Ра - Трудности и особенности ченнелинга

Ra - Čenelinga grūtības un īpatnības

Fragmenti no grāmatas “Viena Likums” (“Закон Одного”) 4

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=ra_1_vvedenie

18 04 17 01

18 04 17 02

“Šī grāmata ir saziņas ar citplanētu būtni eksperimenta seansu precīzs pieraksts, veikts pēc magnetofona lenšu atšifrēšanas. Eksperimentu mēs sākām 1962. gadā un pilnveidojām procesu divpadsmit gadus ilgi. 1981. gadā mūsu pūliņu eksperimentālo rezultātu kvalitāte un precizitāte būtiski izmainījās. Šī grāmata ir mūsu darba pēdējās fāzes sākuma izklāsts. Dons Elkinss, Karla Rukerta, Džims Makartijs (Don Elkins, Carla L. Rueckert, Jim McCarty).

N.K.: Karla Rukerta – kanāls, instruments. Dons Elkinss – tas, kurš uzdeva jautājumus. Čenelings notika šādā veidā: Karlas apziņa tika izspiesta, ieejot transā un Būtībai Ra diktējot caur Karlas ķermeni. Visa grāmata ir balstīta uz Elkinsa jautājumiem, un Ra ļoti augstu vērtēja viņa jautājumus.

Dažas šīs izlases frāzes, iespējams, jau ir bijušas iepriekšējos rakstos, domāju, ka tas netraucēs atkal sajust, ka čenelings kā process ir grūtību un negatīvi polarizētu būtņu ietekmju pilns. Tāpēc arī grupai, kura pieņem augstas enerģijas un zināšanas, tiecas pēc patiesības, ir jābūt maksimāli attīrītai, lai nepievilktu tamlīdzīgus viesus.

Šīm rindiņām es vienmēr gāju garām kā nenozīmīgām, un es piekrītu, ka pasaulē ir pietiekami to būtņu, kuras grib kaitēt un mēģina novest no ceļa. Bet, kad mēs paši sākām strādāt ar Ra grupu, parādījās interese arī par šo čenelingu daļu, kur tiek apspriests pats kanāls un grūtības pārtulkot cilvēku valodā.

Mani papildinājumi ir izcelti kursīvā.

18 04 17 03

Ra: Es esmu Ra. Psihiskais uzbrukums instrumentam atstāja rētas, par kurām, pēc mūsu domām, vajadzētu parūpēties, lai uzturētu instrumentu. Var izmantot katra grupas locekļa dziednieciskās spējas. Būtībai (Karlai) var rekomendēt palikt nekustīgai zināmu laika periodu.

Jautājums: Instruments lūdza pajautāt, vai viņai ir problēmas ar nierēm?

Ra: Es esmu Ra. Jautājums ir sarežģītāks nekā tā izteiksmes īsums. Instrumenta fiziskās kopības nieru sistēma ir stipri bojāta. Laika-telpas ekvivalents, kurš vada ķermeņa kopību (AEs), nav bojāts. Taču psihiskā uzbrukuma rezultātā ir radies nopietns jautājums: vai šī sistēma izturēs garīgo dziedniecību.

Garīgo dziedniecību viņa izturēja, taču to vajadzētu nostiprināt ar afirmāciju par garīgā prevalēšanu pār šķietamo un redzamo.

Kad instruments sāka dzert zāles, paredzētas nieru sistēmas fiziskai dziedināšanai, viņš pārstāja skaitīt dziedināšanas afirmācijas. Tāpēc dziedināšana tika vājināta. Instrumentam būtu labi iegaumēt šīs koncepcijas. Mēs lūdzam piedošanu par informācijas, kura var pārkāpt brīvo gribu, piedāvāšanu, taču instrumenta uzticība ir tāda, ka kontakts turpināsies, neņemot vērā viņa stāvokli. Tāpēc mēs piedāvājam informāciju, kura spēj iztraucēt instrumenta komfortu.

Katram grupas loceklim ir mīlestības un gaismas pārpilnība, kuru viņi piedāvā instrumentam kontakta laikā. Katrs grupas loceklis sūta instrumentam mīlestību, gaismu un domas, kuras nostiprina fiziskās, mentālās un garīgās konfigurācijas. Sūtījumi ir formas. Jūs varat sūtījumus attīrīt līdz pašām pilnīgākajām mīlestības un gaismas izpausmēm, sūtītām uz būtības, kura strādā kā instruments, enerģētisko tīmekli. Lai būtu paši spēcīgākie, sūtījumiem jābūt jūsu pašu radījumiem.

***

Ra: Es esmu Ra. Sakarā ar psihiskā uzbrukuma mēģinājumu tiek likta priekšā fiziskās kopības labās puses siltināšana. Bija iebrukums, bet ne ilglaicīgs. Noderīgi ir labi apsegt instrumentu, pietiekami, lai novērstu jebkuru aukstuma izpausmi fiziskajā formā.

Lūdzam jūsu pacietību. Mēs uztveram pēkšņu izkropļojuma uzliesmojumu, pazīstamu kā sāpes, instrumenta kreisajā rokā. Lūdzu, nepieskarieties instrumentam. Mēs pētīsim prāta kopību un mēģināsim atjaunot ekstremitāti, lai darbs varētu turpināties. Pēc tam, lūdzu, atkārtojiet jautājumu.

(Pauze 90 sekundes)

Ra: Es esmu Ra. Varat turpināt.

***

Ra: Es esmu Ra. Instruments ir pakļauts pēkšņiem izkropļojuma uzliesmojumiem, pazīstamiem kā sāpes. Mēs apzināmies jūsu apzinātos mēģinājumus palīdzēt instrumentam, bet zinām, ka atbalsta grupas rīcībā nav nekāda cita palīdzības veida, kā ūdens terapijas nodrošināšana uz fiziskā ķermeņa kopības muguras kairinātās daļas, par ko mēs jau pieminējām agrāk.

Instrumenta ķermeņa izkropļojumi, teiksim, netraucē tādiem uzliesmojumiem rasties ķermeņa kopības pastiprinātas kropļošanās periodos. Mūsu kontakts uzreiz var izkropļoties. Tāpēc mēs lūdzam, lai tiktu precizēta jebkura informācija, kura šķiet izkropļota, jo mums negribētos, lai kontakts paliktu izkropļots, izņemot tos izkropļojumus, kuras rodas valodas, mentalitātes un uztveres spējas ierobežotības rezultātā.

