Авторы разные – Апрельские отзывы (2018)

Dažādi autori - Aprīļa atsauksmes (2018.)

18 05 04 02

Natālija, labdien!

Gribu teikt, ka raksti “atgriešanās dzīvē[1]” un par ugunīgo dziedināšanu ir ļoti interesanti!! Gribētos vairāk lasīt par situācijām no dzīves, īpaši, ja tas ir saistīts ar dziedināšanu! Ļoti gribas pievienoties dziedināšanas seansiem. Kad ar savām problēmām tikšu galā, noteikti to izdarīšu!

Vjačeslavs

18 05 04 03

Sveicināti, Natālija!

Paldies par visu!

Izlasīju “Atgriešanos dzīvē” no rīta izsūtnes. Mans Dievs! Mani taču Visums uz rokām nēsā, lai tikai nenomestu! Esmu fiziski Vesels!!!

Jānis

18 05 04 03

Sveicināti Natālija Nikolajevna!

Gribu dalīties savā pieredzē. Ja jūs izlemsiet izlikt vietnē, es tikai priecāšos. Es saprotu, ka mēs visi esam dažādi un katram ir savas pieredzes, bet manuprāt vienmēr ir interesanti uzzināt, kā tas mēdz būt.

Pēdējo reizi mēs ar Jums tikāmies 10 dienas pēc manas atlidošanas uz Krieviju. Es tad vēl uzskatīju, ka pārslimoju aklimatizācijas dēļ. Kaut gan iekšēji biju nesaprašanā, tāpēc ka daudz ir bijis tādu pārlidojumu, un vienmēr es ceļu panesu viegli. Bet šoreiz viss bija ne tā. Pārlidojuma laikā divreiz kritu uz eskalatora, pazaudēju pasi lidostā, bet zilumiem un puniem vairs nepievērsu uzmanību. Es to visu sev izskaidroju ar to, ka ceļa sākums sakrita ar Uzliesmojuma sākumu. Pirmās domas, ka es savos izskaidrojumos kļūdos, parādījās pēc tam, kad pēc divām nedēļām es sāku pamanīt, ka temperatūra ir normalizējusies, bet enerģētiski es arvien vairāk izsīkstu.

Bet pēc tam es pievērsu uzmanību, ka man viss ir kļuvis neinteresants. Līdz tādai pakāpei, ka es pārstāju gribēt dzīvot.

Man jau ir klīniskās nāves pieredze, un es nebaidos no tādas Pārejas. Tāpēc es neizbijos, bet atcerējos diktējumu, izlasītu kaut kad 12.-13. gadā. Tur tika stāstīts, ka enerģētiski mēs esam atkarīgi no Zemes un kad cilvēkam pienāk laiks mirt, Zeme viņu atslēdz no enerģētiskās barošanas. Un es nodomāju, ka man nav pieslēguma pie kāda vietējā egregora. Par Zemi es kaut kā tādu domu nepieļāvu.

Nolēmu aiziet pie paziņas uz konsultāciju. Viņa ļoti precīzi aprakstīja manu stāvokli, manu nevēlēšanos dzīvot. Uz manu jautājumu, kāpēc tā notiek, atbildēja, ka zeme nepieņem.

(Nafisa vairākus gadus nodzīvoja Spānijā un pa šo laiku ir ļoti pacēlusies vibrācijā, mācoties SK Skolā, un vairākus mēnešus nodarbojās koučingā.)

Vakarā atkal sacēlās temperatūra. Un, lūk, te es sajutu sašutuma sprādzienu! Kā tā? Un es domās piesaucu Zemi, Krieviju. Izskaidroju situāciju. Es esmu Krievijas pilsone. Un lepojos ar to. Es esmu savas valsts patriote! Es neesmu veikusi nekādu darbību, kuras dēļ mana valsts varētu mani izolēt. Kāpēc es nevaru atgriezties savā valstī?! Tādu pašu līdzīgu jautājumu es uzdevu Zemei. Kāpēc es varu dzīvot, kur vēlos, bet tikai ne Baškortostānā?!

