Авторы разные - Отзывы января 2018 г

Dažādi autori - 2018. g. janvāra atsauksmes

18 02 02 05

Natašeņka! Laimīgu jauno 2018. gadu! Priecīgus Ziemassvētkus! Milzīgs paldies par apsveikumu-svētību! Katru reizi, kad es no jums saņemu jaunus materiālus, aicinājumus uz klubu, esmu pārsteigta par saskaņu ar maniem iekšējiem meklējumiem, jautājumiem. Atklājas arvien jauni un jauni apvāršņi, izzinot pašus dažādākos Zemes-Kosmosa dzīves aspektus. Jūs esat apbrīnojams, garīgi tuvs cilvēks. Manas lūgšanas-svētība Jums – šī fragmenta skaņās. Šeit ir gan cilvēciskās draudzīguma skaistums, gan zemes brālības izpratne, gan tiekšanās uz kosmisko vienotību!

 

Ar cieņu,

Ludmila Arbuzova

Maigums.mp4 (33.7 Mb)

Norāde failu lejupielādei https://cloud.mail.ru/stock/qQ4gnxBxdJQghroYwLqr7kSM (vai arī šeit)

 

18 02 02 06

Sveicināti, Natālija!

Tulkojot “2017. g. decembra atsauksmes”, sadūros ar izteikumu:

“Nez kāpēc daudzi no viņiem klausās mūsdienīgo zemas frekvences mūziku (kā saka mans dēls, jūsu mūzika iedzen mani depresijā), un viņam patīk reps utt., un es uzdevu sev jautājumu, un negaidīti atnāca tāda doma: varbūt viņi, klausoties šo mūziku, velk uz virsmu izpausties zemām vibrācijām, kuru daudz ir sakrājies uz mūsu planētas, un, klausoties to, tas ir, laižot caur sevi, izdedzina šīs vibrācijas vai neitralizē tās, tādā veidā palīdzot mūsu planētai? Nadežda A.”

Man gribētos Nadeždai A. teikt dažus maigus vārdus. Varbūt pagriezt viņas rakursu uz citu pusi? Man tieši ir svaigas domas – vakar pēc nojausmas iedziļinājos viena mūsu repera liktenī; viņš ir izaudzis līdz tam, ka saka Paldies Visiem!

“Cienījamā Nadežda! Varbūt Jūsu domai par zemu vibrāciju vilkšanu uz virsmu kaut kur arī ir taisnība. Bet, lūk, ko es uzzināju no 2 stundu intervijas ar mūsu repa muzikantu, kurš ir jau ceturtajā gadu desmitā. Viņš stāstīja, ka ir skatījies filmas par piecu pašu slavenāko melnādaino reperu dzīvi (es neesmu speciālists šajā jomā, un bez saviem “dzimtajiem” pazīstu tikai amerikāņu “Beastie Boys”, kuri savā nozarē ir salīdzināmi varbūt ar “Beatles”), kurā trāpījies arī baltādainais Eminem. Izrādās, ka dzīve visiem (divu mūsu vidū jau vairs nav) ir izveidojusies ļoti līdzīgi. Visās ģimenēs tēvs ir pametis ģimeni, un māte bērnus ir audzinājusi viena. Mūsu reperis neteica, ka viņam ir gluži tāda pati situācija, bet izteicās tādā garā, ka viņš apmēram tā jūtas.

Manas māsa ģimenē ir ļoti līdzīga situācija. Arī bērni auga bez tēva. Dēls sākuma kļuva par paša smagākā roka dziedoni, pēc tam pārmetās uz repa klausīšanos.

Lūk, es padomāju. Puiši, uzauguši bez tēva (viņu karma), velk uz virsmu neizdevušās ģimenes attiecības. Nekādā gadījumā neattiecinu to uz Jums, Nadežda – es neko par Jums nezinu. Bet tas, ka jaunie protestē pret to, kas viņiem instinktīvi nepatīk, tas ir bijis visos laikos.”

 

Natālija, viss no Jūsu rokām – paldies, ka Jūs “karājaties” virs mums kā savienojošais posms. Nu, un mēs kā putnēni… Paldies!