Pašlaik mēs sazināmies.

***

Ra: Es esmu Ra. Instruments izjūt fiziskās enerģijas kopības maigas izmaiņas, kuras izraisa pēkšņas svārstības no fiziskās enerģijas trūkuma līdz nelielai pārpilnībai. Tās rodas kā sekas tam, ko piedāvā daudzi, kā jūs tās saucat, lūgšanas un afirmācijas, kuras instruments izmanto, lai pretotos nepārtrauktajiem sveicieniem, kad tas ir iespējams, no piektā blīvuma būtības, kuru jūs apzināties, puses.

Visās citās nozīmēs instrumenta stāvoklis ir, kā tika ziņots iepriekš.

Jautājums: Pēc tam, kad mēs izpildījām Izdzīšanas Rituālu, man nācās atstāt istabu aizmirstas lietas dēļ. Vai tas izraisīja kaitīgu ietekmi uz Rituālu vai seansu?

Ra: Es esmu Ra. Ja tas būtu saistīts tikai ar pašu seansu, kļūda būtu svarīga. Darba vietā ir pietiekami daudz aizsargājošas dabas pārpalikušas enerģijas, lai šī kļūda (kaut arī nerekomendējama) nebūtu drauds aizsardzībai, kuru piedāvā rituāls, par kuru jūs teicāt.

Jautājums: Vai mūsu piektā blīvuma viesis mazāk ietekmēja instrumentu pagājušajos seansos?

Ra: Es esmu Ra. Atbildēsim divās daļās. Pirmkārt, seansu laikā būtība bija ārkārtīgi saniknota. Otrkārt, jūsu telpas-laika apstākļos piektās dimensijas būtība spēj sveikt instrumentu, ietekmējot fiziskā ķermeņa kopību, kā vienmēr kā sekas, sākoties kontaktam ar jūsu grupu. Tas notiek uz dažu izkropļojumu rēķina, kuri jau ir instrumenta fiziskajā kopībā.

Taču instruments ir iemācījies mentāli un garīgi sveikt šo būtību ar mīlestību, tādā veidā samazinot baiļu elementu. Piektās dimensijas būtība baiļu elementu uzlūko kā lielu ieroci, mēģinot pārtraukt (jebkurā pakāpē) kontaktu ar Ra.

Jautājums: Kāds ir iemesls tam, ka būtība spēj ietekmēt jau eksistējošus fiziskus izkropļojumus un nespēj ietekmēt būtību, kurai nav nekādu fizisku izkropļojumu?

Ra: Es esmu Ra. Jautājuma atslēga ir terminā “izkropļojums”. Jebkurš izkropļojums, vai tas būtu fizisks, mentāls vai garīgs, kopības dabā var pastiprināties, ja piedāvājums nāk no tā, kas spēj darboties maģiski; tas ir, izraisīt izmaiņas apziņā. Instrumentam piemīt daudz fizisku izkropļojumu. Katram grupas loceklim piemīt dažādi mentāli izkropļojumi. To daba mainās. Jo mazāk ir sabalansēts pašizziņas izkropļojums, jo vairāk būtība var to pastiprināt, lai samazinātu grupas vienmērīgu funkcionēšanu un harmoniju.

Jautājums: Kā Ra labi zina, informācija, kuru mēs vācam, apskaidros tikai nelielu šīs planētas iedzīvotāju procentu, vienkārši tāpēc, ka tos spēs saprast tikai neliels cilvēku skaits. Taču ir domājams, ka mūsu viesis ir pilns izlēmības pārtraukt mūsu saziņu. Vai jūs nevarētu pateikt, kādēļ viņam tas ir tik svarīgi, jo mūsu saziņa tikai ierobežoti ietekmēs šīs planētas “ražas novākšanu”?

Ra: Es esmu Ra. Tīrība nebeidzas ar trešā blīvuma “ražas novākšanu”. Ra uzticība mēģinājumiem novērst izkropļojumus ir absolūta. Tā ietver atbildības uzņemšanos par kalpošanu citiem, kuriem piemīt relatīva tīrība. Instruments, caur kuru mēs runājam, un atbalsta grupa pauž tos pašus centienus un, neraugoties ne uz vienu neērtību sev, vēlas kalpot citiem. Kā sekas grupas dabai, uzdotie jautājumi ātri noveda pie nopietnas informācijas un paskaidrojumiem. Atbilžu saturs nesamazināja aiz tām stāvošo kontakta tīrību. Tāda tīrība ir gaismas tīrība. Tāda gaismas intensitāte piesaista uzmanību.

Jautājums: Ko sev cenšas iegūt piektās dimensijas viesis gadījumā, ja viņam izdosies pārtraukt mūsu kontaktu?

Ra: Es esmu Ra. Kā mēs teicām agrāk, būtība cer iegūt daļu gaismas, tas ir, instrumenta kopību prāts/ķermenis/gars. Ja viņai tas sekmējas, būtība taisās aizvākt gaismu.

Jautājums: Zināmā mērā saprotu šo uzstādījumu tā: ja būtībai būtu izdevies jebkurš no mēģinājumiem, kādu labumu tas viņai nestu? Pastiprinātu viņas spējas? Pastiprinātu viņas polaritāti? Ar kāda mehānisma palīdzību viņa dara to, ko dara?

Ra: Es esmu Ra. Mēģinot darīt tādas lietas kādu jūsu telpas-laika intervālu (mūsu blīvums) ilgi (ar īslaicīgiem rezultātiem), iespējams, arī būtība uzdod sev šo jautājumu. Triumfa iegūšana – būtības negatīvās polaritātes pastiprināšanās uz tā rēķina, ka tiek likvidēts starojuma avots un telpai-laikam tiek piedāvāts eksistēt tumsai tur, kur agrāk bija gaisma. Gadījumā, ja viņai būtu sekmējies paverdzināt instrumenta kopību prāts/ķermenis/gars, viņa būtu paverdzinājusi ļoti spēcīgu būtību un papildinātu sevi ar viņas enerģiju.

