Авторы разные – Отзывы марта 2018

Dažādi autori - 2018. g. marta atsauksmes

18 03 30 01

Atsauksme par rakstu “Septiņi elles loki[1]

Natālija! Liels paldies par 2 rakstiem par elli! Jūs, kā vienmēr, esat pirmajās rindās unikālas informācijas pasniegšanā. Lasīju un tulkoju ar milzīgu interesi.

Skatoties atpakaļ, kā es šo rakstu tulkoju, ir ļoti interesanti aplūkot manas sajūtas.

Man uzreiz gribas pateikt, kas sasildīja manu sirdi pēc visām apokaliptiskajām vīzijām.

“Parazīts ir iekapsulēts un sadedzināts ar Saules Logosa stariem uz vietas. No viņa atliek nesadedzināmā daļiņa, un viņa tiek evakuēta no mana vēdera.”

Šķiet, es ļoti ilgi esmu audzināts “mēs visi esam Eņģeļi no Lielās Centrālās Saules” garā vai arī vienkārši jūtu līdzi visām Dieva Radībām – mums visiem ir šī nesadedzināmā daļiņa.

Es iztēlē sekoju Jums (kolektīvajai Apziņai), kad jūs vērāt vaļā visus Apakšējā Astrāla slāņus. Es ļoti priecājos, ka Dvēseles tiek mazgātas un izklīst pa Mājām. Biju sagrauzts, kad glābt nevienu nevarēja un nācās to visu sadedzināt.

Pēdējais kadrs:

“Viņa gulēja uz muguras, un viņai mutē bija ielikta šī piltuve. Viņai blakus atradās kaut kādas būtnes, kuras, redzams, rūpējās par viņu.”

Pēc idejas šai ainai it kā būtu jāizraisa pašas pretīgākās, nepieņemošākās sajūtas. Bet es pažēloju šo mātīti un būtnes viņai blakus.

Tas ir, iznāk, ka arī manī atvērās kaut kas, kas līdz šim bija neskaidri apzināts. Un šai pasaulei, kuras vai nav, bija ar mani jutīgas saiknes. Un tās izjaukšana atsaucās manī gaišās jūtās “vēlu jums visiem laimi.”

Un pašlaik es padomāju, ka man visumā vispār nav sajūtas “pretīgi, nejauki”. Es piekrītu arī tam, ka daudzos mākslas darbos (mūzikā tajā skaitā) nav Mīlestības. Un vai tad jebkuram mākslas darbam tā ir jāsatur? Jā, protams, Jaunajā Zemē, kad mēs tajā nonāksim, mums būs cita gaume…

Pateicos!

Ar Mīlestību

Jānis

18 03 30 02

18 03 30 03

Pēc uzliesmojuma

Nataša, labvakar. Man šodien sapņos rādījās, ka mēs ar tevi vai nu kaut kādu sapulci noturējām un vai nu pa kaut kādām ielām, vai arī pa koridoriem gājām. Kaut kas tika stāstīts. Pēc tam kaut kāds onkulītis gluži kā galvu man noskenēja un kaut svarīgu izteica. Es pamodos un tūlīt pat aizmirsu. Taču ļoti brīnījos, ka tu man sapnī parādījies. Vēl gribēju tev vakarā uzrakstīt, bet no bērniem atnācu tikai uz meditācijas laiku. Šodien meditācijā redzēju interesantas plūsmas no Saules, bet pēc tam no Kodola uz Zemi. Un mēs neieplūdām, bet gluži kā izšķīdām apkārt piltuvei, gluži kā gaišs oreols pie melnā cauruma. Vakar arī aizgāju gulēt paagrāk, un man visu ķermeni vērpa, un šodien arī pasmagi bija, vienkārši nebija laika tam pievērst uzmanību.

Natālija

18 03 30 03

Sveiki! Vakar vēl no rītausmas sabojājās importa serveris, kuru izmanto mūsu mazdēls. Viņam tā ir nesaprotama traģēdija – mēs uzrakstījām viņiem e-pastu-jautājumu. Viņi atbildēja un lūdza gaidīt 3 dienas. Bet! Cēloni nepaskaidroja. Tikai šodien naktī sāka strādāt.

Tā kā UZLIESMOJUMS BIJA!

Tas sabojāja arī sakarus.

Cita lieta, ka uzliesmojumus NE NO SAULES, ja zinātnieki arī fiksē, tad Internetā neizliek.

