Татьяна Трубеева – Мой путь в Реинкарнационику

Tatjana Trubejeva - Mans ceļš uz Reinkarnacioniku

18 05 17 02

Sveicināti, draugi!

Mani sauc Tatjana Trubejeva. Es esmu sertificēta konsultante, Māra Dreišmaņa Reinkarnacionikas Institūta[1] absolvente.

Reinkarnacionika – tā ir metode aktivizēt pagājušo dzīvju atmiņu un uzlabot pašreizējo dzīvi – tā pašlaik ir mana aizraušanās, gan man hobijs, gan mans darbs. Tas ir tas, kas mani iedvesmo, un tas, kurā es varu dalīties ar cilvēkiem!

Nedaudz no vēstures – piedzimu un izaugu Sverdlovskā (tagad – Jekaterinburga). Mana dzīve jaunībā bija ļoti tālu no garīguma. Pēc izglītības esmu tehniķis, sakaru inženieris. Agri apprecējos, piedzima divi dēli, dzīve sastāvēja no pārbraucieniem no pilsētas uz pilsētu (vīrs bija armijas cilvēks), no parastas padomju ikdienas un ģimenes rūpēm.

Bet 1990-to gadu sākumā pēkšņi kaut kas izmainījās – atnāca garīgās informācijas vilnis – sāka parādīties grāmatas un raksti par ezotēriskām, garīgām (nejaukt ar reliģisko garīgumu) tēmām. Visi mūsu priekšstati par dzīvi un Pasaules iekārtojumu strauji mainījās. It kā agrāk tu uz Pasaule būtu skatījies caur mazu vēdlodziņu, un pēkšņi plaši ir atvēries milzīgs logs!

Pēc tam mums ar vīru pilnīgi izmainījās intereses un prioritātes dzīvē – tika izlasīts ļoti daudz ezotērisku grāmatu un čenelingu. Mēs mācījāmies semināros pēc Krajona pie Marijas Ilarijas (Мария Иллария), apmeklējām Viktora Rogožkina (Виктор Рогожкин) – “Enioloģijas” (“Эниология”) autora – seminārus, lasījām Natālijas Koteļņikovas, Nadeždas Švedovas (Надежда Шведова), Vladimira Lomajeva (Владимир Ломаев) rakstus un grāmatas, piedalījāmies citu Meistaru vebināros, treniņos un praksēs. Tas viss bija tik jauns, svaigs, iedvesmojošs, interesants!

Ar Nadeždas Švedovas grupu mēs braucām uz Indiju un Nepālu, ar Natālijas Koteļņikovas grupu uz Krimu – uz Oļeņevku (Оленевка), kur mums notika lieliskas prakses, semināri un meditācijas! Tieši Oļeņevkā nodarbībā par Akašas Hronikām es pirmoreiz ieraudzīju vienu no saviem pagātnes iemiesojumiem, pakontaktējos ar saviem Eņģeļiem un biju milzīgā iespaidā! Mēs ar vīru kaut kā uzreiz, iepazīstoties ar Natāliju, sajutām dvēseļu radniecību un esam ļoti pateicīgi viņai par visu, ko esam pie viņas iemācījušies!!! Ne reizi vien pabijām personīgās konsultācijās pie Natālijas, un katru reizi saņēmām nepieciešamu, nenovērtējamu palīdzību!

Kaut kādā dzīves momentā mēs sajutām, ka esam bagātīgi piesātinājušies ar garīguma zināšanām un enerģijām un ka jau gribas dalīties tajās ar citiem cilvēkiem. Sākām meklēt to instrumentu, to praksi, kuru spēsim apgūt paši un palīdzēt cilvēkiem. Un, lūk, te pie mums atnāca Maikla Ņūtona (Michael Newton) grāmatas – “Dvēseļu ceļojums[2]” un “Dvēseļu liktenis[3]”.

Mēs zinājām, ka ir tādas grāmatas, bet izlasīt tās nepaspējām, taču, kad tās pieminēja Natālija Koteļņikova, mēs uzreiz sapratām – tās noteikti ir jāizlasa! Mēs rīšus izlasījām visas Maikla Ņūtona grāmatas, un ir jāsaka – šīs grāmatas ļoti spēcīgi ietekmēja mūsu “pasaules ainu”! Ļoti gribējās iegūt tādu pieredzi! Meklējām Internetā – kas ar to nodarbojas Krievijā.

