesā, nonāk hipotalāmā. Dažreiz pūšļotāji un burvji mēģina ārstēt, pārnesot informāciju no slimā cilvēka asinīm uz vesela cilvēka asinīm. Tas nav pieļaujams ne no ētikas skatpunkta, ne no morāles skatpunkta, taču melnie magi to dara. “Saudzējošāks” variants – negatīva pārnešana uz dzīvnieka asinīm. Taču teikšu uzreiz: cilvēkam tāda “ārstēšana” nepalīdzēs: jo ar to viņš taču savā dzīvē neko nemaina, un pēc laika slimība var atgriezties.

Vēl viens paņēmiens iedarboties uz svešām asinīm – tā ir hipnoze. Hipnotiskais transs pats par sevi ir ļoti bīstama lieta: tas caursit biolauku un iejaucas cilvēka psihē, turklāt, kā likums, iejaucas ļoti rupji. Atbilstoši notiek negatīvas izmaiņas organismā. Hipnotizēts cilvēks ir līdzīgs paklausīgai aitai, asinis ir nohipnotizētas – pa pusei mirušas. Tieši tāpēc iziešana no transa var būt ļoti smaga. Starp citu, garīgi attīstīti cilvēki hipnozei praktiski nepakļaujas – viņu asinis nomet apmātību, aktīvi pretojoties svešai ietekmei.

- Tātad ar negatīvu iedarbību viss ir skaidrs. Bet vai šo asiņu jutīgumu var vērst pacientam par labu?

- Protams, var. Teikšu vairāk: tā ir viena no visefektīvākajām metodikām, ar tās palīdzību var pat panākt momentānu izdziedināšanu. Izmantojot speciālus enerģētiskās informācijas paņēmienus, dziednieks iedarbojas uz pacienta asinīm un aktivizē viņu iekšējās enerģētiskās rezerves. Dažreiz ar no cilvēka paņemtu asiņu palīdzību var izdziedināt no attāluma – tā kā šai apbrīnojamai substancei ir atmiņa, tad asinis, kuras glabājas, piemēram, mēģenē, ilgu laiku “uztur sakarus” ar asinīm, kuras cirkulē cilvēka organismā. Principā apdāvināti dziednieki spēj slimnieku izārstēt attālināti un bez asiņu parauga, taču tas ir pa spēkam ne tuvu katram. Tā kā iedarbošanās uz asinīm ir viens no salīdzinoši nesarežģītiem paņēmieniem iedarboties uz cilvēku.

 

Enerģiju sprādziens

Medicīnas fizika apgalvo, ka cilvēka ķermenis ģenerē vairākus tūkstošus elektrisku kontūru un katram no tiem ir sava svārstību frekvence. Metafiziķi šādā nozīmē iet tālāk, domājot, ka tamlīdzīgiem kontūriem organismā ir jābūt daudz vairāk, jo katrai asins šūnai ir savs astrālais un mentālais ķermenis – un atbilstoši arī savs biolauks. No šiem bezgalīgi daudzajiem laukiem tad arī veidojas cilvēka ēteriskais apvalks. Kopīgā lauka svārstību frekvence var būt dažāda. Cilvēki ar augstu garīgās attīstītības līmeni izceļas ar augstākām ķermeņa vibrācijām (kā saka ekstrasensi, viņi harmoniski “skan”). Apkārtējie šīs vibrācijas uztver kā kaut ko gaišu, nomierinošu, pievelkošu. Rupjas svārstību frekvences, kādas ir raksturīgas cilvēkiem ar mazu garīgumu, otrādi, atgrūž no sevis – mūsu zemapziņa tās uztver kā disharmoniskas, kuras nes sevī draudus.

- Asiņu vibrāciju raksturs cilvēkā ir ielikts kā pases dati – no dzimšanas. Tas ir pelnīts pēc dvēseles darbu summas iepriekšējās inkarnācijās. Viena iemiesojuma laikā vibrācijas līmenis nemainās – tas var būt vai nu palēnināts, vai arī paātrināts. Taču katrai dvēselei ir divi attīstības varianti: garīga pilnveidošanās vai tā sauktais Tumšais Ceļš. Tā kā mēs ar jums nedzīvojam vakuumā, nav grūti noprast, ka katra cilvēka asiņu lauks pastāvīgi saduras ar citu cilvēku laukiem – citiem vārdiem, mēs visi esam ievilkti pastāvīgā apmaiņā ar enerģētisko informāciju. Ja cilvēks saskaras ar tīrām vibrācijām, viņš saņem grūdienu uz Gaismu un atbilstoši papildus izredzes pašpilnveidoties. Tomēr asiņu lauku kopīgais līmenis, atkārtošos, nemainās – vismaz šajā dzīvē.

- Ja asins raksturojumi ir tik unikāli, tad, iespējams, reliģiskajiem aizliegumiem tās pārliet ir reāls pamats? Ir zināms, ka dažas kristiešu konfesijas – tajā skaitā Jehovas Liecinieki – kategoriski aizliedz saviem sekotājiem pakļauties tādai procedūrai. Turklāt viņi atsaucas uz rindām no Bībeles...

- Patiešām, 3. Mozus grāmatā ir teikts: “Jūs nekādā ziņā nedrīkstat ēst savās mājās asinis - nedz putnu, nedz lopu. Ikviens cilvēks, kas bauda asinis, tiek no savas tautas izdeldēts.” (7:26-27) Man grūti spriest, cik taisnības ir Jehovas Liecinieku kategorismā, taču asiņu pārliešana patiešām nemaz nav tik nevainīga procedūra. Protams, mediķi rūpīgi piemeklē donora asinis – vadoties pēc fiziskās saderības. Taču pat pēc sekmīgas pārliešanas cilvēkam var pacelties temperatūra, un tad nākas ievadīt preparātus, kas apspiež svešo šūnu atgrūšanu. Turklāt oficiālā medicīna, atzīstot fizisko atgrūšanu, neņem vērā informācijas atgrūšanu. Bet cilvēks taču kopā ar svešām asinīm saņem svešu informāciju, tāpēc satiekošos enerģiju sprādziens pacientam ir nodrošināts. Cilvēks var pieņemt “svešinieku”, bet var arī kategoriski noraidīt. Katras asinis grib saglabāt savu dvēseli, savu dzīves programmu. Ja uzvarēs donora asinis – tātad programma izmainīsies, tāpat kā izmainīsies pats cilvēks. Turklāt visdrīzāk šī izmaiņa nebūs uz labāko pusi, jo negatīva informācija tiek nodota daudz sekmīgāk nekā pozitīva. Tā kā pēc pārliešanas cilvēks riskē pārņemt svešus trūkumus – kaitīgus ieradumus, negatīvas gara īpašības. Tāpēc ir īpaši svarīgi, lai donors būtu fiziski un ēteriski tīrs – taču diemžēl šim jautājumam mūsdienu medicīna uzmanību nepievērš...

