Дина Яковлева – Я Есмь Свободная Воля

Dina Jakovļeva - Es Esmu Brīvā Griba

Es Esmu Brīvā Griba savienojumā

Ar Vienoto Avotu

18 04 23

Kā atslēgt prātu un viņa bezgalīgos jautājumus, gaidas un GRIBU? Kā atslēgt šo prātu un ieslēgt Visuma Mīlestību?

 

Prakse

Es aicinu Visuma Mīlestību un lūdzu piepildīt visu manu eksistenci ar šo Mīlestību!

Dārgais Mīļotais Visums! Piepildi, lūdzu, visas manas šūniņas, visu manu prātu un visu manu eksistenci ar Visuma Mīlestību, ļauj man sevi sajust visos Šeit un Tagad līmeņos.

Es atlaižu visas bailes ar pateicību un pieņemu Dievišķo Visuma Mīlestību Šeit un Tagad.

Pateicos tev, Visuma Mīlestība un Visuma Viedums!

***

Pacentieties visu laiku atrasties šajā stāvoklī un vīzijā.

Sajūtiet šo stāvokli, un visi jautājumi atkritīs paši no sevis.

Uz Dzīvi var raudzītos no dažādām pusēm, viņa ir Daudzdimensionāla un eksistē Dzīvības Enerģijas – Fiziskās un Garīgās – dažādos plānos. Un visi plāni eksistē šajā momentā.

***

Mēs dzīvojam eņģeļu pasaulē. Eņģeļi visur ir ap mums, viņi var būt dažādi. Eņģelis Mierinātājs var mūs mierināt, nomierināt, šis eņģelis ir kā klusa osta. Otri eņģeļi mums māca viedumu, trešie ārstē, piepilda ar mīlestību, bet fiziskajā dzīvē nāk nedaudz izkropļojums.

Es kā Brīvā Griba savā Fiziskajā Dzīvē varu uzaicināt jebkuru eņģeli – mīlestības eņģeli un harmonijas eņģeli, sargeņģeli un gādības eņģeli vienā personā, un viņš ienāks jūsu dzīvē fiziskajā plānā kā Vīrietis vai Sieviete. Eņģelis-palīgs pēkšņi izrādīsies jūsu kolēģis vai jūsu mājas kaimiņš. Vai vienkārši uzaiciniet jaunus cilvēkus-eņģeļus jūsu jaunajā dzīvē, tāpēc ka jūs tad arī esat Eņģeļi, nolaidušies šurp uz Zemi izzināt šo Brīnišķīgo Pasauli visā savā Zemes Garīgajā Skaitumā. Kāpēc jaunajā dzīvē – jūs jautāsiet? Tāpēc ka tajā momentā pēc sajūtas šī Dzīve kļūs Jauna, ar jaunām pozitīvām sajūtām, ar jauniem pozitīviem poliem, un šajā sekundē viss negatīvs ir nost. Ejiet un tiecieties uz šo jauno pasauli, jauno momentu jūsu Dzīvē. Tās ir Ūdensvīra Laikmeta Jaunās Pārejas jaunās vibrācijas, Jaunā Zeme. Tā ir Kvantu Dziedināšana, kvantu pāreja uz Jauno Dzīvi.

 

Atcerieties pasaku “Sniega karaliene”, kur Kejam stikls nonāca sirdī? Pietiek tikai izņemt stiklu, un Mīlestība sāks raudzīties no jūsu Sirds caur jūsu Fiziskajām Acīm.

Vai pasaka “Greizo Spoguļu Karaļvalsts”, kur caur spoguli, caur fizisko skatienu iet izkropļojums, tas nozīmē, ka viss, ko mēs redzam, nav visa Patiesība.

PATIESĪBA IR JŪSU SIRDĪ. Izdziediniet Sirdi attīroties, un Mīlestība sāk plūst no jūsu Sirds. Mīlestība mūs sasilda un ārstē šajā momentā, un asaras arī mūs ārstē, attīra mūsu Sirdi – Garīgo un Fizisko.

Lietojot negatīvas vielas uz iekšu sev, jūs bremzējat attīrīšanās procesu. Tādā veidā bēgat prom no sevis pašiem. Neattīrīsities tagad, tīrīsieties citās situācijās vai citā dzīvē.

Vai varat arī tālāk dzīvot ar aizvērtu sirdi – aukstā un no jums atsvešinātā pasaulē, pamestības un vientulības, nosodījumu un apsūdzību pasaulē, karu un terora pasaulē.

Jaunā izvēle – DZĪVOT MĪLESTĪBAS PASAULĒ, kur viss sliktais jums vienkārši ies garām ar līkumu, tāpēc ka jūsu Sirdī dzīvos Mīlestības Augstās Vibrācijas.

Jo tīrāki jūs esat, jo augstākas ir jūsu dvēseles, visas jūsu būtnes, kā fiziskās, tā arī garīgās – vibrācijas.

Es Esmu Brīvā Griba savienojumā ar Vienoto Avotu – Gaisma-Mīlestība Vienotajā Punktā Vienotajā Momentā Vienotajā Veselajā Visa Vienotībā.

Viena Likums – es esmu tu, bet tu esi es. Tā ir Patiesā Brīvība, te Ego mirst, un mostas Lielā Visa Viedums. Tagad novietojiet to visu jūsu Sirdī – jūtiet savas sajūtas – man šajā momentā ir neizskaidroja Mīlestības un Vieduma sajūta.

Ak Kungs, esmu nonākusi līdz šim Punktam! Es pie tā gāju visas savas dzīves, un tagad esmu te! Šajā brīdī – tas ir mans atklājums tieši šeit un tagad, un es aprakstu savas Sajūtas un dalos tajā ar jums. Izjūtiet jūs arī, izdariet to! Te ir tik daudz Mīlestības! Tā vienkārši straumē plūst…

 

Pievienots 23.04.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/ya-esm-svobodnaya-volya

Tulkoja Jānis Oppe