Un drīz atnāca atbilde! Uzminiet, no kā? Pareizi – no Natālijas Koteļņikovas! Viņa uz savu Klubu bija uzaicinājusi Māri Dreišmani, kurš ir organizējis Reinkarnacionikas Institūtu visiem interesentiem, kuri vēlas iegūt pagātnes dzīvju aktivizācijas pieredzi un kuri vēlas iegūt reinkarnacionikas konsultanta profesiju. Un to visu tiešsaistē – neizejot no mājām! Es uzreiz sapratu – es gribu, gribu, gribu! Tas ir tieši tas, ko es SPĒŠU apgūt un piedāvāt citiem cilvēkiem.

Mācības Institūtā ilga 14 mēnešus, un šodien es esmu sertificēta konsultante, ar ko lepojos, un ne mirkli neesmu nožēlojusi savu izvēli! Mans vīrs ir mans domubiedrs un pilnīgi atbalsta mani manos centienos, par ko es viņam esmu bezgala pateicīga! Mācību laikā es pārlūkoju aptuveni 100 savu pagātnes dzīvju un ieguvu ļoti daudz apzināšanos – kāpēc manā šodienas dzīvē viss ir tieši tā, un ne citādāk, kā mana dvēsele plānoja šo dzīvi, kādas mācības un uzdevumus izvēlējās. Viena mācību gada laikā es par sevi un savu dzīvi sapratu daudz vairāk nekā visu pagājušo gadu laikā! Un visās mūsu dzīves sfērās parādījās redzams progress un uzlabošanās!

Reinkarnacionika – tā ir unikāla metode! Darbs ar klientu norit viegla transa režīmā, tā NAV hipnoze, bet drīzāk meditatīvs stāvoklis! Klients apzinās sevi gan materiālajā pasaulē, gan vienlaicīgi ceļo pa savas dvēsele atmiņu. Viņš jebkurā brīdī var apturēt procesu, bet pats galvenais – viņš visu redz un jūt PATS! Tās ir VIŅA atmiņas, un tāpēc viņš tām uzticas!

Ar to reinkarnacionika izdevīgi atšķiras no dažu Meistaru darba, kuri ar tevi strādā lakoniski, kaut ko ar tevi dara un pēc tam pasaka tev to, ko par tevi ir sapratuši. Mums ar vīru ir bijuši tādi gadījumi, taču tas vienmēr izraisīja neapmierinātību! Gribējās redzēt un saprast PAŠIEM!

Tagad es esmu gatava jums palīdzēt tādā veidā pārskatīt un apzināties! Kas var būt interesantāks par tavas paša dvēseles pieredzi, iegūtu daudzos, daudzos iemiesojumos? Piedāvāju arī jums atklāt savu dvēseles atmiņu – iepazīties ar sevi pašu! Un es esmu gatava būt jūsu pavadonis pa pagājušajām dzīvēm un pa šodienas dzīvi, lai atrastu cēloņus tam, kas nav saprotams, neapmierina, sasprindzina…

Aicinu jūs uz konsultācijām! Turklāt sākotnējā konsultācija-iztaujāšana norit bez maksas! Konsultāciju tēmas var būt pašas dažādākās – tās ir gan traumējošas situācijas, gan bailes, gan dažādas savstarpējās attiecības, gan finanšu grūtības, gan atkarības, gan karmiskās saiknes, savstarpējās saiknes ar savu dzimtu un tā tālāk.

Draugi, esmu radījusi savu grupu VKontakte (ВКонтакте) “Tavas Dvēsele iemiesojumu mozaīka” https://vk.com/mozaika.dushi un savu vietni “Sevis un Pasaules apzināšanās laiks” http://tatianatrubeeva.ru/, kur ir ļoti daudz interesantas un noderīgas informācijas, materiālu par reinkarnacionikas tēmu, un ne tikai! Aicinu jūs, nāciet, pievienojieties, lasiet, rakstiet par saviem iespaidiem! Es priecāšos jums palīdzēt gan vārdos, gan darbos, gan ar padomu! Ceru – UZ TIKŠANOS!

Rakstīju šo rakstu ar patiesu un dziļu PATEICĪBU visiem, pie kā esmu mācījusies savā dzīves ceļā, kas dāsni ir dalījušies un turpina dalīties savās zināšanās un viedumā, savā Gaismā un Mīlestībā!!!

 

Pievienots 17.05.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/moy-put-v-reinkarnatsioniku

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://reincarnationics.com/ (Tulk. piezīme)

[2] Skat. https://www.janisroze.lv/lv/gramatas/filozofija-psihologija-reigija/ezoterika-austrumu-filozofija/dveselu-celojums-dzive-starp-dzivem.html (Tulk. piezīme)

[3] Skat. https://www.janisroze.lv/lv/gramatas/filozofija-psihologija-reigija/ezoterika-austrumu-filozofija/dveselu-liktenis-dzive-starp-dzivem-jauni-petijumi.html (Tulk. piezīme)