 

Karaliskās asinis

- Ja nu reiz mēs aizskārām pārliešanas tēmu, būtu loģiski pāriet pie jautājuma par asinsgrupām. Pēdējā laikā arvien populārākas kļūst teorijas, kuras piederību grupai saista ar dažādām rakstura iezīmēm – sava veida medicīniski horoskopi. Cik man zināms, Japānā šī aizraušanās jau ir pāraugusi savdabīgā kultā – pat līdz tam, ka kadru menedžeri cenšas personālu piemeklēt vienīgi pēc asinsgrupām. Kas tas ir – kārtējā modernā psihoze, vai arī tamlīdzīgām teorijām ir kāds racionāls pamats?

- Es nevilktu tādas paralēles, balstoties tikai uz cilvēka asinsgrupu. Asinīm kā dzīvības galvenajai substancei, kuru mums devis Radītājs, ir vienota daba. Neskatoties uz visām individuālajām atšķirībām, tās ir saistītas ar cilvēku vispārējo Dvēseli, tāpēc enerģētiskās informācijas ziņā visi cilvēki uz Zemes ir brāļi un māsas. Vēsturiskā ziņā ir tikai viens izņēmums – tā ir otrā grupa jeb, kā to vēl sauc, A grupa. Sniegšu jums interesantu faktu: ir zināms, ka sākotnēji cilvēcei bija tikai viena asinsgrupa – pirmā. Tajā skaitā tā piemita arī visagrīnāko civilizāciju pārstāvjiem – inkiem un ēģiptiešiem. Taču, kad zinātnieki pētīja Ēģiptes faraonu mūmiju DNS, noskaidrojās, ka viņiem visiem ir bijusi otrā asinsgrupa. Tā pati aina bija novērojama inku impērijā – ķēniņu dinastijas genofonds krasi atšķīrās no vispārējā pavalstnieku genofonda. Un raksturīgi ir, lūk, kas: kā ēģiptiešu, tā arī inku karaļi stingri ticēja savai dievišķajai izcelsmei un tāpēc rūpīgi sekoja savu asiņu tīrībai.

- Tas ir, otrās grupas īpašnieki tika uzskatīti par dievu pēctečiem?

- Kaut kādā ziņā tā tas arī ir. A grupa vispār ir diezgan dīvaina parādība, pati tās eksistence vāji iekļaujas cilvēka evolūcijas vēsturē. To atzīst daudzi zinātnieki: piemēram, A. Morans (P. A. P. Moran), mūsu laika vadošais ģenētiķis, apgalvo, ka gēnam A nav nekā kopīga ar cilvēka Kromanjonas senčiem un tas ir ienests no ārienes.

- No kurienes tad viņš ir parādījies?

- Bet atcerieties, par kuru pēctečiem uzskatīja sevi inki, acteki un citas Centrālamerikas ciltis. Viņas zināja, ka viņu senči bija atnākuši no zemes Atctlan – noslēpumainās Platona Atlantīdas. Daudzi mūsdienu pētnieki domā, ka ir eksistējuši četri atlantu emigrācijas virzieni: pirmais pārceļotāju vilnis apmeties Grieķijā, otrais Senās Ēģiptes teritorijā, trešais iemitinājies Vidusjūras ziemeļrietumu piekrastē – mūsdienu Spānijā, Portugālē un Francijā, bet ceturtais, pats pēdējais, apmeties Mezoamerikā (Vidusamerikā). Tā kā gēns A, kurš saglabājies ēģiptiešu un inku ķēniņiem – tas visdrīzāk ir atlantu mantojums.

Šeit mēs izdarīsim nepieciešamu atkāpi – nelielu ekskursu mūsdienu ģenētikas džungļos. Ir jāsaka, ka oficiālās zinātnes rīcībā līdz šim laikam nav stingra viedokļa par cilvēka asinsgrupu izcelšanos. Patiešām, mūsu pirmatnējiem senčiem bija kopīga asinsgrupa, pirmā, jeb citādi – 0 grupa. Taču aptuveni pirms 100 tūkstoš gadiem paralēli gēnam 0 parādās gēns A – otrā asinsgrupa. Pārējiem paveidiem ir daudz vēlāka izcelsme – trešā (B grupa) parādījās pirms 3 000–3 500 gadiem, bet ceturtā (AB0) – aptuveni mūsu ēras otrās tūkstošgades vidū. Eksistē vairāki minējumi attiecībā par gēna 0 mutācijas cēloņiem – sākot ar dažādu infekciju iedarbību uz cilvēka organismu un beidzot ar barības sastāva izmaiņām (starp citu, cilvēka ēdienkarte visas homo sapiens vēstures laikā kardināli ir mainījusies četras reizes). Tomēr neviena no šīm teorijām pagaidām gan nav ieguvusi ticamu apstiprinājumu.

 

“Zvaigžņu sējums”

- Tātad iznāk, ka cilvēki ar otro asinsgrupu var sevi uzskatīt par seno atlantu pēctečiem?

- Ir arī skaidrāka šīs ģenētiskās līnijas pazīme – negatīvs rēzus faktors. Vai jūs esat aizdomājušies, kāpēc starp visiem zīdītājiem viņš ir sastopams tikai cilvēkam, un arī tad visai reti? 85% Zemes iedzīvotāju rēzus faktors ir pozitīvs – tas pats, kas ir visiem pārējiem primātiem. Neviļus prasās secinājums: negatīvā rēzus faktora iemītnieki nav aizvēsturisko cilvēku mantinieki.

- Jūs gribat teikt, ka viņi vispār nepieder pie homo sapiens?

- Ja visi cilvēki piederētu vienai bioloģiskai sugai, nebūtu hemolītisko slimību (rēzus konfliktu), jo rēzus konflikts – tas ir mēģinājums iznīcināt svešu vielu. Rēzus-negatīvie, tāpat kā atlanti – tie ir Zemi reiz kolonizējušo seno astronautu pēcteči. Jau lielais metafiziķis Rūdolfs Štainers (Rudolf Steiner) attīstīja teoriju, ka aizvēsturiskos laikos cilvēci ievērojamā mērā ir vadījušas, devušas viņai virzienu augstākas kārtas būtnes, kuras sazinājušās un mijiedarbojušās ar noteiktiem cilvēkiem – visspējīgākajiem, visspēcīgākajiem un intelektuāli viselastīgākajiem. Šo būtņu un zemes cilvēku seksuālo sakaru rezultātā piedzimuši tie, kurus var saukt pusdieviem. Šie cilvēki-hibrīdi bija augstāko ideju iedvesmoti, juta sevī universālo kosmisko spēku. Būtībā Štainera definīcija sakrīt ar to aprakstiem, kurus senie jūdi sauca par nefilimiem – “labajiem cilvēkiem” jeb arī par “milžiem”.