Ar dziļu cieņu

Jānis, Rīga, Latvija

18 02 02 06

Nevaru nepublicēt lielisko BORISA PASTERNAKA dzejoli, kuru man atsūtīja VĒSTKOPĀ.

18 02 02 07

B. Pasternaks

Нас всех друг другу посылает Бог.

На горе иль на радость – неизвестно…

Пока не проживем цикличный срок,

Пока мы не ответим свой урок,

И не сдадим экзамен жизни честно.

 

Мы все друг другу до смерти нужны,

Хоть не всегда полезность очевидна…

Не так уж наши должности важны,

И не всегда друг к другу мы нежны -

Бывает и досадно, и обидно…

 

Как знать: зачем друг с другом мы живем?

Что вместе держит нас, соединяет?

По жизни мы идем, и день за днем

Себя друг в друге лучше узнаем ,

И шляпу перед зеркалом снимаем…

 

Нас манит даль непройденных дорог,

А друг в дороге – радость и подмога…

И не сочтем высокопарным слог:

НАС ВСЕХ ДРУГ К ДРУГУ ПОСЫЛАЕТ БОГ!

 

И слава Богу – нас у Бога много…

Mūs visus vienu otram sūta Dievs.
Bēdām vai priekam – nav zināms…

Kamēr neizdzīvosim ciklisko termiņu,

Kamēr neatbildēsim savu iemācīto,

Un nenoliksim dzīves eksāmenu godīgi.

 

Mēs visi viens otram esam šausmīgi vajadzīgi,
Kaut arī ne vienmēr noderīgums ir acīmredzams…
Mūsu amati nav nemaz tik svarīgi.
Un ne vienmēr mēs viens pret otru esam maigi –
Mēdz būt gan nepatīkami, gan aizvainojoši…

 

Kā zināt: kādēļ viens ar otru mēs dzīvojam?
Kas kopā mūs tur, savieno?
Mēs ejam pa dzīvi, un dienu pēc dienas
Viens otrā sevi labāk iepazīstam,
Un cepuri spoguļa priekšā paceļam…

 

Mūs vilina neizietu ceļu tālumi,

Un draugs ceļā – prieks un palīdzība…
Un neuzskatīsim par retorisku šo frāzi:
MŪS VISUS VIENU OTRAM SŪTA DIEVS!

 

Un paldies Dievam – mēs Dievam esam daudzi…

18 02 02 06

 

Liels PALDIES Vladimiram par seansu! Es klausījos 1. seansu no 2018.01.15.

Man ļoti patika, viss ir vienmērīgs, plūstošs, viss ir pa plauktiņiem. Un vispār arī visu ķermeni neaizmirstam, ejot pa atsevišķiem viņa orgāniem. Viss ir mīksti, mierīgi, lieliski! Ja es sev izvēlētos Dziednieku (jo es neticu, ka cilvēks var izārstēt izkaisīto sklerozi), tad es izvēlētos tieši tādu kā Vladimirs. Tāpēc ka šūniņas patiešām sāk dziedāt šajā brīnumaini iedarbīgajā mierīgumā, un tu pati nonāc pie sevis pašas. Citādi es pēdējā laikā jūtu, ka visi apkārt tā vien grib ātrāk un drīzāk, tajā skaitā arī ar manu ārstēšanos, bet es vispār tā nevaru. Tāpēc man arī nekas neuzlabojās. Tagad, atgriežoties pie sevis, varēšu arī savādāk! ĻOTI PATEICOS!!! VLADIMIRS AR VISU SVĒTO PANTEONU – TAS IR SPĒKS UN LIELA MĪLESTĪBA!!!

Un ierakstā man klausīties ir pat labāk, nebija nekādas spriedzes un tā, ka varētu kaut ko nepaspēt. Es taču tagad esmu lēna kā bruņurupucītis… Bet mans Volodja grib visu ātrāk un drīzāk, tādēļ mums ar viņu arī sadursmes mēdz būt. Droši vien es no viņa prasu to pašu. Bet viņš pats ātri nevar, bet grib visu un uzreiz. Un tad izpaužas abpusēja neiecietība. BET AR VISU SVĒTO PANTEONU UN VLADIMIRU AHMANAJEVU IR IESPĒJAMA NE TIKAI LIELA MĪLESTĪBA UN SPĒKS, BET PARĀDĪSIES ARI EŅĢELISKA PACIETĪBA, VARBŪT. Gaismu un Mīlestību pašam Vladimiram Ahmanajevam!!! UN LIELA, LIELA PATEICĪBA!!!

