Орионова Светлана - Отзыв на Медитацию 31 января

Svetlana Orionova - Atsauksme par 31. janvāra meditāciju

18.01.31. Atsauksme par Gaismas un Mīlestības Meditāciju

18 02 02 08

Šodien ir trīs notikumu sakritība. Super-Mēness (Mēness ir maksimāli tuvu Zemei), pilnīgs aptumsums un Gaišzilais Mēness (otrais pilnmēness mēneša laikā). Pēdējo reizi bija 1866. gada 31. martā.

Lieliska diena darbam! Mēs esam gatavi savirpuļot un iegaismot visu, ko pašlaik varam!

Noskaņoju saikni ar visiem, paplašināju kanālu, aizvadīju enerģijas plūsmas uz Zemes centru. Man likās, ka darbs noritēja individuāli ar katru. Man enerģijas nāca smalkas, vieglas. Dziednieku Panteons vairāk strādāja ar fizisko un astrālo ķermeni, Visu Svēto Panteons – ar mentālo un ugunīgo ķermeni, bet Apustuļu Panteons – skaņoja jaunus instrumentus informācijas pieņemšanai galvā.

Kad Zemi pildījām ar enerģijām un uzaicinājām ģimeni, mani tuvinieki visi apsēdās mauriņā. Sāka nākt spēcīga silta enerģija no rokām. Es piepildīju ar viņu savus tuviniekus un visu Zemi. Gribējās ieraudzīt, vai kaut kādas izmaiņas notiek? Mēs dvēseles modinājām, modinājām, un ar gaismu piepildījām, piepildījām. Kā tad jūs tagad jūtaties, mani mīļie? Vai notiek kaut kas labs? Es visus aplūkoju, un viņi man iztēlojās augu un koku tēlos, man tuvos un saprotamos tēlos.

Karīna – plaukstošs kaktuss, ziedi plaukst milzīgi un aizklāj ērkšķus – bailes. Maksims – ātri uz debesīm augošs bambuss, acu priekšā izaug jauni zariņi, stingri, lokani. Andrejs – sekvoja, spēcīgas saknes zemē, spēks un skaidrs prāts vēja šalkoņā. Madīna – liela ziedoša ābele, maigi apklājoša ar krāsu un aromātu. Vikusja – Japānas vītols, tievs, plaukstošs gaisīgos ceriņkrāsas ziedos. Nadjuša – spēcīga saulespuķe, jautri šūpojoša savu galvu. Tanjuša – ozols, nelokāms un pamatīgs, savās zīlēs viedumu un pieredzi nesošs. Ljoša – baobabs, sens, zemi un debesis caur sevi savienojošs. Aļona – akācija tuksnesī, iepriecinoša ceļiniekus ar ēnu, izredzēto (žirafu) barotāja. Ļena – sirma, gara egle, glabājoša dzīves un nāves slepenās zināšanas. Un kur tad ir mans Gļebuška? Guļ pie manām kājām, aug un no kaķīša pārvēršas sfinksā – glabātājā, mierīgā, viedā, bet jebkurā brīdī gatavā lēcienam. Māsiņa – stāv un priecīgi smaida man visas kompānijas aizmugurē. Mēs savienojam ar viņu rokas, un viņa paceļas un pārvēršas par debesīm virs mums un visas Zemes, apklājot viņu ar savām rokām un mīlestību. Bet es izšķīstu visos mežos, kā visi zaļumi uz planētas, stingri turos pie viņas ar saknēm un baudu saules siltumu, putnu dziesmas manos zaros, vēja rotaļu. Mazgājos lietū un dzīvoju, dzīvoju, augu, augu! Lūk, viņa, laime – nav nekā skaistāka!

Bet pa to laiku darbs turpinās. Interesanti, kas notiek? Ir radīta informācijas pieņemšanas, noskaņošanas, apstrādāšanas sistēma. Es to ieraudzīju kā smalkas kristāliskas caurulītes. Tās auga un sacietēja. Un kad darba beigās viss tika harmonizēts, tās piepildījās ar ugunīgu baltu enerģiju un ieskanējās. Instruments ir gatavs. Jāsāk mācīties uz tā spēlēt. Pārgājām uz jaunu klasi. Man tas ir jauns priekšmets: “Kosmosa skaistums un Augstāko sfēru mūzika”.

Citi juta aktīvu darbu caur 6. čakru. Negatīva neitralizāciju un piepildīšanu caur viņu ar Zemes zelta enerģiju. Notika Augšupcelšanās loku aktivizācija un savienošanās caur 6. čakru ar fotonu joslu. Jā, galvu iztīrīja un apgaismoja!

Domāju, ka būs noderīgi sev atgādināt, kādas enerģijas pārvada 6. čakra un kas notiek ar viņas aktivizāciju. Un būt noskaņotam uz to.

Cieši apkampju visus! Sekmes mums mūsu jaunajos darbos un ķermeņos!

Ar mīlestību un pateicību Orionova Svetlana.

 

Pievienots 02.02.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/otziv-na-meditatsiiu-31-yanvarya

Tulkoja Jānis Oppe