Jautājums: Piedodiet par mehānismu neizprašanu un muļķīgajiem jautājumiem, bet domāju, ka tajos ir uzstādījums, ļoti svarīgs tam, ko pašlaik mēs mēģinām saprast. Daži no turpmākajiem jautājumiem var likties gandrīz nepieņemami muļķīgi; mēģināšu saprast, kādu enerģiju būtība meklē un kā viņa to izmantos. Domājams, ka tas ir svarīgi prātam un viņa evolūcijai. Tā kā mūsu viesis palielina savu enerģiju uz mūsu seansu rēķina, kādu spēku viņš audzē? Vai jūs nevarētu to aprakstīt?

Ra: Es esmu Ra. Spēks, par kuru jūs runājat, ir garīgs spēks. Kā tāds, prāta (šeit: dvēseles) spēks nenodarbojas ar tamlīdzīgu darbību. Šajā sakarā auglīgi ir aplūkot mēness gaismas iespējas. Jūs zināt, ka mēs Gara Matricu aprakstījām kā Nakti. Mēness gaisma piedāvā vai nu patieso ainu, kura slēpjas ēnā, vai arī himēru jeb melus. Meli ir tikpat stipri, cik spēks atpazīt patiesību, kura atrodas ēnā. Ēna, kura slēpj lietas, – tas ir bezgalīgs dziļums, kurā glabājas Viena Bezgalīgā Radītāja spēks.

Meklētājs strādā ar slēpto lietu spēku, tās ir apgaismotas tā, ka var būt gan nepatiesas, gan patiesas. Izvēlēties melus, izzināt, meklēt un izmantot tos – tas piešķir pašu lielāko spēku. Tāda ir mūsu viesa spēka daba, tā var apēnot tā gaismas spēku, kurš meklē kalpošanas citiem, jo naktī (ak!) tik viegli ir spert kļūdainus soļus.

Jautājums: Tas ir, jūs sakāt, ka šis spēks ir gara, nevis prāta vai ķermeņa spēks?

Ra: Es esmu Ra. Adepta darbs balstās uz iepriekšēja darba ar prātu un ķermeni. Jebkurš darbs ar garu būtu neiespējams bez droša pamata. Ar šo papildinājumu mēs varam apstiprināt jūsu pieņēmuma pareizību.

Jautājums: Piecpadsmitais Arhetips – Gara Matrica, tā ir nosaukta par Velnu. Vai jūs nevarētu pateikt, kāpēc?

Ra: Es esmu Ra. Mums negribētos virspusēji pieskarties tik svarīgam jautājumam. Varam piezīmēt, ka gara daba ir tik bezgalīgi smalka, ka gaismas auglīga ietekme uz lielo Tumsu bieži nav tik acīmredzama kā pati tumsa. Attīstība, kuru izvēlējušies daudzi adepti, kad katrs adepts mēģina izmantot Gara Katalizatoru, kļūst par ceļu, kurš mulsina. Ir daži adepti, kuri guvuši sekmes Saules gaismas apjēgšanā. Taču vairums paliek iegrimuši mēness gaismā, un, kā mēs teicām, gaisma var ievest maldos, bet var arī atklāt slēptu noslēpumu. Tātad šīs matricas, teiksim, melodija bieži tiek uztverta kā tāda, kurai piemīt negatīva jeb velnišķīga daba.

Ir jāatzīmē arī: adepts – tas ir tas, kurš arvien vairāk un vairāk atbrīvojas no domu, viedokļu un citu es saikņu spiediena. Tā ir adepta pamošanās nepieciešama daļa, vai tā būtu kalpošana citiem vai kalpošana sev. Tādu brīvību nebrīvi cilvēki uzlūko kā ļaunumu jeb melnumu. Maģija tiek atpazīta, bet tās daba bieži ne.

Jautājums: Tādā gadījumā, vai var teikt, ka kļūšanas par adeptu procesam piemīt šķietama kalpošanas sev polarizācija, jo adepts atvienojas no daudziem cilvēkiem?

Ra: Es esmu Ra. Tā var būt. Notiekošais uz virsmas – tā ir atvienošanās, kad par patiesību tiek uzskatīta kalpošana sev, un notiek atvienošanās no citiem es jeb no kalpošanas citiem. Patiesā saikne – tā ir saikne ar visu citu es sirdi, bet atvienošanās izriet no ilūzijas čaulas, kura notur adeptu no sava es un citu es kā viena pareizas uztveres.

Jautājums: Tas ir, jūs sākāt, ka atvienošanās ietekme uz adeptu, kurš kalpo citiem, ir aizturošs bloks, jeb palēnina mērķa, uz kuru viņš tiecas, sasniegšanas procesu? Tas tā ir?

Ra: Es esmu Ra. Nē. Atvienošanās no ilūzijas indīgajiem izgarojumiem un katra un katra izkropļojuma nepareizas uztveres ir adepta ceļa nepieciešama daļa. Citi viņus var uzlūkot kā nelaimīgus cilvēkus.

Jautājums: Pozitīvi vai negatīvi polarizēts adepts rada potenciālu tiešā veidā piesaukt garu, lai iegūtu varenību. Tas tā ir?

Ra: Es esmu Ra. Piemērotāk būtu teikt, ka caur garu adepts tiešā veidā piesauc visuma varenību, jo gars – tā ir laiviņa.

Jautājums: Uzskatu, ka vienīgā, acīmredzamā nozīmīgā atšķirība starp pozitīviem un negatīviem adeptiem laiviņas izmantošanā ir polarizācijas veidā. Vai eksistē saikne starp vai nu pozitīvas, vai arī negatīvas polarizācijas adeptiem? Piemēram, vai īstenojas pozitīvs aicinājums ar sešpadsmitā arhetipa, bet negatīvs – ar piecpadsmitā arhetipa palīdzību? Esmu stipri sapinies un domāju, ka šis jautājums ir vai nu slikts, vai arī bezjēdzīgs. Vai jūs nevarētu atbildēt?

Ra: Es esmu Ra. Atbildēt uz šo jautājumu ir izaicinājums, jo tā formulējumā ir izsekojams juceklis. Taču mēs pamēģināsim parunāt par šo tēmu.