***

Pateicos Vladimiram par šodienas Dziedinošo seansu no 2018. gada 17. janvāra! Visu es pašlaik pat neatceros, bet zinu, ka mana galva kļuva skaidra un Gaiša, ko seansa sākumā es nemaz nejutu. Jūs esat MALAČI ar Natašu, ka izlasāt katru piezīmi un gandrīz uzreiz reaģējat! LIELA JUMS PATEICĪBA PAR ŠIEM BURVĪGAJIEM SEANSIEM! LIELA PATEICĪBA DIEVMĀTEI UN JĒZUM UN VISAM VISU SVĒTO PANTEONAM!!!

Svetlana Tumanova

18 02 02 06

Labvakar! Šodien domāju uzrakstīt jums, bet neērti, tomēr izlēmu. Šodien aizgāju uz Sberbanku apmaksāt kvīti. Iestājos rindā un stāvu. Un nesapratu, kā to izskaidrot. Nezinu, es izrādījos mīlestības plūsmā, un es to jutu. Viņu nevar izskaidrot ar vārdiem. Cilvēkus, kuri bez rindas mēģināja ielīst, ilgi apkalpoja. Un mani tas kaut kā neuztrauca, no manis nāca mīlestība un pie manis nāca. Tādas tīras enerģijas, negribējās iet prom. Kas tas tāds bija, ar mani kas tāds bija pirmo reizi. Un vēl gribēju papildināt, vakar pēc seansa plaukstas dega, gandrīz tumšsarkanas bija, un seja stipri dega. Nu bet šodien, kad vēra vaļā sirdi, es kļuvu tik liela, un ķermeni vispār nejutu, gluži vienkārši liela lode. Nu viss ļoti patika, paldies liels par visu!

Aļa

18 02 02 06

Sveiciens! Seminārs ir beidzies, bet darbs “pagraba” tīrīšanā turpinās. Apzinājos, ka manī ir gaidas saņemt pateicību par padomu, palīdzību. Sapratu, kas tas man atņem daudz enerģijas. Novācu. Taču pašai pateikties ļoti patīk. Lūk, arī pašlaik pateicos tev par tavu gaismu un mīlestību, par to, ka nedod mums miera, par visu jauno, ko uzzinām no tevis un caur tevi. Mīlu, Nadežda.

18 02 02 06

Cienījamā Natālija Nikolajevna, mana dārgā un mīļotā skolotāja! Izlasīju jūsu čenelingu vienā elpas vilcienā. Pateicos, ka izskaidrojāt tos momentus vēstījumos no maniem Audzinātājiem, kurus es pagaidām nebiju gatava apzināties, kā arī par atbildi no jūsu Skolotājiem. Es vēl nebiju sākusi lasīt čenelingu, bet pa muguru jau noskrēja zosādas viļņi. Tā reaģēja mans ķermenis, bet apziņa norezonēja ar to enerģiju un vibrācijām, kuras nes šis vēstījums. Pateicos visiem garīgajiem Skolotājiem un Jums kā enerģiju vēstnesei / pārvadītājai no ugunīgā plāna par to, ko Jūs darāt mūsu – SK Skolas audzēkņu un kopumā visas cilvēku kopienas – labā.

Ar Mīlestību, Valentīna

18 02 02 06

18.01.24.

Labvakar, Natālija, Vladimir! Rakstu jums pēc šodienas meditācijas, ceru ka mana pieredze būs interesanta un kaut kādā nozīmē arī noderīga jūsu darbā.