- Tie ir tie paši nefilimi, kuri, ja ticam Bībeles nostāstam, dzima no eņģeļiem un cilvēku meitām?

- Jā, tie paši, kuri, bez visa cita, kļuva par cēloni vispasaules plūdiem. Lieta tāda, ka vairums no viņiem iekrita kārdinājumā un aizmirsa savu sākotnējo misiju – palīdzēt cilvēkiem attīrīt savas ģenētiskās struktūras, pamodināt sevī tiekšanos uz garīgu evolūciju. Diemžēl Bībeles milžu (viņus vēl sauc arī par “zvaigžņu sējumu”) pēcteči līdz šim laikam sliecas uz regresu un krišanu, kaut arī daba viņiem ir devusi daudz vairāk nekā parastiem cilvēkiem.

- Kāda tad ir viņu īpatnības būtība?

- Šīs būtnes ir posms, kurš Zemi saista ar citām pasaulēm. Visi “zvaigžņu sējuma” bērni iedalās divās kategorijās. Pirmie – tie ir tā sauktie Izredzētie. Viņiem, starp citu, var arī nebūt negatīvais rēzus faktors, jo evolūcijas nekārtīgo sakaru rezultātā seno astronautu asinis tika atšķaidītas ar zemes gēniem. Pie otrās kategorijas pieder tieši rēzus-negatīvie – viņiem kosmiskais gēns nav pazaudēts, viņš darbojas. Viņš kādu laiku var vispār neizpausties, bet pēc tam aktivizēties – tad iestājas atklāsme, atnāk skaidra izpratne par savu misiju uz Zemes, izpaužas paranormālas spējas, iespēja iziet uz tiešiem sakariem ar kosmosu. Starp citu, daudzi no rēzus-negatīvajiem nodarbojas ar seno, paleo-astronautu radīto, civilizāciju pētījumiem, – viņos runā asins balss, atmiņas par savu patieso izcelsmi.

- Taču kāpēc tad ar visām savām dotībām viņiem ir nosliece uz regresu, kā jūs apgalvojat?

- Pirmkārt, daudziem no viņiem gēni izrādījās stipri atšķaidīti dēļ viņu senču nekārtīgajiem sakariem ar cilvēkiem, teiksim tā, ne tuvu nevainojamiem. Jau Platons runāja par cilvēkiem – dievu pēctečiem un par dievišķā gēna izšķīšanu, kura galu galā Atlantīdu noveda līdz krišanai. Otrkārt, aktivizējoties šīm gēnam, tā īpašnieks izjūt stipru stresu: dvēsele pārdzīvo fundamentālu transformāciju, un ne katrs spēj to izturēt – daudzi, īpaši sievietes, salūzt. Piekrītiet, apzināšanās, ka tu šajā pasaulē esi svešinieks, atnācējs, spēj sagraut cilvēka iekšējo pasauli. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai dvēseles, kurām ir kosmisks iesvētījums, kļūtu par Skolotājiem, nevis par garīgiem invalīdiem, kuri jāglābj. Ir jāapzinās, ka rēzus-negatīvie – tie ir zemiešu brāļi un māsas, taču nevis mājas, bet Visuma brāļi. Un, tikai apvienojot mūsu pūliņus, mēs varēsim veikt mūsu planētas garīgu inventarizāciju un iziet uz kvalitatīvi jaunu attīstības līmeni.

Cilvēka asinis sastāv no plazmas un formas elementiem (eritrocītiem, leikocītiem, trombocītiem u.c.). Sarkano krāsu asinīm piešķir hemoglobīns, kuru satur eritrocīti. Vidējais asiņu tilpums pieauguša cilvēka ķermenī – aptuveni 5,2 l (vīriešiem) un 3,9 l (sievietēm). 1 mm3 asiņu satur 3,9–5,0 milj. eritrocītu, 4–9 tūkst. leikocītu, 180–320 tūkst. trombocītu.

Mūsdienu zinātnei ir pazīstamas četras asinsgrupas: 0 (pati izplatītākā – tās nesēji ir 45% Zemes iedzīvotāju), A (35%), B (13%) un AB0 (7%). A grupai (otrajai grupai) ir trīs paveidi, tāpēc būtībā var runāt nevis par četrām, bet par sešām asinsgrupām, taču, tā kā visi A aglutinogēna varianti pēc savām īpašībām ir līdzīgi, ikdienas medicīniskajā praksē ņem vērā tikai četras grupas.

AB0 cilvēki tiek uzskatīti par universāliem recipientiem – viņiem var pārliet jebkuras grupas asinis, – bet 0 grupas īpašnieki – par universāliem donoriem.

Rēzus faktoru (specifisku antigēnu, kuru satur cilvēka un Rēzus makaka (Macacus rhesus) asinis) 1940. gadā atklāja austrāliešu zinātnieks K. Landšteiners (Karl Landsteiner) un amerikāņu pētnieks A. Vīners (Alexander S. Wiener). Cilvēkiem, kuriem šī antigēna nav (tā sauktajam “rēzus negatīvajam tipam”), nedrīkst pārliet rēzus pozitīvas asinis, jo tas var izraisīt ļoti smagu imūnreakciju – anafilaktisko šoku.

Negatīvs rēzus faktors ir recesīva pazīme – citādi sakot, bērns, kurš ieņemts no rēzus pozitīva vīrieša (Rh+) un rēzus negatīvas sievietes (Rh-), visdrīzāk mantos pozitīvo rēzus faktoru (Rh+). Taču embrija pozitīvie antigēni var nonākt tā sauktajā rēzus konfliktā ar mātes antiķermeņiem – tā rezultātā bērns, kā likums, piedzimst miris. Zinātnieki uzskata, ka rēzus konflikts kalpo kā dabiskās izlases forma, vērsta uz gēna, kurš atbildīgs par rēzus negatīvā faktora (jo rēzus pozitīvs bērns, kurš piedzimis rēzus negatīvai mātei, vienalga būs slēptas, recesīvas alēles Rh- nesējs un tātad var nodot to pēctečiem) nesēju skaita samazināšanu. Ir aprēķināts, ka tādā veidā pēc 15 000 gadiem cilvēku ar negatīvu rēzus faktoru skaits samazināsies līdz 1%. Pašlaik Rh- nesēji ir 14% Zemes iedzīvotāju, taču dažās etniskajās grupās šis procents ir ievērojami augstāks – konkrēti, starp baskiem, palestīniešiem un Etiopijas melnajiem jūdiem Rh- rādītājs sasniedz 30%. Interesanti, ka daudzi pale-ufologi teritorijas, kur tradicionāli mīt šīs tautas, uzskata par vietām, kur izsēdušies senie astronauti, kuri reiz apmeklējuši Zemi.