Pozitīvam vai negatīvam adeptam piemīt viena un tā pati Matrica. Identisks ir arī Potenciators. Pateicoties savam Katalizatoram, katrs adepts var sākt atlasīt jeb izvēlēties to, ko viņš meklēs tālāk. Gara, kuru jūs nosaucāt par Mēnesi, pieredze ir spilgta izpausme iedarbībām uz adepta polaritāti. Pat, teiksim, ar pašām nelaimīgākajām pieredzēm, kādas ir adepta Katalizatorā un tiek aplūkotas no gara skatpunkta, var strādāt ar atšķiršanu, iespējamu ēnā, līdz tam laikam, kamēr gaisma, vienāda paša spožākā mēness gaismai, nenokāps pie adepta, un nenotiks apskaidrošanās, pozitīva jeb citiem kalpojoša. Adepts, kurš kalpo sev, apmierināsies ar ēnām un, nonācis dienasgaismā, krasi atmetīs galvu ar draudīgiem smiekliem, dodot priekšroku tumsai.

***

Jautājums: Vai jūs nevarētu pastāstīt pat instrumenta stāvokli?

Ra: Es esmu Ra. Kā tika norādīts agrāk.

Jautājums: Vai instruments tika pakļauts uzbrukumam pirms seansa?

Ra: Es esmu Ra. Jā.

Jautājums: Vai mēs kaut ko varam izdarīt pirms seansa, lai instrumentu aizsargātu no uzbrukuma?

Ra: Es esmu Ra. Grupa var atturēties no kontakta turpināšanas.

Jautājums: Tikai to?

Ra: Es esmu Ra. Tā ir vienīgā lieta, kuru jūs vēl neesat mēģinājuši izdarīt no visas sirds.

***

Ra: Es esmu Ra. Viss ir izpildīts labi, izņemot vienu. Instrumentam tika likts priekšā veltīt telpu-laiku, uzlūkojot sevi kā Radītāju. Palaikam, izpildīts izlēmīgākā veidā, tas būtu noderīgi, kad prāta kopība tiek vājināta ar cietsirdīgiem uzbrukumiem ķermeņa kopības izkropļojumu veidā uz sāpju pusi. Nav nepieciešamas negatīvas domformas, saistītas ar sāpēm. Negatīvu domformu aizvākšana atņem negatīviem elementāļiem un citām negatīvām būtībām iespēju izmantot šīs domformas, lai radītu stāvokļa pasliktināšanos un prāta kopības novirzīšanu no normāliem dzīvesprieka/satraukuma izkropļojumiem.

Jautājums: Un visbeidzot, viņa vēlas zināt, kāpēc pirms dažām dienām viņas pulss uzlēca līdz 115 sitieniem minūtē un kāpēc viņai stipri sāpēja kuņģis? Vai tas bija Oriona sveiciens?

Ra: Es esmu Ra. Kaut arī šo pieredzi stimulēja Oriona grupa, minētos notikumus, tāpat kā citus, nopietnākus notikumus, ir izraisījusi tā, ko jūs saucat par tabletēm, lietošana.

Jautājums: Vai jūs nevarētu pateikt, kādas tabletes konkrēti?

Ra: Es esmu Ra. Mēs jautājumu pētām no Samudžinājuma Likuma puses un konstatējam, ka esam nonākuši pie tā robežām, taču atbildēsim pieņemami.

Vielu, kura izraisīja ķermeņa reakciju sirdsklauves veidā, ražotāji sauc par Pituitone. Tam, kas izraisīja grūtību kuņģa apakšējās daļas muskulatūras spazmu veidā, bija organiskāka daba, un tas saucās Spleentone.

Instrumentam piemīt sarežģīti fiziskā ķermeņa kopības līdzsvari, kuri ļauj viņam fiziski eksistēt. Ja aplūkojam noteiktas funkcijas un ķīmiskās vielas, kā jūs to saucat, veselīgā ķermeņa kopībā, bet kuru nav instrumenta ķermeņa kopībai, tad tās būtu piemēroti atjaunot, lietojot daudzas vielas, kuras instruments ir sācis lietot. Taču šis konkrētais nesējs aptuveni divdesmit piecus gadus ilgi ir dzīvojis, pateicoties garam, prātam un gribai, kas harmoniski vērsti uz kalpošanas, kuru izvēlējies piedāvāt, pildīšanu.

Tāpēc fiziskās dziedniecības tehnikas nav piemērotas, noderīgas ir mentālās un garīgās dziedniecības tehnikas.

Jautājums: Vai ir kāda tehnika, kuru var izmantot un kuru mēs vēl neesam izmantojuši, noderīga instrumentam šajā gadījumā?

Ra: Es esmu Ra. Mēs varētu likt priekšā divas. Pirmā: ļaut instrumentam novākt iespēju turpmāk izmantot šo tablešu grupu.

Otrā: katram grupas loceklim vajadzētu vairāk apzināties gribu. Mēs nevaram pavēlēt, mēs tikai norādām uz to, ka griba ir vitāli svarīga atslēga kopības prāts/ķermenis/gars evolūcijai.

***

Jautājums: Vai jūs nevarētu pastāstīt par instrumenta stāvokli?

Ra: Es esmu Ra. Instruments atrodas fiziskās kopības vājuma stāvoklī; fiziskā kopība glabā kādu dimensiju, kuru jūs saucat par laiku. Dzīvības parastās enerģijas, spēcīga garīga kopība aizdod substanci kopības prāts/ķermenis/gars enerģētiskajiem līmeņiem.

Jautājums: Vai instrumenta fiziskajām enerģijām nekaitē saziņa ar Ra, kas turpinās?

Ra: Es esmu Ra. Mēs varam atbildēt divās daļās. Pirmā: Tā kā instruments sevi ir veltījis tādai izmantošanai, nenododot enerģiju fiziskajai kopībai, viņš pats ir sācis piesaukt dzīvības enerģiju. Īstenots jebkādā nozīmīgā pakāpē, tas aktīvi grauj kopību prāts/ķermenis/gars, ja viņa vēlas turpmāku pieredzi trešā blīvuma ilūzijā.

Otrā: ja organizēt piesardzības pasākumus (pirmkārt, sekot instrumenta ārējiem parametriem, otrkārt, nodot fizisko enerģiju caur seksuālo nodošanu un maģisko aizsardzību un, treškārt, enerģētiski izvietojot domformas, kuras papildina instrumenta enerģiju kontakta laikā) kropļojumu pasliktināšanās uz instrumenta kopības prāts/ķermenis/gars spēka/vājuma pusi nebūs.

Ir jāatzīmē: veltot sevi tādai kalpošanai, instruments pievelk sveicienus, kurus jūs apzināties. Tas ir neērti, bet līdz ar piesardzības pasākumiem nebūs postoši ne instrumentam, ne kontaktam.

