Авторы разные – Внимание! Очень важная статья

Dažādi autori - Uzmanību! Ļoti svarīgs raksts

18 02 24

No Natālijas Koteļņikovas:

Šis raksts var jūs nomierināt nepavisam tur, kur vajadzīgs mierīgums. Visi simptomi, kuri ir uzskaitīti, var būt ĪSTA SLIMĪBA, NO KURAS, PIEMĒRAM, PLAUŠU KARSOŅA JŪS VARAT NEŽĒLĪGI CIEST. Turiet degunu pa vējam, esiet informēti par pēdējiem jaunumiem, bet atcerieties, ka čenelingus raksta cilvēki galvenokārt pēc 50 gadu vecuma, un viņiem ir tieksme dažreiz vēlamo parādīt kā patieso – savus reālos savārgumus uztvert kā pāriešanas simptomus. Gribu teikt, ka man tamlīdzīgu simptomu nekad nav bijis. Bet, ja jūs nekādi nevarat izskaidrot savu fizisko stāvokli, un ārsti saka, ka jums viss ir normāli, tad tas var būt arī pāriešanas simptoms.

Pievienojos atmiņas zudumam un dezorientācijai, kā arī vārdi un skaitļi man vienmēr ir bijuši grūti, bet pašlaik tas ir sarežģījies, jo es taču vadu seminārus… Tie, kas savienojas ar Skolotājiem, ar Diženo Dievieti un saviem paša audzinātājiem, bieži meditē un atrodas augstākajos kanālos, praktiski ir atbrīvoti no paša enerģētikas nesakārtotības, jo pastāvīgi iziet ķermeņa un psihes harmonizāciju un saskaņošanu ar augstākajām vibrācijām. Mūsu augšupcelšanās process norit mīksti un nemanāmi.

 

Avots: DEFICĪTAIS DZĪVESVEIDS, jeb kas pašlaik notiek ar jūsu DNS.

 

Pasaulē viss vibrē nanolīmenī. Tās ir dažādu frekvenču vibrācijas, un, ja runājam par cilvēkiem, tad tieši pēc jūsu individuālajām vibrācijām, pēc jūsu ķermeņa orgānu vibrāciju komplekta, var sastādīt jūsu īsteno ID (identifikācijas Nr.), kurš neatkārtosies nevienā dzīvā būtnē.

Vibrē arī objektīvā pasaule – planēta Zeme, Kosmoss, Saule atrodas nepārtrauktas vibrācijas stāvoklī.

Dzīve mūsu laikmetā ir tāda, ka mums nāksies pārdzīvot mūsu planētas, Saules un visas Saules Sistēmas vibrāciju izmainīšanos.

Ir domājams, ka palielinoties planētas un Saules vibrācijām, arī dzīvajām būtnēm, kuras ietilpst šajā sistēmā, ir jāevolucionē frekvenču ziņā. Taču diemžēl, tas ne visiem izdodas. Tāpēc tie, kuri neatbilst, sāk izjust diskomfortu.

Visumā viss ir savstarpēji saistīts. Mēs esam saistīti ar mūsu planētu Zeme, tāpat kā viņa ir saistīta ar Saules sistēmu, tāpat kā Saules Sistēma ir saistīta ar Galaktiku, bet Galaktika – ar Visumu. Tas viss ir viens dzīvs organisms.

Saules Sistēmas planētas maina savas vibrācijas, un tas notiek pašlaik. Vibrācijas izmaiņa ved pie magnētiskā lauka izmaiņām. Jūs to varat pieņemt, vai nepieņemt, bet fakti ir tādi: polu maiņa jau notiek.

 

DNS pārdzīvo dramatiskas izmaiņas.

 

Uzmanību! Ļoti svarīgs raksts saistībā ar uzliesmojumiem uz Saules!

Dalieties ar visiem, kas pašlaik pārdzīvo nevieglus simptomus fiziski!