 

Sels Reičels (Sal Rachele) “Cilvēks radošais. Dvēseles evolūcija, augšupcelšanās un DNS”. Orgānu pārstādīšanas un asins pārliešanas ietekme.

“...Katrs orgāns nes īpašu vibrāciju. Un, ja šis orgāns ilgu laiku kopš bērnības un līdz briedumam atrodas ķermenī, viņš nes dvēseles, kura mājo šajā ķermenī, vibrācijas. Un, kad viņu pārstāda cita cilvēka ķermenī, sākotnējās dvēseles būtības daļa arī tiek pārnesta uz jauno ķermeni – aizsargājošās (fizioloģiskās, bioloģiskās) barjeras neneitralizē šo (smalko plānu) efektu.

Kad cilvēks saņem asinis no cita cilvēka, arī tas var ietekmēt vienas vai abu dvēseļu apziņas viengabalainumu. Asins pārliešana ir piemērs tam, kā vienas dvēseles enerģija un būtība daļēji tiek nodota citam ķermenim, kuru aizņēmusi cita dvēsele.

...cilvēka ķermenī pārliešana parasti skar tikai relatīvi nelielu asiņu daļu (no 10 līdz 50%) no visām recipienta asinīm. Pēc pārliešanas recipienta ķermenī paliek 50-90% veco (savu) asiņu. Tā kā lielākā asiņu daļa ir “dzimtā”, recipienta dvēseles enerģijas lielākā daļa paliek neskarta. Caur asinīm tiek nodots tikai mazs donora dvēseles būtības %... Tomēr rezultātā var notikt daļēja dvēseles fragmentācija.

 

Par asins pārliešanu (VKontate)

Pārliešanas laikā notiek donora un recipienta informācijas adrešu astrāla sajaukšanās. Turklāt parādās kopējā adrese. Ar laiku recipientam var sākt izpausties slimību, donora uzvedības un rakstura maiņas pazīmes. Piemēram, meitenei ir pārlietas asinis no vīrieša alkoholiķa. Tas var novest pie tā, ka pēc kāda laika arī viņa sāks pārlieku aizrauties ar alkoholiskajiem dzērieniem un izpaust vīrišķa rakstura iezīmes. Turklāt var parādīties arī sekundārās dzimumpazīmes, piemēram, ķermeņa apmatojuma palielināšanās, figūras izmainīšanās un tml.

Caur Informācijas Laukiem nodibinās pastāvīga noturīga enerģētiskās informācijas saikne starp donoru un recipientu. Saslimst donors – saslimst arī recipients. Donors nomirst, un caur viņa pēcnāves pārrakstīšanu Informācijas Laukos sāk pārrakstīties vēl dzīvie recipienti. Un otrādi. Donora asinis pieder pašai svarīgākajai riska grupai. Mirst kārtējais recipients un pie pārrakstīšanas “velk” sev līdzi donoru. Tas savukārt, sajutis pašsajūtas pasliktināšanos, pēc mediķu padoma atkal iet nodot asinis. Turklāt veidojas zināms “uz asinīm iejaukts” egregors. Nav grūti tagad stādīties priekšā sekas nākamajos inkarnācijas ciklos: leikozes, mazasinība, leikēmijas... Saiknei taču ir enerģētiskās informācijas daba, bez laika un attālumiem.

Viss teiktais pilnīgi ir spēkā arī iekšējo orgānu transplantācijai. Un pēc tam mediķi brīnās, kāpēc dzimst cilvēki ar četrām nierēm, ar pielonefrītu vai vienu nieri, ar divām sirdīm vai citām patoloģijām. Jo sirds transplantācija taču bija pazīstama jau Senajā Ēģiptē! Un arī mūsu laikā daudzi pēc medicīniskiem eksperimentiem ir paspējuši ieiet jaunā inkarnācijas ciklā. Iznīcīgā fiziskā ķermeņa dzīves pagarināšana, pārstādot donoru orgānus, nenovēršami ved pie ļoti stiprām negatīvām sekām nākamajos iemiesojumos. Tas attiecas gan uz donoriem, gan uz recipientiem!

Orgānu pārstādīšana ir kļuvusi par “modes” lietu, un pašlaik jau katastrofiski nepietiek donoru orgānu, kas veicina veselu donoru “iegūšanas” nozari. Mūsu valstī pēc “pārkārtošanās” sākšanās parādījās ideāli objekti šim mafijas biznesam: bezpajumtnieki, bezģimenes bērni. Ņem, cik gribi. Jo neviens pat meklēt nemetīsies. Tāpēc arī tiek mīdītas visas morāli ētiskās normas. Galvenais – nauda! Nedomā tie, kas nodarbojas ar tādu rūpalu, ka atmaksa par to ir nenovēršama. Nedomā, tāpēc ka vairumam no viņiem vairs arī nav, ar ko to darīt!

Daudzi var iebilst: ko gan darīt, ja cilvēks iet bojā no asiņu zaudējuma vai smagas kaites? Jā, pagaidām vēl asins pārliešana vai donoru orgānu pārstādīšana reizēm ir vienīgais veids, kā glābt cilvēka dzīvību. Bet nevajag aizmirst, ka vienkārši tāpat neviens avārijās nenonāk! Vienkārši tāpat cilvēks nenonāks krītošā lidmašīnā vai postošas zemestrīces epicentrā. Lai dzīve tā “sagrieztos”, nepieciešams pašam izdarīt daudz Pasaules-ēkas likumu pārkāpumu. Citiem vārdiem, jebkura kritiska situācija – tā ir karmas atmaksa! Mēģinājums no tās izvairīties ar medicīniskas iejaukšanās palīdzību tikai uz laiku atliek un padziļina šo atmaksu.

Ja mediķi varētu ņemt vērā, ka bez iznīcīgā fiziskā ķermeņa cilvēkam ir nemirstīgie astrālais un mentālais ķermeņi, tad viņi pēc asins pārliešanas vai orgānu transplantācijas varētu astrāli-mentālos plānus atgriezt savās vietās. Tad nebūtu šīs šausmīgās plānu sajaukšanās, tik nepieciešamas Sistēmai, lai izņemtu potenciālu.