Jautājums: No trīs lietām, kuras jūs pieminējāt un kuras mēs varam izdarīt instrumenta labā, vai jūs nevarētu paskaidrot pēdējo? Ne gluži sapratu, ko jūs ar to domājāt?

Ra: Es esmu Ra. Tā kā būtība (Karla) atļauj sev piešķirt nozīmi kādai cita būtnei, viņa var izvēlēties dalīties ar citu es enerģijās, kuras citam es var būt noderīgas. Tādu enerģijas nodošanu mehānisms – doma jeb, precīzāk, jebkuras domas domforma. Tā var būt forma, simbols vai lieta, kas aplūkojami sakarā ar telpu-laiku (smalko pasauli).

Jautājums: Vai ir kāds labums no Izdzīšanas Rituāla izmantošanas ar Mazās Pentagrammas palīdzību, un kāds ir tā efekts?

Ra: Es esmu Ra. Grupas izmantotā Izdzīšanas Rituāla ar Mazās Pentagrammas palīdzību efektivitāte ir pieaugusi. Tā efekts – darba vietas uzlabošana, attīrīšana un aizsardzība.

Rituāla efektivitāte ir tikai patiesās maģijas sākums, teiksim, apakšējos ietvaros. Darba pildīšana no to puses, kas tiecas pie zināšanām, ir analoģiska apmācības sākumam skolā, priekšā ir vel daudz klašu. Tam nav jāatņem pašpaļāvība saprātīgam skolniekam, bet drīzāk jāmudina izpildīt mājas uzdevumu, lasīšanu, rakstīšanu, aritmētiku, kā jūs kā ar metaforu varētu nosaukt elementāros soļus būtības apmācībā. Būtība iedvesmo darbu, nevis darbs būtību. Tāpēc mēs atstājam jūs darbam, kuru esat iesākuši.

Jautājums: Vai ir noderīgi pildīt Izdzīšanas Rituālu vēl vairāk šajā istabā?

Ra: Es esmu Ra. Jā, tas ir noderīgi regulāram darbam šajā vietā.

***

Jautājums: Paldies. Vai jūs nevarētu pastāstīt par instrumenta stāvokli?

Ra: Es esmu Ra. Šajā konkrētajā telpas-laika centrā fiziskās kopības enerģija ir deficītā kā sekas tam, ka turpinās jau eksistējošo izkropļojumu psihiska padziļināšanās. Enerģijas pārējo kopību līmenis ir agrākais.

Jautājums: Vai ne šī iemesla dēļ instruments izjūt hronisku nogurumu?

Ra: Es esmu Ra. Jūsu telpā-laikā ir vietas, kurās tāds stāvoklis ir simptoms reakcijai uz psihisku uzbrukumu. Taču hroniskais nogurums rodas nevis uz psihiska sveiciena rēķina, bet ir šī kontakta neizbēgamas sekas.

Jautājums: Kāpēc sekas ir neizbēgamas? Kāds kontakta mehānisms rada nogurumu?

Ra: Es esmu Ra. Mehānisms, kurš rada nogurumu, ir saikne starp blīvumu, kurā kopība prāts/ķermenis/gars atrodas drošībā kontakta laikā, un blīvumu, kurā fiziskā ķermeņa kopums atrodas šajā telpā-laikā. Tā kā instruments vairāk pieņem miera blīvuma kolorītu, trešā blīvuma pieredzes liekas smagākas un nogurdinošākas. Instruments to pieņem, jo vēlas atrasties kalpošanā. Mēs arī pieņemam šo efektu, jo, cik mēs apzināmies, ar to neko nevar izdarīt.

Jautājums: Vai tāds efekts ir rezultāts seansu skaitam, vai tas ir sasniedzis virsotni un vai pieaugs tā ietekme?

Ra: Es esmu Ra. Noguruma efekts turpināsies, bet nejauciet to ar fiziskās enerģijas līmeņiem, kuri paredzēti, kā jūs to sauktu, tikai ikdienas, rutīnas pieredzēm. Šajā sfērā zināmas lietas, kuras instrumentam jau palīdz, turpina palīdzēt. Taču jūs pamanīsiet instrumenta vibrāciju, teiksim, caurspīdīguma pakāpenisku palielināšanos.

Telpas-laika (smalkās pasaules) dabas nogurumu var uzlūkot kā caurspīdīgu jeb tīru vibrāciju reakciju uz netīrām, samudžinātām vai tumšām apkārtnēm.

Jautājums: Vai tam ir kaut kāda ietekme uz diviem citiem grupas locekļiem?

Ra: Es esmu Ra. Jā.

Jautājums: Tad arī mums ir jāizjūt hronisks nogurums kā kontakta sekas. Tas tā ir?

Ra: Es esmu Ra. Kā sekas pašai kontakta dabai, galveno smagumu nes instruments. Katrs atbalsta grupas loceklis, piedāvājot Viena Bezgalīgā Radītāja mīlestību un gaismu kā nekvalificētu palīdzību šajā darbā un nododot enerģiju kontakta dēļ, rupji runājot, jūt tikai 10-15% šīs ietekmes. Tā uzkrājas un ir identiska savai izpausmei.

Jautājums: Kāds būtu rezultāts hroniskajam nogurumam pēc ilga laika perioda?

Ra: Es esmu Ra. Jūs uzdodat vispārīgu jautājumu, kurš prasa daudz atbilžu. Lai mēģinātu atbildēt, mums nāksiet atbildi pārāk vispārināt.

Viena grupa ļautos kārdinājumam un pazaudētu pašu kontaktu, kurš rada problēmu. Tad notikums būtu beidzies.

Otra grupa sākumā varētu būt stipra, bet ne izturīga grūtības priekšā. Tādejādi, notikums būtu beidzies.

Trešā grupa varētu izvēlēties mocekļa ceļu un izmantot instrumentu līdz tam laikam, kamēr viņa fiziskā ķermeņa kopība nesabruktu aukstās cenas dēļ, kura tiek prasīta pēc visu enerģiju izzušanas.

Šī konkrētā grupa šajā konkrētajā centrā mēģina saglabāt instrumenta dzīvības enerģiju, Tā mēģina balansēt kalpošanas mīlestību ar kalpošanas viedumu, tā ir uzticīga kalpošanai pat grūtību priekšā. Kārdinājums vēl nav izbeidzis šīs grupas gadījumu.

