Авторы разные – Ченнелинги слушателей Школы Саната Кумары

Dažādi autori - Sanata Kumaras Skolas klausītāju čenelingi

Čenelings no Maitreijas 2018.02.11.

“Esiet, lūdzu, drosmīgāki. Izlēmīgāki, varonīgāki!”

18 02 17 02

Nodots: Svetlanai Tumanovai

- Sveicināts, dārgais Maitreija!

- Sveicināta, Svetlana!

- Tu tik mīloši, visur iekļūstoši, tik saprotoši raugies no Sava Tēla… Ka gribas Tev izstāstīt visus savus noslēpumus, un šķiet, ka Tu visu sapratīsi un ieteiksi, kā vislabākajā veidā rīkoties vienā vai otrā situācijā.

- Tā tas arī ir. Un ko tu man gribi pajautāt?

- Kā mēs tālāk dzīvosim? Un kad Tu atnāksi, ja vispār atnāksi?

- Jūs dzīvosiet Gaiši un Spilgti, ja paši sevi tikai neiegremdēsiet apziņas mākoņos. Pareizāk, neziņas mākoņos. Un Es jau esmu katrā no jums, kas piesauc Mani un gatavo Man Ceļu uz savu Sirdi.

Es jau esmu atnācis pie katra, kurš gaida un mīl Mani. Es negribu pašlaik iemiesoties, tāpēc ka neredzu nevienu tādu Vistīrāko meiteni vai sievieti, kura spēs saglabāt manu Nevainību. Un atbilstošu vīrieti blakus viņai. Es ar to domāju Nevainību Pilnā Mērā, lai tas viss izpaustos, kā pašlaik ir Manī. Bet pazemināt sevi un iemiesot kādus atsevišķus personību fragmentus pagaidām nav jēgas.

- Skaidrs. Bet Tu tomēr taisies kaut kad iemiesoties?

- Pagaidām Man pašam nav skaidrs. Vispār – jā, bet ne tieši šajā momentā. Tieši pašlaik no Manis ir lielāks labums, ja Es atrodos blakus jums, bet Smalkajā Plānā. Un Es atrodos gluži blakus jums.

- Tas ir lieliski! Tas ir tāds atbalsts mums!

- Lūk, arī Es runāju par to pašu. Jums pašlaik ir ļoti vajadzīgs Garīgais Atbalsts, pirmām kārtām. Tāpēc Es esmu blakus, bet pagaidām neredzams jūsu fiziskajām acīm. Es visu sajūtu, kā jūs dzīvojat, visu saprotu. Atbalstu katru jūsu Gaišo Tieksmi. Un esiet, lūdzu, drosmīgāki. Izlēmīgāki, varonīgāki! Mēs vienmēr atbalstīsim visas jūsu Gaišās Dziņas. Es te neesmu Viens. Kopā ar mani ir vesela Ercenģeļu un Eņģeļu svīta. Mēs cenšamies jūsos uzpūst katru manāmāko jūsu Dvēseles liesmu, Mēs pastāvīgi ar jums strādājam. Un jūs pamanāt Mūs, ieklausoties savās jaunajās Domās un Vēlmēs. Vai vienkārši jūsu prāta Klusumā vai Godbijībā. Varbūt tas ir impulss no Mums? Paši Augstākie Impulsi nāk no Mums, protams, jūsu fiziskā prāta klusēšanā. Jūtu un emociju mierīgumā. Godbijīgā attieksmē pret Dzīvi vispār. Un jūsu Sirds miermīlīgumā.

- Pateicos Tev, dārgais Maitreija! Uz jaunu tikšanos ēterā!

- Uz tikšanos!

 

Vēstījums no 2018.01.09.

Valentīna Talubjeva

 

Dārgie audzinātāji, es piesaucu jūs veikt sakaru seansu caur pierakstu. Es sūtu jums gaismu/mīlestību un gaidu atbildi, jau iepriekš priecājoties par tikšanos ar jums.

Mūsu dārgā mīļotā māsa, meita, mācekle, mēs priecājamies tevi sveikt sakaru seansā un sūtām bezgalīgu mīlestības/gaismas plūsmu, kuru tu pieņemsi tik, cik tava būtība-izpausme ir gatava uzsūkt šīs vibrācijas, kuras nāk no Mīlestības Avota, Visa, Kas Ir, Radīšanas Avota.

Es sajutu jūsu klātbūtni jau, pirms sāku rakstīt. Es vienmēr jūs labi jūtu, pat ja nav kontakta pieraksta veidā, jo Saikne ar Mīlestības Avotu nav atkarība no saziņas ar viņu formas. Tā ir, vai tās nav.

Jā, tas tā ir, un mēs tiecamies aiznest šo patiesību līdz katram, kurš vēršas pie mums ar aicinājumiem palīdzēt, sadarboties, aizsargāt, kop-radīt, izteikt pateicību, un ar citiem vibrāciju impulsiem. Mēs vienmēr atsaucamies jūsu impulsiem, pat tad, kad jūs to darāt neapzināti, pakļaujoties jūsu pārliecībām un bailēm. Mēs priecājamies par jebkuru kontaktu ar jums, jo mīlam jūs tādus, kādi jūs esat, un zinām, caur ko jums nākas iet, dzīvojot iemiesojumā un piedaloties Eksperimentā, par kuru jūs visbiežāk pat nenojaušat. Un tikai apzināti pieņemti lēmumi atrast patiesību noved jūs pie šīs patiesības meklējumiem, lai kādā veidā tā neizpaustos.