Nav tādas pastāvīgas vietnes.

G… zinātnieki vispār NEKO neizliek LAIKĀ! Tikai tad, kad TAS ir saprotamas arī ķēkšām (man), tad izliks.

Piedod par nikno vēstuli, vienkārši sāpīgi…

Apskauju, protams!

Esi pārliecināta, TEV IR TAISNĪBA saņemtajā informācijā un darbā!!! Un ja mēs dažreiz kļūdāmies… Nekļūdās tas, kurš NEKO NEDARA.

Ņina Terehova

18 03 30 04

18 03 30 03

 

Natašeņka, apsveicam tevi pagājušos svētkos!!! 18 03 30 03 a 18 03 30 03 b 18 03 30 03 c Pateicamies jūsu zvaigžņu pārim par atbalstu un sniegto palīdzību mūsu garīgajā ceļā! Vēl nesen man bija sajūta, ka mana dvēsele ir pabeigusi savu dzīves kontraktu šim iemiesojumam. Taču, pateicoties Jūsu palīdzībai un darbam ar Tatjanu Breslavsku, atnāca izpratne, ka turklāt ir notikusi jauna iesvētīšana no Augstāko Spēku puses un pāriešana uz jaunu līmeni ar jaunu programmu un jauniem uzdevumiem manai Dvēselei! Piedaloties grupveida meditācijās, es jūtu spēcīgu atbalstu, un man notiek jaunu iespēju atklāšanās. Pašlaik es jūtos atjaunojies, pārliecināts par sevi, par saviem spēkiem! Ar patiesu pateicību jums, Nikolajs un mana Tatjana.

18 03 30 03 d 18 03 30 03 e

18 03 30 05

18 03 30 03

Pateicos Volodjam par šodienas Seansu un visiem, Kas tajā piedalījās!

Vakar mani vienkārši atslēdza, un droši vien ne par velti. Droši vien visiem seanss turpinājās.

Bet šodien es arī Enerģētiku sajutu un labi visu ķermeni izelpoju!

Un sazemējos tā, ka sajutu siltumu kājās! Varbūt pirmo reizi sajutu.

Varbūt es nemaz nejūtu tā, kā raksta Tatjana Breslavska, bet man arī bija ĻOTI LABI!

Un miers nokāpa arī pie manis.

Svetlana Tumanova

18 03 30 06

18 03 30 03

Marija (Veca vēstule, uzpeldējusi 2018. g. martā)

Sveicināti, Natālija! Izlasīju jūsu grāmatu “Lucifers-Kristus[2]”. Atradu daudz atbilžu uz saviem jautājumiem! Jūs daudzējādā ziņā palīdzējāt man saprast to, ko es jūtu…

Esmu jums ļoti pateicīga par šo informāciju.

Es gāju “tumšu” ceļu, kā es domāju. Uzskatīju sevi par tādu kā dumpinieci-sātanisti.

Vienmēr esmu mīlējusi Luciferu, taču baznīcas un sabiedrības propagandas dēļ biju pārliecināta, ka tas ir sātans. Un tātad es eju ļaunuma ceļu. Es pat mēģināju cīnīties un visādā veidā aizsegties no šīs mīlestības, bet pēc tam nolēmu vienkārši visu atstāt, kā ir. Es nolēmu palikt ar viņu un būt “tumša”, tāpēc ka nespēju TO izraut no savas sirds.

Cik gan daudz gadu es cīnījos ar baznīcu, nikni un dusmīgi neieredzēju visu “gaišo”. Nodarbojos ar tumšām praksēm, kāru virsū visādu negatīvu… Jo es taču ticēju, ka esmu dumpiniece un eju pret sistēmu! Taču mani plēsa uz pusēm…

Ak, kā es priecājos, ka jūs man atvērāt acis patiesībai! Tagad esmu sapratusi, ka man nav jāizvēlas starp Gaismas ceļu un savu mīlestību! Bet tas nozīmē, ka es varu būt viengabalaina! Beidzot pēc daudziem gadiem esmu iemantojusi dvēseles mieru un harmoniju!

P.S. ļoti gribējās jūs redzēt! Jūs esat tik brīnišķīga! Tik daudz enerģijas un Gaismas ir jūsos! Jūs esat mana iedvesma…

Vēlu jums visu labāko un mīlestību! 18 03 30 03 d 18 03 30 03 f 18 03 30 03 g

18 03 30 07

18 03 30 03

Labvakar, Natālija un Vladimir!