Mēs nevaram zināt nākotni, taču varbūtība tādai situācijai jūsu telpas-laika relatīvi nozīmīgā periodā ir liela. Nozīmīgs faktors ir instrumenta un grupas griba kalpot. Tas ir vienīgais veids, kā balansēt lēni pieaugošo nogurumu, kurš turpinās izkropļot jūsu uztveri. Kontakts būtu iespējams arī bez gribas, taču galu galā prasītu pārāk lielu piepūli.

Jautājums: Lūdzu, vai jūs nevarētu izskaidrot, kāpēc pēc seansa instruments pieņemas svarā tā vietā, lai to zaudētu?

Ra: Es esmu Ra. Ir kļūdaini domāt, ka instrumentam palielinās ķermeņa fiziskās kopības svars seansa jeb darba ar Ra dēļ. Instrumentam nav nekāda fiziska materiāla, kuram jebkurā novērojamā pakāpē ir jātiek izmantotam, lai realizētu kontaktu. Grupa ir padomājusi, ka viņam nāksies tērēt nepieciešamo dzīvības enerģiju, jo fiziskās enerģijas kopuma līmenis ir deficītā. Tā kā enerģija, kura nepieciešama šim kontaktam, ir enerģētiskas nodošanas rezultāts, instrumentam vairs nevajag maksāt fizisku cenu. Tāpēc instruments svaru nezaudē.

Pieņemšanās svarā ir divu faktoru rezultāts. Pirmais: fiziskā nesēja pieaugošā jutība pret visu, par ko tika runāts agrāk, ieskaitot izkropļojumu, kuru jūs nosauktu par alerģiju. Otrais faktors: šo grūtību pieaugšana.

Par laimi, šim kontaktam un būtības iemiesojumam, viņa nav izkropļota pārēšanās virzienā, jo stipri izkropļotas fiziskās kopības pārslodze anulētu pašu dedzīgāko afirmāciju veselība/slimība un atgrieztu instrumentu pie izkropļojumiem slimība/veselība vai ārkārtējā gadījumā pie fiziskas nāves.

***

Mēs negribam ielauzties jūsu brīvajā gribā. Bet, tā kā instruments lūdz konkrētu informāciju, lai uzturētu sevi, atbalsta grupa uzdod jautājumus. Mēs varam teikt, ka instrumentam piemīt divas potenciāla izkropļojuma sfēras; ķermeniskā nozīmē abām var palīdzēt iegaumēt lietas, kuras ir vēlamas instrumentam. Mēs neliekam priekšā nekādas grūtas vai radikālās izmaiņas diētā, kaut gan varam norādīt uz šķidrumu noderīgumu. Instruments paaugstina spēju just to, kas palīdzēs ķermeņa kopībai. Viņai var palīdzēt ar afirmācijām un gaismu – nekustīguma blīvuma barību.

Kā vienmēr, mēs lūdzam atbalsta grupai sekot instrumentam tā, lai gadījumā, ja ir vajadzīgas sarežģītākas olbaltumvielas, ķermeņa kopībai varētu piedāvāt mazāk izkropļotas olbaltumvielas, nevis tās, kuras pašlaik neapšaubāmi potenciāli spēj stipri palielināt izkropļojumu.

***

Jautājums: Instruments uzdod tādu jautājumu: Ra deva mājienu, ka instruments atrodas uz mocekļa ceļa, bet, tā kā mirstam mēs visi, vai tad mēs visi neesam mocekļi? Vai moceklis izmanto viedumu?

Ra: Es esmu Ra. Dziļdomīgs jautājums. Kā piemēru izmantosim to, kurš pazīstams kā Ješua. Būtība iemiesojās ar mokpilnas dzīves plānu. Šajā plānā nav vieduma, drīzāk tā ir izpratne un līdztiesība, novestas līdz absolūtai pilnībai. Tam, kurš pazīstams kā Ješua, nepiemita pilnīga izvēlētā ceļa izpratne – sekot savai gribai jebkurā savu mācību telpā-laikā. Vairākas reizes, kā jūs saucat šo dimensiju, būtībai bija iespēja sākt iet uz mocību vietu, kura viņam bija Jeruzāleme. Meditācijā būtība noskaidroja, ka “vēl nav laiks”. Kad laiks pienāca, viņa arī varēja iet citu ceļu. Tad iemiesojums būtu pagarināts. Ceļš, kura dēļ viņa iemiesojās, bija piņķerīgs. Tāpēc var novērot: pati lielākā izpratne, uz kuru spējīga būtība, atnāca tad, kad meditācijā viņa sajuta un uzzināja, ka pienācis laiks izpildīt iemiesojuma mērķi.

Neapšaubāmi, trešās dimensijas ilūzijā visas kopības prāts/ķermenis/gars nomirs, tas ir, dzeltenā stara katra ķermeņa fiziskā kopība pārtrauks savu dzīvotspēju. Nav pareizi uzskatīt, ka tikai šī viena iemesla dēļ katru kopību prāts/ķermenis/gars var saukt par mocekli, šis termins paliek tiem, kas savu dzīvi velta kalpošanai citiem. Iesakām meditēt par gribas funkciju.

***

Ra: Es esmu Ra. Mēs palūgtu, lai katrs atbalsta grupas loceklis būtu īpaši modrs par to, ko jūs nosauktu par tuvāko nākotni, tāpēc ka instrumentam piemīt ne aicināts, taču nopietns potenciāls pastiprinātam izkropļojumam uz slimības/veselības pusi.

***

Parasts seansa sākums:Ra: Es esmu Ra. Mēs sveicam jūs Viena Bezgalīgā Radītāja mīlestībā un gaismā.”

Parasts seansa nobeigums:Ra: Es esmu Ra. Mēs pametam jūs, gavilējot Viena Bezgalīgā Radītāja varenībā un mierā. Mani draugi, dodieties ceļā, gavilējot Viena Radītāja bezgalīgās mīlestības un neaprakstāmās gaismas varenībā un mierā. Adonai.”

 

Taču viens no seansiem sākās neparasti.

Ra: Es esmu Ra. Pašlaik mēs sazināmies.

Jautājums: Vai jūs nevarētu pastāstīt par instrumenta stāvokli?

Ra: Es esmu Ra. Lūdzam atļauju atbildi ievadīt, ietverot sveicienu, kuru mēs izmantojam.