Bet vai tad meklējumi mēdz būt tikai apzināti? Visbiežāk cilvēks maldās tumsā un neziņā, pirms patiesība viņam sāk atklāties?

Mēs šo etapu izlaižam apzināti, jo maldīšanās tumsā ir ilūzija. Gars vienmēr bīda jūs uz prāta labirintu izeju vienā vai otrā veidā. Tātad gaismas dzirksts, kā dievišķā klātbūtne, ir jūsos vienmēr apriori un izpaužas kā vēlme pētīt un izzināt.

Mani dārgie, jūs kā vienmēr izskaidrojat man to, kas pretojas apzināšanai un tiek pakļauts šaubām.

Nu ko, tu tā esi ierīkota un, iespējams, pateicoties tādai dvēseles iezīmei, tevī izpaužas vēlme izzināt neizzināto vai zinātkāre, kura palīdz tev neapmierināties ar to, kas ir, bet iet tālāk un dziļāk, pētot pašas visumu.

Bet varbūt ir vērts nomierināties un atstāt visu, kā ir?

Un tu varēsi tā dzīvot?

Esmu mēģinājusi. Nesanāk.

Lūk, tad arī padomā, kas liek tev virzīties tālāk, neskatoties uz visu pretestību un pagaidu apstāšanos?

Tas, par ko jūs atgādinājāt augstāk. Tikai dvēseles mīlestība/gaisma ved mūs pa dzīvi, pat ja mēs to sākumā neapzināmies. Mēs tuvojamies avotam, kurš dzīvo mūsos, neskatoties ne uz ko – pat ja nākas reinkarnēties simtiem reižu, līdz tam laikam, kamēr mēs nesajutīsim mīlestību un patiesību, kuras pēc būtības mēs arī esam. Un visa pasaules aina esam mēs un mūsu atspulgs. Un, kad mēs nonākam pie Visa, Kas Ir, izpratnes, mēs kļūstam par avotu visa, kas ir apzināts, radīšanai un izpaušanai. Mēs vēršamies pie savām izpaustās vai neizpaustās dabas jūtām, kuras palīdz mums izpaust sevi pasaulē un pasaulei. Un paužam Avota mīlestību/gaismu un gaismu/mīlestību tur, kurt mēs dzīvojam, un tur, kur mēdz būt mūsu dvēsele, kad ceļo sapņos. Mēs ar sevi pārstāvam visur esošās būtības (вездесущность) daudzdimensionalitāti un avota viscaur izpaudumu (всепроявленность) un izpaužam ar sevi dievišķo patiesību. Un ir tāds prieks to apzināties un mīlēt sevi. Un vienkārši būt! Un kalpot visam, kas ir, esot visam, kas Ir.

Mani dārgie, dzīve ir skaista! Viss Vienmēr ir Labi!

Lūk, tikai, kā šo patiesību aiznest cilvēkiem?

Neko nevajag nest speciāli. Zieds plaukst, viņa aromāts smaržo. Un ar to viss ir pateikts. Zieds izpauž sevi pasaulei. Nepārtaisa pasauli, bet atrod savu klātbūtni šajā pasaulē. Tātad, ja tu esi Viss, kas Ir, esi kādu laiku viss, kas tu esi, un sajūti savu dievišķo dabu. Tikai tad tava kalpošana citiem kļūs patiesa.

Tas attiecas arī uz cilvēkiem, ar kuriem es kontaktējos?

Viss ir Viens! Lai tevi pārņem šīs patiesības Gaisma, un tad atradīsi atbildes uz visiem jautājumiem, kurus uzdod tavs zinātkārais prāts.

Jā, uzdod. Tas taču nenozīmē, ka man ir jāatmet šie jautājumi?

Ja domas paliek tavā enerģētiskās informācijas laukā, tad ir jēga tās aplūkot vērīgāk, lai saprastu, kādēļ tās atnāca un palika. Kā arī pielietot tām atšķiršanas principu. Un tikai pēc tam izskaidrot/noskaidrot to klātbūtnes cēloni.

Man tādu pieeju pielietot arī sevis dziedināšanai?

Ja tu dziedināsi savas domas, emocijas, tad izdziedināsi arī ķermeni.

Izdziedināt – tas nozīmē kļūt viengabalainam, pieņemot sevī jebkura plāna enerģijas. Tas nozīmē iemīlēt sevi, savu kopumu gars/prāts/ķermenis, kā nosaka Viena Likums. Neko nenoliegt, bet sabalansēt, novest harmonijā visu, kas tevī ir kā enerģijas. Tad arī apziņa paplašināsies. Padziļināsies dziļumā, pieņemot vairāk gaismas, un paplašināsies uz āru, izdziedinot savus zemākos aspektus.

Dārgie, šīs zināšanas jūs man esat nesuši ne reizi vien, bet katru reizi es tās uztveru ar kaut kādu jaunu skaidrības un dziļuma nokrāsu.

Mēs priecājamies kalpot tev, dārgā, atgādinot to, ko tu esi aizmirsusi.

Mēs mīlam tevi aiz visu vārdu šķautnes, bezgalīgi un mūžīgi.

Es pateicos par seansu. Mīlu un godāju. Gaidu jaunas tikšanās.

 

Pievienots 17.02.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/chennelingi-slushateley-shkoli-sanata-kumari

Tulkoja Jānis Oppe