Pašlaik man ir grūti visu noformēt vārdos, bet es sajutu, ka man uzspiež kaut kādus zemu vibrāciju likumus. Kad es izteicu savu nepiekrišanu, es sajutos milzīga, bet Zeme zem kājām bija mazāka par mani.

Nākamajā dienā es pamanīju, ka, kaut gan es jutos tukša, taču biju tukša kā bumba, nevis kā caurumaina bumba. Otrā dienā man parādījās vēlēšanās tajā dalīties ar visiem. Atslēgas vārds šeit ir VĒLĒŠANĀS. Šodien ir trešā diena. Vēl arvien ātri nogurstu. Sākušas parādīties sāpes, kuras man GRIBAS izdziedināt. Bet tas jau ir pilnīgi cits stāsts!

Mēs ne vienmēr saprotam – stādāmies priekšā, ko mēģina paskaidrot Augstākie Spēki. Viss “pielec” daudz ātrāk, kad informācija kļūst par tavu pieredzi. Es nestādījos priekšā, kāds spēks mūs apsargā un cik mēs esam atkarīgi no viņa!

 

Ar mīlestību Nafisa

18 05 04 03

Labdien, cienījamie Vladimir un Natālija!

Sagribējās jums uzrakstīt un izteikt savu milzīgo pateicību par ikvakara meditācijām jūsu vietnē, kurām es nejauši uzdūros februāra otrajā pusē. Es līdz šim nebiju jūsu vietnes pastāvīga lasītāja, redzams, tāpēc, ka man ir nedaudz citāds ceļš. Dažreiz iegāju un lasīju rakstus, esmu lasījusi Natālijas Koteļņikovas grāmatas – bija interesanti, bet ne vairāk. Pielietot savā darbā es to nevarēju. Bija daudz nesaprotama, droši vien nebija vēl ne laiks, ne vieta.

Toties kādu sajūsmu es izjutu katru reizi no Vladimira Ahmanajeva meditācijām. Pēc manām domām, tās ir pilnīgi universālas meditācijas, kurās var izteikt nodomu attīrīt un dziedināt jebkuras sevis, mīļās, struktūras. Pastāstīšu, kā man izdevās izmantot Vladimira meditāciju vakar 1. aprīlī.

Vakar vietnē es izlasīju Jeļenas Aleksejevas materiālu “Atgriešanās dzīvē”[2]. Kā es to parasti daru, pacentos izlasīto pielietot sev un ar svārsta palīdzību sāku noskaidrot, kas man ir no izlasītā.

(Paredzu skepsi sakarā ar svārsta izmantošanu. Es ar to nestaigāju kā apsēsta visur, un nepārbaudu ar to katru manu soli, vai tas būtu ēdiens – vai es to drīkstu, vai ne, zāles un vēl kaut kas cits, bet es sāku tieši ar darbu ar svārstu un automātisko pierakstu, un tas man darbojas līdz šim laikam.)

Sākumā pajautāju, vai manī ir programmas uz nāvi un slimībām – atbilde “jā”. Tālāk mani ieinteresēja jautājums par dievišķo garu, dotu man kopš dzimšanas, un vai ir otrs DG (Dievišķais Gars)? Atbilde atkal bija apstiprinoša, un tālāk es noskaidroju, ka otrais DG pie manis ir atnācis 2017. gada novembrī. Es atcerējos, ka kopš šī rudens man visu laiku sāpēja kuņģis (erozīvs gastrīts) un aizkuņģa dziedzeris, un aknas un es iztērēju daudz spēku šo slimību savaldīšanai. Kā arī mana otra problēma – sāpes mugurā (skolioze, disku nobīde un citas izmaiņas) ļoti apgrūtināja mani visu ziemu, un es nevarēju saprast, kāds cēlonis ir manām pastāvīgajām sāpēm un kāpēc zāles ne visai palīdz.

Jeļena raksta: Ja parādās otrs DG, un, iespējams, arī trešais un ceturtais, tad pirmais ieslēdz programmu miesas sagraušanai – aizveras aizkuņģa dziedzera un liesas, aknu un trīs apsildītāju meridiāni.