Jebkura trauma, kas nodarīta cilvēkam, kā jau tika teikts, atspoguļojas Informācijas Laukos un var ietekmēt viņa veselības stāvokli nākamajos iemiesojumos. Atkārtosim: jebkura trauma, tajā skaitā gan ķirurģiskas iejaukšanās, gan pēcnāves sekcijas, gan aborti.

 

No Forumiem

Es visu dzīvi, līdz pat briedumam biju klejotāja (перекати-поле). Ne kārtīga darba, ne ģimenes, dzīvoju pie vecākiem, periodiska uzdzīvošana, hipija jaunība. Reiz saslimu, gandrīz pusi dienas taisīja operāciju, pārlēja daudz donoru asiņu. Pēc tam es burtiski uzreiz izmainījos. Pēc pāris mēnešiem atradu savu sapņu darbu, pašlaik, pēc 4 gadiem, esmu cienīta un apmaksāta speciāliste, “nostādīju” vecākus (bija par ko un kāpēc), saziņā esmu kļuvusi prasīga, mežonīgi punktuāla, asa, neieredzu tukšas sarunas, liekus vārdus. Visaugstāk vērtēju laiku un naudu. Vairākus gadus neinteresē seksuālā dzīve, kaut gan agrāk biju cilvēks ar vidēju, parastu seksualitāti. Kaut kādu objektīvu cēloņu tādām pārmaiņām nebija. Interesanti, mani varēja ietekmēt tā personība, kuras asinis pārlēja? Kaut gan neesmu pārliecināta, ka tas bija viens donors.

 

NO MANAS PIEREDZES. Man asinsgrupa nomainījās divreiz. To es zinu droši, jo kopš institūta 1. kursa biju donore. Sākumā grupa nebija nosakāma, pēc tam kļuva 4. grupa, bet, kad es pabeidzu institūtu un stājos grūtniecības uzskaitē, nomainījās uz 3. grupu, rēzus pozitīvs. Reiz man pārlēja 2 tilpumus asiņu. Pirmo es uztvēru normāli, bet otro nācās steidzami atslēgt, jo organisms sāka pretoties. Starp citu, donoriem bija uzvārdi Ovečkins (овца – aita) un Kozilovs (коза – kaza). Ovečkins ienāca, bet Kozilovu noraidīju. Nez kāpēc man tas labi palicis prātā.

 

Manai meitai ir 2. gr. (A), rēzus -. Man un bērna tēvam ir rēzus +. Kāds no mums ir nodevis gēnu A(-). Pēdējā laikā manā apkārtnē ir cilvēki ar negatīvu rēzus (darbā, saziņā) un, kā likums, ar 2. asinsgrupu. Pirmajam znotam bija rēzus -, attiecības nekādas labās nebija (viņš ir no tumšajiem). Pirmoreiz iepazīstoties, sākās atgrūšana.

 

Par ASINĪM no Barbaras Hendklovas (Barbara Hand Clow) grāmatas “Plejāžu programma” (“Плеядеанская программа[1]”), 5. nodaļa, sadaļa “Satja un asiņu pamošanās”

Vienā no grāmatas nodaļām tiek runāts par to, ka, ieejot Fotonu joslā un nomainoties poliem, krasi pieaug cietsirdības līmenis cilvēces vidū. Tā bija 10 800. g. p.m.ē.. Tā notiek mūsu dienās. Cietsirdība dzemdina bailes, kuras izjūt ne tikai tie, kas tiek pakļauti vardarbībai, bet arī tie, kuri informāciju par vardarbību saņem no plašsaziņas līdzekļiem. “Impulsi no fotoniem aktivizē daudz enerģijas trešajā dimensijā. Tas paātrina ceturto dimensiju, kura tiecas pēc iespējas ātrāk pretī inducēt kaut kādu darbību. Ceturtās dimensijas būtnes cilvēkiem sūta tik daudz impulsu, ka tas dzemdina cietsirdību. Kad Fotonu Josla aktivizē jūsu ķermeņus, …jūsu ķermeņi nav atbrīvojušies no pamodinātajām bailēm, tāpēc tās meklē izeju vardarbībā, nevis garīgā apzināšanā.

Asinis palīdz saprast šo sarežģīto problēmu… Ruanda kļuva par vienu no asinspirtīm. Tik daudz cilvēku, kas nogalina cits citu, liecina par augstu asinskāres līmeni. To sauc par etnisko tīrīšanu, taču attieksme pret asinīm kā tabu var dot dziļāku izpratnes līmeni. Kāpēc ar asinīm ir saistīts tik daudz tabu, ja asins nolaišanai var būt tik atveseļojošs efekts? Plejādiešiem paaugstināta uzmanība pret asinīm ir garīgas mošanās un garīgas krīzes pazīme. Jums jāstrādā pie problēmām, kuras saistītas ar asinīm – jo drīzāk jūs uzmanīgi palūkosieties uz šiem tabu, jo ātrāk atradīsiet labāko paņēmienu tos izpētīt.

No daudzdimensionālā skatpunkta četrdimensiju saprāta pārstāvjiem cilvēka asinīs izdevās ievietot dažādus kristāliskus kodus. Atcerieties: jebkurš saprāts mijiedarbojas ar jums ar mērķi stimulēt jūsu evolūciju… Ceturtā dimensija jūsu apziņu pēta caur asinīm. Piektā dimensija to dara ar Gaismas palīdzību. Tāpēc, kad jūs atveraties garīgiem pārdzīvojumiem un mijiedarbojaties ar Gaismu, mēs, plejādieši, varam nolasīt jūsu tīrību. Tāpēc Kristus pārvēršanās ieguva tādu nozīmi.

Kad jums ir darīšana ar asinīm, četrdimensiju būtnes var nolasīt jūsu frekvences. Kad jums uznāk slimība, divdimensiju elementāļi var nolasīt jūsu informāciju. Ja jūs, cenšoties sasniegt apskaidrību, atšifrēsiet jūsu asinīs ievietoto informāciju ar saprāta četrdimensiju elementiem, tad šo informāciju jūsu asinīs spēs nolasīt plejādieši no Alkionas Bibliotēkas. Kad jūs paātrināt savu asiņu vibrācijas, tajās parādās kristāli, kuri pieejami nolasīšanai ar Gaismas palīdzību, un tas ir visātrākais paņēmiens nodibināt sakarus ar plejādiešiem… Vienkāršāk sakot, ja jūs paši saprastu, kas jūsos ir nokodēts, tad jums uzreiz atvērtos pieeja lielam garīgam viedumam. Jāizvēlas ir jums… Ar jūsu kodu palīdzību es redzu, ka asinis jūsu iekšienē funkcionē divdimensiju kristāliskā līmenī, jūsu telūra dabas alķīmiskajā daļā. Tagad iegaumējiet to, kas ir spēkā visiem Visuma saprātiem: jo zemāk pa dimensijām jūs nokāpjat, jo blīvāka kļūst informācija. Tikko kā jūs atbrīvosieties no savas ticības hierarhijai, tas ir, no pārliecības, ka devītā dimensija ir pārāka par otro, jūs spēsiet noteikt, kurš vai kas jums sūta motivāciju.