SAULE MUMS PALĪDZ TRANSFORMĒT DNS.

Izmaiņas publiski apspriestas netiek, tāpēc ka zinātnieku kopiena uzskata, ka tas var nobiedēt iedzīvotājus. Tomēr cilvēki mainās šūnu līmenī. Vairums cilvēku to zina un jūt. Daudzas reliģijas ir runājušas par izmaiņām, un zināja ka tas notiks dažādi. Tā ir pozitīva mutācija, kaut gan fiziski, garīgi un emocionāli jūs varat just bailes un apjukumu…

Šodien cilvēka DNS ir sākusi mutāciju Saules aktivitātes iedarbībā. Rakstu to tāpēc, ka daudzi mēdz būt izbiedēti, mēģina meklēt ārstus, nespēj savā fiziskajā ķermenī atpazīt izmaiņu procesu dziļā līmenī. Bet ārstēšanās nepalīdz, valdības medicīniskie piedāvājumi nedarbojas, tas viss neatbilst izaicinājumiem, kurus cilvēkam piedāvā Saule.

Šie simptomi uzrodas un pazūd negaidīti, parādās bez iemesliem, atnāk paši. Tās ir labas zīmes: ķermenis jums sūta vēsti, ka viņš atbrīvojas no vecās bioloģijas un no vecās domāšanas – neatpalieciet no viņa.

Simptomi, kuri rodas DNS mutācijas un ķermeņa izmainīšanās šūnu līmenī rezultātā:

- Noguruma vai iztukšotības sajūta niecīgu slodžu gadījumā.
- Vēlēšanās gulēt ilgāk vai biežāk nekā parasti.
- Gripas simptomi – augsta temperatūra, sviedri, kaulu un locītavu sāpes utt., un tas viss nepakļaujas ārstēšanai ar antibiotikām.
- Reiboņi.
- Zvanīšana ausīs.
- Svarīgs simptoms – sāpes sirdī, sirds aritmija, kura notiek tāpēc, ka sirds tiek koriģēta jaunajām enerģijām.

Pašreiz ir laiks, kad atveras 4. čakra, mīlestības un līdzcietības čakra, viņa bieži ir nobloķēta, un viņas aktivizāciju var pavadīt skumju, baiļu lēkmes. 4. čakra ir saistīta ar aizkrūtes dziedzeri. Šis orgāns atrodas plaušu priekšējā daļā un vairumam cilvēku atrodas dīgļa stadijā. Kad 4. čakra sāk atvērties, šis dziedzeris sāk augt. Vēlīnākā stadijā to pat var ieraudzīt tomogrāfijā. Aizkrūtes dziedzera augšana ir saistīta ar sāpēm krūtīs, aizdusu, un atkal var būt bronhīta – pneimonijas simptomi, kuru dēļ ārsti kļūdaini nosaka gripas vai pneimonijas diagnozi.

Tālāk:

- Galvassāpes, migrēnas, iesnas, šķavas, no rīta līdz vakaram, dienām un mēnešiem.
- Diareja (caureja).
- Sajūta, ka viss ķermenis vibrē – īpaši, kad cilvēks atrodas atslābinātā stāvoklī.
- Intensīvas muskuļu spazmas.
- Tirpas – rokās vai kājās.
- Muskuļu spēka zudums – rokās, kuru izraisa izmaiņas cirkulācijas sistēmā.
- Reizēm grūti elpot, vajadzība elpot dziļāk, skābekļa trūkuma sajūta.
- Izmaiņas imūnsistēmā.
- Izmaiņas limfātiskajā sistēmā.
- Nagi un mati aug ātrāk nekā parasti.
- Depresijas lēkmes bez reāla pamata.
- Saspringums, nemiers un augsts stresa līmenis – tu jūti, ka kaut kas notiek, bet nezini, kas tas tāds ir.