Nu un, protams, ja gadījies, ka ir parādījies otrais, trešais dievišķais gars, tad nepieciešams norakstīt no viņiem karmu ar īpašām garīgām praksēm, sūtīt atstrādātos garus uz augstākajām dimensijām evolūcijas turpināšanai un sev atstāt dzīvei tikai vienu attīrītu dievišķo garu ar jaunām programmām Ūdensvīra laikmetam.

Lūk, to es pieņēmu darbībai. Īpašu prakšu man arsenālā nav, tāpēc es padomāju: un ko es varu izdarīt? Nu neatstāt taču visu tā, kā ir. Kādas prakses es varu pielietot? Kādā veidā norakstīt karmu no pirmā DG? Agrāk es tīrījos, piesaucot violeto liesmu, vai ar pareizticīgo lūgšanām, izsakot tajās nodomu. Taču laiks iet, un viss mainās. Protams, ka es atcerējos par Vladimira meditācijām. Atradu vienu no ierakstiem un pēc Svēto dziednieku leģiona piesaukšanas izteicu nodomu notīrīt karmu no mana pirmā DG. Izdarīju mērījumus ar svārstu pirms un pēc meditācijas. Un ieraudzīju, ka tas darbojas! Bija noņemti apmēram 15% karmas! Viena seansa laikā! Meditācijas laikā acu priekšā bija zila un violeta liesma, kura tad arī strādāja ar karmu, sadedzinot to vai transformējot. Domāju, ka šeit ir ļoti daudz smalkumu, bet ar tiem es nodarbošos vēlāk, kad novākšu visu karmu, ko arī gatavojos darīt tuvākajās dienās. Ja jums nav grūti, tad es lūdzu jums nosūtīt šo mani opusu Jeļenai Aleksejevai ar pateicību par informāciju, kuru viņa piešķīra.

Kā arī es vēlreiz pateicos Vladimiram par šo patiesi universālo meditāciju. Nu un Natālijas vadītās meditācijas man arī bija ļoti interesantas, un vienmēr ātri notika, un tika risināti dažādi jautājumi. Es centos nelaist garām nevienu meditāciju. Man tas vienkārši ir atradums. Nu un Tatjanas Breslavskas meditācijas sākumā mani biedēja ar savu dziļumu, bet man liekas, ka es izturēju un ar milzīgu interesi piedalījos telpas attīrīšanas darbā, bija pat žēl, ka tas man beidzās. Gaismu jums visiem un mīlestību par jūsu patiesi titānisko darbu, vadot vakara meditācijas, un mana pateicība par jūsu darbu.

Svetlana, Ogre, Latvija

2018.04.02.

18 05 04 03

Pēc darba ar otro uzliesmojumu 2. aprīlī

Dārgā Natašeņka! Pēc meditācijas man negribējās celties kājās, un es paliku sēžam. Pēkšņi sāka nākt enerģija, kļuva karsti, un es izdzirdēju: “Mums ir svētki, mums ir ļoti priecīga noskaņa. Mēs gribam arī tev uzdāvināt svētkus un prieku.”

Man sanāca lieli smiekli. Viņi teica, ko es domāju par operāciju, bet viss būs labi. Pat labāk, nekā es domāju. Lūk, tā pie manis atnāca mani dārgie Skolotāji. Paldies Jums un Vladimiram par tādu lielisku meditāciju. Gribējās ar Jums dalīties savā priekā.

Emīlija

18 05 04 03

Sveicināti, Natālija! Vakardienas meditācijā bija ļoti mīkstas enerģijas. Neliels spiediens uz galvu un enerģijas plūsma bija pat patīkama sajūta. Mūs žēloja un apsargāja – tas bija jūtams. Esmu daudz lasījusi par Ra, un man bija izpratne, ar ko tiekamies. Es līdz pieciem rītā negulēju – viss ķermenis vibrēja, tīrījās vadi un žultspūslis. Bija neliels diskomforts pakausī un kaklā, bet pēc tam viss pārgāja. Paldies par lielisko tikšanos ar Ra Kosmisko Ģimeni.