Jautājums: Labi.

Ra: Es esmu Ra. Mēs sveicam jūs Viena Bezgalīgā Radītāja mīlestībā un gaismā. Mums bija grūtības ar kanāla enerģijas ieplūšanu dēļ sāpēm, kā jūs saucat šo instrumenta fiziskā ķermeņa kopības izkropļojumu. Tāpēc bija nepieciešams runāt tik īsi, cik iespējams, kamēr mēs droši pārsūtījām instrumenta kopību prāts/ķermenis/gars. Lūdzam piedošanu par piespiesto nelaipnību.

Instrumenta stāvoklis ir tāds. Ārkārtīgas modrības nepieciešamība ir samazinājusies kā sekas tam, ka samazinās fiziskās kopības enerģijas deficīts. Izkropļojuma potenciāls saglabājas, un tiek rekomendēta nepārtraukta sekošana noderīgu pārtikas produktu lietošanai. Kaut arī šajā telpas-laika centrā instruments izjūt vairāk nekā, teiksim, parasti kopībai prāts/ķermenis/gars, izkropļojumu uz sāpju pusi, pamata stāvoklis ir izkropļots mazāk. Dzīvības enerģijas ir kā agrāk.

Mēs atbalstām grupas modrību un gādību.

Jautājums: Kāda ir pašreizējā situācijā sakarā ar mūsu kompanjonu – piektās dimensijas būtību, polarizētu kalpošanai sev?

Ra: Es esmu Ra. Kompanjons nekad vēl nav bijis ciešāk saistīts ar jums kā pašreizējā centrā. Jūs varat novērot, kā izskatās krīze, kura notiek tā sauktajā maģiskajā līmenī šajā konkrētajā telpas-laika centrā.

Jautājums: Kāda ir krīzes daba?

Ra: Es esmu Ra. Krīzes daba ir jūsu kompanjona un jūsu es relatīvās polaritātes definīcija. Jūs atrodaties trešās dimensijas ilūzijas stāvoklī, un attiecīgi jums piemīt apzināta kolektīva maģiska neofīta spēja, kamēr jūsu kompanjons ir adepts. Taču šī grupa izmantoja gribas, ticības un gaismas piesaukšanas spējas, kas izslēdz jebkuru nozīmīgu depolarizāciju kalpošanas citiem ceļa izvēles rezultātā.

Ja jūsu kompanjons ir spējīgs depolarizēt jūsu grupu, viņam tas ir jādara un jādara ātri, jo bezsekmīgā mēģinājumā pētīt nodaļas viedumu viņš ir pakļauts zināmai depolarizācijas pakāpei. Process turpināsies. Tāpēc šajā telpas-laika un laika-telpas centrā jūsu kompanjona pūliņi ir tik krasi izteikti.

Jautājums: Pilnīgi apzinos, ka nav nepieciešamības jeb racionālas nepieciešamības dot vārdus būtībām vai lietām. Un tomēr mani interesē, vai šai konkrētajai būtībai ir vārds; tas nepieciešams, lai paaugstinātu saziņas efektivitāti ar cieņu pret viņu. Vai viņai ir vārds?

Ra: Es esmu Ra. Jā.

Jautājums: Būtu maģiski slikti zināt viņas vārdu, vai tam nebūtu nozīmes?

Ra: Es esmu Ra. Būtu.

Jautājums: Kāda?

Ra: Es esmu Ra. Ja kāds vēlas iegūt varu pār būtību, viņam ir noderīgi zināt viņas vārdu. Ja kāds negrib iegūt varu pār būtību, bet grib šo būtību ielaist savas būtnes serdenī, viņam labāk aizmirst vārdu. Abi procesi ir maģiski dzīvotspējīgi. Katrs ir polarizēts noteiktā veidā. Izvēle ir jūsu rokās.

Jautājums: Domāju, ka nepierastā sveiciena dēļ instrumentam būtu problemātiski meditēt, nejūtot cita es rokas spiedienu. Tas tā ir?

Ra: Es esmu Ra. Jā, ja instruments vēlas palikt brīvs no kopības prāts/ķermenis/gars potenciālas atdalīšanās no trešā blīvuma, kuru viņš pašlaik pēta.

 

Jautājums: Tā kā piektās dimensijas kompanjons sekoja mūsu saziņai ar Ra, viņš apzinājās aizsega[1] procesu, par kuru mēs runājām. Domājams, ka fakta, ka aizsega process tika izmantots ar to mērķi, ar kuru tika izmantots, apzināta zināšana un pieņemšana apgrūtina šai būtībai augstas negatīvas polarizācijas uzturēšanu. Lūdzu, vai jūs nevarētu padarīt skaidrāku manu domu gājienu?

Ra: Es esmu Ra. Kad kāds ienāk ceturtajā blīvumā, polarizācija notiek ar pilnīgu zināšanu par aizsegu, kurš ir trešajā blīvumā. Aizsegs ir daļa no trešās dimensijas pieredzes. Zināšana un atmiņa par pieredzes rezultātu, un trešā blīvuma pieredzes visas daļas tiek paziņotas augstāka blīvuma polarizētai būtībai. Taču tas neietekmē izdarīto izvēli, kura kļūst par pamatu tālākajam polarizācijas darbam pēc trešā blīvuma. Kalpošanas citiem (sev)[2] ceļu izvēlējušies vienkārši izmantoja aizsegu, lai pastiprinātu to, kā patiesībā nav. Tas ir absolūti pieņemams paņēmiens, kā Radītājs izzina Radītāju.

Jautājums: Jūs tikko teicāt, ka tie, kas atrodas uz kalpošanas citiem ceļa, aizsegu izmanto, lai pastiprinātu to, kā patiesībā nav. Vai es pareizi atkārtoju to, ko jūs teicāt?

Ra: Es esmu Ra. Jā.

Jautājums: Tas ir, kalpošanas citiem ceļš pastiprina to, kā patiesībā nav. Vai jūs nevarētu paplašināt sacīto, lai es varētu saprast mazliet labāk?