Dažreiz var parādīties tādu slimību pazīmes, kuras jūs uzskatījāt par sen izdziedinātām. Tā izskatās pazīmes kaitēm, kuras ir saglabājušās citos jūsu ķermeņa informācijas līmeņos. Slimības var pat noritēt akūti, iespējams, atgriezeniski, taču ātrāk, nekā noritēja, kad jūs slimojāt. Tas nozīmē, ka ķermenis atbrīvojas no kaites dziļākā līmenī.

Mūsu ķermenis ir visai saprātīgs un bieži saprātīgās par mums pašiem!

 

Bet tagad par to, ko darīt.

Ejiet pastaigās. Kustieties.

Homeopātija.

Ēterisko eļļu izmantošana.

Ļoti laba rekomendācija – staipieties.

Izstiepieties, staipieties, staipieties, staipieties.

Stiepiet muskuļus.

Taisiet vingrinājumus kaklam – galvu uz augšu, uz leju, pa labi, pa kreisi, nolieciet ausi uz pleca, pēc tam uz otra…

Elpojiet, ja jūtat, ka trūkst elpas – elpojiet dziļi, cik varat, tik lēni, cik varat. Un atcerieties šo padomu situācijai, kad pienāks diena X (un tā pienāks), automātiski: ja kas – dziļi elpojiet. Jūtat psihisku vai fizisku truša alu – elpojiet – iegaumējiet. Kam pietiek laika – mācieties prānājāmu.

 

Un, lūk, daži psihofiziski simptomi un mēģinājums izskaidrot, kā pret to attiekties.

 

1. Sajūta, ka jūs atrodaties intensīvas enerģijas spiediena katlā (скороварка), stress.

Atcerieties – lai piemērotos augstākām vibrācijām, jums gala rezultātā ir jāizmainās. Vecie uzvedības modeļi un pārliecības izlien virspusē konflikta formā.

2. Dezorientācijas sajūta, vietas sajūtas zaudējums. Jūs vairs neesat 3D telpā (you’re in the army now).

3. Neparastas sāpes dažādās ķermeņa vietās. Tādā veidā vibrē agrāk nobloķētās 3D enerģijas, kuras atbrīvojas, kamēr jūs vibrējat augstākā dimensijā.

4. Pamošanās naktī starp pulksten 2 un 4. Daudz kas ar jums notiek sapnī. Tāpēc jums dažreiz pat ir vajadzīgs pārtraukums šo intensīvo procesu laikā, un jūs pamostaties.

5. Izklaidība. Jūs pamanāt, ka jums no atmiņas izkrīt kaut kādas detaļas: lieta ir tāda, ka laiku pa laikam jūs atrodaties pierobežas zonā vairāk nekā vienā dimensijā, mētājaties šurp un turp, un fiziskā atmiņa šajos momentos vienkārši var būt bloķēta.

Turklāt. Pagātne – tā ir daļa no vecā, bet vecais ir aizgājis uz visiem laikiem.

6. Identitātes zudums. Jūs mēģināt iegūt pieeju savai pagātnei, bet tas vairs nav iespējams. Jums dažreiz var uznākt sajūta, ka jūs pazīstat to, ko redzat, skatoties spogulī.

7. Pieredze “ārpus ķermeņa”. Jūs varat just, ka it kā kāds runā, bet tas neesat jūs. Tas ir dabisks izdzīvošanas aizsardzības mehānisms. Kad jūs atrodaties stresa stāvoklī, organisms izjūt lielu presingu, un jūs momentā it kā pametat ķermeni. Tātad jums nav jāizjūt tas, caur ko jūsu ķermenis pašlaik iziet. Tas ilgst mirkļus un paiet.

8. Paaugstināts jutīgums pret apkārtējo situāciju. Pūļi, troksnis, ēdiens, kaste, balsis – visu to jūs tik tikko spējat panest.

Jūs viegli iekrītat nospiestības stāvoklī, un otrādi, viegli kļūstat sasprindzināti un hiper-satraukti.