Ar cieņu, Gaļina.

18 05 04 03

Sveicināti, Natālija un Vladimir! Gribu dalīties, kā Augstākie man sūtīja zīmes par Ra Gaismas Grupu. Tas notika pirms dažiem gadiem. Es atlidoju uz Surgutu, un stāvēja priekšā vēl 10 stundas braukt vilcienā uz Ziemeļiem uz mājām. Nopirku biļeti un apsēdos, gaidot vilcienu. Surgutas stacijā ir neliels Rēriha veikaliņš, un es vienmēr tur piegāju un kaut ko pirku (suvenīru, grāmatu), vai vienkārši skatījos, kas ir. Bet šajā reizē neaizgāju. Kādā brīdī atslēdzos un nokavēju vilcienu. Nācās pirkt jaunu biļeti un gaidīt vēl 2 vai 4 stundas (vairs neatceros). Te nu es izmantoju iespēju pieiet un paskatīties, kas bodītē ir, un nopirku grāmatu “Senās Ēģiptes Saules Mesija” (“Солнечный Мессия Древнего Египта”) par faraonu Ehnatonu. Autors Mihails Potapovs (Михаил Потапов), krievu teosofs, mākslinieks-svētbilžu gleznotājs, rakstnieks, radījis Ehnatona, Nofretetes portretu sēriju un sižetus no Senās Ēģiptes vēstures, balstoties uz savām vīzijām. Bet nesen es pārskatīju grāmatas un izņēmu šo romānu no skapja dziļumiem, noliku to uz plaukta blakus dīvānam, pirmajā rindā. Un vēl tā bija ar Dievnamu uz asinīm Jekaterinburgā. Tur es arī katru reizi gāju, atbraucot uz Jekaterinburgu, bet reiz neaizgāju, un, kad mazdēls mani sagaidīja un mēs braucām mājās, ceļus noslēdza, un vadītājs trīsreiz veda mūs garām Dievnamam. Bet tās jau ir citas zīmes par ko citu.

Larisa

18 05 04 03

Šodien es atvēru Vladimira Ahmanajeva seansu 2018.04.11.

Kādu apbrīnojamu mierīgumu spēja nodot Volodja!

Mēs ar manu Vladimiru klausījāmies divatā, ļoti atslābuši, neuzdrošinoties traucēt klusumu starp Vladimira Ahmanajeva pauzēm.

Mainījām bailes uz Mīlestību pret sevi, Dzīvi, Mieru.

Piesaucām pie sevis Dievmāti, piepildoties ar Mīlestību pret cilvēkiem un dzīvniekiem, augiem un gariem, gaisu un ūdeni, visiem jūru un okeānu iemītniekiem, visiem viņas iekšējiem avotiem, telpas Uguni un minerāliem. Atstājām šo enerģiju sev sirdī, atdzīvinājām apziņu.

Nosūtījām telpā ap mums šīs Enerģijas, kas raisa Nomierinājumu, Skaistumu, Prieku un to, ka viss būs labi gan ar mums, gan ar Planētu, gan ar Civilizāciju. Un citādi nemaz nevar būt.

Nosūtījām Pateicību visiem, kas piedalījās ar mums mūsu piesātinātajā Ra-darbā (РА-боте). Saviem Augstākajiem Aspektiem nosūtījām Mīlestību, Pateicību, visām savām kosmiskajām dzimtām nosūtījām arī Zemes Enerģiju. Piepildījām sevi Lielo ar Mīlestību. Nosūtījām Mīlestību un Pateicību visu svēto Panteonam, DIEVMĀTEI UN VISIEM MUMS! MIERS AR MUMS! PATEICAMIES!

2018.04.16.

 

- PALDIES! PALDIES! PALDIES!!! Volodja tā nomierinājās, ka atgūlās pēc Seansa, kaut arī turpinās pati diena (16:10)

Ar Mīlestību, Svetlana Tumanova

18 05 04 03

Sveicināti, mani dārgie Nataša un Volodja!