Uzreiz par galveno momentu. Gatavošanās soļi, atslābinoties un noskaņojot ķermeni, deva sekojošus rezultātus: auras diapazons paplašinoties pārsniedza ķermeņa kontūras apmēram par “2 metriem”. Pēc tam, runājot mūziķu valodā – pēkšņa modulācija – tas jau vairs nav ķermenis, bet enerģija milzīgas figūras apjomā. “Figūra” ir tik gigantiska, ka “rokas apkampj” Zemi. Blakus man ir tādas pašas figūras. Mēs “riņķojam” apkārt Zemei it kā “riņķa dejā”. Laimes, Prieka, Harmonijas, Bezgalības sajūta… Pēc kāda laika visu nomaina sajūta, ka viss uz Zemes Pārveidojas. Pārveidošanās Baltā Gaisma visu, visu, visu “pārvērš” vienā Harmonijā (atcerieties, Nataša, Skrjabinu (Скрябин) – “ Es dzeru tevi, ak Gaismas jūra, es izšķīstu Tevī” – sk. sonāti klavierēm, 4. Programmu).

Saņēmu arī uzvednes attiecībā par nākotnes plāniem. Esmu pārsteigta!

Pateicos jums par palīdzību garīgajā attīstībā. Ceru, ka mana saskaņotība ar meditāciju dalībnieku centieniem nonāks “rezonansē” ar “mūsu kopīgajiem uzdevumiem”.

Vēlreiz paldies par jūsu klātbūtni šeit un tagad uz Zemes, par jūs palīdzību visiem, kuri iet pa ceļu pie Gaismas un Pārveidošanās.

Ar cieņu

Ludmila Arbuzova

18 02 02 06

18.01.24.

Labvakar, Natālija Nikolajevna!

Dodiet padomu, lūdzu.

Vladimira pēdējā seansā kāds uzrakstīja, ka ir uzaicinājis lokā savus slimos radiniekus. Acīmredzot var uzaicināt ne tikai radiniekus, ber arī Dzimtu. Man ļoti gribētos piesūcināt savu Dzimtu ar Panteona enerģijām. Tikai nezinu, kā viņi saņems enerģijas. Caur mani vai kaut kā savādāk. Un vispār, vai tas ir korekti.

(Uzreiz atbildēšu, ka ārstējam visu zemi un, protams, mūsu dzimtas. N.K.)

Un vēl gribu pastāstīt par seansu. Nespēju padalīties uzreiz, tāpēc ka negribējās ne runāt, ne pakustēties.

Pirmo reizi seansa laikā sajutu Zemes globusu savā krūškurvī. Man bija galva un krūškurvis ar Zemi, bet ķermeņa nebija. Brīdī, kad tika piesaukta Visu Svēto Panteona enerģija, es biju aci pret aci ar milzīgu Sauli. Un pēc tam kādā brīdī es sajutu, ka it kā ir atslēgts zemes pievilkšanas spēks, un es izrādījos bezsvara stāvoklī. Nejutu savu ķermeni. Un pat galvas nebija. Bija tikai apziņa.

Un pēc tam vēl 2-3 stundas staigāju “ar globusu krūtīs”.

Es domāju, ka es varēju tāpēc tā paplašināties, ka pēdējā tikšanās reizē mēs notīrījām sirdi. Es esmu Jums ļoti pateicīga.

Ar Mīlestību un Pateicību

Nafisa

18 02 02 06

Es klausos Vladimira 26. janvāra seansu, un tas mani ļoti nomierina. Liels paldies Jānim, ka viņš dublē Natālijas visas norādes. Jo citādi lielajā vēstuļu daudzumā es reizēm apjūku. Volodjam Ahmanajevam viss ir ļoti pakāpeniski, lēni un izturēti. Svēti, citos vārdos nepateiksi. Svēto dziednieku Panteons acīmredzot iedarbojas. PALDIES! PALDIES! PALDIES!!!

18 02 02 06

Pārējās atsauksmes mēs jau esam publicējuši citos rakstos. Pateicos visiem par burvīgajām vēstulēm. Vēlu visiem veselību un mīlestību!

 

Pievienots 02.02.2018

http://www.sanatkumara.ru/otzivi/otzivi-yanvarya-2018-g

Tulkoja Jānis Oppe