Pēc mūsu kopīgā darba ar Tatjanu un rakstu “Planētas tumšo virsslāņu turpmākais liktenis[3]” bija vēlēšanās dalīties ar Tatjanu un jums savās domās un atklāsmēs un personīgajā pieredzē šo aspektu pieņemšanā sevī. Iespējams, mana pieredze kādam skars vajadzīgās stīdziņas un palīdzēs tālāk attīrīties un apzināties. Jau mēnesi vāros tajā, un izpratnes pēdējās kripatiņas galopā ienāca manī. Tas ir zinātnisks skats uz Telpu, bet tieši viņš sagatavoja šim darbam un palīdzēja pieņemt un svētīt aizejošos no Zemes. Mēģināju tikt skaidrībā ar to pašu Mīlestības soli, bet Tatjanai bija jautājums šajā sakarā. Rakstā sajutu trauksmi un atbildību par turpmāko darbu, un radās vēlēšanās atbalstīt grupu. Mēs kļūstam vienoti līdz-radītāji šajā darbā, un man šķiet noderīgi dalīties jaunās apzināšanās, lai ātrāk augtu.

Pateicos par burvīgo meditāciju ar Sanatu Kumaru 16. martā[4], pārdzīvoju lielas atklāsmes, un procesi turpinās. Ir ļoti aizkustinoši redzēt jūs seansos, bet vēl vairāk gribas pieskarties rokai un sajust jūsu siltumu un pateikties jums par Kalpošanu! Ar mīlestību Svetlana Orionova

18 03 30 08

18 03 30 03

Sveicināti, Natālija! Pateicos Jums par vēstuli. Tā man lika paraudzīties uz dažiem notikumiem manā dzīvē citādi. 2009. gadā mana vasarnīcas kaimiņiene aicināja mani uz garīgu pulciņu, bet es atteicos. Toreiz viņa man pateica: “Ja tu zinātu, kāds karš norit smalkajā plānā starp Gaismu un tumsu par tavu Dvēseli – tu tā nerunātu.” Viņa ir gaišreģe, tāpēc es viņai noticēju un uz pulciņu aizgāju. Tagad viņas vārdi – tā ir mana dzīve, pastāvīgs karš.

2014. gadā es dziedāja dok. Toda Ovokaitisa Lemūriešu korī (Todd Ovokaitys; Lemurian Choir[5]) Maskavā, mēs aktivizējām galaktisko apziņu virs Maskavas. Pēc šī kora man bija ļoti spēcīga tīrīšana, es ilgi smagi slimoju. Es pastāvīgi strādāju pie auras un ķermeņa tīrīšanas, līdz Jums man ir tālu, bet, ko protu, to arī daru.

Šī gada februārī taisīju auras foto, un uzņēmumā parādīts, ka galvas čakrā atrodas liels kristāls. Mani diagnosticēja – es atrodos septītajā čakrā. Ja man mērķtiecīgi neuzbrūk ar enerģētiskiem triecieniem, tad man viss ir labi. Meditācijā ar Sanatu Kumaru, kad viņš ar savu enerģiju piepildīja sakrālo telpu, es palūdzu viņa palīdzību. Man iekšienē pēc enerģētiska trieciena stipri dedzināja. Pateicos Sanatam Kumaram no visas dvēseles un sirds par palīdzību, dedzināšanas vairs nav.

Ja es atrisinu savu problēmu, tad man pasniedz citu. Man garlaikoties neļauj. Pateicos Jums par pacietību. Man ļoti patika Klubs. Paldies.

Lūdzu piedošanu, Gaļina.

18 03 30 09

18 03 30 03

Seminārs “Mentālais plāns”

Pateicos par ierakstu un semināru! Lielisks seminārs, ļoti patika. Īpaši ne tikai ar to, ko vajag izdarīt, bet arī, kā izdarīt. Bet tā, vai kā trūkst. Ar mīlestību, Tatjana.