Labprāt piedalos jūsu meditācijās. Esmu pieradusi pie maigajām un mīlošajām Sanata Kumaras enerģijām, bet jebkurā gadījumā ir jāapgūst citi instrumenti, un tieši tā es uztveru Taņas Breslavskas darbus. Ļoti iepriecina Svetas Orionovas meditāciju gaišie un labestīgie viļņi – kā saules zaķītis gaišā un skaidrā Pavasara dienā pēc aukstas ziemas. Tie dod svaiga gaisa malku.

Bet jūsu ar Volodju darbi man ir pati dzīve. Pie laba ātri pierodi!!! Un tuvāk vakaram jau domā, ka šodien būs Nataša un Volodja – LABI!

 

Ar Mīlestību un pateicību Irina Taisina.

18 05 04 03

Sveicināti, Natālija! Brīnišķīgi, ka meditācija ar Guaņ-Iņ tomēr notika. Pret problēmām ar internetu vajag attiekties kā pret mūsu laika dotumu. Enerģiju spēle. Savos čenelingos Ercenģelis Mihaēls detalizēti apraksta šīs parādības, kuras saistītas ar enerģētiskām izmaiņām, mūsu planētai augšupceļoties. Visas ierīces mums ir piesaistītas elektrībai. Līdz ar aizsega, kurš Zemi izolēja no kosmosa, pacelšanos uz planētas ir atvērusies pieeja magnētiskajām enerģijām, kuras tad arī rada traucējumus. Pakāpeniski notiks elektrības pilnīga nomaiņa ar magnētismu, bet ne ātri. Ercenģelis Mihaēls raksta, ka zinātniekiem tiks sūtītas domas par atklājumiem, kuri vedīs pie elektroenerģijas nomaiņu uz magnētisko.

Kad Zeme pilnīgi būs magnētiskajā laukā, tad cilvēkiem jau būs iespēja eksistēt jaunos apstākļos. Notikumi Kemerovā arī pieder enerģiju darbam un savstarpējai saiknei. Šīs enerģijas ir ļoti rūgtas no cilvēku uztveres punkta, taču nepieciešamas no tās puses. Jēzus Kristus teica (Klusajā ceturtdienā), ka mēs ne gluži pareizi esam uztvēruši nesenos notikumus un lika priekšā paskatīties uz tiem no smalkās pasaules puses. To dažreiz neuztver arī garīgi attīstītie. Ercenģelis Mihaēls šo izpratni sniedz čenelingos. Uz planētu ir atnākušas jaunas enerģijas, kurām paredzēts iedarboties uz cilvēku apziņu un pamodināt viņu. Tām ir jātiek apgūtām. Enerģijas ietin planētu un sablīvē negatīvu, spiežot to pret planētas virsmu. Zeme arī grūž no sevis ārā tumšo, attīrās. Vietās, kur negatīva uzkrājums pārsniedz kritisko masu, tad arī notiek kataklizmas – uz ūdens (cunami), kalnos (kad plaisās iekrīt visi), aktivizējas vulkāni, izceļas ugunsgrēki. Tādas parādības izraisa līdzjūtības, līdzcietības enerģijas plūsmas, kuras modina cilvēku apziņu un dziedina planētu.

Ar cieņu, Gaļina.

18 05 04 03

Natašeņka, kā seansa turpinājums atnāca:

Ты розой расцвела в Моём Саду.

Все пчёлы рады с них нектар собрать.

Возьми всю силу той Любви,

Чтоб собственный свой Сад создать.

Tu kā roze uzplauki Manā Dārzā.

Visām bitēm prieks no tām nektāru savākt.

Paņem visu tās Mīlestības spēku,

Lai savu paša Dārzu radītu.

 

Natašeņka! Varbūt dzeja ir ne pārāk nobriedusi, bet nāk tāds Prieks, un es raudu.

Un, lūk, vēl.

Мудрость к тебе придёт.