Kad es (Satja, būtne no Plejādēm) nolasu jūsu informāciju, tad saprotu, ka jūs nogalināt cits citu, tāpēc ka nosodāt jums ārkārtīgi vajadzīgo šķidrumu – asinis. Kad jūs pārstāsiet tā attiekties pret to šķidrumu, kurš jūsos uztur dzīvību, mēs, plejādieši, varēsim jūs nolasīt caur gaismas kodiem – kristāliskajām matricām jūsu asinīs. Un tad mēs uzzināsim, ko jūs jūtat. Tas notiek līmenī, kurā netiek skarta cilvēka brīvā griba. Piemēram, mēs varam pētīt telūriskos spēku uz jūsu planētas – Zemes pārmaiņu potenciālu – caur elementiem, un tas ir pieejams arī jums. Mēs ar lielu labpatiku un interesi pētām jūsu pasauli, un jūs jūtat elementāļu mošanos, bet mēs atzīmējam neticamas pārmaiņas kristāliskajos kodos jūsu asinīs.

Kad jūs ieiesiet Fotonu Joslā, šie kodi cilvēku un dzīvnieku saprāta laukā atbrīvosies, jo apziņa dzīvo asinīs… Kad tu izlej asinis, rodas telpas plīsums, un apziņas no divām dimensijām iebrāžas jūsējā. Dažas no viņām ir dēmoniski spēki, senu konfliktu dzemdināti. Viņas kalpo kā vienīgais izskaidrojums pēkšņajām masveida slepkavībām, kuras kā notikušu faktu jūs vērojat televīzijā. Padomājiet par to, kad nākamo reizi jūsu valdība (ASV valdība) uzskatīs, ka Irākas bombardēšanai un 1,4 milj. sieviešu un bērnu noslepkavošanai nebūs seku! Visi šie notikumi, kuri, kā šķiet, notiek tālumā no jūsu realitātes, vajās jūs. Ievērojiet, ka karš Vjetnamā līdz šim laikam neatlaiž amerikāņus. Par tādas asinsizliešanas rezultātu kļūst tikai dēmonisko spēku aktivizācija. Jūs saprotat Drakulu, un jums patīk stāsti par vampīriem. Tad kāpēc gan jūs nespējat stādīties priekšā, kas notiek šo asiņaino slaktiņu laikā (Ruanda, Bosnija, Vjetnama, Irāka, Dienvidslāvija u.c.)? Ja jūs pārsteidz jūsu slieksme uz depresiju, tad ziniet: visa lieta ir tāda, ka jūsu redzi ierobežo trīs dimensijas.

Pašlaik notiek visai dramatiski notikumi (čenelings notika 1994.-1995. g., bet visdrīzāk nav zaudējis aktualitāti arī pašlaik, pēc 20 gadiem). Es redzu, ka Fotonu Josla aktivizē spēcīgus telūriskus un kristāliskus spēkus. Šī aktivizācija būs negatīva tikai vienā gadījumā. Ja jūs neesat sazemēti un ļaujat šiem spēkiem cirkulēt pa visu ķermeni. Taču jūs varat izvairīties no sekām, mostoties šiem diženajiem spēkiem lineārajā laikā un telpā. Nodarbojoties ar seksu tā, lai tas izskatītos pēc zemestrīces. Izmantojiet krāsas un dziesmas, vibrējiet un dziļi elpojiet. Sajūtiet, kā Zeme atsaucas uz jūsu velti. Dejojiet, taisiet māla podiņus, no kuriem nāks planētas gars, zīmējiet tā, it kā pa jūsu otu ietu Gaismas stari.

Telūriskās pasaules kristāliskās matricas pēc būtības ir Gajas viļņi Leija līnijās un piltuvēs. Kad tiek izlietas asinis, viņas atkal tiek Zemes iesūktas, atgriežas Gajas apziņā. Tieši asinīs atrodas jūsu hronikas, viņās ietvertas mokpilnas tieksmes uz pilnību, skaistumu un brīvību. Gaja silti un laipni sagaida jūsu asinis. Viņa raud par jūsu sāpēm un jūtas kā māte, kad viņas bērns dabū skrambu vai zilumu. Gaja – tā vienkārši ir enerģija, kurai piemīt frekvences. Kā gan viņa var noraidīt substanci, kura ir daļa no viņas pašas! Tikai jūs varat apturēt asins upes.

Asiņu loma trešajā dimensijā ir atkarīga tikai no jums, un sekas, kuras jums liekas negatīvas, saglabājas. Pagaidām jūs, šī pilnīgā alķīmiskā šķidruma nesēji, neapzināties savu atbildību…

Tomēr jūsu asiņu kristāliskie kodi glabā ļoti dziļas atmiņas par visām jūsu mijiedarbībām ar saprāta vienībām no daudzām dimensijām, ieskaitot mūs (plejādiešus). Viss sākās tad, kad pirms 4 miljardiem gadu parādījās Gajas apziņa. Kad Gajas apziņa bija eksistējusi dažus miljardus gadu, no kristāliskās matricas parādījās cilvēki, un jūsu asinīs ir ietverts šis maisījums. Mums, plejādiešiem, nav asiņu, mūsu matrica ir ierakstīta Gaismā. Mēs ieejam ar jums rezonansē caur kristāliem jūsu asinīs, un jūs uztverat mūs kā gaismas būtnes šajos kristālos… Mēs nemirstam, taču es pārtraukšu savu eksistenci trešajā dimensijā, ka mana starpniece nomirs, jo es taču dzīvoju viņas asiņu kristālos, dzīvības avotā.

Konfederācijā ar Galaktisko Federāciju sīriusieši nolēma, ka otrās, ceturtās, sestās un astotās dimensijas dzīvības substance būs asinis. Asinis – tas ir šķidrums, kurš var būt dzīvs kā enerģētiskajā, tā arī fiziskajā līmenī. Sīriusieši ir asiņu glabātāji, tāpēc ka tieši viņi uzmana tumsu Galaktiskajā Naktī. Kad jūs nonākat Fotonu Joslā, jūsu asinis pārstāj būt tumšas, kļūst gaišzilas un drīzāk atrodas gāzveida stāvoklī, nekā šķidrā. Tā kā jūs ieejat Fotonu Joslā, jūsu asiņu vibrācija no sīriusiešu sfēras pārvietojas uz plejādiešu sfēru, un to var ieraudzīt pēc krāsas izmainīšanās. Asinis nodrošina pašus efektīvākos sakarus jūsu ķermenī, un viņu dēļ norit diezgan aktīva cīņa (Sk. grāmatu “Svētās Asinis, Svētais Grāls” (Michael Baigent) (“Святая кровь и святой Грааль[2]”), kurā ietverta informācija par to, kā četrdimensiju spēki izmanto divdimensiju pasauli, lai radītu polit-realitātes 3. dimensijā.).