Es Pateicos (БлагоДарю) Jums par lielisko un informatīvi piepildīto vebināru!!! Man ir daudz atklājumu, jo, godīgi runājot, līdz šodienai es vairāk virzījos intuitīvi, bet, redzams, ir pienācis laiks saņemt zināšanas un jau nopietnas. :)

Valentīna

18 03 30 10

18 03 30 03

Kvantu dziedināšana

Māmuliņa pie Jums izgāja kvantu dziedināšanu un bija ļoti apmierināta. :) viņai ir kļuvis daudz vieglāk – sūruma garša ir sākusi nākt mazāk (ārstēja akniņas), sākusi labāk gulēt (spiedās kopā asinsvads)… es jau nemaz nerunāju par to, ka spēku ir nācis klāt tik daudz, ka ir vairāk nekā pietiekami… Mazliet vēlāk viņa gribētu seansu atkārtot, ne visas vātis ir atcerējusies, kā saka. :)

Un tagad es gribu pie Jums tikt uz seansu paārstēt sirsniņu.

Jeļena

Labdien, Natālija.

Vakardienas seanss noritēja vienkārši brīnišķīgi. Es Jums bezgalīgi esmu par to pateicīga, ir iestājusies pilnīgākā visas manas telpas nomierināšanās un harmonizēšanās… atrodos pilnīgākajā eiforijā… kāda laime tā ir.

Paldies pa “uzrakstu”, izdrukāju, pielīmēju pie ledusskapja… turp biežāk eju.

Ar mīlestību, Jeļena.

18 03 30 11

18 03 30 03

TIKŠANĀS AR EŅĢELI.

Vairākas reizes gribēju uzrakstīt, pēc tam atliku, bet rakstu.

Tātad. Bija pavasara sākums (marta sākums), kad priecājies, ka ir kļuvis siltāks. Lūk, es arī gāju, ar baudu uzsūcot siltumu un dienas svaigumu. Priekšā trotuāram bija divi pakāpieni. Lūk, šeit mēs arī satikāmies. Es kāpu lejā, bet pretim nāca mazulis, ap 1,5 gadiem. Viņa tētis bija atpalicis, liekot kopā ratiņus. Bērns varēja paklupt uz pakāpiena (tētis lūdza viņu pastāvēt). Es nolēmu palīdzēt. Izstiepu rokas, mazulis uzticīgi pastiepa man savas rociņas. Es pacēlu, lai pārnestu viņu pāri pakāpieniem. Un, lūk, šajā momentā mani appludināja augstas tīras enerģijas vilnis. Sirds sāka dauzīties, kā saka “elpu aizrāva”, sāka līt asaras. Bet mazulis aizgāja tālāk. Tiekoties ar eņģeli, tā arī ir jābūt: apmainījāmies ar mīlestības enerģiju, pilnīgi uzticoties viens otram (ar mani tā bija pirmoreiz).

Lūk, tāda skice. Nadežda

18 03 30 12

18 03 30 03

Labdien, dārgā Nataša! Milzīgs paldies par brīnišķo vebināru “Mūsu apzināšanās apbrīnojamais spēks”. Pašlaik klausos otro daļu no 3. marta (ierakstu diktofonā pa daļām). Tik daudz guvu prieka (ļoti smējos), iedvesmas, gaismas, mīlestības. Un cik daudz PATEICĪBAS!!!! Sanara Kumaras Skolai un Jums, dārgā Natašeņka, un DIEVAM, ka ir tāds SKOLOTĀJS uz Zemes! Līdz tam mēģināju diktofonā ierakstīt 23. februāra vebināra otro daļu, nesanāca, kaut gan pirmo daļu ierakstīju. Bet tagad pēkšņi sapratu savu kļūdu, it kā kāds būtu parādījis. Tagad es varēšu ierakstīt 23. februāra vebināra otro daļu. Rakstu un raudu. PATEICOS!!

Ar Mīlestību Emīlija

18 03 30 13

 

Pievienots 30.03.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2018/seansi-ognennoy-terapii

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/24-raksti-2018/1461-septini-elles-loki (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://sanatkumara.ru/obyavleniya/diski-natali-kotelnikovoy “Книга А7. Санат Кумара. Лучезарный Ангел” (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/24-raksti-2018/1491-natalija-kotelnikova-un-svetlana-breslavska-turpmakais-liktenis (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/audiomeditacijas-un-audioversijas/19-audiomeditacijas-un-audioversijas/1512-vakara-seansu-ieraksti-12-16-marts (Tulk. piezīme)

[5] Skat. https://www.pinealtones.com/ (Tulk. piezīme)