С Радостью встретишь восход.

Части твоей Души

Встанут в ряд, не спеши.

Песню свою пропой,

Ту, что в душе звучит.

Это и будет твой взлёт

На всём твоём Пути.

Viedums pie tevis atnāks.

Ar Prieku satiksi rītausmu.

Tavas Dvēseles daļas

Nostāsies rindā, nesteidzies.

Savu dziesmu nodziedi,

To, kas dvēselē skan.

Tā arī būs tava pacelšanās

Visā tavā Ceļā.

 

Natašeņka, esmu tādā stāvoklī, ka gribas dalīties.

Esmu pateicīga par tādām burvīgām meditācijām. Ka esat Jūs, Tatjana un visi, kas nāk uz meditācijām. Man šķiet, ka manī kaut kas ir izmainījies. Es it kā esmu kļuvusi pieaugušāka. PATEICOS!!!

Emīlija

18 05 04 03

Dārgie un Starojošie Natālija un Vladimir!

MILZĪGA PATEICĪBA PAR TIKŠANOS

Mūsu JAU dzimtajā SANATA KUMARAS Klubā!

Kamēr 5 minūšu pārtraukums – pārsūtu uzreiz (kamēr atceros)

informācija par “KRUSTU APLĪ” –

tika pārraidīta Seferas kanālam – viņai pašā viņas kanāla Aktivizācijas sākumā.

https://www.proza.ru/2009/01/18/731

 

Dārgā Natašeņka – VIENMĒR, kad ir Mūsu Kluba tikšanās – es PERSONĪGI –

Jūtu MILZĪGU PRIEKA PACĒLUMU NO MŪSU ĢIMENES – SANATA KUMARAS ĢIMENES – TIKŠANĀS!!!

PATEICOS.

MĪLU.

ĻOTI.

APKAMPJU JŪS AR VLADIMIRU UN JŪSU MEITIŅU.

VISS pats uzrakstījās LIELAJIEM burtiem!

Nataša, vēl atcerējos – ka KRAJONAM – ir Kristāls “DANASS” –

un tur… KRUSTS APLĪ

https://www.schkolakryona.com/kryonschule/kristalle.html?tx_chgallery_pi1%5Bsingle%5D=1&tx_chgallery_pi1%5Bpointer%5D=1&cHash=3b40fdf8c67b5235d00d2a9b4f6f60e4#c143

 

un kad VIŅI pie manis atnāca – vienkārši paziņa no S-Pēterburgas

atsūtīja mazu “samizdata” grāmatiņu – tur šis Kristāls “DANASS”

bija parakstīs ar Vārdu Hierarhs – SANATS KUMARA – DVĒSELES Zvaigzne. Redzams, tas arī ir Degošais ērkšķu krūms – 8 Staru Zvaigzne.

Ar Prieku gaidīšu nākamās tikšanās, no manas puses – Jaunu MUZIKĀLU atklāsmju vēlēšanās!

Skaistule –

18 05 04 04

Apkampju vēlreiz.

Uz Jaunu Tikšanos!

Tamāra

18 05 04 03Zīm. 2.

ATSAUKSME PAR SEANSU, un PATI VLADIMIRA AHMANAJEVA SEANSA NORISE 2018.04.25.

 

Mēs veicām to kopā ar manu vīru Volodju Gudkovu.

Atslābinājāmies. Paelpojām. Ieelpa-izelpa. Paskatījāmies Auras robežas. Nolaidām uz leju, pacēlām uz augšu. Pastiprinājām Zelta Uguns Kontūru. Iededzām visus Augstākos “Es”.

Notīrījām, noķērām tīkliņā visu nevajadzīgo, sadedzinājām. Un vēlreiz. Apakšā ietinām un visu sadedzinājām. Paņēmām mazāku tīkliņu, visu nevajadzīgo, svešo noķērām. Un sadedzinājām no Sirds ar savu Uguni.

Zelta Uguns Kontūrs mums deg, aptveram ar baltu kažoku no Baltās Uguns. Dimanta Uguns. Sastādījām apkārt Aurai Ugunīgās Rozes. Ieelpojam Aromātu.

