Артём Веремеенко – Кармический совет: Акаши

Artjoms Veremejenko - Karmas padome: Akaši

18 02 08 01

Kad es dzirdu sev kaut ko jaunu, es cenšos uzzināt to caur čenelingu, kaut arī zinu, ka visu var atrast tīklā. Tāpēc man ir interesanti manis saņemtās atbildes salīdzināt ar tām, kas ir pieejamas. Taču par Akaši Hronikām es zināju jau agrāk. Bet, kad man pajautāja, kas tas Akaši tāds ir, es nez kāpēc nevarēju piemeklēt atbildi, un nolēmu izčenelingot šo jautājumu.

Ceru, ka tas būs interesanti un noderīgi kādam, izņemot mani.

Es sveicu jūs, karmas padoma. Man ir daži jautājumi jums, un es lūdzu palīdzēt man ar tiem tikt skaidrībā.

Mēs esam sakaros, jautā. Mēs arī priecājamies sveikt tevi.

Kas tas ir – Akaši?

Akaši – tas ir visa fundamentāls pamats, saglabājošs informāciju. Akaši ir glabātājs, kurš tiek piesaistīts katram radījumam visumā. Glabātājs seko visam un pieraksta katru sīkumu, katru detaļu, kas kopumā ir pilnvērtīga hronika. Ja tā var teikt, tad Akaši pēc būtības ir kvantu vienība, kura sevī ietver miniatūru skenējošu kameru, kura lasa apkārtējo telpu saglabāšanai hronikā pēc principa, kā to dara jūsu kameras, kuras uzņem 360 grādus. Katrā mirklī ir miljardiem tādu kameru, kuras lasa telpu. Taču saglabājas ne tikai videoieraksts, ja tā var teikt, bet arī skaņas, krāsas, smaržas, konsistence. Un katrs mirklis kļūst par daudzdimensionālu fotogrāfiju, kura tiek ievietota centrālajā datu bankā. Tieši Akaši ļauj iekļūt jebkurā radījuma mirklī, un izjust to, gluži kā atrodoties tajā, tāpēc ka tas tā arī ir. Iegremdējoties regresijā, hipnotiskā stāvoklī, jūs iegūstat pieeju noteiktiem Akaši failiem, kuri ļauj pārnest jūs uz to pašu vietu, laiku, kas iemūžināts visuma vēstures audeklā. Jūs iegūstat ne tikai zināšanu, kā kas bija un kā kas būs – jūs pilnīgi pārdzīvojat to momentu. Jums šķiet, ka jums šķiet, taču kvantu līmenī jūs šķērsojat laikmetu, visumu miriādes, momentāni nonākot tajā telpas punktā, pieeju kuram jūs saņēmāt.

Akaši – tā ir telpiska projekcija visam, iemūžināta katrā momentā. Akaši nāk no pasaules-ēkas dažādām asīm, cauraužot visuma visu telpu. Savi informācijas glabāšanas punkti ir katrai būtībai visumā. Katram no jums ir sava Akaši, ielikta jūsu dns šūnās. Ja skatāmies tālāk, tad Akaši projicējas uz visu – planētām, galaktikām, visumiem. Akaši – tā ir tāda banka, kura pieņem glabāšanā visu, saistītu ar visu.

Iznāk, ka Akaši ir viss, un tātad ir radītājs?

Jebkurš kvantu vienotības punkts, tās ir radītāja acis. Viss šeit notiekošais ir pārdzīvojamā pieredze. Un šo pieredzi var pārdzīvot, cik vēlies, reižu jebkurā momentā. Aizverot acis un kaut ko iztēlojoties, jūs nolasāt informāciju no kopīgās datu bankas. Jūs tad arī esat radītājs, un, pieslēdzoties jebkuram telpas punktam, jūs novērojat sevi, savu pieredzi.

Kā to visu var saprast?

Uztver visu ar sirdi, ne ar prātu. Tu esi atdalīta apziņa unikālas pieredzes radīšanai. Visas tavas darbības tiek ierakstītas vienotā datu bankā, saglabājot katru tavu pieredzi. Šī datu banka tad arī ir Akaši. Taču pieeju jebkurai informācijas šūnai ierobežo Glabātājs, kurš var pieņemt lēmumu par informācijas atklāšanu vai pieejas liegšanu tai no šī datu bankas. Ja to pārtulko jūsu valodā, kuru jūs varat saprast, tad iedomājieties datoru, kurā ir daudz mapju ar failiem. Mapes var būt aizsargātas ar paroli, un, lai tās atvērtu, jums vajag to zināt. Bet dažus failus var atvērt, ja jums ir noteikts administratora statuss. Gan mapes, gan failus var padarīt neredzamus, tajā skaitā ierobežot tiem pieeju caur citām programmām. Kad jūs gribat iegūt informāciju, jūs nosūtāt pieprasījumu glabātājam, uz šo informācijas glabāšanas banku. Un, saņemot pieeju, jūs saņemt jums vajadzīgo informāciju. Šī banka ir bezgalīga, un nekad nebūs piepildīta. Tā paplašinās samērā ar piepildīšanos, un šim procesam nav ne sākuma, ne gala.

Ja Akaši ir radītājs, tad kādēļ vispār Akaši saukt par Akaši?

Tu arī esi radītājs, bet tomēr tev ir vārds. Tavs vārds – tas ir ciparu kods. Var to saukt par mapi ar failiem. Kad tu gribi pētīt sevi, tu atver mapi ar savu vārdu, kurā ir viss, kas jebkad varēja ar tevi notikt. Bet bez tā tiek saglabāts arī tas, kas ir saglabāts potenciālā attiecībā pret tavu laika punktu, jūs to saucat par nākotni. Tāpēc, ka viss ir. Akaši – tas ir datora vārds, bet radītājs – tas ir šī datora radītājs.

Bet tad iznāk, ka es esmu tikai mape ar failiem, tikai ciparu kods. Un radītājs spēlē mani?

Radītājs radīja datoru sevī. Un izdalīja daļu sevis – tevi, lai piepildītu datoru ar daudziem failiem, kur katrā no tiem ir viņa personisks pārdzīvojums. Nevar atdalīt datoru un radītāju. Tāpēc ka dators tad arī ir radītājs. Iztēlojies, ka tu galvā radi sev plauktiņu, kurā saliec savas domas, ievedot kārtību. Tad, lūk, šie plauktiņi ir tavs dators, bet tavas personīgās domas un pārdzīvojumi – tās ir tavas apziņas daļas, kuras ir tavs ciparu kods, attēlots failu veidā. Bet tas viss ir tevī.

Iznāk, ka mēs visi esam mūsu radītāja domas?

Radītāja domas, bet tikai šīs domas radāt personīgi jūs. Vai tad tavas domas nav tava daļa? Katra tava doma padara tevi unikālu. Pateicoties tām, tu eksistē.

Pateicos Jums. Pirms uzdodu jaunus jautājumus par šo tēmu, man vajag saprast to, ko uzzināju.

Tu centies to visu aptvert, bet pamēģini vienkārši pieņemt. Tu – esi viss. Un viss ir tu.

Pateicos par informāciju!

Arī mēs pateicamies tev par interesanto jautājumu. Esi radītāja gaismā. Atslēdzamies.

 

Pievienots 07.02.2018

http://espavo.ning.com/profiles/blogs/3776235:BlogPost:1727530

Artjoms Veremejenko

Izsūtīts 08.02.2018

Sanata Kumaras vietnes vēstkopa

Izsūta Natālija Koteļņikova