Ra: Es esmu Ra. Ja jūs aplūkojat enerģētiskos centrus, kuru dažādās krāsas veido pilnu spektru, jūs varat redzēt, ka izvēle kalpot citiem (sev) noraida pašu spektra centru – beznosacījuma mīlestību. Tāpēc viss, kas tiek būvēts tā, lai iekļūtu gaisma, sakarā ar derīguma kvalitāti “ražas novākšanai” balstās uz šo kļūdu. Ceturtajā dimensijā tāda kļūda izpaudīsies kā mīlestība pret sevi; tas ir, dzeltenā un oranžā stara enerģētisko centru pati pilnīgākā izpausme; tie pēc tam tiek izmantoti, lai pastiprinātu saziņu un adepta darbību.

Kad piektā blīvuma tīrību sasniedz neattīstītas būtības, vieduma līmeni pētīs būtības, kurām nepiemīt ne līdzcietība, ne mīlestība. Viņas ir pārliecinātas, ka ar brīvās izvēles palīdzību viņām ir gribējies izteikt viedokli, ka zaļā stara enerģija ir muļķīga.

To nevar uzlūkot kā uz sev pašam uzliktu tumsu, kurā harmonija pārvēršas mūžīgā disharmonijā. Taču tāds stāvoklis nevar turpināties visas trešā blīvuma oktāvas garumā, un, tā kā tumsa ar laiku piesauc gaismu, viņa piesauc to, kas patiesībā pati nav.

Jautājums: Saprotu, ka tikko pabeigtajā saziņā ir notikušas manāmas kļūdas nodošanas grūtību dēļ. Vai jūs apzināties šīs kļūdas?

Ra: Es esmu Ra. Mēs neapzināmies kļūdas, kaut arī instruments izjūt sāpju uzliesmojumus, kā jūs saucat šo izkropļojumu. Mēs apsveicam un veicinām jūsu tiekšanos labot kļūdas nodošanā.

Jautājums: Domāju, ka apgalvojums, izteikts, kad mēs runājām par kalpošanas citiem ceļu, bija kļūdains. Lūdzu, vai jūs nevarētu pārbaudīt?

Ra: Es esmu Ra. Vai mēs varam lūgt, lai jūs vērtētu mūsu nodomu runāt par kalpošanas sev ceļu kā par ceļu, kurš patiesībā neeksistē.

Jautājums: Mani interesē problēma, ar kuru mēs dažreiz saduramies pārraides laikā, jo vārds “citiem” nodošanā tika izmantots trīs reizes vairāk nekā vārds “sev”. Vai jūs nevarētu pastāstīt par problēmas, kura varētu radīt nesakritības saziņas procesā, dabu?

Ra: Es esmu Ra. Pirmkārt, var atzīmēt jūsu valodas neveiklību un mūsu viņas nepazīšanu mūsu dabiskajā, teiksim, pieredzē. Otrkārt, var norādīt uz sekojošo: ja mēs nepareizi nosaucam, numurējam vai datējam notikumu vai lietu, jautājumus uzdodošajam vajadzētu pārjautāt par to citas nodošanas periodā, tāpēc ka mēs neesam pamanījuši sākotnējo kļūdu.

Jautājums: Paldies. Vai jums nākas izmantot visus angļu valodas vārdus un visus vārdus citās valodās, kurās pašlaik runā uz šīs planētas?

Ra: Es esmu Ra. Nē.

***

Ra: Es esmu Ra. Ir grūtības uzturēt kanāla tīrību caur šo instrumentu. Viņam piemīt drošs nodotās enerģijas apjoms, taču viņš jūt sāpju uzliesmojumus. Vai mēs varam lūgt atkārtot jautājumu, jo pašlaik kanāls ir uzlabojies.

Pašlaik mēs lūdzam īsus jautājumus. Kaut arī atlikušās enerģijas darbam ir pietiekoši, mēs nelabprāt turpinām kontaktu. Tas nepārtraukti mainās sāpju uzliesmojumu dēļ, kā jūs saucat šo izkropļojumu. Mēs neapzināmies nekādu nepieņemamu materiālu, taču jūtam, ka ir stāvokļi, kuru dēļ kanāls kļūs sliktāks. Instrumenta ticība ir stipra, bet mums negribētos to nepareizi izmantot.

Jautājums: Pajautāšu tikai, vai kontakta laikā Ra individuāla daļa vai būtība mīt instrumenta ķermenī? Un ko mēs varētu izdarīt, lai uzlabotu kontaktu vai instrumenta lielāku ērtību?

Ra: Es esmu Ra. Mēs, Ra, sazināmies ar šaurjoslas kanāla palīdzību caur violetā stara enerģētisko centru. Kā teiktu jūs, fiziski mēs nemītam instrumentā, drīzāk kopība prāts/ķermenis/gars atdusas mūsos.

Jautājums: Kāda ir nozīmīgu apmeklējumu ietekmes uz dzīvības enerģiju daba?

Ra: Es esmu Ra. Ir būtības, kuras uzjautrinās par domu izkropļojumiem attiecībā pret šo būtību (Karlu) tā, ka savāc sev visus viņas izkropļojumus. Šī būtība (Karla) nesen bija kontaktā ar vairāk nekā parastā skaita būtībām ar tādiem domu kopību izkropļojumiem. Viņai piemīt izkropļojums kalpot jebkurā iespējamā veidā, un viņa apzināti neapzinās ielaušanās dzīvības enerģijās.

Jautājums: Vai man ir taisnība, domājot, ka jūs runājat par būtībām, iemiesotām trešajā blīvumā, kuras radījušas dzīvības enerģijas atņemšanas apstākļus?

Ra: Es esmu Ra. Jā.

Jautājums: Kāda ir pašreizējā situācija ar mūsu polarizēto uz kalpošanu sev piektās dimensijas kompanjonu?

Ra: Es esmu Ra. Krīze saglabājas.

Jautājums: Vai jūs nevarētu pastāstīt par krīzes dabu?

Ra: Es esmu Ra. Jūsu kompanjona polaritāte tuvojas kritiskajam momentam, kad būtība būs spiesta izvēlēties: vai nu uz laiku atkāpties un izbeigt jebkurus sveicienus visiem ceturtā blīvuma ielikteņiem, vai arī pazaudēt polaritāti. Cits iespējamais potenciāls – grupa var pazaudēt polaritāti, tādā gadījumā jūsu kompanjons varētu turpināt savu sveiciena veidu.

18 04 17 04

 

Pievienots 17.04.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/trudnosti-i-osobennosti-chennelinga

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Starp apziņu un zemapziņu. N.K.

[2] Vēstījuma jucekļa, izkropļojuma piemērs. Iekavās doti vārdi pēc izlabošanas.