Pamata četrdimensiju saprāts, kurš saistīts ar asins bioloģiju, pieder reptiļiem. Tieši reptiļi radīja asiņu cirkulācijas sarežģīto sistēmu organismā, bet viņi paši ir tik seni, ka viņu asinis joprojām ir aukstas. Mūsu draugi ķirzakas trešajā dimensijā vienkārši atspoguļo reptiļu četrdimensiju vibrāciju, tāpat kā kaķi ir sīriusiešu vibrācijas nesēji. Es iesaku jums izpētīt dzīvnieku zvaigžņu kodus, atbrīvojoties no aizspriedumiem, un tad jūs spēsiet ieraudzīt, kas patiesībā notiek 3. dimensijā. Tāds ass skatiens sniedz jums brīvo gribu, jūsu pašu svarīgāko talantu, jūsu ceļu aiz lineārās telpas un laika ietvariem.

Jo vairāk siltasiņu būtnes noskaņojas uz siltasiņu substanci, jo dziļāk saprot savas jūtas. Kā siltasiņu sugas pārstāvis jūs ieraudzīsiet, ka dažiem impulsiem ir aukstasiņu daba un labāk no tiem izvairīties. Auksto asiņu kodi ir saprāta avoti pāra dimensijās no otrās līdz astotajai, bet silto – nepāra, no pirmās līdz devītajai. Tie nav pārāki par citiem, vienkārši dažādi funkcionē.

Kad es skatos uz Bosniju, tad redzu tur cilvēku rasi, kura uzskata savas asinis par aukstām, nevis siltām. Šī domforma pievelk apbrīnojamus elementālus spēkus, kuri dzemdina cietsirdību. Kāpēc? Cilvēki, kuri uzskata sevi par aukstasiņu būtnēm, tik ļoti baidās no čūsku terapijas, ka pārvēršas savas nepieņemšanas objektā! Kad cilvēks sevi uzskata par aukstasiņu būtni, elementāļi iekļūst viņā un kļūst par virpuļiem, kuri šo vibrāciju atgriež dziļi Zemē. Kad es noskaņojos uz reptiļu aukstasiņu būtību, es jūtu viņu spēcīgo reakciju uz metāliem Zemē, tas ir, uz divdimensiju vibrāciju. Kad es griežos pie jūsu planētas siltasiņu radījumiem, tad jūtu, ka viņi ir noskaņoti uz plejādiešu piecdimensiju vibrāciju. Mēs, plejādieši, uzzināsim par izmaiņām, kad jūs pārstāsiet nogalināt cits citu. Tas notiks tad, kad jūs sev atklāsiet pilnīgu pieeju savai siltasiņu dabai, rūpīgi strādājot ar visām savām sajūtām.

Saikni ar dažādām dimensijām var nodibināt tajā skaitā caur ēdienu. Jums paaugstinās seksualitāte, kad jūs ēdat sarkano gaļu, bet veģetārieši to iztērē. Tas ir daudz svarīgāk, nekā jūs domājat. Es redzu, ka jūs gandrīz negribat nodarboties ar seksu, kad ēdat augļus, jums parādās lielāka vēlme, kad jūs barojaties ar dārzeņiem, vēl lielāka no rīsiem un vistas, bet īsta kaisle rodas, absorbējot liellopu gaļu. Reptiļi jums palīdzēja kundalini pamodināšanas ilgajā procesā pēdējo 225 milj. gadu laikā, un daudzējādā ziņā šo pamodināšanu veicināja gaļas un asiņu ēšana. Samērā ar attīstību jūsu seksualitātes līmenis pazeminās, un jums parādās abu dzimumu pazīmes (notiek tā sauktā dzimumu nonivelēšanās, parādība, kuru zinātne jau ir pamanījusi). Daudzi no jums kļūst veģetārieši tāpēc, ka jums tā gribas. Jūsu uzdevums pašlaik – saprast savu uzvedību, pirms maināt, un nenosodīt ar jums notiekošo. Gaja ļauj jums radīt uz savas virsmas… viņa ir pati mīlošākā un lojālākā klātbūtne, kādu vien tik jūs varat iedomāties.

Daži asiņu tecēšanas no jūsu ķermeņa paveidi ir radīšanas akts – piemēram, menstruālās asinis un dzemdībās.

Kad jums tek asinis, vai jūs ievainojumā gūstat brūci, jūs šajā pieredzē varat daudz iemācīties (kaut gan daudzi cilvēki nepanes asiņu skatu un pat ģībst). Jūsu ķermeņa virsma ir barjera starp ārējo un iekšējo pasauli. Kad jūsu iekšējā pasaulē parādās atvere, jūs varat ārējo realitāti iepazīt no šīs pašas slēptākās sevis daļas. Jūs iegūstat pieeju lielajai apziņai, un tieši tāpēc pīrsings ir dažu pamata tautu tradīciju daļa. Turklāt eksistē asiņu nolaišana, kuru tiek rekomendēts veikt katru gadu vai reizi divos, lai organismu atbrīvotu no negatīviem spēkiem un neveselīgām domām. Tas ir attīrīšanās process. Piemēram, neandertālieši ir pieminējuši, ka cita cilvēka asiņu ievadīšana ķermenī ir ļoti bīstama. Ja jūs redzētu divdimensiju elememtālos spēkus asinīs, no jums nebūtu daudz tādu, kas piekristu viņu pārliešanai, ja nu vienīgi ārkārtīgas nepieciešamības gadījumā. Ja jums vajadzīgas asinis neatliekamai palīdzībai, var nodot savas asinis pirms operācijas. Un tas palīdzētu jums pārvarēt bailes no iekļūšanas jūsos no malas, pirms jūs savu iekšējo pasauli atklāsiet ārējai realitātei operācijas laikā. Daudzi ārsti zina, ka asiņu nolaišana pozitīvi ietekmē veselību, bet tā vietā viņi pārlej svešas asinis. Viņi traucē jums strādāt ar paša asinīm.

Samērā ar iegremdēšanos Fotonu Joslā jūsu asinis arvien vairāk aktivizējas… Jūs izejat caur visplanetāro attīrīšanos no visas karmas un sāpēm, kuras saistītas ar asinīm.”