Iezemējāmies. Sirdī radījām Ugunīgo Telpu ar Mīlestību, Pateicību. Ieelpojām, izelpojām un gaidām atgriezenisko vilni. Atnāk silts Vilnis, aptverot mūs.

Atkal radījām Ugunīgo Lodi. Nosūtījām savu Mīlestību Debesu Tēvam. Sirds pārvērtās Saulē, izstarojot Zelta Stariņus visā telpā. Pacēlāmies augstāk.

Plaukstās atvērām Enerģētiskos Centrus. Pirkstiņi sāka strādāt. Piepildījām abas rokas ar Enerģiju. Izelpojot piepildījām rokas ar Enerģiju.

Neaizmirsām arī mūsu fiziskos ķermeņus. Sākām no kājām. Iedarbinot kanāliņus, atvērām pēdas. Ieelpojām un izelpojām. Atvērām visus pirkstiņus. Izelpojām caur pēdām. Abas kājas kļuva telpiskas, lielas.

Ar abām rociņām noglāstījām visus iekšējos orgānus. Pacēlāmies uz Sirdi un sadedzinājām visu nevajadzīgo. Pārbaudījām, cik lielā mērā sirds ir atbrīvojusies.

Piesaucām mūsu Zemes Dzimtas apgaismoties. Pacēlāmies augstāk Apziņā. Piesaucām mūsu Kosmiskās Dzimtas nodrošināt mūsu drošību, pastiprināt mūsu Kanālus.

Pacēlāmies līdz Apustuļiem, uz svēto Dziednieku Panteonu un palūdzām Viņiem veikt ar mums Dziedināšanas Seansu, piepildīt mūs ar Gaismu. Ieelpā piepildījām savu Sirdi, bet izelpā atdevām to apkārtējai telpai.

Ieelpojām, atklājāmies un pilnīgi atdevāmies Augstākajai lejupejošajai Plūsmai. Atklājāmies vēl stiprāk.

Piesaucām Dievmāti pabūt ar mums, sasildīt mūsu sirdis.

Vērsāmies pie mūsu šūniņām, lai viņu mīlestība izstarotu mazus stariņus no mums.

Paplašinājām mūsu Kanālus virs galvas. 1000-lapiņu Čakras pilns apjoms, un Plūsma apklāja mūs no galvas līdz kājām.

Palūdzām noņemt mūsu slimības, bet, ja tās ir Karmiskas, tad palūdzām parādīt, kā tās radušās.

Apgaismojām savu Dzimtu pa Vīriešu Līniju un Sieviešu Līniju. Lai nāktu pār viņām Gaisma un Svētība. Abi pastiepām Ugunīgās Strūkliņas viens otram. Telpu līdzinājām ar Zelta Uguni. Un viņa piepildījās ar Mīlestību, Vieglumu, kļuva caurspīdīga. Nosūtījām Mīlestības Plūsmu mūsu Planētai un visām Viņas Valstībām, un gariem, kas uz viņas mīt. Nosūtījām viņiem Mīlestību un Līdzsvaru.

Nosūtījām Mīlestību visiem mūsu Augstākajiem “Es”, Mīlestību un atzinību. Pateicāmies visām mūsu Zemes un Kosmiskajām Dzimtām, Dievmātei īpaši. Nosūtījām Pateicību visiem Apustuļiem, Debesu Tēvam-Mātei. Un visam svēto Dziednieku Panteonam.

Atgriezāmies ķermenī. Mēs esam ŠEIT UN TAGAD.

SEANSS ĻOTI PATIKA.

PATEICAMIES! PATEICAMIES! PATEICAMIES!

2018.03.30.

Tumanova Svetlana

 

Pievienots 04.05.2018

http://sanatkumara.ru/otzivi/aprelskie-otzivi-2018

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/1523-jelena-aleksejeva-atgriesanas-dzive (Tulk. piezīme)

[2] Materiāls pēc autores lūguma ir izdzēsts.