Jūsu psihe noskaņojas.

9. Jums neko negribas darīt. Tas nav ne slinkums, ne depresija, tā ir “pārslodze”. Jūsu ķermenis zina, ko viņam vajag.

10. Jūs neciešat 3D apakšējo svārstību parādības, sarunas, attiecības, sabiedriskās struktūras utt. Tās vienkārši liek jums justies slimam. Jūs augat un vairs nesakrītat ar daudz ko un ar daudziem no tā, kas jūs aptvēra. Tas atkritīs pats, neuztraucieties.

11. Pēkšņi pazūd draugi, izmainās ieradumi, darbs un dzīvesvieta. Jūs attīstāties, un šie cilvēki vairs neatbilst jūsu vibrācijām. Jaunais drīz atnāks un būs daudz labāks.

12. Stipra noguruma dienas vai periodi. Jūsu ķermenis zaudē blīvumu un pārdzīvo intensīvu pārkārtošanos.

13. Ja jūs jūtat uzbrukumus no zema cukura līmeņa asinīs, ēdiet biežāk. Pretējā gadījumā jums vispār var negribēties ēst.

14. Emocionāla destabilizācija, asaras, visas emocijas, kuras jūs pārdzīvojāt agrāk un krājāt sevī, nāk ārā.

15. Sajūta, ka “jumts brauc”. Tas nav nekas briesmīgs. Jūs atklājat ārpusķermeņa pieredzi un sajūtat citas frekvences – tas ir, realitātes. Daudz kas jums tagad ir kļuvis pieejams. Jūs vienkārši neesat pie tā pieraduši. Jūsu iekšējās zināšanas un intuīcija kļūst stiprākas, un barjeras izzūd.

16. Nemiers un panika. Jūsu ego zaudē savu lielāko daļu un baidās. Jūsu fizioloģiskā sistēma izjūt pārslodzes. Ar jums notiek kaut kas, ko jūs nevarat izskaidrot.

17. Jūs zaudējat arī zemu vibrāciju uzvedības modeļus, kurus jūs sev izstrādājāt, lai izdzīvotu 3D apstākļos.

Tas jums var likt jums justies ievainojamiem un bezpalīdzīgiem. Šie uzvedības paraugi un modeļi drīz jums nemaz nebūs vajadzīgi. Vienkārši pagaidiet.

18. Depresijas. Ārējā pasaule neatbilst jūsu vajadzībām un emocijām.

Jūs izlaižat no sevis tumšās enerģijas, kuras bija jūsu iekšienē. Ejiet šajā virzienā.

19. Sapņi. Daudzi apzinās, ka viņi pārdzīvo ļoti intensīvus sapņus.

20. Negaidīti sviedri un temperatūras lēcieni. Jūsu ķermenis maina “apkures” sistēmu, sadedzina pagātnes atlikumus.

21. Jūsu plāni pēkšņi mainās ceļa vidū, un jūs sākat iet pilnīgi citā virzienā. Jūsu dvēsele mēģina sabalansēt jūsu enerģiju. Jūsu dvēsele zina vairāk nekā jūs, uztiecieties viņai.

Jūsu apziņā atrodas apspiestas, neapmierinātas vajadzības pēc LABESTĪGUMA, PILNĪBAS, VESELUMA, LIKUMA, TAISNĪGUMA UN KĀRTĪBAS. Iespējams tāpēc jums ir radušās tādas PATOLOĢIJAS, kā, piemēram, ANTIPĀTIJA, NEUZTICĒŠANĀS, RĒĶINĀŠANĀS TIKAI AR SEVI UN SEV, DEZINTEGRĀCIJA, DUSMAS, CINISMS, TOTĀLS EGOISMS.

https://ani-al.livejournal.com/628818.html

 

Pievienots 24.02.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/vnimanie-ochen-vazhnaya-statya

Tulkoja Jānis Oppe