Piezīme:

Ruanda. Ruandā 1994. g. notika militārs apvērsums. Pēc ātruma genocīds Ruandā pārspēja vācu nāves nometnes. Nogalināto skaits 100 dienu laikā – no 500 tūkst. līdz 1 miljonam cilvēku.

Bosnija. Pēc referenduma un neatkarības pasludināšanas 1992. gada pavasarī uzliesmoja Bosnijas karš, kurš aptvēra visu valsti. Bosnijas musulmaņi karoja pret serbiem.

 

Par asinīm no Agni-Jogas un H.I. Rērihas vēstulēm (Krājums “Sakrālās zināšanas. Agni-Jogas teorija un prakse” (Елена Рерих “Сокровенное знание. Теория и практика Агни Йоги”). Nodaļa “Pašpilnveidošanās psihofizioloģiskie nosacījumi, sadaļa “Veģetārisms”.

…1939. g. Jūs rakstāt, ka kāds ir sašutis par to, ka “Dzīvās Ētikas” Mācības grāmatās tiek pieļauta gaļa kūpinātā vai kaltētā veidā, kamēr visas citas Mācības vispār neļauj lietot gaļu. Uz to atbildēsim, ka jautātājs droši vien nav pietiekami apguvis viņa minētās Mācības un arī nav pilnībā iepazinies ar visām “Dzīvās Ētikas” grāmatām. Viņš nav izskatījis vai līdz galam izlasījis sarunas, kuras attiecas uz barības jautājumu. Bet, pirms dot izskaidrojumu par kūpinātas vai kaltētas gaļas lietošanas atļaušanas iemeslu, man gribas jautātājam pavaicāt – vai visā savā rīcībā viņš turas pie ētikas likumiem ar tādu pašu degsmi kā jautājumā par barības ierobežošanu, bet pēc tam atgādināt, ka arī Kristus ir teicis: “Klausaities un saprotiet! Ne, kas mutē ieiet, sagāna cilvēku, bet, kas no mutes iziet, tas sagāna cilvēku." (Mateja evaņģēlijs, 15:10;11) Arī budistu tekstos ir teikts: “Ja sasniegums balstītos tikai uz atteikšanos no gaļas produktiem, tas zilonis un govs to sen būtu sasnieguši. Askētismam nav nekādas vērtības, lai prātu atbrīvotu no zemes, daudz grūtāk ir atrast pacietīgu cilvēku nekā tādu, kurš barojas ar gaisu, saknēm…” Jā, visgrūtāk cilvēkiem ir iegaumēt, ka galvenajai attīrīšanai ir jāietver domu un nodomu attīrīšana un apziņas paplašināšana, jo karma tiek radīta pirmām kārtām ar domām. Kad cilvēks ir augsts garā, kad ir notikusi centru ugunīgā transmutācija, viņš savā iekšējā ugunī var padarīt nekaitīgas pašas ļaundabīgākās vielas; viņa spēcīgi izdalītā psihiskā enerģija visu attīra un pārvērš (gadījums ar Grigoriju Rasputinu). Daudziem, kuri pieturas pie stingras augu barības un tajā pašā laikā nelaiž garām izdevību patenkot, vajadzētu atcerēties augstāk sniegtos cilvēces Visdiženāko Skolotāju izteikumus.

Jautātājam atgādināsim arī, ka ir apvidi, piemēram, Tibetā un Mongolijā, kur gandrīz nav iespējams dabūt augļus, jo tie vai nu tur neaug, vai arī nenobriest. Mūki-budisti ir spiesti baroties tikai ar miežiem un aunu un jaku gaļu, taču tomēr viņu vidū ir sastopamas ļoti cienījamas dvēseles.

Tagad atgādināšu dažus paragrāfus… Grāmatā “AUM” 227. paragrāfa beigās: “Arī, kad norādu augu barību, sargāju no smalkā ķermeņa piesātināšanu ar asinīm. Asinis ir tik nenoderīgas, ka pat ārkārtējos gadījumos Mēs atļaujam tika gaļu, kura ir kaltēta saulē. Var izmantot arī tās dzīvnieku daļas, kur asiņu substance ir pilnīgi pārstrādāta. Tātad augu barībai ir nozīme dzīvei Smalkajā Pasaulē.

21. paragrāfs. “BRĀLĪBA”. “Jebkura asiņaina barība ir kaitīga smalkās enerģijas attīstībai. Ja cilvēce varētu atturēties no līķu aprīšanas, tad evolūcija varētu paātrināties. Gaļas lietotāji mēģināja aizvākt asinis, taču nevarēja gūt pienācīgas sekas. Gaļa, pat aizvācot asinis, nevar pilnīgi atbrīvoties no šīs spēcīgās vielas emanācijas. Saules stari līdz zināmai pakāpei aizvāc šīs emanācijas, taču to izplatīšana telpā arī nes ne mazums kaitējuma. Pamēģiniet paeksperimentēt ar psihisko enerģiju blakus lopkautuvei un iegūstiet asa neprāta pazīmes, nemaz nerunājot par būtībām, kuras piesūcas atklātām asinīm. Ne bez pamata asinis sauca par sakrālām.”

“Tātad var novērot dažāda veida cilvēkus. Īpaši var pārliecināties, cik spēcīgs ir atavisms. Tieksmi uz asiņainu barību pastiprina atavisms, jo daudzas paaudzes piesātinājās ar asinīm. Diemžēl valstis nepievērš uzmanību iedzīvotāju atveseļošanai. Valsts medicīna un higiēna ir uz zemas pakāpes… Ceļā uz Brālību lopkautuvēm nav jābūt.”

Ir arī saruna grāmatā “TAS, KAS VIRS ZEMES” (“НАДЗЕМНОЕ[3]”): “Mēs kategoriski esam pret gaļas produktiem. Tie pietiekami ir traucējuši evolūcijai, bet mēz būt bads, un tad kaltēta vai kūpināta gaļa var tik pieļauta kā ārkārtējs pasākums…”

“...Tiek piedzīvots ne mazums seku dēļ pretošanās Mūsu Norādījumiem. Vieni cilvēki ir pretrunā ar pašiem noderīgākajiem padomiem, citi ārēji pilda, bet iekšēji pretojas. Pēdējam apstāklim būtu jāpievērš uzmanība.”

 

Pievienots 14.05.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/o-krovi-s-ezotericheskoy-tochki-zreniya

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.koob.ru/hand_clow/pleiadian_agenda (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.koob.ru/beydjent_michael/graal (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://agniyoga.sibro.ru/living-ethics/nadzemnoe/ (Tulk. piezīme)